Betsson Live Casino Rishikoni - Deposits

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Deposits

Për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë ose ndonjë lojë tjetër në Betsson Casino, lojtarët duhet të depozitojnë në llogarinë e tyre. Në këndin e sipërm djathtas të faqes së internetit, lojtarët mund të shohin butonin Depozita dhe pasi të klikojnë mbi të, ata do të shohin mënyra të ndryshme pagese në dispozicion, kështu që lojtarët mund të gjejnë atë që u përshtatet më së miri.

Për të bërë një depozitë, gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të drejtohen te arkëtari ose të klikojnë në butonin Depozitim që mund të gjendet në këndin e sipërm djathtas të ekranit. Nga atje, ata do të shohin një listë të të gjitha mënyrave të pagesës në dispozicion, në mënyrë që të zgjedhin atë që u përshtatet më së miri. Pranë secilës mënyrë pagese, lojtarët do të gjejnë informacionin mbi limitet minimale dhe maksimale të depozitave, kështu që ata do të duhet të bëjnë një depozitë që është brenda atyre kufijve. Pasi të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin, duhet të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe të konfirmojnë transferimin. Fondet transferohen në llogarinë e lojtarit pothuajse menjëherë.

Këtu është një listë e të gjitha metodave të depozitimit të disponueshme në këtë pikë në Betsson Casino:

 • Transferte bankare
 • Astropay
 • transferte bankare
 • Bpago
 • Kartë e markës
 • Kalaja
 • EcoPayz
 • Entercash
 • Euteller
 • Interac
 • JetonWallet
 • Maestro
 • MasterCard
 • Shumë më mirë
 • Neteller
 • NeoSurf
 • PagoEfektivo
 • Paypal
 • Paysafecard
 • PIX
 • Siirto
 • Skrill
 • Sofort
 • Swish
 • Me besim
 • Viza
 • Webpay

Ajo që lojtarët duhet të kuptojnë është se jo të gjitha mënyrat e pagesës do të jenë të disponueshme në vendin e tyre të banimit. Shuma minimale e depozitës për të gjitha mënyrat e pagesës është e kufizuar në 10 dollarë, ndërsa shuma maksimale e depozitës mund të ndryshojë.

Bonusi i depozitës

Të gjithë lojtarët e rinj në Betsson Casino do të marrin një ofertë bujare të mirëseardhjes që do të përmirësojë ekuilibrin e tyre. Gjithçka që duhet të bëjnë pasi të regjistrohen për një llogari është të depozitojnë fonde dhe Betsson do të përputhet me depozitën e tyre deri në 1000 dollarë. Ky është një bonus depozite 100% me kërkesat e bastit 35 herë. Lojtarët kanë 30 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit të bonusit, dhe nëse nuk e bëjnë këtë, kjo do të rezultojë në një humbje të bonusit.

Lojtarët do të marrin gjithashtu 200 rrotullime falas në Librin e të Vdekurve si pjesë e ofertës së mirëseardhjes.

Oferta është e disponueshme për anëtarët e sapo regjistruar dhe do të skadojë pas 14 ditësh nga regjistrimi. Depozitat minimale që duhet të bëjnë lojtarët për të pretenduar se kjo ofertë është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 1000 dollarë.

Depozitat e bëra me Skrill dhe Neteller nuk do të kualifikohen për këtë promovim.

Lojtarët që pretendojnë bonusin e mirëseardhjes Betsson në kazino nuk kanë të drejtë për bonusin e mirëseardhjes së Betsson Sports.

Shuma minimale që lojtarët duhet të depozitojnë për të aktivizuar rrotullimet falas është 10 dollarë. Në momentin që oferta aktivizohet, lojtari do të marrë 100 rrotullime falas dhe 25 rrotullime falas do t'i shtohen llogarisë së tij për 4 ditët e ardhshme.

Basti maksimal që lojtarët mund të bëjnë kur luajnë me fonde bonus është i kufizuar në 5 dollarë.

Lojtarët lejohen të bastojnë fondet e bonusit në kazino dhe lojëra kazino live, por ata duhet të kenë parasysh se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në të njëjtën mënyrë.

 • Slots do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Lojërat e Kazinosë Live do të kontribuojnë 15% në përmbushjen e kërkesave të basteve, përveç Dream Catcher që do të kontribuojë 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Të gjitha Lojërat Casino Hold'Em, Red Dog, Pai Gow, Poker Games, Oasis Poker & Texas Hold'Em Poker Games do të kontribuojnë 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Të gjitha lojërat BlackJack (përveç Live BlackJack), Baccarat, Video Poker, Pontoon, Beat Me dhe Punto Banco do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Ka edhe disa lojëra që janë të përjashtuara nga oferta dhe përfshijnë këto: 100 Bit Dice, 1429 Dete të Paeksploruar, 5 Familje, Augustus, Banddida, Beautiful Bones, Blood Suckers, Book of 99, Cash Ultimate, Castle Builder, Castle Builder 2, Cloud Quest, Coins of Egypt, Dazzle Me, Dead or Alive, Double Dragons, Eggomatic, Epic Gems, Eye of the Kraken, Golden Stallion, Guns N Roses, Hellcatraz, Jimi Hendrix, Jokerizer, Krakan Conquest, Koi Princess, Le Kaffee Bar, Të Premtet me fat, Përbindëshat e Çmendur, Legjionet e Marshimit, Motorhead, Neon Staxx, Perlat e Indisë, Rage of Riches, Red Hot Reels, Reel Rush, Rewinder, Robin Hood: Shifting Riches, Scrooge, Sea Hunter, Secrets of Atlantis, Serengeti Kings, Sky Hunters, Solar King, Solar Queen, Solar Queen Megaways, Soldier of Rome, Starmania, Steam Tower, Super Monopoly Money, The Dog House, The Wish Master, The Wizard Shop, Thunderstruck Wild, Lightning, Viking Runecraft Bingo, Njerëzit e fshatit, Cirku i egër, Kumarxhiu i egër, Tufa e egër, Vendi i egër , dhe Wolfpack Pays.

Monedha

Betsson Casino pranon lojtarë nga vende të ndryshme, kështu që për këtë arsye, ata duhet të ofrojnë një sërë monedhash. Në këtë pikë, këto janë monedhat e disponueshme në kazinotë që mund të zgjedhin nga:

 • euro (€)
 • Dollarë kanadezë ($)
 • Dollarë amerikanë ($)
 • Dollarë të Zelandës së Re ($)
 • Krona norvegjeze (Kr)
 • Karona suedeze (Kr)
 • złoty polake (zł)
 • Sol peruan (S/)
 • Koruna çeke (Kč)
 • Peso kilian ($)
 • Real Brazilian (R$)
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card BragBaccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander GamesMicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet