Fitoni dhe ndani plaçkën me turnetë e kazinosë Betsson Live

Lajme

2021-11-19

Ethan Tremblay

Nëse jeni një lojtar i shpeshtë në kazinonë Betsson live, atëherë do të pranoni që turnet dhe promovimet janë të pasura këtu. Betsson nis turne të shumta gjatë gjithë vitit, me lojtarët me fat që fitojnë deri në 5,000 € çdo javë. Pra, çfarë pret për të gjithë adhuruesit e kazinosë live të Betsson në gusht?

Fitoni dhe ndani plaçkën me turnetë e kazinosë Betsson Live

10,000 € për grabitje!

Një nga arsyet Betsson konsiderohet si një nga kazinotë më të mira live në internet është numri i madh i turneve. Këtu, turnet vazhdojnë të përplasen me njëri-tjetrin, me lojtarë të llastuar për zgjedhje.

Këtë muaj, lojtarët e Betsson do të kenë një shans për të fituar turneun prej 3,000 € që zhvillohet nga 9 gusht (12:00) deri më 11 gusht (12:00). Në këtë turne, lojtarët do të duhet të vënë një bast minimal prej 020 € për të fituar çmimin. Mbani mend, turneu zbatohet vetëm për lojërat e pranueshme.

Nëse keni ardhur me vonesë në festë, atëherë mos u shqetësoni sepse gjërat sapo kanë filluar. Kjo sepse Betsson ju lejon të merrni një çmim masiv prej 10,000 € me vetëm një bast prej 0,20 €. Edhe më mirë, ky turne zhvillohet nga data 11 gusht (12:00) deri më 20 gusht (12:00).

Lojëra të kualifikuara të turneut Betsson Live

Siç mund ta dini tashmë, kazino live turnet nuk janë një çështje e lirë për të gjithë. Prandaj, lexoni me kujdes faqen e kushteve dhe kushteve të turneut përpara se të zgjidhni.

Thënë kështu, lojtarët mund të fitojnë çmimet në para duke luajtur çdo lojë live të Evolution Gaming në portofolin e Betsson. Turnetë janë të zbatueshëm në çdo pajisje, me çdo fitore neto prej 1 € që jep një pikë të vetme në tabelën e drejtuesve. Edhe më lëng, luajtja e Crazy Time krejt të re nga Evolution dyfishon pikët tuaja.

Për shembull, nëse vendosni bast 1 € në Ruletën Ekskluzive nga Evolution dhe fitoni 5 €, kjo do të thotë se fitimi juaj neto është 4 €. Tani, kjo përkthehet në 4 pikë në tabelën e liderëve. Por nëse luani Crazy Time dhe fitoni një shumë të ngjashme, do të regjistroni 8 pikë në tabelën e liderëve.

Ndërkohë, lojtari që përfundon i pari në renditjen e tabelës së liderëve, fiton menjëherë çmimin e përdredhur. Gjithashtu, kërkesat e basteve ose çdo kufizim tjetër i tërheqjes nuk zbatohen për këto çmime të turneut. Për më tepër, pikët do të rivendosen në zero kur të bashkoheni në një turne tjetër. Por sigurisht, lojtarët duhet të jenë të moshës 18 ose më të vjetër për të marrë pjesë.

Pse të bashkoheni në turnetë e kazinosë Betsson Live?

Pra, midis promovimeve të rregullta të kazinove të drejtpërdrejta dhe turneve të drejtpërdrejta të kazinosë, cili ia vlen përpjekja? Epo, ka 101 arsye për t'u bashkuar me turnetë e kazinove. Ato përfshijnë:

  • Nuk ka kërkesa për baste – Siç u tha më parë, çdo plaçkë që pretendoni nga turnet e kazinove të drejtpërdrejta është pa ato kërkesa të bezdisshme bastesh dhe kushte të tërheqjes. Me fjalë të tjera, ju do t'i tërheqni paratë menjëherë nga llogaria juaj e kazinosë live. Nëse kjo nuk ju bindë të bashkoheni në turne, asgjë nuk do të bëhet.
  • Më pak lojtarë – Sigurisht, ju duhet një bankroll i konsiderueshëm për të marrë pjesë në një turne kazino live. Kjo për shkak se shumica e lojërave të pranueshme lejojnë baste minimale prej 10 €, megjithëse disa si Speed Roulette mund të shkojnë deri në 0,10 €. Sido që të jetë, fakti që nuk ka drekë falas këtu eliminon lojtarët joserioz nga gara.
  • Regjistrim i lehtë – E vërteta është se marrja e shumicës së promovimeve të bonusit të kazinosë është një detyrë e mundimshme. Përveç kërkesës për lojë, lojtarët duhet të plotësojnë kushte të tjera, si p.sh. të bëjnë një depozitë minimale. Por me turnetë e kazinove të drejtpërdrejta, gjithçka që ju nevojitet është të regjistroheni, të zgjidhni një lojë dhe të filloni të luani. Kjo eshte!

konkluzioni

Në përgjithësi, nuk duhet të humbisni një shans për të provuar një nga turnetë javore dhe mujore të kazinove live të Betsson. Por para kësaj, sigurohuni që të lexoni me kujdes faqen e kushteve dhe kushteve të turneut për të shmangur skualifikimet për shkak të gabimeve të shmangshme. Gjithe te mirat!

Lajmi i fundit

A duhet që lojtarët e kazinosë t'i japin këshilla shitësit të drejtpërdrejtë?
2023-02-07

A duhet që lojtarët e kazinosë t'i japin këshilla shitësit të drejtpërdrejtë?

Lajme