Betsson dhe Pragmatic Play zgjerojnë marrëveshjen për të përfshirë përmbajtjen e drejtpërdrejtë të kazinosë

Lajme

2021-08-17

Lojë pragmatike aktualisht është në arrati me dem. Kjo është e dukshme pasi kompania njoftoi një bollëk marrëveshjesh me kazino të shumta live online që operojnë disa tregje të rregulluara.

Betsson dhe Pragmatic Play zgjerojnë marrëveshjen për të përfshirë përmbajtjen e drejtpërdrejtë të kazinosë

Kompania njoftoi debutimin e lojërave të saj live të kazinosë në internet në Betsson. Kompania me bazë suedeze është aktualisht një nga kazinotë më të mëdha të drejtpërdrejta në internet globalisht dhe marrëveshja vetëm sa do të rrisë terrenin e Pragmatic Play në industrinë gjithnjë konkurruese.

Përvojë gjithëpërfshirëse transmetimi 4K

Pas marrëveshjes, Betsson Group's kazino live online do t'u ofrojnë lojtarëve të tyre portofolin e plotë të drejtpërdrejtë në Pragmatic Play. Lojtarët do të shijojnë tituj të tillë si Mega Wheel, Blackjack Azure, Roulette Azure, Dragon Tiger, One Blackjack dhe shumë më tepër.

Pragmatic Play ofron lojëra të drejtpërdrejta kazino të bazuara në HTML5 të transmetuara me kamera të shumta me cilësi 4K. Përveç ofrimit të cilësisë superiore të videos, tregtarët shumë të trajnuar dhe profesionistë i presin lojërat.

Menjëherë pas nënshkrimit të marrëveshjes, Lena Yasir, Zëvendëspresidentja e Pragmatic Play e Malta Operations, tha se Betsson është një markë masive në industrinë e iGaming. Yasir vazhdoi se marrja e lojërave live të kazinosë të Pragmatic Play në faqen e internetit të markës do të rrisë shtrirjen e tregut evropian të kompanisë.

Nga ana tjetër, Jamie Busby, Shefi i Kazinosë Live të Betsson Group, tha se Pragmatic Play krenohet me një reputacion të shkëlqyer në ofrimin e përvojave të lojërave të drejtpërdrejta në klasë. Ai deklaroi se kompania është e lumtur të shtojë përmbajtjen e kazinosë live të Pragmatic Play dhe shpreson për një partneritet të suksesshëm dhe të frytshëm.

Marrëveshja shënon një zgjatje të një tashmë ekzistuese midis Betsson Group dhe Pragmatic Play në lidhje me lojërat e videove të të parës. Kjo nxjerr në pah fleksibilitetin mbresëlënës dhe marrëdhënien e përzemërt të punës midis të dyve. Gjithe te mirat!

Titujt Pragmatikë të Play Live të disponueshëm në BetPlay

Në lajmet e tjera të kazinosë "Pragmatic Play live", kompania njoftoi më 6 korrik se biblioteka e saj e lojërave të drejtpërdrejta do të debutonte në Kolumbi nëpërmjet BetPlay. Më herët gjatë vitit, grumbulluesi dhe kazinoja online kishin nënshkruar një marrëveshje për të furnizuar bibliotekën e njohur të videove të zhvilluesit.

Duke përjetuar rritje të jashtëzakonshme dhe sukses tregtar në tregun kolumbian me rritje të shpejtë, të dyja palët vendosën të përfshijnë lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë së zhvilluesit. Si rezultat, lojtarët e BetPlay tani do të gëzojnë tituj si Mega Sic Bo, Auto Roulette, Speed Roulette, Dragon Tiger dhe më shumë.

Sipas Victor Arias, VP i Operacioneve Latam të Pragmatic Play, BetPlay është një nga kazinotë më të mira live në Kolumbi. Prandaj, të kesh lojëra të drejtpërdrejta të zhvilluesit në kazino është një plus i rëndësishëm për të dyja kompanitë. Ai komentoi se marrëveshja e forcon marrëdhënien e tyre edhe më tej.

Sa i përket German Segura, Menaxheri i Përgjithshëm i Corredor Emprasarial, Pragmatic Play është një nga ofruesit më të mëdhenj të shumë produkteve. Segura shtoi se lojërat e Pragmatic Play janë pritur mirë deri më tani nga lojtarët e tyre.

Tavolina të reja për Blackjack Azure

Ndërkohë, Pragmatic Play njoftoi se do të shtonte dhjetë tavolina krejt të reja blackjack në të gjithë koleksionin e saj Azure. Të gjitha tabelat e blackjack-ut të shtuara së fundmi janë tashmë funksionale. Tavolinat blackjack azure ofrojnë një atmosferë të shkëlqyer lojrash me opsione të shumta bastesh.

Sipas Yossi Barzely, Shefi i Zhvillimit të Biznesit të Pragmatic Play, titujt e Azure janë në modë dhe fitimprurës në katalogun e saj të kazinove të drejtpërdrejta. Ai vazhdoi se lojërat u ofrojnë lojtarëve një mjedis të këndshëm dhe të qetë lojrash, dhe kompania është e kënaqur të zgjerojë koleksionin edhe më tej.

Në përgjithësi, lojërat e drejtpërdrejta Pragmatic Play janë disa nga më argëtueset dhe më të paguarat që mund të gjeni në industri. Lojërat e tavolinës transmetohen drejtpërdrejt nga studioja më e fundit e agregatorit në Bukuresht, Rumani.

Studio përmban ndriçim, video dhe pajisje audio me cilësi premium për të siguruar kohë cilësore të lojës. Dhe pa harruar se Pragmatic Play ofron deri në pesë lojëra elektronike të reja në internet çdo muaj.

Lajmi i fundit

Si të dështoni në kazinotë live në internet: Shmangni këto gabime në menaxhimin e parave!
2023-01-31

Si të dështoni në kazinotë live në internet: Shmangni këto gabime në menaxhimin e parave!

Lajme