Betsson Live Casino Rishikoni

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Betsson është një kazino që daton në vitin 1963 kur Bill Lindwall dhe Rolf Lundstrom ofruan slot machines për restorantet në Suedi. Që nga ai moment, Betsson Casino pati ulje-ngritjet e veta, por fakti që është ende i disponueshëm në treg flet shumë për markën e saj.

Sfondi i plotë dhe informacione rreth Betsson

Games

Kazino Betsson krenohet me lojëra të ndryshme në mënyrë që lojtarët të mund të gjejnë gjithmonë diçka interesante për të luajtur. Numri më i madh i lojës i përket seksionit të lojërave me video slot, por ka edhe variante të ndryshme të lojërave tavoline dhe lojërave të kazinosë live. Kohët e fundit, lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë tërheqin gjithnjë e më shumë lojtarë dhe kjo për shkak se ato ofrojnë një përvojë që është aq e afërt për të luajtur në një kazino me bazë tokësore.

Withdrawals

Mënyra të ndryshme pagese janë të disponueshme për lojtarët për t'u përdorur në Betsson Casino. Tërheqja e fitimeve është një proces i thjeshtë ku lojtarët duhet të shkojnë te arkëtari, të zgjedhin seksionin e Tërheqjes dhe të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin. Pasi ta bëjnë këtë, ata duhet të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin dhe të konfirmojnë transferimin.

Bonuses

Betsson ka shumë bonuse të ndryshme të përgatitura për lojtarët e tyre. Çdo lojtar ka mundësinë për të kërkoni një bonus mirëseardhjeje dhe më vonë ata mund të përfitojnë nga shumë bonuse të ringarkimit që janë në dispozicion.

Payments

Disa nga mënyrat më të njohura të pagesës të besuara nga kazinotë dhe lojtarët përfshijnë Neteller, Skrill dhe Paypal dhe lajmi i mirë është se ato janë të disponueshme këtu në Betsson Casino. Kazinoja pranon gjithashtu karta debiti dhe krediti, kështu që lojtarët nuk do të kenë mungesë zgjedhjesh.

Account

Për të luajtur lojëra në kazino për para të vërteta, lojtarët duhet të krijojnë një llogari. Ky është një proces i thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha e tyre. Lojtarët duhet të fusin disa nga të dhënat e tyre për t'u regjistruar, por ata duhet të sigurohen që të gjitha detajet janë të sakta pasi do të duhet të kalojnë një procedurë verifikimi më vonë.

Languages

Platforma e Betsson Casino është më e aksesueshme për lojtarët në mbarë botën, falë faktit që është në dispozicion në shumë gjuhë të ndryshme. Në këtë pikë, këto janë gjuhët në të cilat disponohet faqja e internetit, anglisht, norvegjisht, suedisht, finlandisht, gjermanisht, polonisht, spanjisht, islandisht, italisht, danezisht dhe turqisht.

Mobile

Betsson Casino është në dispozicion në lëvizje falë platformës së saj të avancuar celulare. Kazino mund të arrihet duke përdorur një shfletues direkt në një pajisje. Lojtarët mund të shkarkojnë gjithashtu një aplikacion nëse dëshirojnë, çfarëdo që ata preferojnë.

Tips & Tricks

Të luash në një kazino të drejtpërdrejtë ka qenë hiti i fundit kohët e fundit. Lojtarët po zgjedhin të luajnë lojën e tyre të preferuar me një tregtar të drejtpërdrejtë më shpesh se në të kaluarën. Për këtë arsye, është thelbësore të dini se si t'i qaseni siç duhet një kazinoje live.

Promotions & Offers

Kazino Betsson ka qenë në treg për shumë vite, dhe ata kanë mësuar deri më tani, se mënyra më e mirë për të mbajtur lojtarë të interesuar dhe për të tërhequr lojtarë të rinj është të ofrohen bonuse që ata thjesht nuk mund t'i refuzojnë. Dhe, duhet të pranojmë se ata kanë diçka që i bën të dallohen në turmë.

Live Casino

Lojërat e Kazinosë Live janë shtesa përfundimtare për çdo kazino. Dhe, Betsson Casino shkon një hap përpara me seksionin e tyre Live Casino. Të gjitha lojërat e tyre operohen në një kazino me tulla dhe llaç me njerëz të vërtetë që shpërndajnë letrat dhe rrotullojnë timonin.

Responsible Gaming

Kumari i kazinove online mund të sjellë orë e orë argëtimi, gjithsesi, lojtarët duhet të jenë shumë të kujdesshëm kur hyjnë në botën e lojërave të fatit. Lojtarët duhet të kenë paratë që duan të shpenzojnë dhe t'i huazojnë nga dikush tjetër.

Software

Betsson Casino ka bashkëpunuar me disa nga më ofruesit e njohur të softuerit për të sjellë lojërat më cilësore për lojtarët e tyre. Lista e ofruesve të programeve kompjuterike është e gjatë dhe lojtarët do të jenë të lumtur të kenë një mundësi të shkëlqyer për të zgjedhur nga shumë të ndryshëm. Në këtë pikë, ata mund të gjejnë lojëra nga zhvilluesit e mëposhtëm të softuerit:

 • Kuti rrufeje
 • Lojëra me Tigër të Kuq
 • Bashkohuni me Lojërat
 • Tom Horn Gaming
 • NYX Gaming
 • Projekti
 • Live5
 • Genii
 • Foksiumi
 • RelaxGaming
 • Lojëra 1×2
 • Studiot StormCraft
 • Vetëm për fitore
 • Ainsworth
 • Teknologjia e Kazinosë
 • Aristokrat
 • Lojëra realiste
 • EGT
 • Wazdan
 • BoomingGaming
 • Arti i lojës
 • Lojëra në kohë të mëdha
 • Stakelogjike
 • Studios ELK
 • RabCat
 • Endorfina
 • Playson
 • Zanafilla
 • Pari Play
 • Lojë pragmatike
 • Amaya
 • Lartë5
 • Kalamba
 • MGA
 • Fortune Factory Studios
 • NextGen Gaming
 • Luaj'n GO
 • Studio BlaBlaBla
 • Lojëra Synot
 • Push Gaming
 • ISoftBet
 • Quickspin
 • Rake e kuqe
 • Autentike
 • Lojëra Fantasma
 • Wagermill
 • Habanero Gaming
 • Lojëra 2BY2
 • Microgaming
 • Lojëra Yggdrasil

Support

Betsson Casino është gjithmonë në dispozicion për klientët e saj. Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me një përfaqësues të kazinosë është nëpërmjet funksioni i bisedës së drejtpërdrejtë që është në dispozicion 24/7. Lojtarët gjithashtu mund të kontaktojnë kazinonë përmes emailit ose t'i telefonojnë, cilado që ata preferojnë.

Deposits

Për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë ose ndonjë lojë tjetër në Betsson Casino, lojtarët duhet të depozitojnë në llogarinë e tyre. Në këndin e sipërm djathtas të faqes së internetit, lojtarët mund të shohin butonin Depozita dhe pasi të klikojnë mbi të, ata do të shohin mënyra të ndryshme pagese në dispozicion, kështu që lojtarët mund të gjejnë atë që u përshtatet më së miri.

Security

Betsson sigurohet që klientët e saj të ndihen të sigurt në çdo kohë. Për këtë arsye, kazinoja përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit 128-bit SSL që siguron që çdo detaj që shpërndahet në faqen e internetit të jetë i sigurt. Betsson Casino ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar. Në këtë pikë, ata kanë një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës.

FAQ

Si të kontaktoni me Mbështetjen e Klientit?

Ka disa mënyra të ndryshme për të kontaktuar me një agjent klienti në Betsson Casino. Mënyra më e përshtatshme për lojtarët është nëpërmjet funksionit Live Chat që është i disponueshëm 24 orë çdo ditë të javës. Të gjithë agjentët e klientëve janë profesionistë të trajnuar që do të bëjnë gjithçka në fuqinë e tyre për të ndihmuar në zgjidhjen e çdo problemi. Lojtarët gjithashtu mund të dërgojnë një email në support-en@betsson.com, dhe ato ofrojnë gjithashtu veçorinë Call Back.

Si të aktivizoni një bonus?

Lojtarët mund të ndjekin udhëzimet për çdo promovim për t'u kualifikuar për bonusin e kërkuar. Betsson Casino ofron bonuse të ndryshme për të mbajtur gjithmonë lojtarë të interesuar.

A ka një ofertë të mirëseardhur në Betsson Casino?

Betsson Casino mirëpret çdo lojtar të ri që regjistrohet për një llogari dhe bën një depozitë. Ky është një depozitë ndeshjeje që do të dyfishojë bilancin e lojtarëve dhe do t'i lejojë ata të provojnë edhe më shumë lojëra se zakonisht.

Si të kërkoni një tërheqje?

Tërheqja e fitimeve nga Betsson Casino është shumë e thjeshtë. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të hyjnë në llogarinë e tyre dhe të shkojnë te Arkëtari. Nga atje, ata duhet të zgjedhin seksionin Tërheqje dhe të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin. Lojtarët duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese për një tërheqje si ajo që përdorën për të depozituar në radhë të parë.

Çfarë është bast?

Bastet e fondeve të bonusit do të thotë që lojtarët duhet të luajnë shumën e ofruar një numër të caktuar herë përpara se të jenë në gjendje të bëjnë një tërheqje të fitimeve të tyre. Le të themi se një lojtar merr një bonus prej 20 dollarësh me 35 herë më shumë se kërkesat e bastit. Kjo do të thotë se ata duhet të luajnë $20 x 35 = $700 për të plotësuar kërkesat e basteve.

Kur do të shlyhet basti im?

Kazinoja i shlyen bastet në periudhën më të shkurtër të mundshme. Shumica e basteve paguhen brenda 15 minutave nga përfundimi i rezultatit, por mund të ketë disa probleme teknike, në ato raste, mund të zgjasë më shumë se zakonisht.

Ku ndodhet Betsson Casino?

Betsson Casino operohet nga BML Group Ltd, e cila ndodhet në Maltë në adresën e mëposhtme Betsson Experience Centre, Ta' Xbiex Seafront, Ta' Xbiex, XBX 1027, Malta.

Cila është mosha minimale për t'u regjistruar për një llogari?

Lojtarët duhet të jenë në moshë madhore për të qenë në gjendje të krijojnë një llogari në Betsson Casino dhe të luajnë për para të vërteta.

Si të bashkoheni në Betsson Casino?

Për t'u regjistruar për një llogari, lojtarët duhet të klikojnë në Krijo llogari dhe të futin detajet e sakta. Kjo nuk duhet të zgjasë më shumë se disa minuta dhe pasi të bëhet kjo, lojtarët mund të depozitojnë fonde dhe të luajnë lojërat e tyre të preferuara.

Cilat monedha mbështet kazino?

Betsson Casino është në dispozicion në mbarë botën dhe për këtë arsye, ata duhet të ofrojnë monedha të ndryshme. Në këtë pikë, këto janë të gjitha monedhat e disponueshme në kazino:

 • euro (€)
 • Dollarë kanadezë ($)
 • Dollarë amerikanë ($)
 • Dollarë të Zelandës së Re ($)
 • Krona Norvegjeze (Kr)
 • Karona suedeze (Kr)
 • złoty polake (zł)
 • Sol peruan (S/)
 • Koruna çeke (Kč)
 • Peso kilian ($)
 • Real Brazilian (R$)

Kam harruar fjalëkalimin tim, si të marr një të ri?

Kur një lojtar është në faqen e hyrjes, ai duhet të klikojë në lidhjen e harruar fjalëkalimin që do ta ridrejtojë në faqen e harruar fjalëkalimin. Ata do të duhet të fusin adresën e emailit të përdorur për t'u regjistruar për një llogari dhe të klikojnë në butonin Reset Password. Një email do të dërgohet me një lidhje për të rivendosur fjalëkalimin, lojtarët duhet të klikojnë në lidhje dhe të ndjekin udhëzimet e thjeshta.

A mund ta ndryshoj adresën time të emailit?

Lojtarët nuk mund të ndryshojnë adresën e emailit që kanë përdorur për të krijuar një llogari.

A mund të modifikoj disa nga detajet e mia?

Po, është e mundur të përditësohen disa të dhëna personale si adresa dhe fjalëkalimi. Lojtarët duhet të shkojnë te 'Llogaria ime' dhe të klikojnë në 'Profili im' nën cilësimet e llogarisë. Ata mund të klikojnë në butonin Edit, pranë çdo detaji që duan të ndryshojnë, dhe t'i ruajnë ndryshimet pasi të kenë përfunduar. Lojtarët duhet të kenë parasysh se ka disa informacione personale që nuk mund t'i ndryshojnë.

A mund ta çaktivizoj abonimin tim në gazetat?

Lojtarët që nuk duan më të marrin buletine dhe promovime mund të çabonohen lehtësisht. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të shkojnë te "Llogaria ime" dhe të klikojnë "Cilësimi i llogarisë" dhe të zgjedhin "Cilësimet e marketingut".

A mund ta mbyll llogarinë time?

Lojtarët që nuk duan të kenë më një llogari në Betsson Casino mund ta mbyllin atë. Mënyra më e mirë për ta bërë këtë është të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do t'i udhëzojnë ata gjatë procesit.

A mund të kem më shumë se një llogari?

Lojtarët lejohen të kenë vetëm një llogari në Betsson Casino. Lojtarët që janë të vetëdijshëm se kanë më shumë se një llogari duhet të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit.

Sa zgjat procedura e verifikimit?

Pasi kazinoja të marrë të gjitha dokumentet e nevojshme, do të përpiqet t'i përpunojë ato brenda 24 orëve. Pasi të jenë përpunuar dokumentet, lojtarët do të marrin një email konfirmimi. Procedura e verifikimit është e detyrueshme dhe çdo lojtar duhet ta kalojë atë. Çdo kazino ka një detyrim ligjor për të ofruar një mjedis të sigurt për lojtarët e saj. Për këtë arsye, ata duhet të njohin çdo lojtar që krijon një llogari. Në këtë mënyrë ata e dinë se fondet e depozituara janë të ligjshme, dhe gjithashtu se lojtarët janë në moshë ligjore për të luajtur kumar.

Si mund ta di që dokumentet e mia do të pranohen?

Për të kaluar procedurën e verifikimit në provën e parë, lojtarët duhet të sigurohen që të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore. Kopjet duhet të jenë të qarta dhe të gjitha informacionet në dokumente duhet të jenë të lexueshme. Dokumentet duhet të jenë të vlefshme dhe të mos kenë skaduar. Dokumentet që janë të paqarta dhe të paqarta nuk do të pranohen.

Cila është shuma minimale që mund të depozitoj?

Lojtarët mund të bëjnë një depozitë minimale prej vetëm 10 dollarësh. Shuma maksimale e depozitës do të varet nga mënyra e pagesës që ata zgjedhin të përdorin.

Si të depozitoni?

Kumarxhinjtë që duan të luajnë lojëra për para të vërteta duhet t'i depozitojnë ato në llogarinë e tyre. Megjithatë, kjo është një gjë shumë e thjeshtë për t'u bërë. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin e Depozitave. Zgjidhni mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe vendosni shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe konfirmoni transferimin. Fondet duhet të pasqyrohen pothuajse menjëherë në llogarinë e tyre.

A mund të shtoj një kartë të re?

Lojtarët mund të shtojnë deri në 5 mënyra pagese në të njëjtën kohë në llogarinë e tyre të kazinosë. Për ta bërë këtë, ata duhet të shkojnë në seksionin e Depozitave dhe të klikojnë "Shto kartë të re" dhe të fusin detajet e pagesës.

Si mund të anuloj një tërheqje?

Lojtarët mund të anulojnë tërheqjen e tyre nëse kërkesa për tërheqje është ende në pritje për t'u përpunuar. Kur ata shkojnë në seksionin e Tërheqjes, nëse tërheqjet përpunohen, do të ketë një baner "Tërheqjet në pritje" në krye të faqes.

Tërheqja ime u anulua, pse është kështu?

Mund të ketë shumë arsye pse anulohet tërheqja. Këtu do të shqyrtojmë më të zakonshmet:

Depozita nuk është vënë bast plotësisht. Çdo depozitë duhet të vihet bast të paktën një herë, ndërsa fondet e bonusit vijnë me kërkesat e bastit që lojtarët duhet të plotësojnë përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje.

Lojtarët, të cilët bëjnë një tërheqje duke përdorur një metodë të ndryshme nga ajo që kanë përdorur për të depozituar, tërheqja e tyre do të anulohet. Për qëllime sigurie, lojtarëve u kërkohet të bëjnë një tërheqje në mënyrën e pagesës së përdorur për depozitim.

Çfarë ndodh nëse humbas lidhjen ndërsa luaj lojëra të Live Casino?

Nuk ka asgjë për t'u shqetësuar nëse lidhja humbet ndërsa luani lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Bastet që janë vendosur do të qëndrojnë, por loja do të vazhdojë sepse mund të ketë lojtarë të tjerë të përfshirë në të njëjtin raund. Për të parë rezultatin e raundit, lojtarët mund të shkojnë te 'Historia e lojës' në dritaren e lojës së tyre Live Dealer.

A mund të luaj lojëra pa para?

Lojtarët mund të provojnë pothuajse të gjitha lojërat në Betsson Casino në modalitetin argëtues. Kjo do të thotë se ata nuk duhet të depozitojnë fonde për të luajtur. Kazinoja do t'i shpërblejë me para virtuale që mund t'i përdorin për të luajtur çdo lojë që dëshirojnë. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të luajtur lojëra dhe për të praktikuar rregullat pa pasur nevojë të shpenzoni para. Përjashtimi i vetëm janë lojërat e Kazinosë Live dhe lojtarët duhet të depozitojnë fonde për të luajtur një nga lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë.

Çfarë është Kthimi te Lojtari?

Kthimi te lojtari, i njohur gjithashtu si RTP është një term i përdorur nga kazinotë në internet për të përshkruar përqindjen e parave të bastit që do t'u kthehen lojtarëve. Kjo llogaritet mbi performancën afatgjatë të luajtjes së një loje të caktuar.

A mund të kontrolloj historinë time të lojërave të kazinosë?

Po, lojtarët mund të kontrollojnë 10 raundet e fundit kur luajnë lojëra Live Casino. Ata duhet të zgjedhin butonin Settings në cep të ekranit dhe në cilësimet e lojës, ata do të mund të zgjedhin Historinë e Lojërave dhe të shohin 10 raundet e fundit të luajtura.

Nga transmetohet Live Casino?

Tabelat e Live Casino ofrohen nga disa nga ofruesit më të njohur të softuerit si Playtech, Netent, Authentic Gaming dhe Pragmatic Live Casino. Ata të gjithë kanë studio në Letoni dhe Maltë, dhe këto studio nuk janë të disponueshme për publikun.

A mund të bëjë një gabim tregtari dhe çfarë ndodh atëherë?

Nuk ka gjasa që tregtari të bëjë një gabim, por gjithçka është e mundur. Dhe, nëse diçka e tillë ndodh, raundi i lojës do të ndërpritet përkohësisht dhe raundi do të rishikohet. Nëse shefi i pit mund ta zgjidhë menjëherë problemin, loja do të vazhdojë, por nëse nuk munden, loja do të anulohet dhe bastet fillestare do të kthehen.

Cili është funksioni i dritares së bisedës live?

Dritarja e bisedës së drejtpërdrejtë është atje për lojtarët që të komunikojnë me tregtarët e drejtpërdrejtë dhe gjithashtu me lojtarë të tjerë. Tregtari i drejtpërdrejtë është gjithmonë i lumtur t'i përgjigjet çdo pyetjeje në lidhje me lojën.

Ku mund t'i gjej kufijtë e basteve për lojërat e kazinosë live?

Në momentin që një lojtar hap një lojë, do të shfaqen kufijtë minimalë dhe maksimalë të basteve.

Ku mund të gjej bonuse dhe promovime që janë në dispozicion për mua?

Lojtarët që nuk duan të humbasin asgjë duhet të drejtohen te faqja e Promovimeve dhe aty mund të gjejnë të gjitha bonuset dhe promovimet e disponueshme për ta. Lajmi i mirë është se bonuset dhe promovimet shtohen rregullisht, kështu që ne u sugjerojmë lojtarëve të shkojnë herë pas here në faqen e Promocioneve.

Si mund të kontrolloj progresin e bastit të bonusit tim?

Për të parë përparimin e basteve të një bonusi, lojtarët mund të klikojnë në ikonën e Bonusit nga faqja kryesore dhe të shkojnë te 'Bonuse aktive'. Këtu, ata do të shohin përqindjen e përparimit të basteve.

Cilat lloje të veçorive janë të disponueshme për të promovuar lojërat e përgjegjshme?

Betsson Casino dëshiron që lojtarët e saj të argëtohen gjithmonë dhe të shijojnë lojën që luajnë. Është shumë e rëndësishme për ta që klientët e tyre të shijojnë bastet në mënyrë të kontrolluar dhe shumë të arsyeshme. Pra, për këtë arsye, ata kanë shtuar disa veçori që do t'i ndihmojnë lojtarët të mbajnë kontrollin e lojërave të fatit të tyre si:

 • Kontroll i realitetit
 • Kufiri i depozitave
 • Koha jashtë
 • Vetëpërjashtimi

A është Betsson Casino e licencuar?

Po, Betsson ka licenca në Maltë, Itali, Danimarkë, Gjeorgji, Irlandë, Letoni, Lituani, Gjermani, Spanjë, Suedi, Kolumbi, Kroaci, Kenia dhe Estoni. Lojtarët mund të ndihen të sigurt dhe të sigurt gjatë gjithë kohës ndërsa luajnë në kazino.

Cilat vende janë të kufizuara nga Betsson Casino?

Kazino Betsson është i kufizuar në vendet e mëposhtme Afganistan, Shqipëri, Algjeri, Angola, Australi, Bahrein, Belgjikë, Ishujt e Virgjër Britanikë, Kinë, Republikën Demokratike Popullore të Jemenit, Gjermani, Danimarkë, Eritrea, Estoni, Francë, Greqi, Grenlandë, Hong Kong , Indonezia, Iraku, Irani, Italia, Jemeni, Jordania, Katari, Kroacia, Kuba, Kuvajti, Libia, Lituania, Malajzia, Maroku, Ishujt Marshall, Mauritius, Franca Metropolitane, Zelanda e Re, Koreja e Veriut, Ishulli Norfolk, Omani, Pakistani, Portugalia, Porto Riko, Ruanda, Rusia, Arabia Saudite, Zvicra, Serbia, Sint Eustatius (Ishulli Holandez), Sllovenia, Somali, Spanja, Sudani, Siria, Republika Çeke, Tunizia, Turqia, Shtetet e Bashkuara, Mbretëria e Bashkuar dhe Austria. Fatkeqësisht, lojtarët që banojnë në një nga këto vende nuk do të jenë në gjendje të krijojnë një llogari në Kazino.

Affiliate Program

Kushdo që dëshiron të bëhet pjesë e Betsson Group Affiliates duhet të regjistrohet për një llogari. Pasi të regjistrohen, aplikacioni i tyre do të shqyrtohet nga Ekipi Mbështetës i cili sigurohet që çdo aplikacion të plotësojë kërkesat e tyre. Kur një llogari miratohet, partnerët mund të identifikohen në llogarinë e tyre dhe ata do të kenë akses në të gjithë galerinë e tyre mediatike.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card BragBaccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander GamesMicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet