Betsson Live Casino Rishikoni - About

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card BragBaccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander GamesMicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

Betsson është një kazino që daton në vitin 1963 kur Bill Lindwall dhe Rolf Lundstrom ofruan slot machines për restorantet në Suedi. Që nga ai moment, Betsson Casino pati ulje-ngritjet e veta, por fakti që është ende i disponueshëm në treg flet shumë për markën e saj.

Çmimet e shumta që kazino ka marrë ndër vite na tregojnë se kjo është një gjë serioze kazino live online ku lojtarët mund të gjejnë atë që kërkojnë, dhe mbi të gjitha është një mjedis i sigurt ku ata mund të luajnë lojëra.

Në Rishikimin e 10-të Vjetor të eGaming në Londër, Betsson mori çmimin për shërbimin më të mirë ndaj klientit dhe për të katërtin vit radhazi, Betsson Group ka qenë fituesi i vitit për shërbimin ndaj klientit.

Pronari dhe CEO

Betsson është në pronësi të BML Group Ltd, e cila ndodhet në Maltë dhe CEO aktual i saj është Ulrik Bengtsson.

Numri i Licencës

Betsson Casino është në pronësi të BML Group Ltd, e cila është një kompani malteze me numër regjistrimi C-34836, me adresën e saj të regjistruar në 'Betsson Experience Centre', Ta' Xbiex Seafront, Ta' Xbiex, XBX 1027, Malta. BML Group Ltd është licencuar dhe rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës me licencën MGA/CRP/108/2004 të lëshuar më 1 gusht 2018. BML Group Ltd fillimisht u licencua nga Autoriteti i Lojërave të Maltës më 30 mars 2006.

Betsson Casino rregullohet nga Organet Rregullatore të Republikës së Irlandës për klientët e tyre të Sporteve që janë banorë të Republikës së Irlandës.

Lojërat nga IGT janë të licencuara nga Komisioni i Kumarit të Britanisë së Madhe sipas Teknologjisë Ndërkombëtare të Lojërave me numër licence 41794. Lojrat Leander janë të licencuara nga Komisioni i Kumarit të Britanisë së Madhe nën numrin e licencës Xterra Holdings Ltd. Numri i licencës Blueprint Gaming Limited 000-006516-R-315838-015.

Për banorët e Suedisë, www.betsson.com operohet nga Betsson Nordic Ltd (org nu. C-87620) dhe është i licencuar dhe rregulluar nga Autoriteti Suedez i Lojërave të Fatit për periudhën midis 2019-2024.

Ku bazohet Betsson Casino?

Betsson Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme: Betsson Experience Centre, Ta' Xbiex Seafront, Ta' Xbiex, XBX 1027, Malta.

Fitoni dhe ndani plaçkën me turnetë e kazinosë Betsson Live
2021-11-19

Fitoni dhe ndani plaçkën me turnetë e kazinosë Betsson Live

Nëse jeni një lojtar i shpeshtë në kazinonë Betsson live, atëherë do të pranoni që turnet dhe promovimet janë të pasura këtu. Betsson nis turne të shumta gjatë gjithë vitit, me lojtarët me fat që fitojnë deri në 5,000 € çdo javë. Pra, çfarë pret për të gjithë adhuruesit e kazinosë live të Betsson në gusht?

Betsson dhe Pragmatic Play zgjerojnë marrëveshjen për të përfshirë përmbajtjen e drejtpërdrejtë të kazinosë
2021-08-17

Betsson dhe Pragmatic Play zgjerojnë marrëveshjen për të përfshirë përmbajtjen e drejtpërdrejtë të kazinosë

Lojë pragmatike aktualisht është në arrati me dem. Kjo është e dukshme pasi kompania njoftoi një bollëk marrëveshjesh me kazino të shumta live online që operojnë disa tregje të rregulluara.