Bonus cashback kryesore 2023

Një bonus i kthimit të parave të gatshme është një lloj bonusi që i jepet një lojtari në formën e krediteve ose parave për t'u përdorur përsëri në kazino live. Është një rimbursim në përqindje i humbjeve neto të një lojtari gjatë një kohe. Bonusi tërheq një numër të madh fansash të lojërave dhe u jepet vetëm bastorëve që vënë një shumë të madhe parash. Shumë site lojërash ofrojnë bonuse për kthimin e parave. Lexoni për të mësuar më shumë.

Bonus cashback kryesore 2023
al Country FlagCheckmark

Betwinner

al Country FlagCheckmark
Bonus390 € Me kod bonus CASINORANK
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Në pronësi dhe operim nga Prevailer BV, Betwinner është një platformë moderne dhe tërheqëse e lojërave të fatit e krijuar në vitin 2018. Shtëpia e basteve vjen me një sfond të Evropës Lindore dhe operon me një licencë Curacao. Kazino ofron tregje bastesh sportive, lojëra kazino, e-sport, kazino live, financa, forex, lojëra, llotari dhe sporte virtuale.

BonusDeri në 300 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet Casino filloi funksionimin e saj në vitin 2018. Është një kazino relativisht e re live online, por ata kanë bërë hapa të mëdhenj drejt majës së industrisë së kazinosë live. Në këtë rishikim të kazinosë 22bet Kjo pjesërisht i detyrohet faktit se 22Bet Casino është pjesë e markës së mirënjohur 22Bet, e cila është e famshme për shanset e saj të basteve sportive. Statistikat tregojnë se marka sportive ishte shumë e suksesshme, ndaj u siguruan të zgjeronin biznesin e tyre.

BonusBonus deri në 750%.
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  BondiBet është një kazino live e besuar në internet që u krijua në 2018. Edhe pse është një kazino online relativisht e re, operatorët e kazinove kanë një histori të gjatë në biznesin e lojërave të fatit, prandaj kjo kazino online ka arritur shpejt të krijojë një emër për veten dhe të krijojë një reputacion të fortë .

  Bonus100% Bonus Mirëseardhjeje deri në 5000 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Në pronësi dhe operim nga Orakum NV, Megapari ofron gjithçka nën një çati. Kazinoja mirëpriti lojtarët e saj të parë në gjysmën e dytë të 2019, dhe që atëherë, ka bërë një emër të shkëlqyer për veten. Është kazinoja e preferuar për bastet sportive, lojërat e kazinosë dhe tregjet financiare. Lojërat e ofruara këtu përfshijnë lojëra elektronike, letra me gërvishtje, ruletë dhe shkop polici.

   BonusDeri në 700 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bastet e kazinosë dhe sporteve
   • Sportet virtuale
   • Rrotullime pa besnikëri
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bastet e kazinosë dhe sporteve
   • Sportet virtuale
   • Rrotullime pa besnikëri

   Betmaster është një kazino që u themelua në vitin 2014 dhe që atëherë, lojtarët nga vende të ndryshme mund të përdorin shërbimet e tyre. Ndërfaqja është e thjeshtë për t'u përdorur, kështu që edhe fillestarët mund të lundrojnë lehtësisht nëpër faqe.

   BonusDeri në 750 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Gama e gjerë e lojërave popullore
   • Kazino shumëgjuhëshe
   • Miqësore për celularin
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Gama e gjerë e lojërave popullore
   • Kazino shumëgjuhëshe
   • Miqësore për celularin

   E themeluar në vitin 2017, BoaBoa Casino është ndër kazinotë më të mira të bitcoin sot. Sipërmarrja është në pronësi dhe drejtuar nga Araxio Development NV, operatori i njohur i kazinosë që drejton kompani si Kazino Malina, Zet Casino, dhe Kazino Alf. BoaBoa Casino është e licencuar dhe e rregulluar në Curacao, ku ka një licencë Antillephone NV.

   BonusDeri në 500 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino shumëgjuhëshe
   • Shërbim i mirë ndaj klientit
   • Miqësore për celularin
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino shumëgjuhëshe
   • Shërbim i mirë ndaj klientit
   • Miqësore për celularin

   Unique Casino është një kazino e njohur live që u shërben kanadezëve, zelandezëve të rinj, irlandezëve dhe afrikano-jugorëve. Ka qenë në industrinë e iGaming që nga viti 2016 dhe ka një licencë për eGaming nga qeveria e Curacao. Si adhurues të kazinove të drejtpërdrejta, cilësia e lojërave live të disponueshme do të jetë një faktor vendimtar kur zgjidhni një kazino në internet. Në Unique Live Casino, nuk do të zhgënjeheni. Kazino Unique ka fituar ngadalë por në mënyrë të qëndrueshme popullaritet në mesin e kumarxhinjve. Është e sigurt të supozohet se operatori po përpiqet të vërtetojë pohimin e madh që emri i tij simbolizon, dhe kjo mund të mblidhet nga opsionet e ndryshme të lojërave të kazinosë. Klientët e "Unique Casino" me siguri do të kalojnë një kohë të mirë nëse vizitojnë seksionin e dedikuar për lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë. Për shkak të mënyrave të shumta të pagesës që mbështet Kazino Unique, bërja e depozitave dhe tërheqjeve është gjithashtu e lehtë.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
   • Bonuse bujare
   • Miqësore për celularin
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
   • Bonuse bujare
   • Miqësore për celularin

   Paleta e ngjyrave të VegasPlus Live Casino, e cila është kryesisht blu e errët me thekse rozë, i bën thirrje dikujt të marrë pjesë në aksion në sfondin magjepsës të dritave të vetë Las Vegasit. Faqja e internetit përfshin një faqe kryesore me ngarkim të shpejtë që i bën të gjitha informacionet më të rëndësishme të aksesueshme menjëherë me vetëm një klik të një butoni, duke e bërë atë tepër miqësore për përdoruesit.

   BonusDeri në 1000 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Bonuse bujare
   • Oferta VIP
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Bonuse bujare
   • Oferta VIP

   Luckland është një kazino e njohur në internet që operon në industrinë e iGaming për shumë vite. Gjatë viteve të tij aktive, Luckland ka arritur të zhvillojë një reputacion shumë të mirë si një kazino e sigurt në internet që ofron disa nga lojërat më të mira të kazinosë në treg.

   BonusDeri në 1000 €
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Tërheqje pa baste!
   • Lojëra me koleksion të madh
   • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Tërheqje pa baste!
   • Lojëra me koleksion të madh
   • Shërbimi ndaj Klientit 24/7

   Viggoslots është një kazino e re në treg me një pamje moderne që e çon konceptin e kazinosë në një nivel krejtësisht të ri. Ekipi që qëndron pas kësaj kazinoje kishte një ëndërr për një kazino moderne që fokusohet vetëm në argëtim dhe gëzim dhe një dëshirë për gamën më të madhe të lojërave dhe pagesat më të mira. Lojtarët mund të gjejnë koleksionin më të madh të lojërave dhe kazinoja po shton vazhdimisht tituj të rinj.

   BonusDeri në 200 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Përvojë lozonjare e lojërave
   • 700+ lojëra dhe rritje
   • Bonus bujar i mirëseardhjes
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Përvojë lozonjare e lojërave
   • 700+ lojëra dhe rritje
   • Bonus bujar i mirëseardhjes

   Themeluar në vitin 2017, Mr.Play Casino mund të jetë një sipërmarrje e re, por pesë vjet më vonë, ajo është një e preferuar nga fansat pasi u shërben të gjitha llojeve të kumarxhinjve - entuziastëve të kazinove dhe adhuruesve të basteve sportive. Në pronësi të Marketplay LTD dhe drejtuar nga Aspire Global International LTD, Mr.play është i licencuar në MB, Suedi, Maltë dhe Irlandë.

   BonusDeri në 200 €
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Në dispozicion në shumë vende
   • Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Në dispozicion në shumë vende
   • Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas

   CasinoIn është një kazino online operuar nga Reinvent NV Platforma funksionon sipas ligjeve të Qipros për lojërat. Blu, e verdha dhe një prekje e bardhë dominojnë veprat artistike të faqes në internet duke i dhënë asaj një pamje epike. Lojtarët seriozë kanë një gamë të gjerë lojrash për të zgjedhur; koleksioni përfshin kazino të drejtpërdrejta, lojëra tavoline, baccarat dhe lojëra me tematikë të lojërave elektronike.

   BonusDeri në 1350 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
   • Lojëra në kazino dhe baste sportive
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
   • Lojëra në kazino dhe baste sportive
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme

   E themeluar në vitin 2013 nga një grup entuziastësh të lojërave të fatit, Betfinal ka një nga më të mirat kazinove të drejtpërdrejta sot. Ndërmarrja, në pronësi dhe operuar nga Final Enterprises NV, krenohet me një kazino në internet, si dhe një libër sportiv. Betfinal është i licencuar dhe rregulluar nga Curacao eGaming, dhe përveç kësaj, është miratuar nga Gjyqtari i Kumarit.

   BonusDeri në 1850 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bonuset e mëdha të mirëseardhjes
   • Koleksion i madh lojrash
   • Shërbim miqësor ndaj klientit 24/7
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bonuset e mëdha të mirëseardhjes
   • Koleksion i madh lojrash
   • Shërbim miqësor ndaj klientit 24/7

   Do të jeni të kënaqur me Locowin Live Casino menjëherë nëse shijoni kazinotë në internet me një dizajn të ndritshëm por elegant. Ndërsa navigimi në platforma me pamje vibrante mund të jetë sfidues, ne patëm përvojën e kundërt kur u ulëm në Locowin Online Casino.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kushtet e kthimit të parave
   • Kushtet e depozitimit
   • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kushtet e kthimit të parave
   • Kushtet e depozitimit
   • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways

   Samosa Live Casino mund të jetë përshtatja e duhur nëse po kërkoni një kazino fantastike me një përzgjedhje të madhe lojërash elektronike dhe lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë. N1 Interactive Limited, një firmë malteze që prodhoi Samosa Casino, ka krijuar një paketë të plotë me diçka që të gjithë të shijojnë.

   Shfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Cilat janë bonuset e kthimit të parave?

   Cilat janë bonuset e kthimit të parave?

   Kazinotë në internet përdorin bonuse për kthimin e parave për të tërhequr kryesisht lojtarët e rinj dhe për të inkurajuar ata ekzistues që të luajnë më shpesh lojëra kazino. Në thelb, një bonus i kthimit të parave është një lloj bonusi që lejon një lojtar të marrë mbrapsht një pjesë të parave të humbura në një lojë specifike, ose në disa lojëra për një periudhë kohe në një kazino.

   Në mënyrë tipike, një bonus i kthimit të parave jep një rimbursim të pjesshëm të humbjeve neto të një lojtari në vend të të gjithë shumës që ata depozitojnë ose luajnë. Përqindja e rimbursimit ndryshon nga 5% në 25% në bazë të kazinosë. Kjo shumë e kthimit të parave zakonisht transferohet në portofolin tuaj të kazinosë si para bonus, të cilat ju mund t'i zgjidhni ose të bëni një tërheqje parash ose ta përdorni për duke luajtur më shumë lojëra në kazino live.

   Lojtarët mund të marrin bonuse për kthimin e parave për të luajtur lojëra elektronike në internet ose lojëra tavoline si blackjack, poker, baccarat dhe ruletë.

   Cilat janë bonuset e kthimit të parave?
   Si funksionon një bonus i kthimit të parave të kazinosë live?

   Si funksionon një bonus i kthimit të parave të kazinosë live?

   Ekziston një gamë e gjerë e opsioneve të bonusit të kazinosë për kthimin e parave, por të gjitha funksionojnë në të njëjtën mënyrë. Le të themi se një lojtar pretendon një bonus mirëseardhjeje me një bonus prej 25% të kthimit të parave, lojtari do të marrë 25% të humbjeve neto përsëri në portofolin e kazinosë kur të plotësohen kërkesat e bastit të bonusit të kthimit të parave.

   Përqindja mund të llogaritet në mënyra të ndryshme. Në disa kazino, cashback jepet për humbjet neto për një ditë, muaj ose javë në të gjithë bastin, ose në një lojë të caktuar gjatë një periudhe të caktuar.

   Le të imagjinojmë që një lojtari i jepet një bonus kazinoje me 10% kthim parash në humbjet neto për atë ditë. Kjo do të thotë që, nëse lojtari vë bast 50 dollarë dhe i humbet të gjitha gjatë ditës, kazinoja do të transferojë 5 dollarë në llogarinë e lojtarit. Megjithatë, nëse një lojtar e fillon ditën duke vënë bast 50 dollarë dhe, me fat dhe duke luajtur me mjeshtëri, lojtari arrin të fitojë më shumë se 50 dollarë deri në fund të ditës, kazino nuk do të japë asnjë kthim parash. Kjo për shkak se një fitim neto u realizua gjatë ditës.

   Është e rëndësishme të theksohet se ka kryesisht një kufi në shumën e bonusit - bonuset e kthimit të parave zakonisht janë x% deri në x (15% deri në 50 dollarë etj).

   Si funksionon një bonus i kthimit të parave të kazinosë live?
   Cilat lloje të ndryshme të ofertave të kthimit të parave të kazinosë ekzistojnë?

   Cilat lloje të ndryshme të ofertave të kthimit të parave të kazinosë ekzistojnë?

   Kazino të ndryshme ofrojnë bonuse të kthimit të parave të formave dhe madhësive të ndryshme. Këtu, ne kemi renditur bonuset më të zakonshme të kthimit të parave që mund të gjeni në kazinotë e drejtpërdrejta në internet.

   Kthim parash për të gjitha humbjet

   Kur lojtarët kërkojnë një bonus kthimi parash për të gjitha humbjet, ata marrin një përqindje të humbjeve të tyre neto. Shuma e kthimit të parave të gatshme është gjithmonë e paracaktuar dhe zakonisht varion nga 5% në 25% në bazë të kazinosë. Me këtë lloj kthimi parash, lojtarët marrin paratë e tyre të bonusit pavarësisht se çfarë loje luajnë. Meqenëse bonuset e kthimit të parave zakonisht i bashkëngjiten lojërave të veçanta të kazinosë, këto shpërblime nuk janë shumë të njohura.

   Kthim i parave në depozita

   Lojtarëve u jepet një përqindje e rimbursimit të depozitës së tyre fillestare nëse kërkojnë këtë lloj bonusi të kthimit të parave. Për shembull, nëse ata kërkojnë një bonus 20% të kthimit të parave kur depozitojnë 100 dollarë, ata do të marrin 20 dollarë në fund të kohëzgjatjes së kthimit të parave, pavarësisht nga humbjet e tyre neto.

   Humbja e basteve ose rrotullimeve

   Kazinoja do të mbledhë informacion për të gjitha bastet dhe rrotullimet e luajtura dhe të humbura dhe do të sigurojë një raport të shumës në fund të kohëzgjatjes së kthimit të parave.

   Bonusi ditor i kthimit të parave

   Ky version i bonusit të kthimit të parave është më i zakonshmi ndër të gjitha bonuset e tjera. Nëse lojtarët aktivizojnë një bonus ditor të kthimit të parave, kazino do t'u japë atyre një përqindje të humbjeve të tyre neto në fund të ditës. Bonusi duhet të shpenzohet brenda një periudhe të caktuar të përcaktuar nga kazinoja.

   Sasia e kthimit të parave të gatshme varet, natyrisht, nga paratë që lojtarët shpenzojnë. Sa më shumë që shpenzojnë, aq më i lartë kthimi i parave të gatshme marrin në fund të ditës.

   Bonusi javor i kthimit të parave

   Bonusi javor i kazinosë për kthimin e parave të gatshme bën pikërisht atë që thotë në kanaçe: ai kthen një përqindje të humbjeve të një lojtari pas përfundimit të periudhës prej shtatë ditësh. Pra, nëse plotësohen kërkesat e bastit për kthimin e parave, kazinoja transferon paratë e bonusit në llogarinë e lojtarit në fund të periudhës së kthimit të parave.

   Bonus mujor i kthimit të parave

   Bonuset mujore të kthimit të parave janë të ngjashme me bonuset javore të kthimit të parave, por ato mbulojnë një muaj të tërë. Lojtarëve u jepet një raport i humbjeve të tyre neto deri në fund të muajit.

   Bast Pa pagesë

   Bonusi i kthimit të parave pa bast i lejon lojtarët të marrin një pjesë të humbjeve të tyre neto edhe nëse nuk i plotësojnë kërkesat e bastit. Është aq e thjeshtë sa tingëllon. Megjithatë, është e rëndësishme të theksohet se kazino ka shumë të ngjarë të vendosë një kufi minimal për humbjet, që do të thotë se lojtarët duhet të shpenzojnë të paktën një shumë të caktuar përpara se t'u jepet një rimbursim.

   VIP Cashback

   Planet VIP konsiderohen si një nga stimujt më të mirë ofruar nga kazinotë në internet për lojtarët. Kazinotë i shpërblejnë anëtarët e tyre besnikë me disa përfitime, si p.sh. ofertat e rritura të kthimit të parave.

   Nëse një lojtar bëhet anëtar VIP në një kazino online, lojtari mund të kualifikohet për një bonus kthimi parash deri në 50%.

   Cilat lloje të ndryshme të ofertave të kthimit të parave të kazinosë ekzistojnë?
   Si të gjeni dhe të kërkoni një bonus të kthimit të parave të kazinosë live?

   Si të gjeni dhe të kërkoni një bonus të kthimit të parave të kazinosë live?

   1) Zgjidhni nga lista jonë kryesore e bonuseve të kthimit të parave

   Lojtarët duhet të përcaktojnë ofertën më të përshtatshme për veten e tyre përpara se të kërkojnë një bonus të kthimit të parave. Sot, është e mundur të gjesh një numër të madh të kazinove live duke qenë se ka një treg të madh për to. Pothuajse të gjitha kazinotë live ofrojnë bonuse ekskluzive për anëtarët e tyre të rinj. Prandaj, është e vështirë të kuptosh se cili nga bonuset e kazinosë ofron vlerë të mirë për lojtarët dhe cili prej tyre është krijuar për të mashtruar lojtarët që të regjistrojnë dhe depozitojnë para të vërteta në kazino live.

   Për fat të mirë, lexuesit tanë nuk duhet të kalojnë nëpër këtë pjesë të përafërt. Ne kemi bërë një listë të bonuseve kryesore të kthimit të parave për vitin 2022, kështu që ata thjesht duhet të zgjedhin ofertën e kthimit të parave që i përshtatet nevojave të tyre nga shumë në listën tonë.

   2) Lexoni Termat dhe Kushtet e Bonusit

   Nuk është pa dyshim argëtuese të lexosh termat dhe kushtet. Lojtarët do të preferonin të luanin lojëra elektronike me lojëra elektronike dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, në vend të trurit të trurit të tyre duke u përpjekur të kuptojnë shkronjat e imta. Por, termat dhe kushtet janë aty ku janë shkruar të gjitha informacionet e rëndësishme në lidhje me bonuset e kazinosë live. Ky informacion përfshin kërkesat e basteve, depozitën minimale, paratë maksimale të tërheqshme, periudhën e vlefshmërisë dhe më shumë. Pra, sigurohuni që të lexoni termat dhe kushtet pasi të zgjidhni një bonus të drejtpërdrejtë të kthimit të parave të kazinosë nga lista jonë. Nëse nuk i plotësojnë pritjet tuaja, kthehuni te lista jonë dhe zgjidhni një bonus tjetër për kthimin e parave që është i përshtatshëm për fondet dhe stilin tuaj të lojës.

   3) Regjistrohuni për një llogari dhe identifikohuni

   Pas krahasimit të bonuseve dhe zgjedhjes së më të mirës nga lista jonë kryesore e bonuseve të kthimit të parave të gatshme 2022, është koha për të vazhduar me procesin e pretendimit të tyre. Bonuset në thelb synohen si stimuj për lojtarët e rinj që sapo janë regjistruar në një kazino live. Prandaj, çdo lojtar duhet të regjistrojë një llogari në kazino. Është e thjeshtë për t'u regjistruar; klikoni në butonin "Regjistrohu" ose "Regjistrohu" dhe më pas kaloni procedurën hap pas hapi derisa të krijohet dhe aktivizohet llogaria e kazinosë.

   4) Bëni depozitën e parë

   Nëse bonusi i kthimit të parave që pretendohet nga një lojtar nuk kërkon një depozitë për t'u tërhequr, lojtarit do t'i jepet shuma e bonusit ose rrotullimet falas të bonusit në këtë fazë. Por, zakonisht është e nevojshme të bëni depozitën e parë për t'u kualifikuar për bonus. Nëse është kështu, thjesht vazhdoni dhe bëni një depozitë. Sigurohuni që të bëni një shumë totale të depozitës që është pak më shumë se shuma minimale e depozitës.

   5) Merrni bonusin e kthimit të parave

   Pasi të merren të gjitha informacionet rreth bonusit, tani është koha për kthimin e parave. Thjesht shkoni te platforma e kazinosë celulare ose live ku jepet bonusi. Futni kodin e dhënë të bonusit (nëse ka) dhe shikoni bonusin e kredituar në llogarinë e kazinosë. Tani është koha për të buzëqeshur dhe për të bërë një hap më tej për të rikuperuar një pjesë të fondeve të shpenzuara.

   Si të gjeni dhe të kërkoni një bonus të kthimit të parave të kazinosë live?
   Si të përdorni një bonus të kthimit të parave të kazinosë live?

   Si të përdorni një bonus të kthimit të parave të kazinosë live?

   Një nga pyetjet më të shpeshta nga lojtarët është se si mund të përdorin bonuset e tyre të kthimit të parave të kazinosë. Ka disa mënyra për të përdorur bonuset e kthimit të parave. Disa njerëz preferojnë të marrin para në mënyrë që të mund t'i përdorin fondet për diçka tjetër. Sidoqoftë, shumica e platformave të kazinosë live ofrojnë kritere të caktuara për përdorimin e bonuseve të kthimit të parave që ato ofrojnë. Lojtarët kanë mundësinë ose ta pranojnë atë ose ta lejojnë të largohet.

   Një nga mënyrat kryesore që përdorin shumica e kazinove live është të sigurohen që lojtarët të përdorin bonusin e dhënë në faqen e tyre të internetit. Prandaj, kumarxhinjtë nuk kanë një opsion "largimi". Kjo siguron që platforma që jep bonusin të mos jetë në humbje nëse lojtarët largohen. Megjithatë, lojtarët mund të fitojnë shumë me ofertat e kthimit të parave nëse fati bie në rrugën e tyre.

   Një metodë tjetër e kthimit të parave është përmes parave të vërteta (më shumë rreth kësaj në seksionin vijues). Ndërsa po kërkoni të dini se si të përdorni kthimin e parave tuaja, duhet të dini gjithashtu për kazinotë e vërteta që ofrojnë bonuse për kthimin e parave.

   Si të përdorni një bonus të kthimit të parave të kazinosë live?
   Kthejeni një bonus të kthimit të parave të kazinosë live në para të vërteta

   Kthejeni një bonus të kthimit të parave të kazinosë live në para të vërteta

   Lojtarët kryesisht synojnë ta kthejnë bonusin e tyre të kthimit të parave në para reale. Bonuset e kthimit të parave mund të ndihmojnë kur ka një nevojë urgjente financiare dhe lojtarët thjesht e shohin atë si një lutje të përgjigjur. Në vend që të vendosin një bast tjetër, ata thjesht duan të marrin para për të kënaqur atë nevojë të menjëhershme.

   Ndërsa shumica e kazinove lejojnë lojtarët e tyre të përdorin bonusin vetëm në formën e një krediti për të vendosur më shumë baste në faqen e tyre të internetit, disa janë ende bujarë në lejimin e tërheqje reale të parave. Lojtarët mund të kërkojnë para të vërteta nëse duhet të tërhiqen në një llogari bankare lokale ose në një sistem pagese në internet si PayPal, Payoneer ose Skrill.

   Pra, është interesante të dini se ekziston një mundësi për të kërkuar para falas për rreziqet e mundshme. Pjesa më e mirë është se këto bonuse të drejtpërdrejta të kazinosë nuk përdoren vetëm në kazinotë e tregtarëve të drejtpërdrejtë, por gjithashtu mund të arkëtohen në para të vërteta.

   Prandaj, duke ditur se përpjekjet e tyre nuk janë të kota, duhet t'i inkurajojë lojtarët të vazhdojnë të depozitojnë, të vazhdojnë bastet dhe në fund të fundit, të vazhdojnë të fitojnë.

   Kthejeni një bonus të kthimit të parave të kazinosë live në para të vërteta
   Kushtet dhe rregullat e bonusit të kthimit të parave të kazinosë live

   Kushtet dhe rregullat e bonusit të kthimit të parave të kazinosë live

   Ashtu si bonuset e tjera të kazinosë në internet, bonuset e kthimit të parave shoqërohen me terma dhe kushte të detajuara. Ne nuk mund ta theksojmë sa duhet rëndësinë e leximit të këtyre kushteve dhe kushteve të bonusit. Ata do të shfaqin të gjitha informacionet në lidhje me ofertën tuaj të kthimit të parave të kazinosë, si depozitën minimale, kufirin e tërheqjes, kërkesat e basteve, afatet kohore për bonusin, vlefshmërinë e promovimit dhe më shumë.

   Depozita minimale:

   Një shumicë e madhe e bonuseve të ofruara nga kazinotë live janë bonuse depozitash. Nëse lojtarët duan të kenë të drejtë për një bonus që vjen me një kusht depozite, ata duhet të depozitojnë shumën minimale të parave. Është e rëndësishme të dini se çdo lojtar që bën një depozitë për një shumë më të vogël se depozita minimale nuk do të ketë të drejtë të kërkojë një bonus kthimi parash. Le të imagjinojmë një kazino të drejtpërdrejtë që u ofron lojtarëve të saj një bonus kthimi prej 100% për depozitat prej 20 dollarësh e lart, atëherë vetëm lojtarët që paguajnë 20 dollarë e më shumë do të marrin fondet e tyre të bonusit për depozitën e tyre.

   Kufiri maksimal i tërheqjes së bonusit:

   Disa promovime kanë një kufi në shumën maksimale që një lojtar mund të tërheqë. Në këtë mënyrë, kazinotë mund të mbajnë shënim se sa para u paguajnë lojtarëve të tyre përmes ofertave të bonusit. Le të shohim një shembull ku tërheqja maksimale e bonusit të kthimit të parave është e kufizuar në 5,000 dollarë. Bonusi i pretenduar nga një lojtar është një bonus i mirëpritur që vjen me një kthim parash 100%. Lojtari bëri një depozitë $100 dhe iu dha një bonus $100 dhe arriti $6,000. Pastaj lojtari madje arriti të pastrojë kërkesat e basteve dhe tani dëshiron të tërheqë të gjitha paratë. Por, meqenëse kjo është përtej shumës maksimale të kthimit të parave, lojtari do të përfundojë që të lërë 1000 dollarë prapa.

   Kërkesat e bastit:

   Një bast - i quajtur gjithashtu një bast - vendoset në lojëra elektronike në internet dhe lojëra kazino. Nëse lojtarët kërkojnë një bonus kazino, paratë që marrin paguhen në para bonus në vend të një bilanc real. Përveç kësaj, çdo fitim që ata marrin duke luajtur me rrotullime falas paguhet gjithashtu në para bonus. Paratë e bonusit vijnë me kërkesa specifike për bast.

   Lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e basteve në mënyrë që të bëjnë një tërheqje parash, pasi ata nuk mund të tërheqin para bonus. Shumica e fillestarëve mendojnë se këto terma tingëllojnë të ndërlikuara dhe madje lojtarët me përvojë e kanë të vështirë t'i kuptojnë ndonjëherë. Një kërkesë për bast është shuma e parave, e cila zakonisht është në intervalin 30x-45x paratë e bonusit, që lojtarët duhet të bastojnë në mënyrë që të lejohen të arkëtojnë fitimet e tyre.

   Bonusi mund të përdoret si para reale pasi të keni plotësuar kërkesat e bastit. Nëse lojtarët nuk arrijnë t'i plotësojnë këto kërkesa, për fat të keq, paratë e tyre të bonusit nuk do të kthehen në para të vërteta për tërheqje parash dhe do të hiqen si ndëshkim.

   Vlefshmëria e bonusit:

   Bonuset e kazinosë live mund t'u jepen lojtarëve në baza ditore, javore dhe mujore. Ndonjëherë vlefshmëria e tij mund të jetë për ditë të caktuara. Lojtarët duhet të kërkojnë një bonus kthimi parash përpara se të kalojë data e skadencës.

   Kushtet dhe rregullat e bonusit të kthimit të parave të kazinosë live
   Të mirat dhe të këqijat e bonuseve të kthimit të parave

   Të mirat dhe të këqijat e bonuseve të kthimit të parave

   Ne mendojmë se bonuset e kthimit të parave, si çdo bonus tjetër i kazinosë, kanë avantazhet dhe disavantazhet e tyre.

   Të mirat dhe të këqijat e bonuseve të kthimit të parave
   Të mirat:

   Të mirat:

   • Zvogëlon humbjet
   • Vjen me kërkesa të ulëta ose aspak të basteve
   • Ofron një tërheqje të shpejtë të parave të vërteta
   Të mirat:
   Disavantazhet:

   Disavantazhet:

   • Ju nuk mund ta merrni atë pa humbur më parë.
   • Nuk disponohet në çdo kazino
   • Ai përfshin shumën maksimale që mund të arkëtoni dhe minimumin që duhet të shpenzoni
   Disavantazhet:
   A ia vlejnë bonuset e kthimit të parave të kazinosë live?

   A ia vlejnë bonuset e kthimit të parave të kazinosë live?

   Ashtu si shprehja popullore: “Gjithçka që shkëlqen nuk është flori”. Duke thënë këtë, është thelbësore të dini nëse ia vlen të kërkoni një bonus për kthimin e parave apo jo.

   Kjo është një marrëveshje e madhe dhe është magjepsëse për shumicën e lojtarëve. Ata nuk do të jenë të pakënaqur që të marrin para falas duke luajtur një lojë live që do të luanin gjithsesi. Ndërsa qëllimi i tyre fillestar është të fitojnë, por humbjet vijnë në udhëtim, ata nuk do të mbajnë askënd ose kompani përgjegjëse për këtë.

   Sidoqoftë, ofruesit e kazinove të drejtpërdrejta kompensojnë lojtarët në bazë të humbjeve të tyre. Kështu, ata po inkurajojnë dhe mbështesin lojtarët që të vazhdojnë të luajnë me ta me shpresën për të marrë disa kthime të mëdha në çdo kohë së shpejti.

   Megjithëse bonuset e kthimit të parave trajtohen në mënyra të ndryshme nga kazinotë e drejtpërdrejta, përfundimi është se këto bonuse ia vlejnë. Është edhe më i vlefshëm se promovimet e tjera të ofruara nga kazinotë live. Prandaj, lojtarët vlerësojnë bonuset e kthimit të parave pasi u jep atyre më shumë mundësi për të bastuar dhe fituar.

   Është interesante të dihet se kthimi i parave të gatshme nuk është i disponueshëm vetëm për humbjet neto.

   Këto bonuse janë gjithashtu të disponueshme në forma të tjera, duke përfshirë:

   • Përqindja e kthimit të parave
   • Bonus mirëseardhjeje me kthim parash
   • kthimi i parave VIP
   • Rrotullim falas dhe kthim parash
   • Dhe ofertat e kthimit të parave të vazhdueshme ose rrotulluese

   Të gjitha këto ia vlejnë kohën dhe përfshirjen e një lojtari në lojën në kazino live.

   Bonusi i kthimit të parave të kazinosë së drejtpërdrejtë – A është shumë i mirë për të qenë i vërtetë?

   Industria e kazinosë live është rritur jashtëzakonisht shumë. Ndërsa kreditë duhet t'i shkojnë përparimeve teknologjike si interneti dhe telefonat celularë, vetë kazinotë e drejtpërdrejta kanë luajtur një rol jetësor. Ata përdorin taktika mbresëlënëse marketingu për të tërhequr dhe mbajtur lojtarët. Dhe në krye të listës janë bonuset e kazinosë live.

   A ia vlejnë bonuset e kthimit të parave të kazinosë live?

   Të rejat e fundit

   Betfinal i trajton lojtarët me kthimin e parave të drejtpërdrejta të kazinosë të martën
   2023-05-23

   Betfinal i trajton lojtarët me kthimin e parave të drejtpërdrejta të kazinosë të martën

   Të martat janë disa nga ditët më të gjata në kazino, me shumicën e lojtarëve që kërkojnë baste falas pasi kanë shpenzuar paratë e tyre në fundjavë. Betfinal përpiqet t'i ndriçojë të martat tuaja me një promovim të Kazinosë Live Cashback. Pra, çfarë saktësisht është ky bonus i kthimit të parave dhe çfarë duhet të bëjnë lojtarët për ta fituar atë? Ky artikull hedh një vështrim!

   A janë kurthe bonuset e kazinosë live në internet apo mundësi bastesh falas?
   2022-12-04

   A janë kurthe bonuset e kazinosë live në internet apo mundësi bastesh falas?

   Pothuajse të gjitha kazinotë live online u ofrojnë lojtarëve bonuse dhe gjëra të tjera të bukura këto ditë. Por, përveç bonuseve të kazinosë live në internet, juria është ende jashtë. Ndërsa kazinotë pretendojnë se këto promovime u japin lojtarëve mundësi lojrash falas, kritikët argumentojnë se bonuset janë në të vërtetë kurthe të vendosura mirë për lojtarët. Pra, pasi të lexoni këtë postim, do të dini nëse ia vlen të pretendoni bonuset e drejtpërdrejta të kazinosë ose nëse ato janë thjesht karrem.

   Bonusi i kthimit të parave të kazinosë së drejtpërdrejtë – A është shumë i mirë për të qenë i vërtetë?
   2022-03-02

   Bonusi i kthimit të parave të kazinosë së drejtpërdrejtë – A është shumë i mirë për të qenë i vërtetë?

   Industria e kazinosë live është rritur jashtëzakonisht shumë. Ndërsa kreditë duhet t'i shkojnë përparimeve teknologjike si interneti dhe telefonat celularë, vetë kazinotë e drejtpërdrejta kanë luajtur një rol jetësor. Ata përdorin taktika mbresëlënëse marketingu për të tërhequr dhe mbajtur lojtarët. Dhe në krye të listës janë bonuset e kazinosë live.

   NiveliCasinoBonusRating
   1Betwinner390 € Me kod bonus CASINORANK8.91
   222BETDeri në 300 €8.7
   3BondibetBonus deri në 750%.8.2
   4Megapari100% Bonus Mirëseardhjeje deri në 5000 €8.56
   5BetmasterDeri në 700 dollarë8.99
   6BoaBoaDeri në 750 dollarë8.7
   7Unique CasinoDeri në 500 dollarë7.2
   8VegasPlus Casino8.53
   9LucklandDeri në 1000 dollarë7.85
   10ViggoSlotsDeri në 1000 €8.13

   FAQ

   Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

   Çfarë është një bonus i kthimit të parave?

   Siç sugjeron emri, një bonus i kthimit të parave është një ofertë kazinoje ku lojtarët marrin një përqindje të vogël të parave që kanë humbur gjatë një periudhe të caktuar. A janë të gjitha bonuset e kthimit të parave të njëjta?

   Po dhe jo. Po, në kuptimin që shpërblimi është një zbritje për paratë e humbura në kazinotë live. Megjithatë, varianca vjen në përqindje. Një kazino mund të ofrojë 5% kthim parash ndërsa një tjetër ofron 10%. Për fat të mirë, lojtarët mund të gjejnë të gjitha bonuset më të mira të kthimit të parave të kazinosë live në këtë faqe.

   Si funksionon bonusi i kthimit të parave?

   Një kthim parash është një bonus legjitim ku operatorët e kazinosë përdorin një pjesë të buxhetit të tyre të marketingut për të shpërblyer lojtarët me qëllim të mbajtjes së klientit.

   Si e kërkojnë lojtarët një bonus kthimi parash?

   Pasi lojtarët të kenë të drejtë për kthim parash, shumica e kazinove do ta dërgojnë kthimin e parave automatikisht në llogarinë e lojtarit. Megjithatë, lojtarët do të kenë nevojë për kodin e bonusit të kthimit të parave në disa kazino për të kërkuar ofertën.

   A duhet të përdorin lojtarët një bonus të kthimit të parave?

   Po. Lojtarët duhet të përfitojnë gjithmonë nga bonuset e tyre të kthimit të parave pasi ata nuk etiketojnë me ndonjë rrezik. Nuk ka absolutisht asnjë dëm në përdorimin e një bonusi të kthimit të parave.

   A ka ndonjë kufizim nëse një lojtar luan me një bonus kthimi parash?

   Përgjigja e thjeshtë është po. Ashtu si të gjitha bonuset e tjera të kazinosë, kthimi i parave mund të kërkohet nga lojtarë nga vende të veçanta. Përveç kësaj, bonuset e kthimit të parave janë të lidhura me kërkesat e bastit që duhet të plotësohen përpara se të kërkoni një tërheqje për bastet e fituara duke përdorur kthimin e parave.

   Pse kazinotë live japin bonuse për kthimin e parave?

   Ka disa arsye pse kazinotë në internet ofrojnë bonuse për kthimin e parave, por para së gjithash, ato përpiqen të inkurajojnë më shumë njerëz të provojnë një lojë të re pa u ndjerë sikur po rrezikojnë të gjitha fondet e tyre.

   Cili është ndryshimi midis një bonusi të kthimit të parave dhe një bonusi shtesë?

   Në fakt, ata janë krejtësisht të ndryshëm nga njëri-tjetri. Kur lojtarët aktivizojnë një bonus të kthimit të parave, atyre u jepet një rimbursim i humbjeve të tyre. Megjithatë, një bonus shtesë i paguan ata për fitimet e tyre. Meqenëse bonusi shtesë bazohet në fitimet, ata marrin një përqindje të vogël përveç fitimeve të tyre ekzistuese, zakonisht midis 5% dhe 10%.