Bets.io Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

Bets.ioResponsible Gambling
CASINORANK
8.6/10
BonusBonusi i mirëseardhjes BTC 1 + 100 rrotullime falas
Kazino vetëm me kripto me paratë 10-minutëshe
Jo KYC
Tërheqje të pakufizuara
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino vetëm me kripto me paratë 10-minutëshe
Jo KYC
Tërheqje të pakufizuara
Bets.io is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Për çdo kazino live online bonuset janë faktori më i rëndësishëm për të tërhequr kumarxhinjtë. Kur dikush bashkohet për të luajtur në ndonjë kazino, ai së pari përpiqet ta gjejë atë bonuset dhe promovimet e ofruara nga kazino live. Lista e promovimit të Bets.io mund të mos jetë aq e gjerë sa ajo e faqeve të tjera të lojërave.

Bonuset e regjistrimit janë shpërblimi i parë që marrin lojtarët e rinj të kazinosë. Ky bonus i kazinosë është krijuar për të tërhequr lojtarët dhe për t'u dhënë atyre mundësinë për të testuar faqen e internetit të kazinosë. Nëse dikush i bashkohet një kazinoje të re live dhe merr një bonus mirëseardhjeje, ai mund ta përdorë atë për të vënë bast në lojërat e kazinosë live.

Bonusi i ofruar për lojtarët e kazinosë live janë:

Bonusi i mirëseardhjes: 100% bonus ndeshje deri në 100 USD vetëm për Depozitën e Parë

Games

Games

Kazino Bets.io Live është ndër pjesët e testit që na bindi plotësisht. Lojtarët mund të ulen në një shumëllojshmëri tavolinash dhe të luajnë lojëra si blackjack, poker ose ruletë me aksione të ndryshme. Kazinoja live në Bets.io është mjaft e gjerë, me rreth 200+ lojëra të ndryshme.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Tavolina ruletë live në Bets.io përfshijnë:

 • Ruletë e ndriçimit
 • Ruletë zhytëse
 • Auto Ruletë
 • Ruletë Arabe
 • Ruletë indiane

Blackjack live

Tavolina të njohura të blackjack live janë:

 • Një Blackjack
 • Blackjack X
 • Blackjack Azure
 • Blackjack me shpejtësi

Baccarat live

Tavolina të njohura baccarat live përfshijnë:

 • Punto Banco
 • Andar Bahar
 • Tigri i Dragoit

Poker Live

Tavolina pokeri live në Bets.io përfshijnë:

 • Poker me tre letra
 • Ultimate Texas Hold 'em
+22
+20
Mbyll

Software

Një nga mënyrat më të njohura për të shijuar lojërat e drejtpërdrejta është përmes lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë në kazinotë në internet. Lojtarët mund të përjetojnë praktikisht zhvillimin e veprimit para syve të tyre nëpërmjet një transmetimi të drejtpërdrejtë me definicion të lartë me tinguj nga një vend tjetër në lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve.

Më së shumti ofruesit e programeve të njohura për kazino live Bets.io janë:

 • Evolution Gaming
 • Pragmatike Luaj Live
 • Playtech
 • Microgaming
 • EGT
Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Bets.io ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Dogecoin, Tether, MasterCard, Visa, Bitcoin , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Bets.io është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Bets.io është një kazino vetëm me kriptovaluta, që do të thotë se nuk pranon metoda tradicionale të pagesës së kazinosë, si transfertat bankare ose pagesat me kartë krediti. Lojtarët duhet të kenë disa para kripto para se të regjistrohen në Bets.io sepse monedha fiat nuk lejohet si opsion pagese. Të shtatë monedhat e mbështetura janë përmendur në seksionin e monedhës.

Depozitat minimale janë të kufizuara në BTC 0,0001 / BCH 0,001 / DOG 1 / ETH 0,01 / LTC 0,01 / USDT 0,01 / dhe, XRP 0,01.

Withdrawals

Bets.io u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Bets.io . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Bets.io i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Bets.io është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Bet Entertainment NV krijoi Bets.io në 2021 dhe është një kazino kriptovalutash që ka një licencë të vërtetë Curacao.

Bets.io është një kazino me kriptomonedhë, siç sugjeron edhe emri. Menyja kryesore mbulon pjesën e majtë të ekranit dhe vendoset në një sfond të lehtë. Modaliteti i natës, në të cilin sfondi errësohet për rehati të syve, është një veçori fantastike.

Koleksioni i madh i titujve nga ofrues të tillë të mirënjohur në departamentin e lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë me siguri do t'u lërë përshtypje lojtarëve. Dikush do të ketë një kohë të mirë në këtë kazino live.

Bets.io është padyshim një nga shtesat më të fundit në listën e kazinove më të mira të kriptomonedhave në vitin 2021. Bets.io ka mbledhur tashmë një ndjekës të konsiderueshëm si rezultat i një sërë veçorish kyçe që i bëjnë lojtarët të ndihen të qetë.

E thënë thjesht, Bets.io ka të bëjë me cilësinë dhe maksimizimin e kënaqësisë së klientit, jo mbivlerësimin dhe krijimin e shqetësimeve. Faqja është menduar të jetë e thjeshtë për t'u përdorur dhe përdorur, kështu që lojtarët mund të përqendrohen në aspektin më thelbësor të përvojës së tyre të lojërave.

Bets.io përmban gjithçka që u nevojitet, duke përfshirë një përzgjedhje të mrekullueshme të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë, tërheqje që kërkojnë mesatarisht 10 minuta për t'u përfunduar, procedurën më të thjeshtë KYC dhe kufizime tepër të ulëta minimale të depozitave dhe parave.

Pse të luani në Live Casino

Me një licencë për lojërat e fatit Curacao dhe një vlerësim më të mirë sigurie, kjo kazino është një nga platformat më të sigurta dhe më të sigurta të lojrave. Lojtarët mund të sigurohen se paratë e tyre mbrohen.

Për shkak se kazinoja është e licencuar, lojtarët mund të jenë të sigurt se lojërat përdorin një algoritëm vërtet të drejtë dhe se llogaritë e tyre janë të siguruara duke përdorur vërtetimin me dy faktorë dhe enkriptimin SSL.

Lojtari i kazinosë mund të luajë dhe të depozitojë fonde pa frikë nga vjedhja ose aktivitete të tjera të paligjshme. Është shumë e sigurt të luash në këtë kazino live.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2021

Account

Regjistrimi për një llogari me një Bets.io hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Bets.io dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Ofertat e kazinosë Bets.io mbështetje efikase ndaj klientit me e-mail dhe chat live, duke lejuar platformën të japë shërbimet më të mira të mundshme. Tipari i bisedës live është mjaft i përgjegjshëm. Shërbimi ndaj klientit përgjigjet brenda dy minutave dhe është i disponueshëm 24/7 në faqen zyrtare të internetit. Shërbimi i postës elektronike zgjat pak më shumë, nga 3 deri në 4 orë, por është ende mjaft i shpejtë në krahasim me kazinotë e tjera të drejtpërdrejta.

Klientët me ankesa për kazinonë mund të kontaktojnë ekipin mbështetës të platformës përmes emailit. Faqja ka një zonë gjithëpërfshirëse FAQ ku lojtarët mund të mësojnë më shumë për kazinonë, tarifat që ajo ngarkon dhe se si funksionon.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Bets.io për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Bets.io shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Bets.io ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Bets.io në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Bets.io . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Bets.io janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Live Casino

Live Casino

Kjo kazino është një zgjedhje e shkëlqyer, veçanërisht për entuziastët e kriptomonedhave që duan të financojnë shpejt dhe lehtë llogarinë e tyre me BTC ose ETH. Kategoritë e lojërave të mbështetura nga ofruesit më të mirë kënaqin çdo lojtar. Gjithçka është fantastike nga diapazoni i lojërave te mbështetja e klientit.

Ka disa të meta në platformë, të tilla si kufizimet e metodës së pagesës dhe mosdisponueshmëria e opsioneve gjuhësore. Sidoqoftë, faqja është kryesisht një kazino me bazë kripto, që nuk pranon metoda pagese fiat si transfertat bankare ose kartat e kreditit, gjë që është diçka që shumë të rinj e dëshirojnë ndërsa kërkojnë platformat më të mira të kazinosë në dispozicion.

Pra, mos kërkoni më tej dhe bashkohuni në kazinonë Bets.io Bitcoin për një përvojë fantastike dhe të sigurt lojërash. Tani është koha për t'u bashkuar!