Betway Live Casino Rishikoni

Age Limit
Betway
Betway is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Betway

Betway është një markë e njohur që ka bërë mega lëvizje në tregun e iGaming. Marka ka bashkëpunuar me kompani në industri të ndryshme, duke përfshirë sponsorizimin e ekipeve të njohura të futbollit dhe NBA. Është një ent i licencuar ndërkombëtarisht me një uebsajt të konfiguruar dhe aplikacion celular për të lehtësuar aksesin e tij.

Një lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë është pjesë e paketës së lojtarëve nga krijimi i anëtarësimit në platformë. Seksioni mundësohet nga studiot më të mira të lojërave që sigurojnë që lojtarët të kenë përvojë në kohë reale në kazino nga komoditeti i shtëpive të tyre. Supozoni se nuk mund të fluturoni për në Vegas për të shijuar lojërat e kazinosë në jetën reale. Gjithmonë mund të regjistroheni në Betway Casino dhe përvoja do të dërgohet në pragun tuaj.

Lexoni këtë përmbledhje të Kazinosë Betway për të mësuar më shumë rreth hollit të saj të drejtpërdrejtë të kazinosë.

Pse të luani Kazino Live në Kazino Betway

Lojërat në kazino në kohë reale janë një ndjenjë emocionuese. Pritja e fitimeve dhe ndërveprimi me krupierët e jetës reale është padyshim një përvojë që duhet dëshiruar. Betway Casino ka një holl të drejtpërdrejtë të kazinosë për fanatikët e lojërave që kërkojnë shërbime të tilla. Lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë është i mbushur me opsione të shumta lojërash të drejtpërdrejta të kazinosë.

Kategorizuar mjeshtërisht sipas lojërave përkatëse, duke e bërë të lehtë skanimin e alternativave. Platforma ka bashkëpunuar me tregtarë me reputacion të drejtpërdrejtë, të cilët ofrojnë asgjë më pak se një përvojë magjepsëse të lojërave. Platforma ka një ekip mbështetës të besueshëm për t'u kujdesur për të gjitha sfidat e lojtarëve.

Për t'i bërë gjërat më interesante, Betway Casino ofron opsione të shumta pagese dhe alternativa monetare për të ndihmuar në lehtësimin e transaksioneve.

About

Betway është një kazino online dhe një libër sportiv i krijuar në vitin 2006. Fillimisht u lançua si një faqe bastesh sportive me bazë në Maltë, por më vonë shtoi veçoritë e kazinosë online në portofolin e saj. Betway është në pronësi dhe menaxhohet nga Betway Limited. Është licencuar dhe rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Përveç kësaj, është certifikuar nga Bordi i Kontrollit të Lojërave të Pensilvanisë dhe DGE i New Jersey (Institucionet e Rregullores së Lojërave me Bazë në SHBA). Betway Casino mban gjithashtu vulën e miratimit eCOGRA.

Games

Betway Casino ka një holl solid të kazinosë live të mbushur me shumë lojëra kazino të jetës reale. Seksioni mundësohet nga studiot e lojërave me reputacion që sigurojnë opsione të shumta për të apasionuarit pas kazinove. Ekzistojnë dy alternativa të njohura të lojërave të kazinosë me morra si blackjack, ruletë, baccarat dhe poker, dhe opsione unike live.

Blackjack live

Blackjack është ndër lojërat më të vjetra të kazinosë që tërhoqi vëmendjen e personaliteteve të famshme si Napoleoni. Filloi nga një variant francez i quajtur Vingt-et-Un (21), dhe variante dhe rregulla të shumta dolën prej andej. A e dini se loja më e gjatë e blackjack zgjati mbi 50 orë? Disa nga opsionet live blackjack në Betway Casino përfshijnë:

 • Sportive Arena Blackjack
 • Blackjack Madrid
 • Blackjack Miami
 • Betway Blackjack
 • Blackjack VIP Alpha

Ruletë e drejtpërdrejtë

E njohur edhe si "loja e djallit", ruleta është një lojë kazino që ka tërhequr vëmendjen e shumë apasionistëve të kazinosë. Loja e ka origjinën në Francë dhe numrat e saj arrijnë në 666. Edhe pse loja ka disa variante, ato ndajnë të njëjtën rrotë ruletë, fillimisht e destinuar të shërbente si një makinë lëvizjeje të përhershme. Disa nga opsionet e ruletës live në Betway Casino përfshijnë:

 • Ruletë me valë ajrore
 • Ruleta e Madhe
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë e kriketit
 • Prestige Auto Roulette

Baccarat live

Baccarat në fakt njihet si Punto Banco, dhe i pari është një emër i krijuar nga Amerika. Filloi në Itali, dhe Mini Baccarat është versioni më i famshëm i lojës. Loja ka vetëm tre baste të ndryshme dhe një sistem të thjeshtë rregullash shënimi dhe vizatimi. Strategjia e saj është relativisht e thjeshtë. Disa nga opsionet e drejtpërdrejta të baccarat në Betway Casino përfshijnë:

 • Baccarat Lotus Speed
 • Salon Prive Baccarat
 • Baccarat Super
 • Asnjë Baccarat me shpejtësi komisioni
 • Baccarat Contro Squeeze

Poker Live

Poker është një lojë e vjetër kazino e njohur më parë si Poques. Filloi në New Orleans në 1829. Fillimisht, loja luhej vetëm me 20 letra, por me një variacion të ndryshëm, rregullat kanë ndryshuar që atëherë. Pokeri është një lojë fati, aftësie dhe zgjuarsie. Disa nga opsionet e pokerit live në Betway Casino përfshijnë:

 • Kazino Hold'em
 • 2 Hand Casino Hold'em
 • Ultimate Texas Hold'em
 • Poker me 3 letra
 • Pokeri i Karaibeve

Bonuses

Betway Casino ofron shumë opsione bonus për lojtarët e saj. Bonuset janë të kushtëzuara për lojtarët që pajtohen me termat dhe kushtet. Çdo lojtar i ri në platformë i nënshtrohet një bonusi të mirëseardhjes në Betway. Ky është në mënyrë ideale një bonus 50% në depozitën e parë prej të paktën 10 $ si një bast Falas. Ekziston një kërkesë 3x e bastit për tërheqjet në fitimet e bonusit. Bastet nga kazinotë e drejtpërdrejta nuk kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të bonusit të mirëseardhjes së Betway. Megjithatë, një herë në një kohë, platforma ofron marrëveshje promovuese nga të cilat mund të përfitojnë lojtarët e kazinosë live.

Payments

Betway Casino ofron mënyra të shumta pagese, pasi kjo është një konsideratë thelbësore për lojtarët. Opsionet e shumta të pagesës i ndihmojnë anëtarët të lehtësojnë transaksionet në platformë, qoftë duke bërë depozita për të vendosur baste apo duke tërhequr fitimet e tyre. Shumica e opsioneve kanë kohë të përpunimit të pagesave të menjëhershme dhe zero tarifa transaksioni. Disa nga mënyrat e pagesës në Betway Casino përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • PayPal
 • Skrill
 • kontroll elektronik

Monedhat

Mënyra të shumta pagese janë një fitore e madhe për Betway Casino, e cila plotësohet nga disponueshmëria e opsioneve të shumta të monedhës. Kjo ndihmon në uljen e shqetësimeve për kursin e këmbimit dhe kufizimin e transaksioneve në një monedhë. Sidoqoftë, monedhat janë të kufizuara në opsionet fiat pasi platforma nuk përdor kriptomonedha. Disa nga opsionet e monedhës në Betway Casino përfshijnë:

 • USD
 • EUR
 • CAD
 • INR

Languages

Duke qenë një kompani ndërkombëtare, Betway Casino duhet të jetë e aksesueshme për miliona lojtarë. Ky konsideratë u plotësua pasi zhvilluesit kanë përfshirë disa gjuhë në platformë. Kjo i ndihmon anëtarët të zgjedhin gjuhën që u përshtatet atyre në vendosjet më të mira dhe të kuptojnë më mirë termat dhe kushtet. Disa nga opsionet e gjuhës në Betway Casino përfshijnë:

 • anglisht
 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • Spanjisht
 • italisht

Software

Lobi i drejtpërdrejtë i Betway Casino mundësohet nga studiot më të mira të lojërave që kanë ekzistuar për një kohë. Kjo u garanton lojtarëve një përvojë fantastike të lojërave pasi janë të disponueshme shumë lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë dhe disa variacione. Ju do të merrni opsionet e kazinosë live të njohura dhe unike në platformë.

Evolution Gaming ka dominuar hollin e drejtpërdrejtë të kazinosë, megjithëse studiot e tjera të lojërave janë ende në bord për të ofruar alternativa shtesë. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë lehtësohen me teknologjinë më të fundit për të ofruar transmetim HD dhe për të ofruar ndërveprim të bollshëm me krupierët e jetës reale. Disa nga studiot e lojërave në Betway Casino përfshijnë:

 • Lojëra evolucionare
 • Ne ajer
 • Betgames
 • Ezugi
 • Lojëra të drejtpërdrejta në Hollywood

Support

Ekipi mbështetës në Betway Casino është i përkushtuar për t'i shërbyer lojtarëve. Kjo është jetike për të siguruar që lojtarët të përfitojnë më të mirën nga përvoja e tyre e lojërave dhe të shmangë çdo sfidë që mund të haset. Ankesat janë gjithashtu pika referimi kur përmirësohet platforma. Kontaktoni Betway Casino përmes bisedës live 24/7 dhe emailit (support@betway.com). Një seksion i detajuar FAQ gjithashtu mbulon shumicën e shqetësimeve të zakonshme.

Pse ia vlen të luash me tregtarët e drejtpërdrejtë të kazinosë Betway?

Betway është një kazino dhe libër sportiv më i mirë në internet me një pjesë të drejtë të komunitetit ndërkombëtar të lojërave. Është i aksesueshëm në pajisje të shumta dhe një aplikacion celular është i disponueshëm në Google Play dhe Apple Store. Platforma ka një dizajn të rregullt dhe ndërfaqe miqësore për përdoruesit, e cila lehtëson navigimin dhe aksesin e veçorive. Ai punon me ofrues të shumtë softuerësh për të ofruar një holl të lartë të kazinosë. Të gjitha lojërat e bazuara në RNG testohen dhe verifikohen rregullisht nga eCOGRA.

Betway Casino ka vendosur veçori mbresëlënëse sigurie dhe mure zjarri, duke përfshirë enkriptimin SSL, për të parandaluar çdo përpjekje për të shkelur të dhënat e anëtarëve. Ky sajt shumëgjuhësh krenohet me shërbimin ndaj klientit 24/7 për të siguruar që të gjitha problemet e hasura të zgjidhen shpejt për të përmirësuar përvojën e lojërave.

Total score8.0
Përfitimet
+ Lojëra të njohura
+ Markë e besuar
+ Shërbimi ndaj klientit 24/7

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2006
BonusetBonuset (6)
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Italiane
Portugeze
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (11)
AAMS ItalyBelgian Gaming CommissionDGOJ SpainDanish Gambling Authority
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Malta Gaming AuthorityMinistry of Interior of the State of Schleswig-HolsteinSwedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
The Irish Office of the Revenue Commissioners
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (109)
Live 3 Card Brag Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
All Bets BlackjackAuto Live RouletteAzuree BlackjackBaccaratBaccarat Dragon BonusBaccarat Multiplay
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Bet on Teen Patti
Bileta gërvishtëse
Bingo
BlackjackBlackjack Party
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudClassic Roulette LiveCrapsCrazy TimeDeal or No Deal Live
Dota 2
Dragon TigerDream CatcherEuropean Roulette
Eurovizion
Exclusive BlackjackEzugi No Commission BaccaratFirst Person BaccaratFirst Person BlackjackFirst Person Dragon Tiger
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Galike Hurling
Gara me kuaj
Golf
Gonzo's Treasure Hunt
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Infinite BlackjackJackpot Roulette
Kabaddi
Kazino Holdem
Kriketi
League of Legends
Lightning DiceLightning RouletteLive Baccarat Lounge No CommissionLive Blackjack Early PayoutLive Blackjack Salon PriveLive Blackjack VIPLive Cashback Blackjack
Live Grand Roulette
Live Grand RouletteLive Immersive RouletteLive Lightning BaccaratLive Mega BallLive Mega Wheel Live Money DropLive Multiplayer PokerLive Speed BaccaratLive Speed BlackjackLive Speed RouletteLive Super SixLive Texas Holdem BonusMega Sic BoMini BaccaratMonopoly Live
Motorsport
Multiplay Blackjack LiveNo Commission Baccarat
Online Pokies
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double WheelRuletëRummy
Shigjetat
Sic BoSide Bet City
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Teen Patti
Tenis tavoline
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Boleto
Citadel Internet Bank
ClickandBuy
Direct Bank Transfer
EPS
EZIPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
GiroPay
Instant Bank
Instant bank transfer
Klarna
Lobanet
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
Neteller
POLi
PayPalPaysafe Card
Przelewy24
QIWI
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
Trustly
Ukash
Visa
WebMoney
eKonto
MonedhatMonedhat (11)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (18)
Austria
Bangladeshi
Bolivia
Brazili
Ekuador
Finlanda
Gjermania
India
Irlanda
Japonia
Kanadaja
Kili
Meksika
Norvegjia
Panamaja
Peruja
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (8)
Blueprint Gaming
Crazy Tooth Studio
Evolution Gaming
IGT (WagerWorks)
Just For The Win
NetEnt
Oryx Gaming
Pragmatic Play