BK8

Age Limit
BK8
BK8 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

About

E themeluar në vitin 2014, BK8 Casino është ndër kazinotë më të mira live në tregun aziatik. Kompania ka shumë lojëra kazino në internet, duke përfshirë një seksion të tregtarëve të drejtpërdrejtë. BK8 Casino operon sipas një licence të lëshuar nga Curacao eGaming. Përveç kësaj, ajo ka certifikata nga organe të njohura, duke përfshirë BMM Testlabs dhe iTech Labs. BK8

Games

Kazinoja krenohet me lojëra të njohura, të tilla si prerja e zhanreve të tilla si lojëra elektronike, poker, llotari, etj. Ekziston gjithashtu një seksion i tregtarëve të drejtpërdrejtë ku lojtarët mund të gjejnë disa nga lojërat më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë, për shembull, Blackjack Party, Caribbean Stud dhe Football Studio. Këto janë lojëra të përshtatura për kumarxhinjtë me përvojë që kërkojnë një përvojë autentike të kazinosë.

Withdrawals

Për fituesit me fat, BK8 është një faqe e besuar e lojërave të fatit në internet që u paguan fituesve të gjitha paratë e tyre pa dështuar. Kjo është ndryshe nga shumë tregtarë të paskrupull atje që mashtrojnë lojtarët fitimet e tyre. Tërheqjet përpunohen shumë shpejt për sa kohë që janë plotësuar kërkesat e lojës. Opsionet e tërheqjes përfshijnë Eeziepay, Transfertë Bankare Lokale, PayTrust88 dhe Help2Pay.

Monedhat

Kur bëhet fjalë për monedhat, shumica e monedhave ndërkombëtare të parave fiat nuk janë të disponueshme. Por atëherë, shumica e monedhave të njohura në rajonin e Azisë Juglindore janë në dispozicion. Këto përfshijnë Ringgit Malajzian, Rupiah Indonezian, Dong Vietnamez dhe Baht Thai. Është interesante se BK8 Casino i lejon lojtarët të luajnë kumar duke përdorur kripto, si bitcoin dhe ethereum, ndër të tjera.

Bonuses

Për të qëndruar në krye të konkurrencës, BK8 ka shumë oferta kazino të përshtatura për lojtarët e rinj dhe tashmë të regjistruar. Ekziston një bonus fantastik i mirëseardhjes që u ofrohet lojtarëve të sapo regjistruar kur ata bëjnë depozitën e tyre të parë. Përveç ofertës së mirëseardhjes, BK8 Casino ka bonuse të rimbushjes, zbritje në para, bonuse në para, bonuse referimi dhe më shumë.

Languages

BK8 Casino nuk është një kazino ndërkombëtare. Kjo është një faqe kumari që u shërben lojtarëve vetëm nga rajoni i Azisë Juglindore. Kjo është arsyeja pse përzgjedhja e gjuhës së saj është e ngushtë. Për momentin, lojtarët mund të zgjedhin të luajnë në anglisht, vietnamez, kinezisht, malajisht, tajlandez dhe indonezisht. Kumarxhinjtë mund të kalojnë në gjuhën e tyre të preferuar në çdo kohë.

Software

Kur bëhet fjalë për ofruesit e programeve kompjuterike, BK8 Casino ka bashkëpunuar me shitësit më të mirë të softuerëve të kazinosë live, për të siguruar që fansat e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë të kenë diçka që kënaq shijet e tyre. Lista e ofruesve përfshin, Pragmatic Play Ltd., Dream Gaming, Evolution Gaming, Gameplay, Microgaming, SA Gaming, Playtech dhe Allbet ndër të tjera.

Support

Ndryshe nga shumë kazino të reja që nuk kanë mbështetje të besueshme, BK8 ka mbështetje të fuqishme me shumë kanale. Lojtarët mund të marrin ndihmë 24/7 përmes bisedës së drejtpërdrejtë, e cila garanton reagime të menjëhershme. Fatkeqësisht, lojtarët duhet të regjistrohen për të hyrë në këtë shërbim. Përveç bisedës live, kazinoja BK8 mund të arrihet përmes telefonit, WhatsApp dhe WeChat.

Deposits

BK8 Casino është një kazino pa para dhe me para të vërteta. Për të hyrë në lojërat e fatit me para të vërteta, lojtarët duhet të depozitojnë para të vërteta në llogaritë e tyre. Fatkeqësisht, kjo kazino ka pak metoda depozitimi. Për momentin, lojtarët mund të ngarkojnë llogaritë e tyre duke përdorur Transfertë Bankare Lokale, Help2Pay, PayTrust88 dhe Eeziepay. Bankimi në këtë kazino është i sigurt dhe i sigurt.

Total score7.2
Përfitimet
+ Besuar nga John Terry & Robin Van Persie
+ Depozita dhe Tërheqje e Shpejtë
+ Partneri zyrtar i basteve aziatike i klubeve spanjolle 2021/22

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus referimiBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje WeChat
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
ATM
ATM Online
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Bitcoin Gold
Crypto
Eezie Pay
Ethereum
Help2Pay
MonedhatMonedhat (7)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Indonezia
Kamboxhia
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (10)