Betmaster Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - About

BetmasterResponsible Gambling
CASINORANK
8.99/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
Betmaster is not available in your country. Please try:
About

About

Betmaster është një kazino që u themelua në vitin 2014 dhe që atëherë, lojtarët nga vende të ndryshme mund të përdorin shërbimet e tyre. Ndërfaqja është e thjeshtë për t'u përdorur, kështu që edhe fillestarët mund të lundrojnë lehtësisht nëpër faqe.

Betmaster

Lojtarët mund të kenë akses në më shumë se mijëra ngjarje sportive dhe lojëra të drejtpërdrejta kazinoje çdo ditë, pasi të hapin llogarinë e tyre. Kazinoja funksionon me certifikatën e sigurisë SSL për t'u siguruar që lojtarët janë të sigurt dhe të sigurt sa herë që hyjnë në llogaritë e tyre.

Një nga avantazhet më të mëdha që ofron Betmaster është regjistrimi i shpejtë duke përdorur një numër telefoni, tërheqje e menjëhershme dhe një përzgjedhje e gjerë e lojërave të kazinosë live, të cilat janë vetëm disa nga gjërat që e bëjnë kazinonë të dallohet në turmë.

Për më tepër, kazino ofron mbështetje për klientët 24/7 në disa gjuhë të ndryshme duke përfshirë rusisht, anglisht, italisht, gjermanisht, spanjisht, portugalisht dhe japonisht.

Vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje të kazinosë Betmaster, ku do të mësoni gjithçka që dëshironi të dini për këtë kazino. Nga lojërat më të mira të drejtpërdrejta, bonuset dhe këshillat dhe truket.

Vendndodhja e kazinosë dhe studiove

Agias Fylaxeos & Christoforou Perraivou, 2 KALIA COURT, kati 4, Zyra 301 3025, Limassol, Qipro

Pronari dhe CEO

Betmaster është në pronësi të Reinvent NV, një kompani sipas ligjeve të Curacao, që operon sipas ligjeve dhe autoritetit të lojërave të Curacao nën numrin e licencës: 1668/JAZ.

Reinvent Ltd e inkorporuar sipas ligjeve të Qipros, numri i kompanisë: HE347217, e cila i përket të njëjtit grup kompanish dhe operon si ndërmjetës pagese për Reinvent NV