Betmaster Live Casino Rishikoni - About

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Betmaster është një kazino që u themelua në vitin 2014 dhe që atëherë, lojtarët nga vende të ndryshme mund të përdorin shërbimet e tyre. Ndërfaqja është e thjeshtë për t'u përdorur, kështu që edhe fillestarët mund të lundrojnë lehtësisht nëpër faqe. 

Betmaster

Lojtarët mund të kenë akses në më shumë se mijëra ngjarje sportive dhe lojëra të drejtpërdrejta kazinoje çdo ditë, pasi të hapin llogarinë e tyre. Kazinoja funksionon me certifikatën e sigurisë SSL për t'u siguruar që lojtarët janë të sigurt dhe të sigurt sa herë që hyjnë në llogaritë e tyre.

Një nga avantazhet më të mëdha që ofron Betmaster është regjistrimi i shpejtë duke përdorur një numër telefoni, tërheqje e menjëhershme dhe një përzgjedhje e gjerë e lojërave të kazinosë live, të cilat janë vetëm disa nga gjërat që e bëjnë kazinonë të dallohet në turmë.

Për më tepër, kazino ofron mbështetje për klientët 24/7 në disa gjuhë të ndryshme duke përfshirë rusisht, anglisht, italisht, gjermanisht, spanjisht, portugalisht dhe japonisht.

Vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje të kazinosë Betmaster, ku do të mësoni gjithçka që dëshironi të dini për këtë kazino. Nga lojërat më të mira të drejtpërdrejta, bonuset dhe këshillat dhe truket.

Vendndodhja e kazinosë dhe studiove

Agias Fylaxeos & Christoforou Perraivou, 2 KALIA COURT, kati 4, Zyra 301 3025, Limassol, Qipro

Pronari dhe CEO

Betmaster është në pronësi të Reinvent NV, një kompani sipas ligjeve të Curacao, që operon sipas ligjeve dhe autoritetit të lojërave të Curacao nën numrin e licencës: 1668/JAZ.

Reinvent Ltd e inkorporuar sipas ligjeve të Qipros, numri i kompanisë: HE347217, e cila i përket të njëjtit grup kompanish dhe operon si ndërmjetës pagese për Reinvent NV

Total score9.0
Përfitimet
+ Bastet e kazinosë dhe sporteve
+ Sportet virtuale
+ Rrotullime pa besnikëri
+ PNP në Finlandë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (27)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
CS:GO
Dota 2
Futboll
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lucky Neko
Poker
Rainbow Six Siege
RuletëSic Bo
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Hryvnia Ukrainase
Lira Turke
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (15)
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Finlanda
Gjermania
Holanda
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Spanja
SoftwareSoftware (57)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Apollo Games
BGAMING
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
CT Gaming
Caleta
DLV Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Foxium
GameArt
Gamomat
Ganapati
Golden Hero
HabaneroIgrosoft
Kalamba Games
Lightning Box
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
NetGame
Nolimit City
OneTouch Games
Paltipus
Patagonia Entertainment
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Wazdan
We Are Casino
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet