Betsson Live Casino Rishikoni - Withdrawals

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card BragBaccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander GamesMicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Withdrawals

Mënyra të ndryshme pagese janë të disponueshme për lojtarët për t'u përdorur në Betsson Casino. Tërheqja e fitimeve është një proces i thjeshtë ku lojtarët duhet të shkojnë te arkëtari, të zgjedhin seksionin e Tërheqjes dhe të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin. Pasi ta bëjnë këtë, ata duhet të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin dhe të konfirmojnë transferimin.

Edhe pse Betsson ofron mënyra të ndryshme pagese që mund të përdoren për të bërë një tërheqje, gjithsesi jo të gjitha do të jenë të disponueshme në çdo vend. Në këtë pikë, këto janë mënyrat e pagesës që mund të gjenden këtu:

 • Transferte bankare
 • Kartelë e markës
 • EcoPayz
 • Interac
 • JetonWallet
 • MasterCard
 • Shumë më mirë
 • Neteller
 • Paypal
 • Skrill
 • SwishPayout
 • Me besim
 • Viza
 • Zimplerbank

Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale mund të ndryshojë. Lojtarët mund të gjejnë të gjithë informacionin e nevojshëm kur të shkojnë te arkëtari dhe pranë secilës mënyrë pagese do të shfaqen kufijtë minimalë dhe maksimalë të depozitave.

Koha e tërheqjes

Kazinoja përpunon çdo tërheqje brenda 24 orëve dhe pasi të lëshohet tërheqja, do të varet nga mënyra e pagesës dhe sa kohë do të duhet që fondet të arrijnë një llogari. Disa mënyra pagese ofrojnë tërheqje të menjëhershme, ndërsa për të tjerat mund të duhen deri në disa ditë.

 • Transferta bankare ofron një tërheqje nga 2 deri në 7 ditë bankare.
 • Visa/Mastercard ofron një tërheqje nga 2 deri në 5 ditë bankare.
 • Neteller dhe Skrill ofrojnë tërheqje të menjëhershme.

Lojtarët do të marrin një email konfirmimi pasi tërheqja të jetë përpunuar. Nëse tërheqja është ende në pritje pas 24 orësh, atëherë lojtarët duhet të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit.

Si të tërhiqeni?

Tërheqja është një proces i thjeshtë që do të zgjasë vetëm disa minuta. Lojtarët duhet të kujtojnë se tërheqjet duhet të bëhen me të njëjtën mënyrë pagese të përdorur për depozitimin në radhë të parë. Vetëm depozitat e bëra me Paysafecard do të kërkojnë që mënyra e pagesës së transfertës bankare të përdoret për tërheqje.

Monedhat

Betsson Casino ofron disa monedha të ndryshme që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre. Në këtë pikë, këto janë monedhat e disponueshme:

 • euro (€)
 • Dollarë kanadezë ($)
 • Dollarë amerikanë ($)
 • Dollarë të Zelandës së Re ($)
 • Krona norvegjeze (Kr)
 • Karona suedeze (Kr)
 • złoty polake (zł)
 • Sol peruan (S/)
 • Koruna çeke (Kč)
 • Peso kilian ($)
 • Real Brazilian (R$)
Fitoni dhe ndani plaçkën me turnetë e kazinosë Betsson Live
2021-11-19

Fitoni dhe ndani plaçkën me turnetë e kazinosë Betsson Live

Nëse jeni një lojtar i shpeshtë në kazinonë Betsson live, atëherë do të pranoni që turnet dhe promovimet janë të pasura këtu. Betsson nis turne të shumta gjatë gjithë vitit, me lojtarët me fat që fitojnë deri në 5,000 € çdo javë. Pra, çfarë pret për të gjithë adhuruesit e kazinosë live të Betsson në gusht?

Betsson dhe Pragmatic Play zgjerojnë marrëveshjen për të përfshirë përmbajtjen e drejtpërdrejtë të kazinosë
2021-08-17

Betsson dhe Pragmatic Play zgjerojnë marrëveshjen për të përfshirë përmbajtjen e drejtpërdrejtë të kazinosë

Lojë pragmatike aktualisht është në arrati me dem. Kjo është e dukshme pasi kompania njoftoi një bollëk marrëveshjesh me kazino të shumta live online që operojnë disa tregje të rregulluara.