Betsson - Bonuses

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Bonuses

Betsson ka shumë bonuse të ndryshme të përgatitura për lojtarët e tyre. Çdo lojtar ka mundësinë për të kërkoni një bonus mirëseardhjeje dhe më vonë ata mund të përfitojnë nga shumë bonuse të ringarkimit që janë në dispozicion.

Bonusi i mirëseardhjes nuk është shumë i ndërlikuar, madje edhe fillestarët do ta kenë të lehtë. Ky bonus është i disponueshëm për lojtarët që regjistrohen për një llogari dhe bëjnë depozitën e tyre të parë dhe kazinoja do të përputhet me shumën e tyre. Bonusi i mirëseardhjes vjen me kërkesat e basteve 10 herë që lojtarët kanë 30 ditë për të përmbushur. Të gjitha bastet duhet të bëhen në baste me koeficient minimal prej 1.5. Pasi të përfundojë basti, lojtarët mund të kërkojnë një bonus tjetër në depozitën e tyre të dytë. Ky është gjithashtu një bonus depozite 100% me kërkesat e basteve 10 herë me shanse minimale 1.5.

Termat dhe Kushtet

Bonusi i mirëseardhjes është i disponueshëm vetëm për klientët e rinj që janë në moshë madhore për të luajtur kumar. Fatkeqësisht, ky bonus nuk është i disponueshëm për banorët nga vendet e mëposhtme: Shqipëria, Australia, Austria, Azerbajxhani, Bjellorusia, Bosnja dhe Hercegovina, Brazili, Bullgaria, Kroacia, Republika Çeke, Finlanda, Gjermania, Greqia, Islanda, Izraeli, Japonia, Kazakistani , Maqedonia, Moldavia, Mali i Zi, Norvegjia, Peruja, Polonia, Rumania, Rusia, Serbia, Sllovakia, Sllovenia, Suedia, Zvicra, Turqia dhe Ukraina.

Kërkesat e basteve për bonusin e mirëseardhjes janë 10 herë në baste me koeficient minimal prej 1.5, dhe lojtarët kanë 30 ditë për t'i përmbushur ato.

Lojtarët nuk mund të bëjnë një depozitë duke përdorur Skrill ose Neteller sepse janë të përjashtuar nga oferta e mirëseardhjes.

Bonusi i besnikërisë

Betsson ka një skema e besnikërisë për lojtarët e tyre VIP me katër nivele, bronzi, argjendi, ari dhe ylli. Lojtarët do të fitojnë pikë për vendosjen e basteve me para të vërteta, por edhe nga ofertat dhe fushatat speciale.

 • Niveli i parë është Bronzi dhe lojtarëve u duhen nga 0 deri në 199 pikë besnikërie për të arritur këtë nivel. Ata do të marrin 10% cashback në nivelin e Bronzit.
 • Niveli i dytë është argjendi dhe lojtarëve u duhen midis 200 dhe 999 pikë besnikërie për të arritur këtë nivel. Ata do të marrin 15% kthim parash në nivelin e Bronzit.
 • Niveli i tretë është Gold, dhe lojtarëve u duhen midis 1000 dhe 2999 pikë besnikërie për të arritur këtë nivel. Ata do të marrin 20% para në nivelin e Arit.
 • Niveli i katërt është Ylli, dhe lojtarëve u duhen më shumë se 3000 pikë për të arritur këtë nivel. Ata do të marrin 30% kthim parash në nivelin e Bronzit.

Lojtarët do të marrin pikë besnikërie kur vendosin baste me para të vërteta. Për çdo $1 që ata vënë bast, ata do të marrin 10 Pikë Besnikërie. Pikët e besnikërisë mund të konvertohen në para dhe pa thënë se sa më i lartë niveli aq më shumë pikë shpërblimi do të marrë lojtari.

Për të mbajtur nivelin e besnikërisë, lojtarët duhet të arrijnë pikët e kërkuara të besnikërisë brenda një muaji. Nëse nuk arrijnë ta arrijnë atë, ata do të bien në një nivel.

Bonusi me rul të lartë

Lojtarët që duan të shpenzojnë shumë mund të përfitojnë nga bonusi i lartë në Betsson Casino. Nuk ka kërkesa specifike për t'u bërë një lojtar i lartë, gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të bëjnë depozita të mëdha që kazinoja t'i vërë re, në mënyrë që ata të përshtatin një ofertë për secilin lojtar specifik.

Bonus i mirëseardhjes në Librin Sportiv

Lojtarët mund të kërkojnë një bonus që mund ta përdorin për të bastuar në sport. Ky është një bonus 100% deri në 100 dollarë dhe një bast falas prej 10 dollarësh. Depozitat minimale që duhet të bëjnë lojtarët për të kërkuar këtë ofertë është 10 dollarë.

Bonusi i Kazinosë Live

Kazino Betsson ofron 60,000 dollarë tërheqje ditore të parave, ku lojtarët mund të fitojnë një pjesë prej 5,000 dollarë çdo ditë. Lojtarët do të marrin një biletë për çdo $20 që ata vënë bast në çdo lojë Slot ose Live Casino.

 • Një fitues me fat do të marrë një çmim me vlerë 1000 dollarë.
 • Dy fituesit me fat do të marrin një çmim me vlerë 400 dollarë.
 • Tre fituesit me fat do të marrin një çmim me vlerë 250 dollarë.
 • Pesë fituesit me fat do të marrin një çmim me vlerë 100 dollarë.
 • Njëzet fitues me fat do të marrin një çmim me vlerë 50 dollarë.
 • Njëzet e pesë fitues me fat do të marrin një çmim me vlerë 20 dollarë.
 • Dyzet e pesë fitues me fat do të marrin një çmim me vlerë 10 dollarë.

Lojtarët duhet të zgjedhin që të jenë në gjendje të fitojnë një çmim dhe çdo periudhë promocionale do të zhvillohet çdo ditë nga ora 00:00 – 23:59 CEST. Lojtarët mund të bastojnë në çdo slot, lojë live kazino dhe lojë RNG për të marrë pjesë në këtë promovim. Për çdo 20 dollarë që ata vënë bast, ata do të marrin një hyrje në shortin ditor të çmimeve. Ata mund të fitojnë deri në 100 hyrje në shortin e çmimeve në ditë për të rritur shanset e tyre për të fituar. Për më tepër, lojtarët mund të fitojnë çmime të shumta në këtë mënyrë.

Gjuetia ditore e rrotullimeve falas

Lojtarët mund të pretendojnë deri në 80 rrotullime falas çdo ditë dhe gjithçka që duhet të bëjnë është të vënë bast 50 dollarë në ndonjë nga lojërat promocionale për të marrë 20 rrotullime falas në lojë.

Lojtarët duhet të zgjedhin për t'u kualifikuar për këtë promovim. Promocioni zhvillohet çdo ditë nga ora 00:00 CEST dhe përfundon në 23:59 CEST.

Çdo ditë, lojtarët do të fillojnë të bastojnë nga zero dhe sapo të vënë bast 50 dollarë, do të kreditohen me 20 rrotullime falas. Promovimi është i disponueshëm për lojërat e mëposhtme, Loki, Reaztoonz 2, Legacy of Dead dhe Scroll of Dead.

Të gjitha fitimet nga rrotullimet falas paguhen si para bonus dhe duhet të vihen të paktën 35 herë brenda 3 ditëve. Le të themi se një lojtar fiton 10 dollarë nga rrotullimet falas, dhe më pas duhet të bastojë një shumë totale prej 350 dollarësh. Maksimumi i bastit që lojtarët mund të vënë bast ndërsa luajnë me paratë e bonusit është i kufizuar në 6 dollarë.

Shumica e lojërave do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve, por jo të gjitha do të kontribuojnë në të njëjtën përqindje.

 • Lojëra me video slot në internet do të kontribuojë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Lojërat e Kazinosë Live do të kontribuojnë 15% në përmbushjen e kërkesave të basteve, përveç Dream Catcher, Crazy Time, Craps, Deal or No Deal, Gonzo's Treasure Hunt Live, Lightning Dice, Mega Ball, Monopoly, Side Bet City, Cash or Crash, Bac Bo , Adventure Live Beyond Wonderland, Live Deal or No Deal Big Draw, The Money Drop Live, Spin a Win, Buffalo Blitz Slot Live, Playtech Bet On Poker, Playtech Bet On Dragon Tiger, Playtech Bet On Baccarat, Sweet Bonanza Candyland, Mega Rrota, Lufta e Basteve, 6+ Poker, BetgamesTV Bet On Poker, të cilat do të kontribuojnë 50% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Lojrat Roulette (përveç Live), Caribbean Stud, Crash & Casino Stud Poker do të kontribuojnë 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Casino Hold'Em, Red Dog, Pai Gow, Poker Games, Oasis Poker & Texas Hold'Em Poker Games do të kontribuojnë 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • BlackJack (përveç Live BlackJack), Baccarat, Video Poker, Pontoon, Beat Me dhe Punto Banco Games do të kontribuojnë 5% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Disa lojëra janë të përjashtuara nga promovimi dhe ato janë 100 Bit Dice, 1429 Dete të Paeksploruar, Kocka të Bukura, Blood Suckers, Castle Builder, Castle Builder 2, Cloud Quest, Coins of Egypt, Dazzle Me, Dead or Alive, Double Dragons, Eggomatic, Epic Gems, Eye of the Kraken, Guns n Roses, Jimi Hendrix, Jokerizer, Koi Princess, Motorhead, Neon Staxx, Perls of India, Rage to Riches, Reel Rush, Rewinder, Robin Hood: Shifting Riches, Scrooge, Sea Hunter , Secrets of Atlantis, Soldier of Rome, Starmania, Steam Tower, Super Monopoly Money, The Dog House, The Wish Master, Tower Quest, Wild Gambler, Wizard Shop, Wolfpack Pays.

Verore Sizzler Spins dhe Bonus Back

Lojtarët mund të shijojnë një lojë të re promovuese çdo javë ku mund të fitojnë rrotullime falas dhe kjo nuk është e gjitha. Ata gjithashtu do të marrin një kthim të madh parash prej 10% gjatë fundjavës në të gjitha lojërat në seksionin Live Casino.

Lojtarët duhet të zgjedhin këtë promovim dhe të luajnë 30 dollarë në lojën javore promovuese për 10 rrotullime falas në të njëjtën lojë. Ky promovim mund të kërkohet deri në 3 herë gjatë periudhës promocionale. Lojtarët do të marrin gjithashtu 10% kthim parash bonus deri në 100 dollarë në të gjitha Lojërat e Kazinosë Live gjatë së shtunës dhe të dielës.

Lojtarët duhet të hapin lojën e rrotullimit falas për të kërkuar rrotullimet e tyre falas brenda 3 ditëve nga marrja e tyre. Të gjitha fitimet nga rrotullimet falas paguhen si para bonus dhe duhet të vihen bast të paktën 35 herë brenda 3 ditëve nga kreditimi i bonusit. Basti maksimal që lojtarët mund të vendosin kur luajnë me fonde bonus është i kufizuar në 6 dollarë.

Bastet në shumicën e lojërave, lojërave me gërvishtje dhe kazino live do të kontribuojnë drejt kërkesave të basteve të bonusit në mënyrën e mëposhtme.

 • Slots do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë do të kontribuojnë me 15%, përveç Dream Catcher që do të kontribuojë me 50%.
 • Të gjitha lojërat Roulette (përveç Live), Caribbean Stud & Casino Stud Poker do të kontribuojnë 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Të gjitha Lojërat Casino Hold'Em, Red Dog, Pai Gow, Poker Games, Oasis Poker & Texas Hold'Em Poker Games do të kontribuojnë 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Të gjitha lojërat BlackJack (përveç Live BlackJack), Baccarat, Video Poker, Pontoon, Beat Me dhe Punto Banco do të kontribuojnë 5% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Ka disa lojëra që janë përjashtuar nga promovimi dhe përfshijnë këto: 100 Bit Dice, 1429 Dete të Paeksploruar, 5 Familje, Augustus, Banddida, Beautiful Bones, Blood Suckers, Book of 99, Cash Ultimate, Castle Builder, Castle Builder 2, Cloud Quest, Monedhat e Egjiptit, Dazzle Me, Dead or Alive, Double Dragons, Eggomatic, Epic Gems, Eye of the Kraken, Golden Stallion, Guns N Roses, Hellcatraz, Jimi Hendrix, Jokerizer, Krakan Conquest, Koi Princess, Le Bar Kafe, Të Premtet me fat, Përbindëshat e Çmendur, Legjionet e Marshimit, Motorhead, Neon Staxx, Perlat e Indisë, Rage of Riches, Red Hot Reels, Reel Rush, Rewinder, Robin Hood: Shifting Riches, Scrooge, Sea Hunter, Secrets of Atlantis, Serengeti Kings, Sky Hunters, Solar King, Solar Queen, Solar Queen Megaways, Soldier of Rome, Starmania, Steam Tower, Super Monopoly Money, The Dog House, The Wish Master, The Wizard Shop, Thunderstruck Wild, Lightning, Viking Runecraft Bingo, Fshati Njerëz, Cirku i egër, Kumarxhi i egër, Tufa e Egër, Vendi i egër, Wolfpack paguan.

Partia Jackpot II

Lojtarët që shijojnë lojëra jackpot nga Microgaming do të fitojnë bileta shorti ku mund të fitojnë një nga 2300 Çmimet në Para.

 • 3 lojtarë do të marrin një çmim prej 10,000 dollarësh.
 • 20 lojtarë do të marrin një çmim prej 1000 dollarësh.
 • 100 lojtarë do të marrin një çmim prej 500 dollarësh.
 • 750 lojtarë do të marrin një çmim prej 100 dollarësh.
 • 1500 lojtarë do të marrin një çmim prej 100 dollarësh.

Fondi i çmimeve për 250,000 dollarë Jackpot Party II është 250,000 dollarë dhe këto janë lojërat promovuese Mega Moolah, Mega Moolah Witches Moon, Immortal Romance Mega Moolah, Absolootly Mad: Mega Moolah, Atlantean Treasures Mega Moolah, Fortunium Gold, Fortunium Juicy Joker Mega Moolah, Thunderstruck II Mega Moolah, 9 Blazing Diamonds WowPot, Ancient Fortunes Poseidon Wowpot Megaways, Queen of Alexandria: Wowpot, Book of Atem: Wowpot, Sisters of Oz: Wowpot, Sherlock & Moriarty: Wowpot, Whe Joker Mega Moolah.

Lojtarët do të fitojnë një hyrje për çdo 10 dollarë që vënë bast, lojtarët mund të fitojnë deri në 100 bileta gjatë periudhës promocionale. Shorti do të hidhet më 7 qershor 2022 në orën 14:00 CEST.

Gjuetia e avatarit

Lojtarët që kryejnë 4 Misione Pokeri do të kenë në dorë avatarë të rinj, dhe ato përfshijnë ato të mëposhtme:

 • Misioni 2D Avatar – Lojtarët duhet të luajnë me tre duar, në çdo lojë për të zhbllokuar Avatarin 2D.
 • Misioni i Avatarit 3D – Lojtarët duhet të ndryshojnë avatarin e tyre për të zhbllokuar Avatarin 3D.
 • Misioni i animacionit të tavolinës – Lojtarët duhet të shohin 10 herë flop në çdo lojë për të zhbllokuar animacionet e tavolinës për Avatar.
 • Misioni i emoticonit – Lojtarët duhet të fitojnë një dorë me një palë xhepi për të zhbllokuar një emoticon për një avatar të ri.

Të gjitha misionet duhet të zhbllokohen dhe të kryhen në rregull, dhe ato mund të kryhen një herë për lojtar.

Garat Twister

Lojtarët mund të fitojnë 12.500 dollarë shpërblime çdo javë. Për të marrë pjesë, çdo lojtar duhet të zgjedhë dhe të luajë Twister Poker Tournaments ku mund të fitojnë pikë sa herë që luajnë dhe pikë bonus kur fitojnë. 250 lojtarë me më shumë pikë do të fitojnë një çmim.

 • Vendi i parë do të fitojë 20x50$ Twister Ticket me vlerë 1000$.
 • Vendi i dytë do të fitojë 15x50$ Twister Ticket me vlerë 750$.
 • Vendi i tretë do të fitojë 10x50$ Twister Ticket me vlerë 500$.
 • Vendi i 4-të do të fitojë 8x50$ Twister Ticket me vlerë 400$.
 • Vendi i 5-të do të fitojë një Biletë Twister 6x50$ me vlerë 300$.
 • Vendi i 6-të do të fitojë 5x50$ Twister Ticket me vlerë 250$.
 • Vendi 7-10 do të fitojë 3x50$ Twister Ticket me vlerë 150$.
 • Vendi i 11 – 25 do të fitojë 4x20$ Twister Ticket me vlerë 80$.
 • Vendi 26-50 do të fitojë 3x20$ Twister Ticket me vlerë 60$.
 • Vendi 51-100 do të fitojë 5x10$ Twister Ticket me vlerë 50$.
 • Vendi 101-150 do të fitojë 3x10$ Twister Ticket me vlerë 30$.
 • Vendi 151-250 do të fitojë 4x5$ Twister Ticket me vlerë 20$.

Lojtarët do të marrin biletat brenda 24 orëve nga gara javore e garës dhe ato do të skadojnë 60 ditë pas lëshimit. Fitorja maksimale për çdo lojtar është e kufizuar në 1000 dollarë.

Pasi një lojtar hyn në një turne Twister, ai do të fitojë pikë bonus duke fituar turneun.

Alpinist i parave

Lojtarët do të duhet të kryejnë misionin ditor të pokerit për të zhbllokuar një rrotullim të garantuar të fitimit në Rrotën e Çmimeve të Pokerit. Deri në 3 rrotullime në Prize Wheel Daily mund të fitohen duke përfunduar të gjitha misionet.

Rrotullime falas

Lojtarët që i bashkohen kazinosë dhe bëjnë depozitën e tyre të parë do të marrin rrotullime falas në lojën slot video Starburst. Një depozitë prej 25 dollarësh do të sjellë 25 rrotullime falas, një depozitë prej 100 dollarësh do të sjellë 100 rrotullime falas dhe një depozitë prej 200 dollarësh do të sjellë 200 rrotullime falas për lojtarët.

Lojtarët kanë 14 ditë pas regjistrimit për të kërkuar këtë ofertë dhe rrotullimet falas duhet të përdoren brenda 3 ditëve.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Pothuajse të gjitha bonuset në Betsson Casino vijnë me kërkesa për bast. Bonusi i mirëseardhjes vjen me 35 herë kërkesat e basteve që lojtarët duhet të plotësojnë për të qenë në gjendje të tërheqin fitimet e tyre. Le të themi se një lojtar depoziton 100 dollarë, ata do të duhet të vënë bast bonusin gjithsej 3,500 dollarë.

Ajo që lojtarët gjithashtu duhet të kenë parasysh është se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në të njëjtën përqindje. Disa lojëra do të kontribuojnë 100% ndërsa të tjerat do të kontribuojnë një përqindje më të vogël. Është gjithashtu e rëndësishme të dini se ka lojëra që janë të përjashtuara nga kjo ofertë dhe ato përfshijnë si më poshtë: Aliens, Big Bang, Blood Suckers, Castle Builder, Castle Builder 2, Dead or Alive, The Wish Master, Tower Quest, Eye of the Kraken, Eggomatic, Scrooge, Champion of the Track, Devil's Delight, 1429 Seas Unexplored, Super Monopoly Money, Wild Gambler, Kings of Chicago, Perlat of India, Robin Hood, Zombies, Wizard Shop, Epic Gems dhe Sea Hunter.

Për këtë arsye, lojtarët duhet të lexojnë termat dhe kushtet e çdo bonusi edhe para se ta pranojnë atë.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card BragBaccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander GamesMicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet