Bondibet Live Casino Rishikoni - About

Age Limit
Bondibet
Bondibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

About

BondiBet është një kazino live e besuar në internet që u krijua në 2018. Edhe pse është një kazino online relativisht e re, operatorët e kazinove kanë një histori të gjatë në biznesin e lojërave të fatit, prandaj kjo kazino online ka arritur shpejt të krijojë një emër për veten dhe të krijojë një reputacion të fortë .

Arsyeja e reputacionit të saj të madh është se kjo faqe kazinoje u ofron lojtarëve vetëm lojërat më të mira të kazinosë në internet në treg, si dhe disa nga bonuset dhe promovimet më shpërblyese që mund të kënaqin çdo lojtar që i bashkohet kësaj kazinoje online.

Për të regjistruar një llogari në kazinonë BondiBet, lojtarët do të duhet të hyjnë në faqen zyrtare të kazinosë, më pas të klikojnë në butonin "Bashkohu tani" dhe të plotësojnë fushat bosh. I gjithë procesi i regjistrimit është shumë i lehtë dhe do të marrë disa minuta për të përfunduar.

Pronari dhe CEO

Kazino BondiBet është në pronësi dhe operuar nga BondiBet Limited, e cila është një kompani e licencuar dhe e rregulluar nga Curacao eGaming - një nga rregullatorët më të respektuar në industri.

Numri i Licencës

Kjo kazino e besuar në internet operohet nga BondiBet Limited dhe është e licencuar nga Curacao eGaming. Fatkeqësisht, kjo kazino në internet nuk e ka shfaqur numrin e saj të licencës.

Ku bazohet BondiBet Casino?

Vendndodhja fizike e selisë së kazinosë Bondibet është e panjohur.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (7)
Bonus cashback
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Franceze
Gjermane
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
BlackjackKenoPokerRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (12)
Afrikës së Jugut Rand
Dinari Tunizian
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Ri Taivanez
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (1)
Australia
SoftwareSoftware (4)
Betsoft
IGT (WagerWorks)
Platipus Gaming
VIVO Gaming