Betmaster Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Games

BetmasterResponsible Gambling
CASINORANK
8.99/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
Betmaster is not available in your country. Please try:
Games

Games

Betmaster Casino ka një portofol shumë të pasur dhe lojtarët mund të gjejnë disa prej tyre lojërat e preferuara live këtu me siguri. Kazinoja ka bashkëpunuar me disa ofrues të njohur softuerësh për të sjellë lojërat më të mira. Disa nga lojërat më të njohura në Betmaster Casino përfshijnë ato në vijim:

 • Mega Roulette Live
 • Lightning Blackjack
 • Mega Rrota Live
 • Ruletë Rrufeja
 • Live Dragon Tiger

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruletë e drejtpërdrejtë është një nga lojërat më të njohura që lojtarët mund të gjejnë në Betmaster Casino. Kjo është një lojë e lehtë për t'u luajtur, por ne sugjerojmë lojtarët të mësojnë rregullat përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Të gjithë ata që duan të lexojnë se si të luajnë ruletë duhet të ndjekin këtë lidhje.

Lista e të gjitha lojërave Live Roulette në Betmaster:

 • Mega Roulette Live
 • Roulette Live Lobi
 • Ruleta Amerikane e Personave të Parë
 • Auto Roulette Live
 • Ruletë Rrufeja
 • Lobi i Ruletës
 • Beneluks Llastiqe
 • Ruletë VIP
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë e personit të parë
 • Ruletë Rrufeja e Personave të Parë
 • Ruleta e Evolucionit
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë me shpejtësi të drejtpërdrejtë
 • Ruletë franceze ari
 • Auto- Ruletë
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë me top të dyfishtë
 • Auto – Roulette VIP
 • Afrikan Roulette Highroller
 • Roletë afrikane me rul të ulët
 • Ruletë Afrikane e rregullt
 • Roulette afrikane VIP
 • Lobi i Ruletës Amerikane
 • Auto Ruletë
 • Ruletë braziliane
 • Kazino Marina Roulette 2
 • Cumbia Ruleta 1
 • Ruletë me diamant
 • Ruletë Fiesta
 • Ruletë indiane
 • Ruletë e menjëhershme
 • Ruletë me shpejtësi Jackpot
 • Ruletë japoneze
 • Ruleta A
 • Ruletë e kazinosë Marina
 • Ruletë Namaste
 • Oracle Casino Roulette
 • Oracle Casino Roulette 360
 • Ruletë e kazinosë Portomaso
 • Ruletë e kazinosë Portomaso Real
 • Prestige Auto – Ruletë
 • Roulette Lobi
 • Ruletë (me rrotullim të lartë)
 • Ruletë (me rul të ulët)
 • Ruletë (e rregullt)
 • Ruletë 1
 • Ruletë 2
 • Ruletë 3
 • Ruletë 6
 • Ruletë 8 indiane
 • Live Roulette Azure
 • Ruletë Gold
 • Ruletë ari 3
 • Lobi i Ruletës
 • Ruletë Live Makao
 • Ruletë VIP
 • Salon Prive Roulette 2
 • Ruletë Slavyanka
 • Ruletë automatike me shpejtësi
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë e shpejtësisë 1
 • Ruletë Turke Rrufeja
 • Ruletë turke

Baccarat live

Bakarat live është një lojë interesante që lojtari mund ta gjejë në seksionin Live Casino në Betmaster Casino. Kjo është një lojë interesante me rregulla shumë të thjeshta që lojtarët mund t'i mësojnë shumë shpejt. Ideja e lojës është të marrësh një dorë që arrin 8 ose 9 për të fituar raundin. Lojtarët mund të vënë bast në dorën e Bankierit, Dorën e Lojtarit ose që loja do të përfundojë në barazim. Për të lexuar pjesën tjetër të rregullave, lojtarët mund të shkojnë në lidhjen e mëposhtme.

Një listë e të gjitha lojërave Live Baccarat në Betmaster:

 • Lobi Baccarat
 • Baccarat Nuk ka komision
 • Shtrydhja e kontrollit të Baccarat
 • Shtrydhje Baccarat
 • Bakarat A
 • Baccarat live A
 • Baccarat B live
 • Baccarat C drejtpërdrejt
 • Baccarat D drejtpërdrejt
 • Baccarat E live
 • Baccarat me shpejtësi të drejtpërdrejtë 1
 • Baccarat Lobi Live
 • Bakarat
 • Baccarat me shpejtësi A
 • Speed Baccarat B
 • Bakarat rrufeje
 • Salon Prive Baccarat
 • Bakarat B
 • Baccarat (me rrotullim të lartë)
 • Baccarat (me rrotullim të ulët)
 • Baccarat (i rregullt)
 • Bakarat 18
 • Bakarat 19
 • Bakarat 2
 • Baccarat 2 (me rrotullim të lartë)
 • Baccarat 2 (me rul të ulët0
 • Baccarat 2 (i rregullt)
 • Bakarat 20
 • Bakarat 21
 • Bakarat 22
 • Bakarat 23
 • Bakarat 24
 • Bakarat 25
 • Bakarat 26
 • Bakarat 27
 • Bakarat 28
 • Bakarat 29
 • Bakarat 3
 • Baccarat 3 (me rrotullim të lartë)
 • Baccarat 3 (me rrotullim të ulët)
 • Baccarat 3 (i rregullt)
 • Bakarat 30
 • Bakarat 31
 • Bakarat 32
 • Bakarat 33
 • Bakarat 34
 • Bakarat 35
 • Bakarat 36
 • Bakarat 37
 • Bakarat 38
 • Bakarat 8
 • Bakarat 9
 • Bakarat C
 • Lobi Baccarat
 • Baccarat Super 6
 • Bakarat VIP
 • Kazino Marina Baccarat 3
 • Kazino Marina Baccarat 4
 • Perandori Speed Baccarat A
 • Perandori Speed Baccarat B
 • Fiesta Baccarat
 • Baccarat i personit të parë
 • Lobi i Baccarat për personin e parë
 • Baccarat i pasurisë së artë të personit të parë
 • Rrufeja e personit të parë Baccarat
 • Fortune Baccarat
 • Nokauti i Bakaratit të Artë
 • Baccarat i pasurisë së artë
 • Baccarat me rul të lartë
 • Baccarat japoneze me shpejtësi
 • Live – Speed Baccarat 2
 • Live – Speed Baccarat 3
 • Live – Speed Baccarat 5
 • Live – Speed Baccarat 6
 • Tavolina live (bakara sportive)
 • MG Baccarat 1
 • MG Baccarat 2
 • MG Baccarat 3
 • Marina Casino Baccarat 1
 • Marina Casino Baccarat 2
 • Baccarat NC 1
 • Baccarat NC 2
 • Baccarat NC 3
 • Pa Baccarat me shpejtësi komunikimi
 • Baccarat B pa shpejtësi komunikimi
 • Baccarat pa shpejtësi komunikimi C
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • PT Baccarat 2
 • PT Baccarat 3
 • PT Baccarat 4
 • PT Baccarat 5
 • PT Speed Baccarat 1
 • Salloni Prive Baccarat B
 • Salloni Prive Baccarat E
 • Salloni Prive Baccarat A
 • Salloni Prive Baccarat C
 • Baccarat me shpejtësi 10
 • Baccarat me shpejtësi 11
 • Baccarat me shpejtësi 5
 • Baccarat me shpejtësi 7
 • Baccarat me shpejtësi C
 • Speed Baccarat D
 • Baccarat me shpejtësi
 • Speed Baccarat F
 • Speed Baccarat G
 • Speed Baccarat H
 • Speed Baccarat I
 • Speed Baccarat K
 • Speed Baccarat L
 • Speed Baccarat M
 • Baccarat e kriketit të shpejtësisë

Blackjack live

Blackjack live është një lojë shumë e njohur që lojtari mund ta gjejë në seksionin Live Casino në Betmaster Casino. Kjo është një lojë interesante dhe është edhe më emocionuese ta luash lojën drejtpërdrejt me një tregtar të drejtpërdrejtë në kohë reale. Ideja e lojës është që të arrish një dorë më afër 21, më e lartë se dora e tregtarit pa u dëmtuar. Lojtarët që duan të mësojnë rregullat e lojës mund t'i gjejnë ato në linkun e mëposhtëm.

Një listë e të gjitha lojërave Blackjack në Betmaster Casino:

 • Lightning Blackjack
 • Blackjack live Azure A
 • Blackjack live Azure B
 • Blackjack live Azure C
 • Live – Blackjack 17
 • Live – Blackjack Azure D
 • Live – Blackjack 18
 • Live – Blackjack Azure E
 • Live – Blackjack 19
 • Live – Blackjack Azure F
 • Blackjack i personit të parë
 • Live – Blackjack 20
 • Live – Blackjack Azure G
 • Live – Blackjack 21
 • Live – Blackjack Azure H
 • Live – Blackjack Azure I
 • Live – Blackjack Azure J
 • Live One Blackjack
 • Live Lobby BJ
 • Blackjack A
 • Blackjack live A
 • Blackjack B
 • Live – Blackjack B
 • Live – Blackjack C
 • Partia Blackjack
 • Blackjack i pafund
 • Blackjack D
 • Blackjack E
 • Blackjack VIP 1
 • Blackjack VIP 2
 • Blackjack VIP 3
 • Blackjack VIP 4
 • Blackjack VIP 5
 • Blackjack VIP 6
 • Blackjack VIP 7
 • Blackjack VIP 8
 • Blackjack VIP 9
 • Blackjack VIP 10
 • Blackjack VIP 11
 • Blackjack VIP 12
 • Blackjack VIP 13
 • Blackjack VIP 15
 • Blackjack VIP 16
 • Blackjack C
 • Blackjack D
 • Blackjack Silver 1
 • Blackjack Silver 2
 • Blackjack Silver 3
 • Blackjack Silver 4
 • Blackjack Silver 5
 • Blackjack Silver 6
 • Blackjack Silver 7
 • Blackjack Fortune VIP
 • Blackjack VIP B
 • Blackjack Grand VIP
 • Blackjack VIP C
 • Blackjack Diamond VIP
 • Blackjack VIP D
 • Blackjack VIP E
 • Salon Prive Blackjack 1
 • Blackjack VIP G
 • Salon Prive Blackjack 2
 • Blackjack VIP H
 • Blackjack VIP I
 • Blackjack Platinum VIP
 • Blackjack rus BJ
 • Blackjack 1
 • Blackjack 22 - Azure
 • Blackjack 23 - Azure
 • Blackjack 24 - Azure
 • Blackjack 25 - Azure
 • Blackjack 26 - Azure
 • Blackjack 7
 • Blackjack Bucuresti
 • Blackjack Gold 1
 • Blackjack Gold 5
 • Blackjack Gold 5
 • Blackjack Gold 6
 • Lobi i Blackjack
 • Blackjack Platinum
 • Salon Prive Blackjack
 • Blackjack VIP A
 • Blackjack VIP Alpha
 • Blackjack VIP Beta
 • Blackjack VIP F
 • Blackjack VIP Gamma
 • Blackjack VIP L
 • Blackjack VIP M
 • Blackjack VIP N
 • Blackjack VIP O
 • Blackjack VIP P
 • Blackjack VIP R
 • Blackjack VIP S
 • Blackjack VIP T
 • Blackjack VIP X
 • Fiesta Blackjack Pafund
 • Lobi i personit të parë Blackjack
 • Blackjack Lightning Person i Parë
 • Bast Blackjack falas
 • Blackjack Italian
 • Live – Blackjack 27 – Azure
 • Live – Blackjack 28 - Azure
 • Live – Blackjack 29 - Azure
 • Live – Blackjack 30 - Azure
 • Live – Blackjack 31 - Azure
 • Live – Blackjack 32 - Azure
 • Merengue Blackjack 2
 • One2 Blackjack High Roller
 • One2 Blackjack Low Roller
 • One2 Blackjack Regular
 • One2 Blackjack VIP
 • Fuqia Blackjack
 • Rumba Blackjack 1
 • Rumba Blackjack 3
 • Rumba Blackjack 4
 • Salon Prive Blackjack B
 • Salon Prive Blackjack D
 • Salon Prive Blackjack E
 • Salon Prive Blackjack F
 • Speed Blackjack E
 • Speed Blackjack L
 • Speed Blackjack M
 • Blackjack turk
 • Blackjack pa kufi
 • Blackjack turk i pakufizuar
 • Blackjack VIP
 • Blackjack VIP me dorëzim

Poker Live

Poker live është një nga ato lojëra që ndërthurin fatin dhe njohurinë në një lojë. Lojtarët që pëlqejnë një lojë më sfiduese zgjedhin të luajnë Live Poker me një tregtar të vërtetë live në kohë reale. Për të mësuar rregullat e lojës, lojtarët duhet të ndiqni këtë lidhje. Kjo është një lojë shumë e njohur, kështu që ka shumë variacione të ndryshme dhe lojtarët mund të gjejnë shumë prej tyre në Betmaster Casino.

Një listë e të gjitha lojërave të pokerit të drejtpërdrejtë në Betmaster Casino:

 • Texas Hold'em Bonus Poker
 • Poker Triple Card
 • Kazino Hold'em
 • Extreme Texas Hold'em
 • Pokeri i Karaibeve
 • Bast – në – Poker
 • 6+ Poker
 • Kazino Hold'em me 2 dore
 • Live Texas Hold'em Poker
 • Lobi i Pokerit

Live Sic Bo

Live Sic Bo është një lojë fati me origjinë nga Kina dhe luhet me tre zare. Loja ishte fillimisht e popullarizuar në kazinotë e Azisë dhe Macau, por në ditët e sotme falë kazinove në internet lojtarët mund të hyjnë në lojë pavarësisht se ku jetojnë. Rregullat e lojës janë shumë të thjeshta dhe lojtarët mund të lexojnë më shumë rreth saj në linkun e mëposhtëm.