Betmaster Live Casino Rishikoni

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Betmaster është një kazino që u themelua në vitin 2014 dhe që atëherë, lojtarët nga vende të ndryshme mund të përdorin shërbimet e tyre. Ndërfaqja është e thjeshtë për t'u përdorur, kështu që edhe fillestarët mund të lundrojnë lehtësisht nëpër faqe. 

Betmaster

Sfondi i plotë dhe informacione rreth Betmaster

Games

Betmaster Casino ka një portofol shumë të pasur dhe lojtarët mund të gjejnë disa prej tyre lojërat e preferuara live këtu me siguri. Kazinoja ka bashkëpunuar me disa ofrues të njohur softuerësh për të sjellë lojërat më të mira. Disa nga lojërat më të njohura në Betmaster Casino përfshijnë ato në vijim:

 • Mega Roulette Live
 • Lightning Blackjack
 • Mega Rrota Live
 • Ruletë Rrufeja
 • Live Dragon Tiger

Withdrawals

Tërheqja nga llogaria e Betmaster Casino është një proces shumë i thjeshtë. Ajo që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin e tërheqjes. Ka mënyra të ndryshme pagese në dispozicion dhe ajo që lojtarët duhet të mbajnë mend është se ata duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që përdorën për të bërë një depozitë.

Bonuses

Lojtarët mund të kapin duart e tyre në shumë të ndryshme bonuse sapo të bashkohen në Kazino Betmaster. Për të mirëpritur çdo lojtar, kazino do t'i shpërblejë ata me një bonus mirëseardhjeje shumë bujare të Betmaster dhe më vonë, ka mijëra promovime dhe oferta të ndryshme të disponueshme për lojtarët e rregullt.

Account

Për të luajtur në Betmaster Casino, lojtarët duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Betmaster është një nga ato kazino që do t'i lejojë lojtarët të regjistrohen për një llogari vetëm duke përdorur numrin e tyre të telefonit. Kazinoja do të dërgojë një kod që lojtarët duhet të fusin për t'u regjistruar, është kaq e thjeshtë.

Languages

Betmaster Casino është në dispozicion në shumë vende të ndryshme, për këtë arsye, faqja e internetit duhet të jetë e disponueshme në gjuhë të ndryshme. Lojtarët mund të ndryshojnë lehtësisht gjuhën që duan të përdorin thjesht duke klikuar butonin që mund të gjendet në këndin e sipërm të djathtë. 5 gjuhët më të mëdha në Betmaster Casino përfshijnë këto:

 • anglisht
 • bullgare
 • kineze
 • finlandez
 • gjermanisht

Countries

Betmaster Casino është në dispozicion në shumë vende të ndryshme, por ka gjithashtu një numër të madh vendesh të kufizuara.

Mobile

Kumari celular u mundëson lojtarëve të luajnë lojërat e tyre të preferuara të kazinosë, pavarësisht vendndodhjes së tyre. Betmaster ka një platformë celulare që do t'i lejojë lojtarët të kenë një përvojë të plotë të kazinosë në lëvizje. Lojtarët mund të depozitojnë fonde në llogaritë e tyre duke përdorur pajisjen e tyre të dorës dhe të luajnë disa nga lojërat që dëshirojnë, dhe më vonë të bëjnë një tërheqje të fitimeve të tyre.

Tips & Tricks

Të luash në një kazino online është shumë e thjeshtë, por lojtarët që ndeshen për herë të parë në këtë formë argëtimi mund të kenë nevojë për pak udhëzim. Gjëja e parë që i vjen në mendje kujtdo që hyn në një kazino është se si të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar dhe ne jemi këtu për të ndarë disa këshilla dhe truket e Betmaster me lojtarët.

Responsible Gaming

Betmaster Casino ndërmerr të gjitha veprimet e nevojshme për t'u siguruar që lojtarët të kenë një përvojë të këndshme duke luajtur lojëra kazino në internet. Varësia nga kumari është një çështje serioze dhe për këtë arsye, kazinoja ka shtuar shumë veçori të ndryshme që lojtarët mund t'i përdorin për të mbajtur kontrollin e zakonit të tyre të lojërave të fatit.

Software

Betmaster Casino ka bashkëpunuar me disa prej tyre ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë lojërat më të njohura në portofolin e tyre. Lojtarët mund të gjejnë lojëra nga ofruesit e mëposhtëm të softuerit:

 • Lojëra evolucionare
 • Lojë pragmatike
 • Betgames
 • eBET
 • ezugi
 • Lojëra Super Spade
 • Vivo Gaming
 • XProGaming

Support

Betmaster Casino është në dispozicion për klientët e saj 24/7. Mënyra më e përshtatshme që lojtarët mund të kontaktojnë me agjentët e klientit është nëpërmjet Funksioni i bisedës së drejtpërdrejtë. Një mënyrë tjetër për të kontaktuar kazinonë është të dërgoni një email në support@betmaster.io dhe ankesat@betmaster.io

Deposits

Të gjithë ata që duan të luajnë në Betmaster Casino duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Kur ata janë regjistruar në llogaritë e tyre, ata mund të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin, të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe të konfirmojnë transaksionin.

Security

Siguria e lojtarit është një përparësi kryesore në Betmaster Casino. Kjo është një kazino e licencuar që do të thotë se ata duhet të ndjekin rregulla shumë strikte për të operuar. Kazinoja përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit SSL për t'u siguruar që informacioni personal dhe financiar i lojtarëve është i sigurt.

FAQ

Të luash në Betmaster është intuitive dhe e lehtë. Megjithatë, nëse ngecni ose keni pyetje, shikoni pyetjet më të zakonshme për të cilat lojtarët në Betmaster duan përgjigje.

Affiliate Program

Partnerët mund të bashkohen me programin Betmaster Affiliate dhe të përfitojnë nga planet e komisionit Revshare, CPA dhe Hybrid. Gjithçka që duhet të bëjnë është të regjistrohen për një llogari dhe pasi të miratohen, mund të fillojnë të promovojnë markën dhe të fitojnë të ardhura.

Total score9.0
Përfitimet
+ Bastet e kazinosë dhe sporteve
+ Sportet virtuale
+ Rrotullime pa besnikëri
+ PNP në Finlandë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (26)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
CS:GO
Dota 2
Futboll
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Poker
Rainbow Six Siege
RuletëSic Bo
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Hryvnia Ukrainase
Lira Turke
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (15)
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Finlanda
Gjermania
Holanda
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Spanja
SoftwareSoftware (57)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Apollo Games
BGAMING
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
CT Gaming
Caleta
DLV Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Foxium
GameArt
Gamomat
Ganapati
Golden Hero
HabaneroIgrosoft
Kalamba Games
Lightning Box
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
NetGame
Nolimit City
OneTouch Games
Paltipus
Patagonia Entertainment
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Wazdan
We Are Casino
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet