Bitcoin Bonus kryesore 2023

Ka pasur një rritje të shpejtë në lojërat e kazinove me tregtarë të drejtpërdrejtë. Një numër në rritje i platformave të lojërave të fatit pranojnë bitcoin si një opsion pagese. Pjesa më e mirë e basteve me një kriptomonedhë është se ajo nuk përfshin informacione të ndjeshme bankare. Bitcoin (BTC) i lejon klientët të kryejnë transaksione anonime me shpejtësi rrufeje. Edhe më mirë, faqet më të mira të kazinove live që pranojnë bitcoin kanë oferta ekskluzive bonus për klientët e rinj dhe ekzistues. Ka tituj të shumtë në këto platforma nga ruleta, blackjack, baccarat dhe shpikje të tjera të fundit si shfaqje lojërash.

Për të gjetur bonusin më të mirë të kazinosë live bitcoin, një lojtar duhet të identifikojë një faqe bitcoin live me një shumëllojshmëri lojërash. Sa më shumë të jenë tavolinat e tregtarëve të drejtpërdrejtë, aq më të larta janë shanset për të marrë një ofertë të madhe promocionale. Rregullat për bonuset e kazinosë live nuk janë të njëjta, prandaj është thelbësore të kuptohen termat dhe kushtet e vendosura nga kazinoja. Këtu është një përmbledhje e plotë e bonusit të bitcoin.

al Country FlagCheckmark

Blizz Casino

al Country FlagCheckmark
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Blizz Casino është një kripto-kazino e re e krijuar në vitin 2022. Ajo është në pronësi dhe operuar nga Meta Bliss Group BV, një kompani e licencuar dhe e rregulluar nga autoriteti i lojërave të Curacao. Ai krenohet me një platformë shumëgjuhëshe me një koleksion të gjerë lojërash kazino nga ofrues të njohur softuerësh në industri. Ai është anëtar i organizatës BeGambleAware, ofron mjete përjashtimi dhe sponsorizon seancat e terapisë së varësisë nga bixhozi. Blizz Casino është një hyrje e re në hapësirën e lojërave, e nisur në vitin 2022. Ajo synon të ndërtojë shtëpinë e fundit për lojtarët e kriptove dhe të jetë pjesë e hapësirës së ardhshme të lojërave. Ka një temë tërheqëse blu të errët me një shenjë Bitcoin si pjesë e logos së kazinosë. Blizz Casino filloi si një kazino e pastër e kriptomonedhës, por së fundmi shtoi pagesat me karta dhe kuletat elektronike. Është në pronësi dhe operuar nga Meta Bliss Group BV, një kompani e inkorporuar në Curacao.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Wolfy Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Casino Days është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

    BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Verifikimi i shpejtë
    • Mbështetje 24 orëshe
    • Programi i gjerë i bonusit
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Verifikimi i shpejtë
    • Mbështetje 24 orëshe
    • Programi i gjerë i bonusit

    Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. IZZI Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

    BonusDeri në 200% + 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Mbështetje 24/7
    • Tërheqje të shpejta
    • Mbi 5000 lojëra
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Mbështetje 24/7
    • Tërheqje të shpejta
    • Mbi 5000 lojëra

    Volna Casino u krijua në 2022 për t'i shërbyer tregut rus. Është në pronësi dhe operuar nga Carrer NV. Është i licencuar dhe i rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Volna Casino punon me LARTIM LIMITED si një kompani filial që përpunon pagesat e platformës. Operatori i faqes në internet Carrer NV fuqizon sitin. Duhet guxim dhe guxim që një kazino online të fokusohet në një treg të caktuar. Kjo është ideale sepse ndoshta do të ketë më pak përdorues në krahasim me faqet e aksesueshme globalisht për shkak të kushteve strikte të përdorimit. Sidoqoftë, Volna Casino ka mposhtur shanset për t'u bërë një nga kazinotë më të mira në internet në Rusi, pavarësisht se u lançua në 2022.

    BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Mbështetje 24/7
    • Verifikimi i shpejtë
    • Mbi 5000 lojëra
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Mbështetje 24/7
    • Verifikimi i shpejtë
    • Mbi 5000 lojëra

    Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Legzo Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Llogari shumëvalutore
    • Bonuset sportive
    • Kthim parash javor
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Llogari shumëvalutore
    • Bonuset sportive
    • Kthim parash javor

    Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. ROX Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Mbështetje 24/7 e disponueshme
    • Mijëra lojëra
    • Kazinoja më e mirë e kriptove
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Mbështetje 24/7 e disponueshme
    • Mijëra lojëra
    • Kazinoja më e mirë e kriptove

    0x.bet Casino është një kazino miqësore me kriptografinë e lançuar në vitin 2022. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Casbit Group NV Është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Curacao. 0x.bet Casino ofron një katalog të gjerë të lojërave të kazinosë, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra të menjëhershme dhe tituj tregtarësh të drejtpërdrejtë. Pagesat janë të kufizuara vetëm për kriptovalutat, por platforma mbështet shumë gjuhë. Falë teknologjisë HTML5, kjo kazino është e disponueshme për lojtarët desktop dhe celular. Gjatë dekadës së fundit, ne kemi qenë dëshmitarë të shfaqjes së mijëra kazinove moderne në internet. Disa nga entitetet e reja po fokusohen në grupe të veçanta lojtarësh. Kjo ka parë lëshimin e kripto-kazinosë. Pyetja e vetme pa përgjigje është se si të zgjidhni kazinonë më të mirë të kriptove në internet dhe të shmangni mashtrimet. Teknologjia Blockchain nuk është një libër i hapur për shumë lojtarë. Disa lojtarë hyjnë në një proces provo-dhe-gabim derisa të gjejnë një sit legjitim të kripto-bixhozit për të cilin mund të vendosen.

    Bonus100% deri në 6000 BRL
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Top bastet sportive
    • Sportet e disponueshme
    • Kripto-miqësore
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Top bastet sportive
    • Sportet e disponueshme
    • Kripto-miqësore

    CopaGolBet Casino është themeluar në vitin 2022. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Black Ocean BV, një kompani e themeluar dhe e regjistruar sipas ligjeve të Curacao. Kompania bashkëpunon me Ocean Payella Processing Limited (e regjistruar në Qipro) si një program filial. Aktivitetet e lojërave në internet të kazinosë janë të licencuara dhe të rregulluara nga Qeveria e Curacaos.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
    • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
    • Dizajn miqësor për celularin
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
    • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
    • Dizajn miqësor për celularin

    Rolletto Casino është një kazino ndërkombëtare e themeluar në vitin 2019. Është në pronësi dhe operuar nga Santeda International BV Kompania operon përmes përfaqësuesit të saj në BE-EEA Santeda International Limited (një kompani filial e regjistruar në Qipro). Santeda International BV është regjistruar dhe themeluar sipas ligjeve të Curacao. Rolletto është i licencuar dhe i rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curaçao. E karakterizuar nga një temë e ndritshme (portokallia e përzier me të bardhën), Rolletto Casino është një platformë unike për entuziastët. Faqja ka një faqe interneti të zhvilluar mirë me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Karakteristikat e tij janë kategorizuar në mënyrë të përshtatshme në grupet e tyre përkatëse për të lehtësuar aksesin dhe navigimin. Faqja e Rolletto mirëpret përdoruesit me oferta mbresëlënëse promovimi në faqen kryesore që informojnë lojtarët e interesuar se çfarë duhet të presin.

    Bonus100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Mbështetje për klientët 24/7
    • Mijëra lojëra
    • Baste sportive dhe esports
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Mbështetje për klientët 24/7
    • Mijëra lojëra
    • Baste sportive dhe esports

    BankonBet Casino u krijua në vitin 2022. Është një platformë e re dhe e rafinuar në pronësi dhe operim të Rabidi NV. Ky i fundit është i regjistruar sipas ligjeve të Curacao. Operacionet e lojërave të fatit të Bankonbet Casino janë të licencuara dhe operohen nga Bordi i Kontrollit të Lojërave të Fatit dhe Antillephone NV, të cilat qeveria e Curacao-s i autorizon. Faqja ka përfshirë gjithashtu Tilaros Limited për të ofruar shërbimet e saj të menaxhimit të pagesave, një kompani e regjistruar sipas ligjeve të Qipros. Bankonbet është një kazino online dhe libër sportiv me vlerësimin më të lartë. Faqja ka një dizajn të pastër me një temë blu dhe të bardhë. Ai gjithashtu plotëson të gjithë grupin me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, siç janë veçoritë e kategorizuara siç duhet për të lehtësuar aksesin dhe navigimin.

    BonusDeri në 150% bonus + 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Mbështetje e bisedës live 24/7
    • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
    • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Mbështetje e bisedës live 24/7
    • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
    • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike

    Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Richy është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Lucky 7even Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Pagesat e shpejta
     • Më shumë se 10 mijë lojëra
     • Kripto-miqësore
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Pagesat e shpejta
     • Më shumë se 10 mijë lojëra
     • Kripto-miqësore

     Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. SkyCrown është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

     Shfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Bonuset kryesore të Bitcoin të Kazinosë Live

     Bonuset kryesore të Bitcoin të Kazinosë Live

     Një bonus bitcoin është një shpërblimi që ofron një kazino live për të inkurajuar lojtarët e rinj të regjistrohen ose për të shpërblyer lojtarët ekzistues për lojërat e caktuara ose për besnikërinë e tyre. Një rishikim i bonusit të bitcoin nuk është i plotë pa përmendur forma të ndryshme të promovimeve të drejtpërdrejta të kazinosë. Ato paguhen në mënyra të ndryshme dhe zakonisht janë periodike. Çdo bonus bitcoin paraqet një përfitim shtesë të ndryshëm nga ai i mëparshmi. Këtu është një përmbledhje se si funksionon çdo bonus.

     Bonusi i regjistrimit në Bitcoin

     Është bonusi më popullor në kazinotë live bitcoin. Duke pasur parasysh që kazinotë e kriptove janë shumë konkurruese, bonusi i regjistrimit është themeli i promovimeve të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Secili faqe përpiqet të tejkalojë pjesën tjetër dhe të marrë sa më shumë lojtarë të jetë e mundur. Një bonus i mirë regjistrimi vjen në faza. Këtu është një shembull se si rimbursohet.

     • Bonusi i depozitës së parë: 150% i kufizuar në 5 BTC plus 100 rrotullime falas
     • Bonusi i depozitës së dytë: 100% i kufizuar në 3 BTC plus 50 rrotullime falas
     • Bonusi i tretë i depozitës: 50% i kufizuar në 2 BTC
     • Bonusi i depozitës së katërt: 25% i kufizuar në 1 BTC

     Në përgjithësi, një lojtar i ri ka potencialin për të marrë 11 BTC dhe 150 rrotullime falas përmes programit të bonusit të mësipërm.

     Bonus Bitcoin High-roller

     A Bonusi i lartë me rul përfiton lojtarët që depozitojnë shuma tepër të larta. Normalisht, kazinoja e jep atë si një bonus ndeshjeje ose dhuratë në para. Pra, në vend të paketës standarde të mirëseardhjes, lojtari merr një përqindje më të lartë të ndeshjes. Menjëherë hyjnë në klubin VIP i cili vjen me përfitime të tjera ekskluzive.

     Bonuset Bitcoin pa Depozita të Kazinosë Bitcoin

     Shumë kazino live bitcoin kanë oferta speciale ku lojtarët nuk kanë nevojë domosdoshmërisht të depozitojnë para për të fituar para të vërteta. Këto janë të ashtuquajturat bouse pa depozite. Bonuset e bitcoin pa depozitë janë zakonisht rrotullime falas me kushte të vështira bastesh. Ndonjëherë kazinoja ofron një bonus pa depozitë si para falas, i cili nuk mund të tërhiqet menjëherë. Përdoruesit shpesh i kërkohet të bëjë baste të shumta përpara se të arkëtojë fitimet e mundshme si dhe paratë e bonusit. Parakushte të tilla strikte janë krijuar për të parandaluar që lojtarët të abuzojnë me ofertat.

     Bonuse të tjera Bitcoin Live Kazino

     Disa promocione si bonuset e ringarkimit janë të përhershme, dmth, faqja jep 25% kredit shtesë për çdo depozitim të rimbushjes. Faqet më të mira të kazinove të drejtpërdrejta zakonisht ofrojnë një përmbledhje të çdo bonusi bitcoin, kështu që kjo do të përmendet në seksionin e tyre T&C. Një tjetër ofertë e mundshme është kthimi i parave, i cili kompenson një përqindje të vogël të parave të përdorura në bastet e humbura më parë. Mund të ketë gjithashtu bonuse besnikërie dhe VIP të cilat janë të rezervuara për lojtarët që kanë arritur një status më të lartë në platformë.

     Bonuset kryesore të Bitcoin të Kazinosë Live
     Si të gjeni bonusin e Bitcoin Live Casino dhe ta pretendoni atë

     Si të gjeni bonusin e Bitcoin Live Casino dhe ta pretendoni atë

     Faqet më të mira të kazinosë live nuk janë ato që ofrojnë monedha falas çdo të mërkurë ose premtojnë t'i kthejnë klientët në milionerë brenda javësh. Një platformë e besueshme me bonuse bitcoin plotëson standardet thelbësore të cilësisë si:

     • Politika të arsyeshme bonusi: kushtet e bashkangjitura me një bonus mund të ndihmojnë në përcaktimin nëse faqja është e ligjshme apo një mashtrim
     • Një shumëllojshmëri lojërash dhe promovime të rregullta
     • Licenca e vlefshme: nga rregullatorët kryesorë si Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar, Licencimi i Gjibraltarit dhe Komisioni i Kontrollit të Kumarit në Alderney.
     • Pagesat e shpejta lëshohen brenda 48 orësh ose më pak
     • Standarde të larta sigurie
     • Mbështetje e besueshme e klientit
     • Vlerësime të mira të klientëve

     Si të kërkoni bonuse të kazinosë live

     Shumica e kazinove kripto ofrojnë kode bonus që lojtarët duhet t'i kyçin përpara se të kërkojnë një bonus. Për të kërkuar me sukses dhe për të shijuar një bonus nga një kazino live, këtu janë disa hapa të rëndësishëm për t'u ndjekur.

     Lexoni kërkesat e bonusit

     Është e zakonshme që faqet e kazinove live bitcoin të lëshojnë kushtet dhe kufizimet për tërheqjen e parave të bonusit dhe fitimeve të mundshme. Këto terma dhe kushte janë vendosur për të dekurajuar lojtarët që të largohen me para falas pa kontribuar me diçka në platformë. Nëse një lojtar fiton nga një bonus mirëseardhjeje, ai duhet të pastrojë kushtet e bastit. Pavarësisht këtyre kufizimeve, bonusi do të rrisë llogarinë e lojtarit.

     Regjistrohu në Kazino

     Kazinotë e Bitcoin pothuajse gjithmonë do të kërkojnë që lojtarët të hapin një llogari. Procesi i regjistrimit është shumë i lehtë, sepse gjithçka që i nevojitet një lojtari është të krijojë një emër përdoruesi dhe një fjalëkalim. Të kesh një llogari e lejon faqen të dijë se kush ka marrë çfarë bonusi dhe çfarë mënyrë pagese preferon.

     Financoni llogarinë

     Bitcoin kazinotë e drejtpërdrejta kërkojnë që lojtarët të depozitojnë fonde me BTC. Disa ofrues pranojnë kriptovaluta të tjera si Bitcoin Cash dhe Lite coin. Është e rëndësishme të kontrolloni nëse metoda të tilla kualifikohen për bonuse përpara se të vazhdoni me pagesat. Që dikush të kryejë një pagesë kripto, duhet të ketë një portofol dixhital për ruajtjen e BTC, LTC, etj. Depozitimi i parave është shenja e parë që një lojtar është serioz në lidhje me bastet në lojëra live. Është gjithashtu kërkesa e parë për të kërkuar oferta si bonuse të mirëseardhjes dhe rifreskimit.

     Merrni bonusin

     Pasi të keni vendosur një depozitë, kazino ka shumë të ngjarë të përgëzojë lojtarin dhe të konfirmojë bonusin e tij. Nëse është në formën e rrotullimeve ose basteve falas, lojtari mund të fillojë të bast menjëherë. Nëse është në formë parash, marrësi nuk mund t'i tërheqë ende. Ata duhet të vënë bast me të disa herë dhe të sigurohen që të mos skadojë.

     Shndërrimi i bonusit të Bitcoin Live Casino në para të vërteta

     Siç u shpjegua më lart, marrja e një bonusi bitcoin është e lehtë, por kthimi i tij në para të vërteta është punë e vështirë. Bonusi aktual nuk hiqet kurrë drejtpërdrejt. Marrësi mund të tërhiqet pas basteve në lojëra të drejtpërdrejta siç përcaktohet në politikën e bonusit. Çdo ofertë që kërkon bast quhet bonus i arkëtueshëm ose jo ngjitës.

     Në përgjithësi, bonuset e bitcoin duhet të vihen bast 30 deri në 50 herë në mënyrë që ato të kthehen në fonde të tërheqshme. Do të thotë që një lojtar që ka marrë një bonus 5 BTC duhet të vendosë 5 x 30 = 150 BTC për të shmangur humbjen e bonusit.

     Ekziston një kategori tjetër e njohur si bonuse ngjitëse të cilat duhet të shmangen me çdo kusht. Fitimet e tyre nuk paguhen, kështu që gjithçka kthehet në sistem për qëllime bastesh.

     Si të gjeni bonusin e Bitcoin Live Casino dhe ta pretendoni atë
     Termat dhe Kushtet e Bonuseve të Bitcoin

     Termat dhe Kushtet e Bonuseve të Bitcoin

     Pavarësisht nga lloji i bonusit, çelësi për ta kthyer atë në para të vërteta qëndron në përmbushjen e kushteve dhe kushteve të shpjeguara më poshtë.

     Kushtet e vështira të bastit e bëjnë më të vështirë të fitosh ose të kesh diçka për të nxjerrë para. Bonuset pa bast nuk kanë kushte bastesh, kështu që lojtari merr gjithçka direkt në llogarinë e tij.

     Kërkesa minimale për depozitë

     Vetëm ata që bëjnë një depozitë kanë të drejtë për oferta të caktuara si bonuset e depozitave. Për shembull, bonusi mund të vendoset në 100% deri në 0,15 BTC për çdo depozitë që varion nga 0,0005 BTC dhe më lart. Kjo do të thotë që çdo depozitë nën 0.0005 BTC nuk mund të kualifikohet për bonus.

     Supozoni se një lojtar depoziton 0,003 BTC - ata do të marrin një 100% shtesë të 0,003 BTC menjëherë pas depozitimit. Kjo duhet të vendosë bilancin e tyre të basteve në 0.006 BTC, duke supozuar se nuk kishte fonde më parë. Megjithatë, një lojtar që depoziton 0,20 BTC, fiton një bonus prej 0,15 BTC në depozitën e tij, sepse kazinoja ka vendosur tashmë një kufi. Kjo do të thotë që depozita e tyre nuk do të dyfishohet, por do të shtohet në 0,20 + 0,15 = 0,35 BTC.

     Kufiri i tërheqjes

     Kufiri maksimal i tërheqjes është krejtësisht i ndryshëm nga shuma maksimale e bonusit. Është shuma që një mbajtës i llogarisë mund të arkëtojë nga një promovim bitcoin. Nëse kufiri i pagesës së bonusit është vendosur në 0,05 BTC, edhe nëse dikush fiton 0,1 BTC dhe bën një shtesë prej 0,0005 BTC nga bonusi, ai mund të kërkojë vetëm 0,05 BTC. Më pas, ata mund të përdorin pjesën e mbetur për të vendosur më shumë baste.

     Ekziston gjithashtu një shumë minimale e tërheqshme. Kështu që kazinoja nuk mund të transferojë shuma të papërfillshme te pronari i llogarisë.

     Kërkesat e bastit të bonusit të Bitcoin

     Kushtet e bastit vendosen nga kazinotë e drejtpërdrejta për të dekurajuar lojtarët që ta tërheqin atë përpara se ta përdorin atë në baste. Disa lojtarë janë famëkeq dhe, duke u dhënë një shans, ata do të largoheshin me para bonus dhe do të vazhdonin të hidheshin nga një platformë në tjetrën vetëm për të përfituar nga paketat e mirëseardhjes. Pra, kërkesat e basteve ndihmojnë në futjen e disiplinës midis lojtarëve.

     Formatet si 30x përdoren për të përcaktuar kërkesat e basteve. Kazinotë tregojnë gjithashtu nëse kushti vlen si për depozitën ashtu edhe për bonusin. Shumë herë, ajo shprehet si 30x e depozitës + bonus. Ja një shembull:

     • 100% bonus që përputhet me një kusht bast prej 20x
     • Kur një lojtar depoziton 0,002 BTC, ai merr një bonus prej 0,002 BTC
     • Para se të paguhet bonusi, ata duhet të luajnë me bonusin 20 herë (20 x 0.002 = 0.04 BTC)
     • Bonusi zhbllokohet për tërheqje pas plotësimit të kërkesave për lojë

     Një bast është çdo aksion monetar i vendosur në një bast. Kur bonusi është një ofertë pa bast, atëherë lojtarët mund ta arkëtojnë atë pa asnjë kufizim. Pa bast do të thotë që asnjë bast nuk është i nevojshëm për të kërkuar një bonus.

     Kufizimet e lojës

     Jo të gjitha lojërat e kazinosë mund të vihen bast me bitcoin. Përpara se të zgjedhin një titull të drejtpërdrejtë, lojtarët duhet të kontrollojnë nëse ai ka një promovim bitcoin të bashkangjitur me të. Departamenti i mbështetjes së klientit është gjithmonë i gatshëm të ndihmojë në çmitizimin e shqetësimeve të tilla. Shumë kazino kriptosh ofrojnë një gamë të gjerë titujsh të drejtpërdrejtë nga Casino Hold'em Poker deri te versionet live të Roulette, Baccarat dhe Blackjack. Në varësi të lojës së përzgjedhur, mund të ketë disa promovime që ndryshojnë gjithashtu nga një sajt në tjetrin.

     Kufijtë kohorë

     Përcaktohen kushte të kufizuara në kohë për t'u dhënë lojtarëve një ndjenjë urgjence pasi ata përdorin paratë e bonusit. Ata janë një përcaktues i madh nëse një lojtar përfiton nga një bonus apo jo. Nëse lojtarët supozohet të kërkojnë shpërblimet e tyre brenda 30 ditëve, atëherë ata kanë një muaj të tërë për të përmbushur kërkesat e lojës dhe për të shlyer fitimet. Nëse nuk e bëjnë këtë, promocioni do të skadojë dhe nuk do të jetë më i disponueshëm për pagesë. Nëse kazinoja ofron rrotullime falas të vlefshme për shtatë ditë, ato duhet të përdoren para kësaj, në mënyrë që të mos humbasin.

     Termat dhe Kushtet e Bonuseve të Bitcoin
     Çfarë duhet dhe nuk duhet të bëhet bonus në Bitcoin për lojtarët

     Çfarë duhet dhe nuk duhet të bëhet bonus në Bitcoin për lojtarët

     Shumë lojtarë të kazinosë janë të interesuar vetëm për ofertën e mirëseardhjes kur bashkohen në një kazino live bitcoin. Një bonus i mirë i kazinosë live gjithmonë do ta marrë përvojën e një lojtari një nivel më të lartë. Por ka disa truke dhe udhëtime që mund t'i ndihmojnë lojtarët të bëjnë zgjedhjen e duhur kur bëhet fjalë për bonuset e kriptove. Këtu janë disa gjëra që duhet të bëni dhe që nuk duhet të shënoni.

     Dos

     • Kërkoni bonuse të ndryshme nga kazino të ndryshme bitcoin për të marrë promovimin më të mirë
     • Sigurohuni që kazinoja të jetë e ligjshme dhe e sigurt
     • Vini re datën e skadimit të bonusit
     • Kujdes nga kushtet e basteve dhe kufijtë e depozitave
     • Kontrolloni për kodet promocionale gjatë pushimeve
     • Merrni gjithmonë paketën e mirëseardhjes
     • Argëtohuni me rrotullime falas

     Mos

     • Mos përdorni kodin e gabuar të bonusit në një bonus specifik për lojën
     • Mos u regjistroni për një bonus rifreskues si lojtar i ri
     • Mos humbisni promovimet e rregullta të lojtarëve
     • Mos merrni bonuse për lojëra të panjohura ose të vështira
     • Mos depozitoni me mënyrën e gabuar të pagesës

     Këto këshilla mund t'i ndihmojnë lojtarët të përfitojnë sa më shumë nga bonuset e tyre dhe të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar.

     Çfarë duhet dhe nuk duhet të bëhet bonus në Bitcoin për lojtarët
     A ia vlejnë bonuset e Bitcoin?

     A ia vlejnë bonuset e Bitcoin?

     Përqindja e kontributit të lojës përcakton nëse oferta promovuese është e vlefshme. Duke supozuar se lojtari duhet të vë bast dhe të kalojë 0.1 BTC përpara se të mund të arkëtojë. Një BTC 0.00001 mund të kontribuojë në përmbushjen e kërkesës, por nëse vetëm 20% e tij llogaritet për përqindjen e kontributit të lojës, atëherë mund të jetë një urdhër pagese. Lojërat me RTP të ulët shpesh kanë një përqindje kontributi 100%, por ato me RTP më të larta kontribuojnë pak ose aspak.

     Lojtarët duhet të kenë kujdes nga kërkesa e rikthimit dhe të sigurohen që është e arritshme. Nëse është shumë e lartë, atëherë nuk ka kuptim të regjistroheni për bonus. Nëse kushti i bastit zbatohet vetëm për bonusin, kjo mund të jetë më e dobishme për lojtarin. Por është më kërkues kur aplikohet si për bonusin ashtu edhe për depozitën.

     A ia vlejnë bonuset e Bitcoin?

     Të rejat e fundit

     Cilat janë kazinotë Bitcoin Live?
     2022-11-01

     Cilat janë kazinotë Bitcoin Live?

     Bitcoin ka qenë kryefjala kohët e fundit në një sërë bisedash në mediat sociale dhe vende të tjera në internet. Bitcoin bazohet në teknologjinë revolucionare, blockchain, e cila e lejon atë të jetë një nga metodat më të shpejta të transaksionit me vlerë. Është një nga arsyet kryesore pse një ton njerëzish dhe biznesesh kanë filluar ta inkorporojnë atë si një opsion transferimi të vlerës.

     NiveliCasinoBonusRating
     1Blizz Casino8
     2Wolfy Casino8
     3Casino Days7
     4IZZI CasinoDeri në 100% + 500 rrotullime falas8
     5Volna CasinoDeri në 200% + 200 rrotullime falas8
     6Legzo CasinoDeri në 100% + 500 rrotullime falas8
     7ROX Casino8
     80x.bet8
     9CopaGolBet100% deri në 6000 BRL7
     10Rolletto7

     FAQ

     Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

     A janë të ligjshme kazinotë live bitcoin?

     Çdo lojtar i fatit duhet të kontrollojë ligjshmërinë e faqes përpara se të regjistrohet për ndonjë bonus. Çdo vend ka juridiksion unik në lidhje me lojërat interaktive dhe shumica e ligjeve të lojërave të fatit nuk kanë akte specifike kundër kumarit kripto.

     A disponohet një bonus pa depozitë në kazinotë bitcoin?

     Po. Është e mundur të gjesh një bonus pa depozite në një platformë të tillë.

     Çfarë kërkojnë lojtarët përpara se të bastojnë me paratë e bonusit?

     Kërkesat e basteve janë konsideratat më të rëndësishme. Gjëra të tjera për t'u kujdesur janë kufijtë e depozitave, data e skadencës dhe tërheqja maksimale.

     A nevojiten kodet promocionale për të kërkuar bonuse bitcoin?

     Në ditët e sotme, shumica e promovimeve konfirmohen duke klikuar një lidhje dhe jo duke futur një kod.

     Kur është koha e duhur për të marrë një bonus ringarkimi?

     Bonusi i ringarkimit është një nga ofertat e pakta që duhet të përdoret sipas statusit të një lojtari. Ata që sapo janë regjistruar duhet t'i përmbahen bonuseve të mirëseardhjes nëse nuk humbasin kaq shumë para. Një ringarkim është krijuar për situata të rënda për të vazhduar lojën dhe jo vetëm në çdo kohë që një lojtar dëshiron të grumbullojë më shumë fonde.

     Pse bonuset pa depozita janë më pak të njohura?

     Shumë lojtarë abuzojnë me bonuset pa depozita dhe kështu kazinotë vendosin kushte dhe kushte të rrepta për këto oferta. Me shumë kërkesa, një bonus pa depozite mund të mos jetë për ata me zemër të dobët.

     A janë bonuset bitcoin më të mira se bonuset e zakonshme të kazinosë?

     Kazinotë kripto janë relativisht të reja në skenën e lojërave të fatit. Shpërblimet e tyre duket se janë shumë më të mëdha se pjesa tjetër.

     A ofrojnë kazinotë bitcoin pagesa në monedha të tjera?

     Shumica e kazinove bitcoin pranojnë monedha të tjera dixhitale dhe monedha fiat. Ato lejojnë metodat tradicionale bankare në rast se lojtarët nuk janë në gjendje të hyjnë në kuletat e tyre kripto.

     A tatohen fitimet e bonusit të bitcoin?

     Është pothuajse e pamundur të tatohen fitimet e kazinosë bitcoin, sepse kjo kriptomonedhë nuk është e rregulluar nga shumica e qeverive. Pra, shpërblimet janë pothuajse gjithmonë pa taksa.

     A lejojnë kazinotë bitcoin transferimin e bonuseve në një llogari tjetër?

     Jo. Të gjitha bonuset janë të patransferueshme dhe të disponueshme vetëm për pronarin e llogarisë përkatëse.