Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë BoaBoa

BoaBoaResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus $750 + 200 rrotullime falas
Gama e gjerë e lojërave popullore
Kazino shumëgjuhëshe
Miqësore për celularin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e lojërave popullore
Kazino shumëgjuhëshe
Miqësore për celularin
BoaBoa is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Seksioni i kazinosë në internet ka shumë promovime dhe shpërblime për lojtarët. Lojtarët e rinj marrin një ofertë bujare mirëseardhjeje në depozitën e tyre të parë. Bonusi përfshin një përputhje me shumën e depozituar. Ka gjithashtu shumë promovime për lojtarë të regjistruar tashmë, për shembull, ringarkoni bonuset, bonuset e kthimit të parave, e kështu me radhë.

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+3
+1
Mbyll
Games

Games

BoaBoa Casino ka shumë lojëra kazino të krijuara nga softueri, për shembull, lojëra elektronike, ruletë, poker, blackjack, jackpots, e kështu me radhë. Disa nga lojërat më të kërkuara për të luajtur përfshijnë Book of Dead, Gonzo's Quest, Queen of Gold, etj. BoaBoa ka gjithashtu një holl të drejtpërdrejtë kazinoje ku lojtarët mund të gjejnë lojërat më të fundit të tregtarëve të drejtpërdrejtë.

Software

BoaBoa punon me të gjithë furnizuesit më të mirë të programeve kompjuterike të kazinosë, Playson, Playtech, Red Tiger, Play 'n GO, EGT, ELK Studios, Red Rake, Pragmatic Play Ltd., Yggdrasil, Quickfire, Evolution Gaming, Iron Dog, Big Time Gaming, Skywind, Leap, Kazino Teknologji, GameArt, Habanero, Ezugi, BetSoft , Hacksaw Gaming, Fugaso, Felix Gaming, Pocket Games, Wazdan, etj.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, BoaBoa ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Google Pay, Neteller, Visa , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, BoaBoa është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Si një faqe kumari me para të vërteta, lojtarët duhet së pari të depozitojnë para në llogaritë e tyre. Metodat e disponueshme të depozitimit përfshijnë Klarna, MasterCard, Visa, Trustly, Zimpler, QIWI, transfertë bankare, Multibanko, Paysafecard, Neteller, Skrill, ecoPayz, Interac Online, Interact e-Transfer, etj. Është vendosur një shumë minimale dhe maksimale e depozitës. Kthimi ndryshon në varësi të mënyrës së pagesës.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për pagesën e fituesve me fat, kazinoja garanton tërheqje të shpejta dhe nuk do t'i mashtrojë kurrë fituesit si shumë kazino atje. Lista e metodave të tërheqjes përfshin Interac Online, QIWI, Zimpler, transfertë bankare, Visa, MasterCard, ecoPayz, Neteller, Skrill, etj. Për të kryer me sukses tërheqjet, llogaria e lojtarit duhet të verifikohet.'

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+176
+174
Mbyll

Valutat

EuroEUR
+3
+1
Mbyll

Languages

BoaBoa Casino ka një faqe interneti shumëgjuhëshe për të lejuar lojtarët të luajnë kumar në gjuhën e tyre të preferuar. Opsionet përfshijnë disa variante në anglisht, për shembull, anglisht në MB, anglisht australiane dhe anglisht kanadeze. Gjuhë të tjera të njohura të mbështetura në këtë kazino përfshijnë finlandisht, rusisht, gjermanisht, portugeze, norvegjeze, indiane, polake, franceze dhe hungareze. Lojtarët mund të ndryshojnë cilësimet e gjuhës në çdo kohë.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në BoaBoa . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, BoaBoa i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

BoaBoa është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

E themeluar në vitin 2017, BoaBoa Casino është ndër kazinotë më të mira të bitcoin sot. Sipërmarrja është në pronësi dhe drejtuar nga Araxio Development NV, operatori i njohur i kazinosë që drejton kompani si Kazino Malina, Zet Casino, dhe Kazino Alf. BoaBoa Casino është e licencuar dhe e rregulluar në Curacao, ku ka një licencë Antillephone NV.

BoaBoa

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2017

Account

Regjistrimi për një llogari me një BoaBoa hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron BoaBoa dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

BoaBoa Casino përpiqet të sigurojë që klientët të jenë gjithmonë të rehatshëm. Faqja e internetit e kazinosë është miqësore për përdoruesit dhe shumë intuitive. Përveç kësaj, kompania ka një ekip të përkushtuar profesionistësh të mbështetjes së klientit, të cilët janë të gatshëm të ndihmojnë klientët 24/7. Kanalet e disponueshme të mbështetjes përfshijnë bisedën e drejtpërdrejtë, adresën e postës elektronike dhe telefonin. Seksioni BoaBoa FAQ është gjithashtu i dobishëm.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me BoaBoa për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. BoaBoa shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. BoaBoa ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e BoaBoa në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

BoaBoa Casino ka gjithashtu shumë promovime dhe shpërblime për lojtarët e kazinosë live. Ekziston një bonus i mirëseardhjes i kazinosë live që u ofron lojtarëve një përputhje në depozitën e parë. Përveç paketës së mirëseardhjes, ka promovime të tjera të rregullta të drejtpërdrejta të kazinosë, për shembull, bonusi i ringarkimit të drejtpërdrejtë të kazinosë dhe kthimi i parave të drejtpërdrejta të kazinosë.

Mobile

Mobile

BoaBoa Casino u ofron lojtarëve shumë lojëra kazino, banka fleksibël dhe të sigurt dhe promovime të çmendura. E disponueshme si lojë e menjëhershme, kazinoja mund të aksesohet gjithashtu duke përdorur desktop dhe pajisje celulare. Për momentin nuk ka asnjë aplikacion vendas për celular. Megjithatë, kazino garanton një përvojë të qetë të lojërave me mirësjellje të faqes së internetit të përgjegjshme.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher