Betsson Live Casino Rishikoni - Software

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card BragBaccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander GamesMicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Software

Betsson Casino ka bashkëpunuar me disa nga më ofruesit e njohur të softuerit për të sjellë lojërat më cilësore për lojtarët e tyre. Lista e ofruesve të programeve kompjuterike është e gjatë dhe lojtarët do të jenë të lumtur të kenë një mundësi të shkëlqyer për të zgjedhur nga shumë të ndryshëm. Në këtë pikë, ata mund të gjejnë lojëra nga zhvilluesit e mëposhtëm të softuerit:

 • Kuti rrufeje
 • Lojëra me Tigër të Kuq
 • Bashkohuni me Lojërat
 • Tom Horn Gaming
 • NYX Gaming
 • Projekti
 • Live5
 • Genii
 • Foksiumi
 • RelaxGaming
 • Lojëra 1×2
 • Studiot StormCraft
 • Vetëm për fitore
 • Ainsworth
 • Teknologjia e Kazinosë
 • Aristokrat
 • Lojëra realiste
 • EGT
 • Wazdan
 • BoomingGaming
 • Arti i lojës
 • Lojëra në kohë të mëdha
 • Stakelogjike
 • Studios ELK
 • RabCat
 • Endorfina
 • Playson
 • Zanafilla
 • Pari Play
 • Lojë pragmatike
 • Amaya
 • Lartë5
 • Kalamba
 • MGA
 • Fortune Factory Studios
 • NextGen Gaming
 • Luaj'n GO
 • Studio BlaBlaBla
 • Lojëra Synot
 • Push Gaming
 • ISoftBet
 • Quickspin
 • Rake e kuqe
 • Autentike
 • Lojëra Fantasma
 • Wagermill
 • Habanero Gaming
 • Lojëra 2BY2
 • Microgaming
 • Lojëra Yggdrasil

Një nga më të njohurat dhe ofruesit e njohur të softuerit është Microgaming. Ka shumë veçori të disponueshme në lojërat që vijnë nga ky ofrues që lojtarët i vlerësojnë. Lojërat e tyre ofrojnë bonuse të ndryshme që përmirësojnë shanset e lojtarëve për të fituar. Statistikat e lojës dhe ndërfaqja e strategjisë do t'i lejojnë lojtarët të vendosin një strategji të lojës dhe në të njëjtën kohë të kujdesen për diçka tjetër.

Një tjetër ofrues i shkëlqyer softuerësh që ofron lojëra mahnitëse është Playtech. Kompania ka qenë rreth e rrotull për një kohë tani, dhe ato ofrojnë disa nga veçoritë më unike të të gjithë softuerit të kazinosë. Kjo është kompania e vetme që mbështet lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë përmes kamerës së internetit, e cila shton një dimension personal në kohë reale në të gjithë përvojën. Kur luajnë lojëra Live Casino, lojtarët kanë ndjenjën sikur të ishin aty në tavolinë.

IGT, e njohur më parë si Interactive Gaming Technology, gjithashtu ofron lojërat e saj në Betsson Casino. Kompania ofron gjithçka që një lojtar mund të shpresojë. Dhe, forca më e madhe e kompanisë është cilësia e lojërave të tyre që lojtarët thjesht duhet të provojnë.

Netent është një tjetër kompani që bëri emër në botën e kazinove online. Ata u lançuan në vitin 1996 dhe që atëherë ata kanë dalë me disa nga lojërat më inovative që bien në sy në turmë.

Fitoni dhe ndani plaçkën me turnetë e kazinosë Betsson Live
2021-11-19

Fitoni dhe ndani plaçkën me turnetë e kazinosë Betsson Live

Nëse jeni një lojtar i shpeshtë në kazinonë Betsson live, atëherë do të pranoni që turnet dhe promovimet janë të pasura këtu. Betsson nis turne të shumta gjatë gjithë vitit, me lojtarët me fat që fitojnë deri në 5,000 € çdo javë. Pra, çfarë pret për të gjithë adhuruesit e kazinosë live të Betsson në gusht?

Betsson dhe Pragmatic Play zgjerojnë marrëveshjen për të përfshirë përmbajtjen e drejtpërdrejtë të kazinosë
2021-08-17

Betsson dhe Pragmatic Play zgjerojnë marrëveshjen për të përfshirë përmbajtjen e drejtpërdrejtë të kazinosë

Lojë pragmatike aktualisht është në arrati me dem. Kjo është e dukshme pasi kompania njoftoi një bollëk marrëveshjesh me kazino të shumta live online që operojnë disa tregje të rregulluara.