Betmaster Live Casino Rishikoni - Deposits

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Deposits

Të gjithë ata që duan të luajnë në Betmaster Casino duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Kur ata janë regjistruar në llogaritë e tyre, ata mund të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin, të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe të konfirmojnë transaksionin.

Betmaster Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese në portofolin e tyre që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Lojtarët mund të gjejnë mënyrat e mëposhtme të pagesës në kazino.

Kartat bankare:

 • MasterCard/Visa lejon një depozitë minimale prej $20
 • Karta Revolut lejon një depozitë minimale prej $20

Depozitat në para:

 • CashtoCode lejon një depozitë minimale prej $20
 • PaySafeCard lejon një depozitë minimale prej $20

kuletat elektronike:

 • WebMoney lejon një depozitë minimale prej $20
 • Jeton lejon një depozitë minimale prej $20
 • Neteller lejon një depozitë minimale prej $20
 • ecoPayz lejon një depozitë minimale prej $20
 • Skrill lejon një depozitë minimale prej $20
 • Neosurf lejon një depozitë minimale prej $20
 • MuchBetter lejon një depozitë minimale prej $20
 • Sticpay lejon një depozitë minimale prej $20
 • AstroPay OneTouch lejon një depozitë minimale prej $20

Kriptovaluta:

 • Tether, TRC – 20 lejon një depozitë minimale prej $50
 • Bitcoin lejon një depozitë minimale prej $50
 • Binance Coin lejon një depozitë minimale prej $50
 • Dodge lejon një depozitë minimale prej $50
 • Tether, ERC – 20 lejon një depozitë minimale prej $50
 • Ethereum lejon një depozitë minimale prej $50
 • Tron lejon një depozitë minimale prej $50
 • Litecoin lejon një depozitë minimale prej $50
 • Ripple lejon një depozitë minimale prej $50
 • Bitcoin Cash lejon një depozitë minimale prej $50
 • Cardano lejon një depozitë minimale prej $50
 • NEO Coin lejon një depozitë minimale prej $50
 • Infinity Economics lejon një depozitë minimale prej $50
 • Tether, OMNI lejon një depozitë minimale prej $50

Bonusi i depozitës

Lojtarët që krijojnë një llogari të re në Betmaster Casino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Ky bonus është një mënyrë e shkëlqyer për të dyfishuar dhe madje trefishuar ekuilibrin e dikujt dhe për të zgjatur lojën e tyre. Lojtarët mund të gjejnë më shumë informacion rreth bonusit të mirëseardhjes në lidhjen e mëposhtme.

Total score9.0
Përfitimet
+ Bastet e kazinosë dhe sporteve
+ Sportet virtuale
+ Rrotullime pa besnikëri
+ PNP në Finlandë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (26)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
CS:GO
Dota 2
Futboll
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Poker
Rainbow Six Siege
RuletëSic Bo
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Hryvnia Ukrainase
Lira Turke
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (15)
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Finlanda
Gjermania
Holanda
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Spanja
SoftwareSoftware (57)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Apollo Games
BGAMING
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
CT Gaming
Caleta
DLV Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Foxium
GameArt
Gamomat
Ganapati
Golden Hero
HabaneroIgrosoft
Kalamba Games
Lightning Box
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
NetGame
Nolimit City
OneTouch Games
Paltipus
Patagonia Entertainment
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Wazdan
We Are Casino
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet