Betmaster Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Account

BetmasterResponsible Gambling
CASINORANK
8.99/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
Betmaster is not available in your country. Please try:
Account

Account

Për të luajtur në Betmaster Casino, lojtarët duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Betmaster është një nga ato kazino që do t'i lejojë lojtarët të regjistrohen për një llogari vetëm duke përdorur numrin e tyre të telefonit. Kazinoja do të dërgojë një kod që lojtarët duhet të fusin për t'u regjistruar, është kaq e thjeshtë.

Siç thamë më parë, Betmaster ofron një mënyrë të thjeshtë për lojtarët që të regjistrohen për një llogari, por lojtarët do të duhet të verifikojnë llogarinë e tyre përpara se të mund të bëjnë një tërheqje të fitimeve të tyre. Regjistrimi në Betmaster mund të jetë i lehtë, por ka disa hapa të rëndësishëm. Verifikimi i llogarisë është një hap shumë i rëndësishëm që lojtarët duhet të kalojnë. Fatmirësisht, shumë kazino në ditët e sotme ofrojnë kontrolle elektronike që ndodhin në sfond që do të ofrojnë informacion të mjaftueshëm për faqen e lojërave për të verifikuar që lojtari është i moshës madhore për të luajtur kumar dhe kush janë ata.

Kazinotë e drejtpërdrejta që janë të licencuara nga Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar duhet të kryejnë kontrolle të verifikimit të lojtarëve për të zbuluar sa vijon:

 • Nëse lojtari është i moshës madhore për të luajtur kumar.
 • Nëse lojtari është vetëpërjashtuar nga kumari.
 • Për të konfirmuar identitetin e lojtarit.

Çfarë dokumentesh i duhen lojtarit?

Lojtarët duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore për të verifikuar llogaritë e tyre. Ata duhet të dërgojnë dokumente që përmbajnë informacionin e mëposhtëm:

 • Emri
 • Kopje e dokumentit ligjor që konfirmon identitetin e tyre
 • Adresa e vendbanimit dhe data e lindjes

Këto janë dokumentet që pranohen si dëshmi identiteti dhe adrese:

 • Pasaporta
 • Patentë shoferi
 • Fatura e shërbimeve jo më e vjetër se 3 muaj
 • Deklaratë bankare ose hipotekore jo më e vjetër se 3 muaj
 • Karta e identitetit kombëtar

Në të kaluarën, kazinotë nuk i kërkonin çdo lojtari të verifikonte identitetin e tyre. Vetëm lojtarët që bënin tërheqje parash me vlerë të lartë dhe ata që bënin transaksione të dyshimta duhej të verifikonin llogaritë e tyre. Gjithsesi, sot të gjithë duhet të kalojnë procedurën e verifikimit.

Lojtarët mund të ngarkojnë kopje të dokumenteve në llogarinë e tyre dhe kazinosë do t'i duhen disa orë për të përpunuar dokumentet. Në shumicën e rasteve, nëse lojtarët dërgojnë dokumentet e duhura dhe kopjet me cilësi të mirë, llogaria e tyre do të verifikohet që në provën e parë. Në disa raste, kazinoja mund të kërkojë dokumente shtesë.

Lojtarët që krijojnë një llogari në Betmaster Casino dhe nuk kërkojnë tërheqje, nuk duhet të kalojnë procedurën e verifikimit. Dhe, lojtarët që kërkojnë një tërheqje mjaft të ulët, le të themi se 20 dollarë nuk duhet të verifikojnë llogarinë e tyre për ta bërë këtë. Gjithsesi, nëse një lojtar kërkon tërheqje shtesë, atëherë ai do të duhet të verifikojë llogarinë e tij.

Çfarë ndodh nëse një llogari nuk mund të verifikohet?

Lojtarëve që nuk arrijnë të verifikojnë llogarinë e tyre për ndonjë arsye ose do t'u pezullohet llogaria, ose ata mund të vazhdojnë të depozitojnë dhe të luajnë në kazino, por nuk do të jenë në gjendje të bëjnë një tërheqje.

Pse faqet e lojërave duhet të verifikojnë llogaritë?

Kazinotë në internet duhet të verifikojnë llogarinë e secilit lojtar për shkak të Aktit të Kumarit nga 2005, për të parandaluar mashtrimin dhe pastrimin e parave. Operatorët me licencë duhet të respektojnë tre objektiva kryesore.

Objektivi i parë është nevoja për të ndaluar që bixhozi të bëhet burim krimi dhe çrregullimi. Kazinoja do të duhet të monitorojë çdo lojtar që ata dyshojnë për pastrim parash. Për këtë arsye, kazinove në internet u kërkohet të marrin një licencë të lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar nëse duan të pranojnë lojtarë nga MB.

Si të identifikoheni

Sa herë që një lojtar dëshiron të luajë, ai duhet të hyjë në llogaritë e tij. Kjo mund të bëhet duke futur emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin unik që ata kanë krijuar herën e parë që hapën llogarinë e tyre. Ne i këshillojmë lojtarët që gjithmonë të dalin nga llogaritë e tyre, veçanërisht nëse e ndajnë kompjuterin e tyre me një të mitur.

Si të mbyllni një llogari

Lojtarët mund të mbyllin llogaritë e tyre përkohësisht dhe përgjithmonë. Ne i këshillojmë lojtarët të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit dhe të diskutojnë arsyet e tyre pse duan të mbyllin llogarinë e tyre në mënyrë që t'i ndihmojnë ata të marrin një vendim më të informuar. Lojtarët mund të marrin një periudhë qetësimi ose të mbyllin llogarinë e tyre për një kohë të caktuar dhe ta rihapin përsëri kur të ketë kaluar një kohë e caktuar. Pasi të mbyllin llogarinë e tyre përgjithmonë, nuk do të jenë në gjendje ta hapin më llogarinë e tyre.