Betmaster Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Deposits

BetmasterResponsible Gambling
CASINORANK
8.99/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
Betmaster is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Të gjithë ata që duan të luajnë në Betmaster Casino duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Kur ata janë regjistruar në llogaritë e tyre, ata mund të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin, të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe të konfirmojnë transaksionin.

Betmaster Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese në portofolin e tyre që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Lojtarët mund të gjejnë mënyrat e mëposhtme të pagesës në kazino.

Kartat bankare:

 • MasterCard/Visa lejon një depozitë minimale prej $20
 • Karta Revolut lejon një depozitë minimale prej $20

Depozitat në para:

 • CashtoCode lejon një depozitë minimale prej $20
 • PaySafeCard lejon një depozitë minimale prej $20

kuletat elektronike:

 • WebMoney lejon një depozitë minimale prej $20
 • Jeton lejon një depozitë minimale prej $20
 • Neteller lejon një depozitë minimale prej $20
 • ecoPayz lejon një depozitë minimale prej $20
 • Skrill lejon një depozitë minimale prej $20
 • Neosurf lejon një depozitë minimale prej $20
 • MuchBetter lejon një depozitë minimale prej $20
 • Sticpay lejon një depozitë minimale prej $20
 • AstroPay OneTouch lejon një depozitë minimale prej $20

Kriptovaluta:

 • Tether, TRC – 20 lejon një depozitë minimale prej $50
 • Bitcoin lejon një depozitë minimale prej $50
 • Binance Coin lejon një depozitë minimale prej $50
 • Dodge lejon një depozitë minimale prej $50
 • Tether, ERC – 20 lejon një depozitë minimale prej $50
 • Ethereum lejon një depozitë minimale prej $50
 • Tron lejon një depozitë minimale prej $50
 • Litecoin lejon një depozitë minimale prej $50
 • Ripple lejon një depozitë minimale prej $50
 • Bitcoin Cash lejon një depozitë minimale prej $50
 • Cardano lejon një depozitë minimale prej $50
 • NEO Coin lejon një depozitë minimale prej $50
 • Infinity Economics lejon një depozitë minimale prej $50
 • Tether, OMNI lejon një depozitë minimale prej $50

Bonusi i depozitës

Lojtarët që krijojnë një llogari të re në Betmaster Casino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Ky bonus është një mënyrë e shkëlqyer për të dyfishuar dhe madje trefishuar ekuilibrin e dikujt dhe për të zgjatur lojën e tyre. Lojtarët mund të gjejnë më shumë informacion rreth bonusit të mirëseardhjes në lidhjen e mëposhtme.