Betsson - Account

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Account

Për të luajtur lojëra në kazino për para të vërteta, lojtarët duhet të krijojnë një llogari. Ky është një proces i thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha e tyre. Lojtarët duhet të fusin disa nga të dhënat e tyre për t'u regjistruar, por ata duhet të sigurohen që të gjitha detajet janë të sakta pasi do të duhet të kalojnë një procedurë verifikimi më vonë.

Për të krijuar një llogari, lojtarët duhet të fusin disa detaje personale për të plotësuar formularin e regjistrimit në Betsson Casino. Ata do të duhet të ndajnë informacionin e mëposhtëm:

  • Emri yt i plote;
  • Adresa juaj aktuale;
  • Adresa juaj e vlefshme e emailit;
  • Vendi juaj aktual i banimit;
  • numrin tuaj celular;
  • Data juaj e lindjes;
  • Gjinia juaj;
  • Shkruani fjalëkalimin;
  • Zgjidhni monedhën në të cilën dëshironi të luani.

Lojtarët do të duhet të verifikojnë adresën e tyre të emailit duke klikuar në lidhjen e marrë në kutinë e postës elektronike të regjistrimit. Çdo lojtar lejohet të ketë vetëm një llogari dhe kushdo që është i vetëdijshëm se ka më shumë se një llogari duhet të kontaktojë Ekipin e Mbështetjes së Klientit.

Procesi i verifikimit

Të gjithë lojtarët që krijojnë një llogari në Betsson Casino duhet të kalojnë procesin e verifikimit. Ata duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore duke përdorur veçorinë e ngarkimit brenda llogarisë së tyre.

Bonusi i llogarisë së re

Lojtarët që regjistrohen për një llogari në Betsson Casino do të marrin një ofertë bujare të mirëseardhjes që do të përmirësojë bilancin e tyre. Gjithçka që duhet të bëjnë pasi të regjistrohen për një llogari është të depozitojnë fonde dhe Betsson do të përputhet me depozitën e tyre deri në 1000 dollarë. Ky është një bonus depozite 100% me kërkesat e bastit 35 herë. Lojtarët kanë 30 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit të bonusit, dhe nëse nuk e bëjnë këtë, kjo do të rezultojë në një humbje të bonusit.

Lojtarët do të marrin gjithashtu 200 rrotullime falas në Librin e të Vdekurve si pjesë e ofertës së mirëseardhjes.

Oferta është e disponueshme për anëtarët e sapo regjistruar dhe do të skadojë pas 14 ditësh nga regjistrimi. Minimumi i depozitave që duhet të bëjnë lojtarët për të kërkuar këtë ofertë është i kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 1000 dollarë.

Depozitat e bëra me Skrill dhe Neteller nuk do të kualifikohen për këtë promovim.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card BragBaccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander GamesMicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet