Betsson Live Casino Rishikoni - Live Casino

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Live Casino

Lojërat e Kazinosë Live janë shtesa përfundimtare për çdo kazino. Dhe, Betsson Casino shkon një hap përpara me seksionin e tyre Live Casino. Të gjitha lojërat e tyre operohen në një kazino me tulla dhe llaç me njerëz të vërtetë që shpërndajnë letrat dhe rrotullojnë timonin.

Blackjack live

Blackjack është një lojë që e ka origjinën nga Spanja e shekullit të 17-të dhe është ende në dispozicion sot. Për më tepër, lojtarët mund ta shijojnë lojën drejtpërdrejt në seksionin e tregtarëve të drejtpërdrejtë në Betsson Casino. Të kesh mundësinë të luash lojën tënde të preferuar ndërkohë që flet me një person real dhe të shohësh të njëjtin person që merret me letrat nuk mund të krahasohet me asgjë tjetër. Rregullat për Blackjack Live janë të njëjta, kështu që ne u sugjerojmë lojtarëve të kalojnë pak kohë duke i mësuar ato. Të gjithë ata që duan të lexojnë se si të luajnë Blackjack dhe të gjejnë strategjinë e përsosur mund të ndjekin këtë lidhje.

Të gjitha lojërat Live Blackjack në Betsson Casino transmetohen në HD të plotë në pajisjen e lojtarit. Tregtarët janë profesionistë që do t'i ndihmojnë të gjithë të ndihen të mirëpritur.

Në këtë pikë, ekzistojnë 16 variante të ndryshme të Blackjack Live në dispozicion, dhe secila prej tyre ofron veçori të ndryshme si paravendimi, baste anësore dhe bast pas, vetëm për të përmendur disa.

Futbollistët mund të shijojnë një nga lojërat e mëposhtme Live Blackjack këtu:

 • Salloni Ekskluziv Privé
 • Tabela e Fortune Vip Blackjack
 • Freebet Blackjack
 • Blackjack i pafund
 • Lightning Blackjack
 • Lobi live i Blackjack
 • Lobi live i Blackjack
 • ONE Blackjack
 • Fuqia Blackjack
 • Blackjack me shpejtësi 1

Ruletë e drejtpërdrejtë

Live Roulette është një tjetër lojë që lojtarët duhet ta provojnë në seksionin Live Casino në Betsson. Lojtarët mund të gjejnë tabela nga Evolution Gaming, NetEnt dhe Authentic Gaming. Në përgjithësi, të luash ruletë drejtpërdrejt është njësoj si të luash në një kazino me bazë tokësore me përfitimin e shtuar që nuk duhet të largohesh nga shtëpia. Tregtarët e drejtpërdrejtë do t'i përgjigjen çdo pyetjeje në lidhje me lojën duke përdorur funksionin Live Chat. Të luash Live Roulette është shumë e thjeshtë, gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të mësojnë rregullat bazë, në mënyrë që të përshtaten me çdo variant të disponueshëm. Kushdo që dëshiron të mësojë se si të luajë Live Roulette duhet të ndjekë këtë lidhje.

Kjo është një lojë shumë e njohur, kështu që nuk është çudi që ka shumë variante të ndryshme të lojës dhe këto janë lojërat që janë të disponueshme në seksionin Betsson Live Casino:

 • Tabela e Ruletës Amerikane
 • Ruletë Arabe
 • Auto Ruletë 1
 • Roulette Blaze Live
 • Tabela e Ruletës së Dyfishtë
 • Ruletë ekskluzive
 • Grand Roulette autentike
 • Ruletë e menjëhershme
 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë automatike live
 • Ruletë zhytëse e drejtpërdrejtë
 • Lobi i Ruletës Live
 • Lobi i Ruletës Live
 • Ruletë VIP live
 • Tavolinë Roulette në Londër
 • Ruletë në klub nate
 • Ruletë e vërtetë automatike
 • Ruletë 10- Rubin
 • Ruletë 2
 • Ruletë Azure 1
 • Ruletë Makao 3
 • Ruletë Klubi 9
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë e shpejtësisë 1
 • Viva Las Vegas Roulette

Baccarat live

Baccarat është një lojë e thjeshtë por shumë argëtuese. Betsson ofron shumë variante të ndryshme të Live Baccarat në seksionin e tyre Live Dealer, në mënyrë që lojtarët të mund të gjejnë gjithmonë diçka të re për të luajtur. Rregullat e lojës janë shumë të thjeshta dhe lojtari nuk duhet të bëjë shumë pasi të vendosë një bast dhe të vendosë se për kë të bast. Tregtari është ai që drejton lojën dhe që duhet të dijë të gjitha rregullat. Gjithsesi, është gjithmonë mirë të dini se çfarë po ndodh në tavolinë, kështu që lojtarët mund të gjejnë të gjitha rregullat se si të luajnë Baccarat live në lidhjen e mëposhtme.

Ka shumë variante të ndryshme të lojës dhe këtu janë disa nga më të njohurat në Betsson Casino:

 • Bakarat A
 • Shtrydhje Baccarat
 • Bast në Baccarat
 • Tigri i Dragoit
 • Dragon Tiger Baccarat
 • Fan Tan
 • Baccarat i pasurisë së artë
 • Bakarat rrufeje
 • Live Lobi Baccarat
 • Shikoni Baccarat
 • Baccarat me shpejtësi 6

Poker Live

Pokeri është një lojë që kërkon strategjinë e përsosur që e bën atë shumë sfiduese për disa lojtarë. Rregullat e lojës nuk janë aq të komplikuara dhe lojtarët do t'i zotërojnë ato në një kohë të shkurtër. Gjithsesi, të dish se si të marrësh vendimin e duhur gjatë lojës me dorë mund të marrë pak kohë dhe praktikë. Lojtarët duhet t'i përkushtohen plotësisht kësaj loje për të përfituar plotësisht prej saj. Për të lexuar në lidhje me rregullat se si të luajnë lojtarët Live Poker mund të ndiqni këtë lidhje.

Ka shumë variante të ndryshme të lojës dhe disa nga më të njohurat në Betsson Casino përfshijnë ato në vijim:

 • Live Casino Holdem
 • Kazino Hold'em
 • Ultimate Texas Holdem
 • Kazino Stud Poker
 • Bast në Poker
 • Poker me tre letra
 • Tabela e bonusit Texas Holdem
 • Pokeri i Karaibeve
 • Kazino Hold'em me 2 dore
 • 3 Card Brag

Loja Tregon

Kohët e fundit, një fenomen i ri në lojërat live kazino është bërë gjithnjë e më i popullarizuar, Live Game Shows. Këto lojëra sjellin një dimension të ri në lojërat e fatit në internet me një tregtar të drejtpërdrejtë. Të gjithë ofruesit kryesorë të softuerit të kazinosë live kanë dalë me një lojë në këtë kategori. Aktualisht, këto janë shfaqjet e lojërave të drejtpërdrejta të disponueshme në Betsson Casino:

 • Monopoly Live
 • Paratë Drop Live
 • Sweet Bonanza CandyLand
 • Aventurat Përtej Botës së Çudirave
 • Mega Ball
 • Mega Rrota
 • Kush dëshiron të bëhet milioner
 • Para të gatshme ose Cash
 • Ëndrra tërheqëse
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card BragBaccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander GamesMicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet