Betsson Live Casino Rishikoni - Games

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card BragBaccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander GamesMicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Games

Kazino Betsson krenohet me lojëra të ndryshme në mënyrë që lojtarët të mund të gjejnë gjithmonë diçka interesante për të luajtur. Numri më i madh i lojës i përket seksionit të lojërave me video slot, por ka edhe variante të ndryshme të lojërave tavoline dhe lojërave të kazinosë live. Kohët e fundit, lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë tërheqin gjithnjë e më shumë lojtarë dhe kjo për shkak se ato ofrojnë një përvojë që është aq e afërt për të luajtur në një kazino me bazë tokësore.

Baccarat live

Baccarat është një lojë shumë e njohur që lojtarët mund të gjejnë në seksionin e Kazinosë Live në Betsson Casino. Rregullat e lojës janë të njëjta si Baccarat tradicionale, me të vetmin ndryshim këtu që loja drejtohet nga një person real në vend të një kompjuteri. Ideja në Baccarat është të marrësh një dorë që arrin 8 ose 9 për të fituar raundin. Lojtarët duhet të vënë një bast ose në dorën e Bankierit ose në dorën e Lojtarit ose se raundi do të përfundojë me barazim. Ka shumë variacione të ndryshme të lojës, por rregullat bazë janë të njëjta për të gjitha. Lojtarët mund të gjejnë të gjitha rregullat se si të luani Baccarat live në lidhjen e mëposhtme.

Lojëra Baccarat jo të gjalla në kazino Betsson

 • Personi i parë i Baccarat-it të Pasurisë së Artë
 • Lightning Baccarat Personi i Parë
 • Bakarat e Wall Street
 • Baccarat e vërtetë me Courtney
 • Baccarat e vërtetë me Holly
 • Baccarat i personit të parë
 • Bakara e vërtetë me Saratin

Slot

Ka më shumë se 1000 lojëra video slot këtu në Betsson Casino në shumë forma të ndryshme si lojëra elektronike 3D dhe fruta. Lojtarët mund të gjejnë lojëra elektronike me linja të ndryshme pagese dhe ata që pëlqejnë titujt me rrezik të lartë do të jenë të lumtur të gjejnë gjithashtu lojëra elektronike me paqëndrueshmëri të lartë. Ka edhe lojëra për lojtarët që kanë buxhet të kufizuar. Me një fjalë, ata që pëlqejnë lojërat me video slot në internet mund të gjejnë diçka që preferojnë këtu në Betsson Casino. Rregullat për të luajtur lojëra me video slot janë shumë të thjeshta, megjithatë fillestarët këshillohen të mësojnë rregullat bazë të lojës. Të gjitha rregullat se si të luani lojëra me video slot mund t'i gjeni këtu në këtë lidhje.

Poker

Pokeri është një nga lojërat më të njohura në mesin e lojtarëve që kërkojnë një përvojë më sfiduese. Loja luhet nga më shumë se 100 milionë njerëz në mbarë botën. Të luash poker në internet është pothuajse e njëjtë si të luash poker në tavolinë.

Dora më e mirë e pokerit do të sjellë një fitore, dhe forma më e thjeshtë e lojës është ajo Texas Holdem Poker. Ky është një vend i mrekullueshëm për të filluar për të gjithë fillestarët atje. Lojtarët duhet të mësojnë rregullat e lojës përpara se të fillojnë të luajnë, sepse ata thjesht nuk mund të improvizojnë këtu. Lojtarët mund t'i gjeni të gjitha rregullat se si të luani Poker në lidhjen e mëposhtme.

Bingo

Bingo është ndoshta një nga lojërat më të thjeshta që mund të gjenden në Betsson Casino, por edhe argëtuese. Ka shume lojëra të njohura Bingo në dispozicion këtu dhe lojtarët mund të gjejnë diçka që funksionon mirë për ta. Rregullat janë mjaft të lehta, dhe gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të blejnë një biletë dhe të shënojnë numrat. Për të lexuar më shumë rreth rregullave se si të luani Bingo, ata mund të ndiqni këtë lidhje.

letra me gërvishtje

Letrat me gërvishtje janë lojëra të menjëhershme ku lojtarët duhet të zbulojnë simbole të fshehura dhe të formojnë kombinime fituese duke përputhur simbolet. Kjo është një lojë perfekte për lojtarët që kërkojnë fitime të mëdha në çast pasi ofron lojë të shpejtë dhe shpërblim të menjëhershëm. Për më tepër, ata ofrojnë shanse të larta dhe lojtarët nuk kanë nevojë për ndonjë aftësi për të luajtur. Letrat gërvishtëse vijnë në shumë forma të ndryshme dhe lojtarët që duan të lexojnë më shumë rreth kësaj loje mund të ndjekin këtë lidhje.

Blackjack

Blackjack është një lojë e mahnitshme që lojtarët mund ta gjejnë në Betsson Casino. Ky është vendi i përsosur për të gjithë ata lojtarë që kërkojnë të luajnë disa raunde ose më shumë. Ka shumë variacione të ndryshme të lojës, por rregullat bazë janë të njëjta për çdo variant të disponueshëm. Ideja e lojës është të marrësh një dorë që arrin gjithsej 21, ose më e lartë se dora e tregtarit pa kaluar. Kufijtë e ndryshëm të basteve do ta bëjnë çdo lloj lojtari të rehatshëm dhe në këtë pikë, ata mund të zgjedhin të luajnë një nga lojërat e mëposhtme:

 • Blackjack me ekspozim të dyfishtë
 • Blackjack me shumë duar
 • Blackjack Pro me një kuvertë
 • Blackjack Five Hand
 • Face Up Blackjack
 • Lightning Blackjack Personi i Parë
 • Blackjack Single Hand
 • Blackjack (3 dore)
 • Ekspozimi i dyfishtë i Blackjack
 • Blackjack Multihand
 • Single Deck Blackjack MH
 • Blackjack i personit të parë

Lojtarët që duan të lexojnë më shumë rreth rregullave se si të luani Blackjack ose rreth strategjive të ndryshme mund të ndjekin këtë lidhje.

Ruletë

Ruleta është një lojë që sjell sofistikim dhe klas në përvojën e lojës. Lojtarët mund të gjejnë tavolina të ndryshme rulete në kazino Betsson dhe ata mund të zgjedhin atë që u përshtatet më shumë. Rregullat për të luajtur ruletë janë të thjeshta, edhe pse mund të duken të ndërlikuara në pamje të parë. Pasi lojtari bën dallimin midis basteve të ndryshme që mund të vendosë dhe gjasave për të fituar bastin, ata janë të gatshëm të shkojnë. Lajmi i mirë është se loja është gjithashtu e disponueshme në një modalitet argëtues, kështu që ata mund të praktikojnë rregullat dhe të përdorin një strategji të tyren. Për të lexuar në lidhje me rregullat se si të luajnë lojtarët e Ruletës mund të ndiqni këtë lidhje.

Ka shumë variante të ndryshme rulete në dispozicion, dhe kjo nuk është befasi pasi kjo është një lojë shumë e njohur dhe lajmi i mirë është se shumica e tyre janë të disponueshme në Betsson Casino. Disa nga lojërat më të njohura të ruletës përfshijnë ato në vijim:

 • Thjesht Ruletë
 • Ruletë me aksione të ulëta
 • Ruletë FX
 • European Roulette Pro
 • Roulette Wall Street
 • Ruletë e vërtetë me Saratin
 • Lightning Roulette RNG
 • Ruletë e vërtetë me Caroline
 • Ruletë e personit të parë
 • Multifire Auto Roulette
 • Ruletë me aksione të larta
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë e vërtetë me Matthew
 • La Partage Roulette
 • Ruletë e vërtetë me Bailey
 • Ruletë franceze
 • Ruletë e vërtetë me Dave
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë e vërtetë me Holly
Fitoni dhe ndani plaçkën me turnetë e kazinosë Betsson Live
2021-11-19

Fitoni dhe ndani plaçkën me turnetë e kazinosë Betsson Live

Nëse jeni një lojtar i shpeshtë në kazinonë Betsson live, atëherë do të pranoni që turnet dhe promovimet janë të pasura këtu. Betsson nis turne të shumta gjatë gjithë vitit, me lojtarët me fat që fitojnë deri në 5,000 € çdo javë. Pra, çfarë pret për të gjithë adhuruesit e kazinosë live të Betsson në gusht?

Betsson dhe Pragmatic Play zgjerojnë marrëveshjen për të përfshirë përmbajtjen e drejtpërdrejtë të kazinosë
2021-08-17

Betsson dhe Pragmatic Play zgjerojnë marrëveshjen për të përfshirë përmbajtjen e drejtpërdrejtë të kazinosë

Lojë pragmatike aktualisht është në arrati me dem. Kjo është e dukshme pasi kompania njoftoi një bollëk marrëveshjesh me kazino të shumta live online që operojnë disa tregje të rregulluara.