Betmaster Live Casino Rishikoni - Bonuses

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Bonuses

Lojtarët mund të kapin duart e tyre në shumë të ndryshme bonuse sapo të bashkohen në Kazino Betmaster. Për të mirëpritur çdo lojtar, kazino do t'i shpërblejë ata me një bonus mirëseardhjeje shumë bujare të Betmaster dhe më vonë, ka mijëra promovime dhe oferta të ndryshme të disponueshme për lojtarët e rregullt.

Merrni 100% deri në 200 dollarë në depozitën tuaj të parë - Kjo është ofertë e mirëseardhur në Betmaster që lojtarët mund të pretendojnë kur të bëjnë depozitën e tyre të parë. Ajo që lojtarët duhet të bëjnë është të zgjedhin një bonus 100% të depozitës së parë për të marrë deri në 150 dollarë në Sport dhe një bast falas prej 5 dollarësh çdo javë për 4 javë. Ata gjithashtu mund të marrin një bonus në Kazino, dhe ky është një bonus 100% i depozitës së parë deri në 200 dollarë dhe 10 rrotullime falas çdo javë për 4 javë. Lojtarët duhet të kenë parasysh se oferta e mirëseardhjes nuk është e disponueshme për lojërat Live Casino. Lojtarët që nuk duan të marrin pjesë në ofertën e mirëseardhjes mund të zgjedhin 'No Bonus'. Lojtarët që zgjedhin një nga ofertat e mirëseardhjes në depozitën e tyre të parë, duhet të plotësojnë kërkesat e bastit përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje.

Kur një lojtar merr bonusin e mirëseardhjes në sport, ai duhet të bast bonusin 10 herë. Shanset minimale për të vënë bast bonusin janë 1.4 ose më të larta, dhe të gjitha bastet duhet të vendosen dhe të shlyhen brenda 7 ditëve pasi të marrin bonusin. Bastet për rezultate kontradiktore në të njëjtën ngjarje janë të ndaluara. Kur vendosni një bonus, vetëm basti i parë i vendosur në të njëjtën ndeshje do të llogaritet në kërkesat e bastit. Lojtarët që zgjedhin bonusin e depozitës 100% në Sport do të marrin gjithashtu një bast prej 5 dollarësh çdo javë për 4 javë. Për të marrë këtë bast, lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 20 dollarë, dhe basti falas do të lëshohet çdo të premte, për 4 të premte në total dhe duhet të përdoret brenda 7 ditëve nga data e lëshimit.

Lojtarët që marrin bonusin e mirëseardhjes në kazino duhet të vënë bast bonusin 50 herë përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje. Të gjitha fitimet nga rrotullimet pa depozita shtohen në llogarinë e bonusit dhe fitimet duhet të vihen 50 herë. Shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin nga rrotullimet falas është e kufizuar në 50 dollarë.

Ky bonus mund të vihet në të gjitha lojërat dhe lojërat elektronike Live Casino.

Çdo lojë do të kontribuojë ndryshe në përmbushjen e kërkesave të basteve.

 • Slots do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Lojërat e Kazinosë Live do të kontribuojnë 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Lojërat e tavolinës do të kontribuojnë 0% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Lojtarët mund të vendosin baste që nuk janë më të larta se shuma totale e bonusit. Për shembull, nëse një lojtar merr një bonus 10$ dhe ai vendos një bast 20$, vetëm 10$ e bastit do të llogariten në kërkesat e bastit.

Lojtarët që pretendojnë bonusin e mirëseardhjes për kazinonë do të marrin 10 rrotullime falas çdo javë për 4 javë. Për të marrë bonusin e mirëseardhjes, lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 20 dollarë. Rrotullimet falas shpërblehen çdo të premte për 4 të premte dhe rrotullimet falas mund të përdoren në Sun of Egypt 2, dhe bonusi duhet të vihet brenda 7 ditëve.

Një tjetër kazino e ngjashme me Betmaster është 22 Bast. Shikoni për bonuse të shkëlqyera dhe lojëra emocionuese live.

Termat dhe Kushtet e Përgjithshme

Për t'u kualifikuar për bonus, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej të paktën 10 dollarësh dhe shuma maksimale që mund të marrin në fondet e bonusit është e kufizuar në 10 dollarë në Sport dhe 200 dollarë në Kazino.

Kur lojtarët marrin një bonus, ata duhet të përmbushin kërkesat e bastit përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje. Një lojtar mund të marrë vetëm një bonus qoftë në Kazino ose Sport. Basti maksimal që lojtarët mund të vendosin gjatë lojës me fondet e bonusit është i kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale e bastit nuk duhet të kalojë shumën totale të bonusit.

Rrotullime Ditore Falas – Lojtarët që krijojnë një llogari në Betmaster Casino kanë të drejtë të marrin 20 rrotullime falas çdo ditë për 15 ditë. E vetmja gjë që duhet të bëjë një lojtar është të hyjë në llogarinë e tij çdo ditë dhe të klikojë në butonin 'Opt In'. Ajo që lojtarët duhet të bëjnë është të vënë bast 100 dollarë gjatë së njëjtës ditë në çdo lojë kazino dhe ata do të marrin automatikisht 20 rrotullime falas në një lojë të ndryshme çdo ditë:

 • Në ditën e parë, një lojtar do të marrë 15 rrotullime falas në Starburst nga Netent.
 • Në ditën e dytë, një lojtar do të marrë 15 rrotullime falas në The King nga Endorphina.
 • Në ditën e tretë, një lojtar do të marrë 15 rrotullime falas në Hotline 2 nga Netent.
 • Në ditën e katërt, një lojtar do të marrë 15 rrotullime falas në Berryburst nga Netent.
 • Në ditën e pestë, një lojtar do të marrë 15 rrotullime falas në Troll Haven nga Endorphina.
 • Në ditën e gjashtë, një lojtar do të marrë 15 rrotullime falas në Gonzo's Quest nga Netent.
 • Në ditën e shtatë, një lojtar do të marrë 15 rrotullime falas në Koi Princess nga Netent.
 • Në ditën e tetë, një lojtar do të marrë 15 rrotullime falas në Magic Maid Cafe nga Netent.
 • Në ditën e nëntë, një lojtar do të marrë 15 rrotullime falas në Fruit Shop nga Netent.
 • Në ditën e dhjetë, një lojtar do të marrë 15 rrotullime falas në Jack Hammer nga Netent.
 • Në ditën e njëmbëdhjetë, një lojtar do të marrë 15 rrotullime falas në Gems Bonanza nga Pragmatic Play.
 • Në ditën e dymbëdhjetë, një lojtar do të marrë 15 rrotullime falas në Disco Danny nga Netent.
 • Në ditën e trembëdhjetë, një lojtar do të marrë 15 rrotullime falas në Spin Binjake nga Netent.
 • Në ditën e katërmbëdhjetë, një lojtar do të marrë 15 rrotullime falas në Aus dem Tal nga Endorphina.
 • Në ditën e pesëmbëdhjetë, një lojtar do të marrë 15 rrotullime falas në Rage of the Seas nga Netent.

Lojtarët mund të marrin deri në 300 rrotullime falas dhe ajo që duhet të mbajnë mend është se duhet të klikojnë butonin 'Opt In' çdo ditë.

Bast pa besnikëri sportive – Lojtarët që duan të bëjnë një pushim nga të luajturit në Kazino Live, mund të përfitojnë nga basti Sportiv Loyalty Free, i cili është një bonus që do t'i fitojë çdo lojtari një bast javor falas me vlerë deri në 20 dollarë. Ajo që lojtarët duhet të bëjnë është të vënë bast të paktën 25 dollarë në çdo treg sportiv në të paktën 4 ditë nga e hëna deri të dielën.

Rrotullime pa besnikëri – Lojtarët mund të fitojnë rrotullime falas çdo javë vetëm duke luajtur ndonjë nga lojërat e tyre të preferuara. ata duhet të luajnë ndonjë lojë kazino të paktën 5 ditë nga e hëna në të dielën dhe të hënën në vijim do të marrin rrotullime falas në lojën e javës në mënyrën e mëposhtme:

 • Lojtarët që vënë bast 10 dollarë, 5 ditë në javë, do të marrin 10 rrotullime falas.
 • Lojtarët që vënë bast 10 dollarë, 6 ditë në javë, do të marrin 20 rrotullime falas.
 • Lojtarët që vënë bast 10 dollarë, 7 ditë në javë, do të marrin 30 rrotullime falas.
 • Lojtarët që vënë bast 100 dollarë, 5 ditë në javë, do të marrin 40 rrotullime falas.
 • Lojtarët që vënë bast 100 dollarë, 6 ditë në javë, do të marrin 50 rrotullime falas.
 • Lojtarët që vënë bast 100 dollarë, 7 ditë në javë, do të marrin 80 rrotullime falas.

Gëzuar 2022 nga Betmaster – Betmaster shpërblen lojtarët e tyre në Vitin e Ri dhe siguron rritjen e kohës së tyre të mirë dhe humorin e festës. Gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të shtypin butonin 'Pjesëmarrës', të depozitojnë të paktën 30 dollarë për të marrë 30 rrotullime falas në Book of Dead. Kjo ofertë është e vlefshme nga ora 01:00, 28 dhjetor 2021, deri në orën 12:59 më 3 janar 2022.

Kthimi i parave javore Lightning Bolt – Betmaster sjell një kthim parash javore për të gjithë lojtarët e tyre dhe gjithçka që duhet të bëjnë është të luajnë lojërat që duan. Kazinoja do të vendosë 5% të humbjes së javës së mëparshme në llogarinë e tyre. Lojtarët që duan të përdorin kthimin e parave në sport duhet të bastojnë shumën vetëm një herë, dhe lojtarët që duan të përdorin kthimin e parave në lojërat e kazinosë dhe lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë duhet të bastojnë shumën 5 herë. Java e kthimit të parave fillon çdo të hënë në orën 00:00 UTC dhe përfundon çdo të dielë në orën 23:59 UTC.

Bonus sportiv i basteve super të ulëta – Kazino Betmaster ofron një bonus SuperLow Bast 10% deri në 500 dollarë. Ajo që lojtarët duhet të bëjnë është të shtojnë fonde në llogarinë e tyre dhe të marrin një bonus 10% deri në 500 dollarë. Kërkesat e basteve për bonusin janë 2 herë me koeficient 1.8 dhe më të lartë.

Dhuratë ari me rrotullime falas – Lojtarët mund të marrin deri në 150 rrotullime falas në Sun of Egypt 2 nga Booongo. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të klikojnë butonin 'Pjesëmarrës' dhe të bëjnë depozitën e kërkuar.

 • Lojtarët që depozitojnë 20 dollarë dhe 49,99 dollarë do të marrin 20 rrotullime falas.
 • Lojtarët që depozitojnë 50 dollarë dhe 99,99 dollarë do të marrin 50 rrotullime falas.
 • Lojtarët që depozitojnë 100 dollarë dhe 199,99 dollarë do të marrin 100 rrotullime falas.
 • Lojtarët që bëjnë një depozitë më të lartë se 200 dollarë do të marrin 150 rrotullime falas.

Go Big në Sport – Lojtarët që depozitojnë të paktën 100 dollarë, do të marrin një bonus sportiv 100% deri në 500 dollarë. Gjithçka që duhet të bëjnë është të klikojnë në butonin 'Pjesëmarrës' dhe të bëjnë një depozitë prej të paktën 100 dollarësh dhe mund të marrin një bonus 100% deri në 500 dollarë. Kërkesat e basteve për bonusin janë 10 herë në lojëra me koeficient 1.8 ose më të lartë.

Shkoni të mëdha në kazino – Lojtarët që depozitojnë të paktën 10 dollarë do të marrin një bonus 100% të kazinosë deri në 200 dollarë. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të klikojnë në butonin 'Pjesëmarrës' dhe të bëjnë një depozitë. Kërkesat e bastit për bonusin janë 25 herë.

Super Ringarko – Lojtarët që depozitojnë fonde në llogaritë e tyre do të marrin një bonus ringarkimi 50% deri në $200. Bonusi mund të përdoret në lojërat slot me video në internet dhe për fat të keq, ky promovim nuk është i disponueshëm për lojërat Live Casino. Kërkesat e basteve për bonusin janë 30 herë dhe ajo që lojtarët duhet të bëjnë është të klikojnë në butonin 'Përmbushje'.

UAU! Fituesi i ringarkimit të së mërkurës – Lojtarët që depozitojnë të mërkurën mund të përfitojnë nga ky promovim madhështor. Ata do të marrin një bonus ringarkimi 50% deri në 200 dollarë që vjen me kërkesat e basteve 6 herë në lojëra me shanse 1.8.

Rregullat e bonusit

Lojtarët duhet të lexojnë Termat dhe Kushtet e çdo bonusi përpara se ta kërkojnë atë. Çdo bonus do të vijë me kërkesat e basteve dhe do t'i përmbushë ato, mund të përdoren si fondet e bonusit ashtu edhe ato të parave reale, por së pari do të përdoren fondet e parave reale. Kur bonusi është ende aktiv, fitimet do të kreditohen në shumën e bonusit.

Shuma maksimale që lojtarët mund të bastojnë nuk duhet të kalojë shumën totale të bonusit. Kur një lojtar vendos një bast që është më i lartë se shuma e lejuar, vetëm shuma e lejuar do të kontribuojë në përmbushjen e kërkesave të bastit. Për shembull, nëse një lojtari i është dhënë një shumë bonus prej 10 dollarësh dhe ai vendos një bast prej 20 dollarësh, vetëm 10 dollarë nga ky bast do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të bastit.

Kur një lojtar ka një bonus aktiv, opsioni i tërheqjes do të çaktivizohet derisa të përmbushë kërkesat e bastit ose bonusi të ketë skaduar.

Nëse kazinoja bëhet e vetëdijshme se lojtari po merr pjesë në ndonjë aktivitet mashtrues, ai do të refuzohet të marrë pjesë në çdo promovim.

Lojtarët mund të marrin pjesë në shumë promovime të ndryshme në të njëjtën kohë dhe fitimet nga të gjitha bastet do të kreditohen në llogarinë e bonusit të lidhur në promovimin e parë të aktivizuar.

Për lojtarët që marrin pjesë në dy ose më shumë promovime në të njëjtën kategori, bastet llogariten në promovimin e parë të aktivizuar.

Kur një lojtar vendos një bast, ai nuk mund të anulojë më bonusin. Bonusi do të mbetet aktiv derisa të plotësohen kërkesat e bastit ose të skadojë bonusi.

Kur një lojtar klikon në butonin "Pjesë", ai pajtohet me termat dhe kushtet e promovimit dhe rregullat e bonusit.

Lojtarët që bëjnë një depozitë duke përdorur Skrill, Skrill 1 - Tap, Neteller ose Qiwi, nuk kanë të drejtë për bonusin e mirëseardhjes.

Rregullat e Bonusit Sportiv

Kur një lojtar pranon një bonus sportiv, ai mund të bast bonusin në të gjitha ndeshjet që gjenden në seksionin e sporteve.

Kur vendosni një bonus, vetëm basti i parë i vendosur në të njëjtën ndeshje do të llogaritet në përmbushjen e kërkesave të bastit.

Rregullat e Bonusit të Kazinosë

Bonusi i kazinosë duhet të vihet 50 herë përpara se një lojtar të mund të kërkojë një tërheqje.

Fitimet nga rrotullimet pa depozita do të kreditohen në llogarinë e bonusit.

Shuma maksimale që një lojtar mund të tërheqë nga rrotullimet pa depozita është e kufizuar në 50 dollarë.

Bonusi mund të vihet në të gjitha lojërat e Kazinosë Live dhe lojëra elektronike.

Ajo që lojtarët duhet të mbajnë mend është se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në të njëjtën mënyrë. Lojëra me video slot në internet do të kontribuojë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve. Lojërat e Kazinosë Live do të kontribuojnë 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve dhe lojërat e tavolinës do të kontribuojnë 0% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Lojtarët duhet të kenë parasysh se ekziston një listë e gjatë e lojërave të përjashtuara, kështu që ne sugjerojmë që të kalojnë termat dhe kushtet përpara se të kërkojnë bonusin.

Total score9.0
Përfitimet
+ Bastet e kazinosë dhe sporteve
+ Sportet virtuale
+ Rrotullime pa besnikëri
+ PNP në Finlandë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (26)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
CS:GO
Dota 2
Futboll
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Poker
Rainbow Six Siege
RuletëSic Bo
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Hryvnia Ukrainase
Lira Turke
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (15)
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Finlanda
Gjermania
Holanda
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Spanja
SoftwareSoftware (57)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Apollo Games
BGAMING
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
CT Gaming
Caleta
DLV Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Foxium
GameArt
Gamomat
Ganapati
Golden Hero
HabaneroIgrosoft
Kalamba Games
Lightning Box
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
NetGame
Nolimit City
OneTouch Games
Paltipus
Patagonia Entertainment
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Wazdan
We Are Casino
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet