Betmaster - Affiliate Program

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Partnerët mund të bashkohen me programin Betmaster Affiliate dhe të përfitojnë nga planet e komisionit Revshare, CPA dhe Hybrid. Gjithçka që duhet të bëjnë është të regjistrohen për një llogari dhe pasi të miratohen, mund të fillojnë të promovojnë markën dhe të fitojnë të ardhura.

Kompania ofron përditësime të statistikave për orë dhe ata gjithashtu do të dërgojnë raporte mujore te partnerët. Ata paguajnë komisionin e tyre deri në datën 11 të çdo muaji.

Kompania nuk vendos një kufi për sa para mund të fitojnë partnerët. Ka disa mënyra se si partnerët mund të qëndrojnë të informuar për produktet dhe shërbimet. Ata përdorin email për të informuar partnerët rreth produkteve dhe shërbimeve të reja.

Partnerët mund të zgjedhin nga një pjesë e të ardhurave, kosto për blerje ose hibride. Për më tepër, ato ofrojnë programe të përshtatura të përshtatshme për faqen e secilit partner dhe përpjekjet e marketingut. Secili partner do të ketë një Menaxher Filialin të cilin mund ta kontaktojnë sa herë që kanë nevojë për ndihmë.

Çdo plan ka përfitimet e veta, por plani i Ndarjes së të Ardhurave ofron më shumë përparësi në krahasim me të tjerët, veçanërisht për lojtarët e rinj. Partnerët që zgjedhin planin e ndarjes së të ardhurave do të fitojnë një pjesë të të ardhurave neto të lojërave të lojtarit të tyre gjatë gjithë jetës së llogarisë së tyre.

Në anën tjetër, CPA ofron pagesë një herë, ndërsa nuk ka kufizime me Pjesën e të Ardhurave sepse fitimet vijnë nga të gjitha produktet. Për shembull, kur një lojtar i referuar depoziton në një kazino dhe rrjedh se me një depozitë në një kazino tjetër në të njëjtin grup, lojtarët e CPA do të marrin një pagesë të vetme ndërsa me një plan të Ndarjes së të Ardhurave ata do të përfitojnë nga të dyja këto regjistrime.

Shumica e filialeve përdorin modelin e Ndarjes së të Ardhurave për këtë arsye dhe ata mund të maksimizojnë potencialin e tyre të fitimit. Partnerët mund të fitojnë një shumë të pafundme parash dhe shuma e saktë do të varet nga lojtarët që ata dërgojnë dhe aktiviteti i atyre lojtarëve.

Partnerët mund të kontrollojnë informacionin e tyre të pagesës kur hyjnë në llogarinë e tyre dhe mund ta shohin këtë informacion të shfaqur në ekranin bazë.

Mënyrat e pagesës mund të ndryshohen duke vizituar seksionin Financat dhe duke klikuar në Udhëzimet e Pagesës.

Në seksionin e marketingut, partnerët mund të gjejnë materiale marketingu. Galeria Media ofron një mori materialesh për t'i ndihmuar ata të promovojnë markat e tyre dhe të rrisin fitimet e tyre. Të gjitha materialet mund të personalizohen dhe përshtaten me temën dhe stilin e faqes.

Programi i filialeve të Betmaster Casino quhet Betmaster Partners dhe ata promovojnë markat e mëposhtme Betmaster, Casinoins dhe Bongo Casino.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (26)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
CS:GO
Dota 2
Futboll
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Poker
Rainbow Six Siege
RuletëSic Bo
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (24)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Hryvnia Ukrainase
Lira Turke
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (15)
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Finlanda
Gjermania
Holanda
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Spanja
SoftwareSoftware (57)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Apollo Games
BGAMING
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
CT Gaming
Caleta
DLV Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Foxium
GameArt
Gamomat
Ganapati
Golden Hero
HabaneroIgrosoft
Kalamba Games
Lightning Box
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
NetGame
Nolimit City
OneTouch Games
Paltipus
Patagonia Entertainment
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Wazdan
We Are Casino
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet