Boka Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
Boka Casino
Boka Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Pse Plat në Live Casino

Me një temë muzikore dhe grafika interesante, Boka Live Casino është një nga platformat më të reja dhe më tërheqëse të lojrave në Kanada. Romix Limited, një biznes me bazë në Maltë, zotëron dhe operon sitin. U desh kohë për të analizuar faqen e internetit të lojërave Boka në mënyrë që lojtarëve t'u jepej informacion i paanshëm dhe gjithëpërfshirës në lidhje me shërbimet, produktet dhe bonuset e kazinosë, si rrotullime falas dhe bonuse pa depozite.

Si rezultat, ndërsa kalojnë këtë vlerësim tematik, ata do të zbulojnë se çfarë e bën faqen interesante si dhe disa nga termat që ngrenë dritat e kuqe. Në këtë rast, sigurohuni që të shqyrtoni çdo çështje tërësisht.

Kur bëhet fjalë për vlefshmërinë dhe sigurinë e operatorit, kumarxhinjtë që zgjedhin të regjistrohen dhe të luajnë në Boka Live Casino nuk kanë asgjë për t'u frikësuar.

Kazinoja është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA), i cili siguron që ajo ndjek ligjet dhe rregulloret që rregullojnë mbrojtjen e lojtarëve kundër mashtrimit dhe aktivitetit të paligjshëm.

Kjo siguron që informacioni personal dhe informacioni financiar do të jenë gjithmonë të sigurta nga aksesi i padëshiruar.

Lojtarët drejtuan faqen e internetit të Boka Live Casino përmes Raportit të Transparencës së Google, një teknologji e përdorur për të identifikuar malware, sepse ishte sikur të bëhej një kërkim i plotë. Programi nuk gjeti asnjë informacion të rrezikshëm në faqen e internetit, ashtu siç pritej.

About

Boka Live Casino hapi për herë të parë hollin e saj virtual në vitin 2021, kur u lançua. Autoriteti i Lojërave të Maltës është licencuesi që e miratoi atë.

Faqja e shqyrtuar është pjesë e rrjetit Maltix Limited, i cili nuk ishte përmendur kurrë në bazën e të dhënave para këtij publikimi.

Lojtarët kanë akses në një përzgjedhje të larmishme të opsioneve të lojërave në një atmosferë të sigurt dhe të sigurt.

Games

Lojtarët do të zbulojnë lojëra shtesë nga Evolution Gaming në kazino live, ose 'Koncert Live', siç përmendet këtu. Të gjitha këto lojëra luhen në një studio krejtësisht zhytëse që i ngjan shumë një kazinoje tokësore. Krupierët janë në fakt njerëz të vërtetë dhe do të ketë kufizime bastesh në mënyrë që lojtarët të mund të zgjedhin tavolina që i përshtaten buxheteve të tyre.

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë përfshijnë versionet e:

Baccarat live: Siç u vërejt gjatë këtij rishikimi, lojëra baccarat live janë të vështira për t'u anashkaluar sepse ato përbëjnë një pjesë kaq të madhe të koleksionit të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Nëse lojtarët duan të provojnë dorën në baccarat live, krijoni një llogari dhe depozitoni të paktën 5 $ C për të luajtur opsionet e shumta të ofruara. Kjo për faktin se ata nuk mund të luajnë lojëra pa bërë një depozitë. Sipas hulumtimit, lojërat më të njohura të baccarat janë Baccarat D dhe First Person Baccarat.

Blackjack live: Lojtarët mund të zgjedhin nga një shumëllojshmëri lojërash blackjack live. Për shembull, nëse shkoni në faqen e internetit të kazinosë live dhe lëvizni poshtë, ata do të shohin opsione si Blackjack Scalable dhe Free Bet Blackjack. Megjithëse këto lojëra nuk ofrojnë seanca falas, ato janë argëtuese dhe ia vlen të luhen.

Ruletë e drejtpërdrejtë: është e vetmja lojë në kazino e testuar që pranon baste deri në 0,10$ C$. Titujt e aksesueshëm janë shumë intrigues, me zhurma të mahnitshme natyrore në sfond dhe tema të spikatura. Kamera të shumta ofrojnë pamje të ndryshme të tabelës në lojëra si:

 • Ruletë franceze
 • Ruletë Dragon Tiger

Bonuses

Për shkak se Casino Boka është e re, e vetmja mënyrë për të tërhequr klientët është t'u ofroni atyre pikërisht atë që dëshirojnë. Pas një ekzaminimi të faqes së internetit promovuese të kazinosë online Boka, zbulohet se platforma nuk ofron një bonus pa depozite. Megjithatë, faqja përmban rregulla për bonusin e depozitave, duke nënkuptuar se bonusi do të shtohej si një ofertë një herë. Të bonuset e ofruara për lojtarët e kazinosë live është:

 • Cashback i 10% deri në 225 dollarë kanadezë në kazinotë live, me një x35 kërkesa për bast dhe një periudhë skadimi 10-ditore.
 • 100% për Blackjack Tjetër, Sicbo dhe Tjera Ruletë.

Languages

Lojtarët që i bashkohen këtij vendi do të vlerësojnë qasjen e tij unike, si dhe bibliotekën e saj të gjerë të lojërave, e cila siguron që askush të mos zhgënjehet. Opsionet e përkthimit të gjuhës janë shumë të rëndësishme për suksesin e çdo kazinoje në internet. Kjo bëri një akses të lehtë në faqen e internetit për përdoruesit në mbarë botën. Gjuhët e mëposhtme janë në dispozicion nga Boka Live Casino:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • finlandez
 • polonisht
 • portugeze

Monedhat

Duhet të ketë zgjedhje të ndryshme monedhash për depozitimin dhe tërheqjen e fondeve në çdo kazino online ose live. Është e kuptueshme që operatori i kazinosë i shërben një gamë të gjerë industrish, me qëllimin kryesor për të mbajtur klientët të kënaqur me vendimin e tyre të kazinosë. Kazino live Boka mbështet depozitat dhe tërheqjet në:

 • euro

Live Casino

Platforma është funksionale që nga viti 2021 dhe ofron një koleksion të jashtëzakonshëm lojërash që u pëlqen të gjitha shijeve. Ndërsa veçoritë kryesore të kësaj kazinoje janë argëtimi dhe rekreacioni i siguruar, lojtarët mund të zbulojnë se kufijtë e pagesës nuk janë në nivelin standard.

Mbështetja e klientit është shumë aktive dhe miqësore, e vetmja pengesë është mungesa e opsioneve të monedhës për depozita dhe tërheqje. 

Regjistrohuni dhe kontrolloni atë; nëse dikush është një entuziast i muzikës, ai mund të kishte gjetur një vend të ri të preferuar për takime menjëherë pas shfaqjes.

Software

Software

Përfitimi i Boka Live Casino është se lojërat e tyre janë tërheqëse dhe me cilësi të lartë, gjë që është veçanërisht e rëndësishme nëse lojtarët kërkojnë produkte nga zhvillues të caktuar softuerësh. Nëse ata e dinë se çfarë loje donin të luanin, ata mund ta kërkojnë atë sipas llojit, emrit ose ofruesit, me një seksion të veçantë kushtuar lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë. Ofruesit e softuerit për lojërat e kazinosë live janë:

 • Lojëra evolucionare

Support

Ky është një tjetër komponent i rëndësishëm për t'u marrë parasysh. Është thelbësore të jeni në gjendje të kontaktoni mbështetjen, përkatësisht ndihmën e kazinosë, nëse diçka shkon keq.

Pavarësisht se sa fantastike është një kazino, ne me siguri do të kemi disa shqetësime. Kjo është arsyeja pse të gjitha kazinotë me reputacion duhet të kenë shërbim i arritshëm ndaj klientit, dhe Boka Casino është një nga më të mirat.

Shërbimi ndaj klientit në Boka Live Casino është i shkëlqyer. Mbështetja është e disponueshme 24/7 përmes telefonit, emailit, Facebook-ut dhe bisedës live. Lojtarët gjithashtu mund të kërkojnë ndihmë prej tyre në një sërë gjuhësh. Niveli i shërbimit në Boka Casino është i jashtëzakonshëm, gjë që frymëzon besim.

Deposits

Në këtë Kazino Live, lojtarët nga vende të ndryshme mund të zgjedhin nga një shumëllojshmëri zgjedhjesh pagese. Operatori, për shembull, ofron opsione bankare si:

 • Shumë më mirë 
 • MiFinity
 • ecoPayz.

Përkundër faktit se Boka Live Casino nuk është një nga kazinotë më të mira të Bitcoin, vihet re se metodat e tyre të pagesës janë të shpejta dhe të besueshme, me lojtarët në gjendje të depozitojnë deri në 10 dollarë. Vlen të theksohet se opsioni bankar nuk ka kosto shërbimi dhe përpunon depozitat menjëherë.

Total score7.7
Përfitimet
+ Dizajn i pastër
+ 4000+ lojëra
+ Lojëra të reja të vazhdueshme

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (8)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Hindi
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (22)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
AstroPay
Bank Wire Transfer
EcoPayz
Interac
MasterCardMuchBetter
Neosurf
Neteller
Nordea
OP-Pohjola
Paysafe Card
Rapid Transfer
S-pankki
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Verkkomaksu
Visa
MonedhatMonedhat (13)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Jeni Japonez
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Hungaria
Islanda
Kanadaja
Polonia
SoftwareSoftware (57)
Amatic Industries
BGAMING
BTGBetgames
Betsoft
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
CT Gaming
Caleta
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingEzugi
Fantasma Games
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
Mascot Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayPearlsPlaysonPlaytech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SmartSoft Gaming
SoftSwiss
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Enterprise
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
ZITRO Games
iSoftBet