Betsson - Tips & Tricks

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Tips & Tricks

Të luash në një kazino të drejtpërdrejtë ka qenë hiti i fundit kohët e fundit. Lojtarët po zgjedhin të luajnë lojën e tyre të preferuar me një tregtar të drejtpërdrejtë më shpesh se në të kaluarën. Për këtë arsye, është thelbësore të dini se si t'i qaseni siç duhet një kazinoje live.

Ne do të ndajmë disa këshilla dhe truke me çdo lojtar në mënyrë që ata të mund të bëhen ekspert në kazino live.

Live Casino është sa më afër një eksperience të kazinosë reale që lojtarët mund ta marrin në komoditetin e shtëpive të tyre. Ata mund të luajnë një sërë lojërash kazino kundër tregtarëve dhe në disa raste edhe kundër lojtarëve të tjerë.

Tregtari i drejtpërdrejtë kryen një numër të madh funksionesh gjatë një loje. Ata do t'i përgjigjen çdo pyetjeje në lidhje me lojën dhe gjithashtu do të marrin pjesë në diskutime të drejtpërdrejta midis lojtarëve. Kjo i jep një element social të gjithë përvojës së lojës. Pra, le të shqyrtojmë lojërat që janë të disponueshme në seksionin e Kazinosë Live në Betsson Casino:

Ruletë e drejtpërdrejtë

Live Roulette është një lojë me ritme të shpejta dhe tërheqëse që ofron opsione të shumta bastesh. Rregullat e lojës janë të njëjta, dhe duke qenë se ka shumë variante të ndryshme, secila mund të përmbajë diçka të re. Por, lojtarët që kanë zotëruar rregullat bazë të lojës do të jenë në rregull, pavarësisht se cilin variant zgjedhin për të luajtur.

Blackjack live

Blackjack është ndoshta një nga lojërat më të njohura të tavolinës në çdo kazino tokësore dhe lojtarët mund ta gjejnë atë në seksionin e Kazinosë Live në Betsson gjithashtu. Të luash kundër tregtarit dhe të jesh në gjendje t'i shohësh dhe të ndërveprosh me ta sjell një ndjenjë të caktuar që asnjë lojë tjetër nuk mund ta sjellë. Rregullat e lojës janë shumë të thjeshta dhe lojtarët do të argëtohen shumë duke mposhtur tregtarin.

Baccarat live

Baccarat është një lojë që ofron edhe variante të ndryshme, por rregullat standarde vlejnë për të gjitha. Lojtarët do të duhet të vendosin bastet e tyre në ndërfaqen e personalizuar të përdoruesit dhe pasi të gjitha bastet të jenë shlyer, tregtari do të tërheqë letrat.

Këshilla të drejtpërdrejta për kazinonë

Të luash në një kazino të drejtpërdrejtë kërkon disa gjëra që lojtarët duhet të sigurohen që t'i kenë. Para së gjithash, lojtarët duhet të kenë një lidhje të mirë dhe të qëndrueshme në internet. Nuk ka asgjë më të keqe se të filloni një lojë dhe të merrni një rrjedhë buffering.

Lojtarët duhet të dinë se të luash lojëra në internet duhet të jetë vetëm për argëtim dhe të mos e shohin kumarin si një mënyrë për të fituar të ardhura. Nuk është kurrë një ide e mirë të ndjekësh humbjet. Do të ketë një ditë tjetër për të luajtur bixhoz dhe është mirë të dini se kur duhet të hiqni dorë. Është e pamundur të fitosh gjatë gjithë kohës kur luani lojëra kazino dhe kjo është diçka që çdo lojtar duhet të jetë i vetëdijshëm.

Dhe mbi të gjitha, është e rëndësishme që gjithmonë të argëtoheni ndërsa luani në një kazino. Në momentin që kumari pushon së qeni argëtues, lojtari duhet të dijë se diçka nuk është në rregull dhe duhet të mendojë të konsultohet me një profesionist.

Një nga avantazhet më të mëdha të kazinove live është se lojtarët mund të hyjnë në llogarinë e tyre dhe të luajnë lojën e tyre të preferuar kur të duan dhe pa marrë parasysh se ku janë. Gjithçka që u nevojitet është një lidhje e përshtatshme interneti dhe pajisja e tyre celulare.

Këshilla nga profesionistët për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta në kazino

Lojtarët këshillohen të ndjekin disa këshilla nga profesionistët përpara se të vendosin të luajnë lojëra Live Casino. Ne nuk duam të trembim askënd këtu, dhe lajmi i mirë është se edhe fillestarët mund ta kenë të lehtë të depozitojnë fonde dhe të luajnë në një kazino online. Por njohja e disa këshillave dhe trukeve është gjithmonë një ide e mirë.

Njihuni me termat dhe kushtet – Betsson Casino ofron disa bonuse të ndryshme për lojtarët që kënaqen duke luajtur në një kazino live. Por, çdo bonus vjen gjithmonë me kushte dhe kushte të caktuara që lojtarët duhet të ndjekin për të qenë në gjendje të bëjnë një tërheqje më vonë.

Luaje ngadalë – Askush nuk duhet të presë që të hyjë në botën e lojërave të fatit dhe të fitojë mijëra para në këtë mënyrë. Bastet janë një formë arti dhe lojtarët këshillohen që t'i marrin gjërat ngadalë dhe të mësojnë të përdorin kohën e tyre me mençuri dhe të fillojnë të punojnë në ndërtimin e një bankroll.

Zgjidhni lojën e duhur – Kur luani me fonde bonus, jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në të njëjtën përqindje. Lajmi i mirë është se kazinoja u jep lojtarëve të saj 30 ditë që ata të pastrojnë bonusin, kështu që pse të nxitoni. Lojtarët duhet të marrin kohën e tyre dhe të gjejnë lojën e duhur.

Argëtohu – Nuk mund të theksojmë sa e rëndësishme është të argëtohesh ndërsa luan në një kazino. Pavarësisht se cilat lojëra preferojnë lojtarët ose sa i madh është buxheti i tyre. Gjithmonë është e rëndësishme të shijoni lojërat e fatit dhe pasi të jetë e ulët, ata duhet të ndalojnë dhe të vijnë një ditë tjetër.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card BragBaccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander GamesMicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet