Bonus nuk ka bastesh kryesore 2023

Bonuset pa bast nuk janë ofertat më të lehta për t'u gjetur. Por kur një lojtar i kazinosë i zbarkon, atëherë ata duhet ta konsiderojnë atë ditën e tyre me fat - të paktën në atë masë. Kjo sepse këto janë bonuset më të relaksuara të ofruara në kazino.

Ata nuk kërkojnë një lojë, ndryshe nga pothuajse çdo bonus tjetër. Kjo do të thotë se ata nuk kanë asnjë kërkesë për bast. Një kërkesë për bast është shumëfishi i bonusit që një lojtar duhet të shpenzojë në shtëpi përpara se të mund të tërheqë fitimet e tij. Për shembull, nëse një lojtar vendos dhe fiton një bonus prej 10 dollarësh me një kërkesë bastesh 30 herë, ai duhet të shpenzojë 300 dollarë në shtëpi përpara se të mund të tërheqë fitimet e bonusit.

Bonusi pa bast nuk e ka këtë kusht kufizues që i bën shumë lojtarë të shmangin fare bonuset.

Bonus nuk ka bastesh kryesore 2023
al Country FlagCheckmark

ViggoSlots

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1000 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Tërheqje pa baste!
 • Lojëra me koleksion të madh
 • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Tërheqje pa baste!
 • Lojëra me koleksion të madh
 • Shërbimi ndaj Klientit 24/7

Viggoslots është një kazino e re në treg me një pamje moderne që e çon konceptin e kazinosë në një nivel krejtësisht të ri. Ekipi që qëndron pas kësaj kazinoje kishte një ëndërr për një kazino moderne që fokusohet vetëm në argëtim dhe gëzim dhe një dëshirë për gamën më të madhe të lojërave dhe pagesat më të mira. Lojtarët mund të gjejnë koleksionin më të madh të lojërave dhe kazinoja po shton vazhdimisht tituj të rinj.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. TonyBet është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Ofruesit kryesorë të softuerit
 • Lojëra celulare
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Ofruesit kryesorë të softuerit
 • Lojëra celulare

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Fortune Panda është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

BonusDeri në 1000 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bonus festa e fundjavës
 • Kazino Bitcoin
 • Mbi 4000 lojëra
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bonus festa e fundjavës
 • Kazino Bitcoin
 • Mbi 4000 lojëra

Horus Casino është një kazino në internet me temë egjiptiane e themeluar në vitin 2019. Është ndër kazinotë online në pronësi dhe të drejtuar nga Mirage Corporation NV Horus Casino operon nën një licencë Curacao eGaming të lëshuar nga Antillephone NV Ajo krenohet me disa vula miratimi, si Kazinoja më e mirë Bitcoin dhe njohja. nga Këshilltarët e Gambler, Analizuesi i Kazinosë, Z. Gamble dhe AskGamblers.

Bonus100% deri ne 250€
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Nuk ka kërkesa për baste
 • Pagesat e shpejta
 • Studiot e lojërave premium
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Nuk ka kërkesa për baste
 • Pagesat e shpejta
 • Studiot e lojërave premium

Banzai Slots Casino është themeluar në vitin 2019. Është në pronësi të Mountberg BV Kjo kazino është e licencuar dhe e rregulluar nga Qeveria e Curacaos. Banzai Slots Casino operohet nga Mountberg Ltd, një degë 100% e Mountberg BV, e cila vepron si një tregtar i rekordeve. Është një degë e organizatave përgjegjëse të lojërave të fatit si Gamcare dhe Gamblers Anonymous. Banzai Slots Casino është një kazino në internet e lançuar vetëm me qëllimin fillestar për të ofruar një gamë të gjerë lojërash elektronike kryesore. Fjala "Banzai" në japonisht do të thotë thirrje lufte. Kjo kazino online na kthen në mijëra vjet gjatë Luftës së Paqësorit, kur Ushtria Perandorake Japoneze këndoi "Banzai" ndërsa lavdëronte Perandorin. Sot, Banzai Slots ka një koleksion të larmishëm lojërash kazino që u shërbejnë të gjitha llojeve të lojtarëve. Ai krenohet me një holl të dedikuar të kazinosë live me qindra tregtarë të drejtpërdrejtë të gatshëm për një sfidë.

BonusDeri në 300 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Pagesat e shpejta
 • Program unik VIP
 • Studiot më të mira të lojërave
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Pagesat e shpejta
 • Program unik VIP
 • Studiot më të mira të lojërave

Arlequin Casino ofron një përzgjedhje të lojërave më të mira të kazinosë të disponueshme në treg dhe një mjedis të sigurt lojrash për lojtarët e saj. Falë teknologjisë unike, kazino live mund të integrojë shpejt lojërat më emocionuese për momentin dhe shumë përfitime të tjera. Pra, ajo që u mbetet lojtarëve është të krijojnë një llogari në Arlequin Casino dhe të shohin vetë.

BonusDeri në 1750 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kazino krejt e re
 • Tërheqje të shpejta
 • Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino krejt e re
 • Tërheqje të shpejta
 • Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Vasy Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

Bonus500 € Bonus i mirëseardhjes
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
 • Shumë mënyra pagese
 • Gamification unik
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
 • Shumë mënyra pagese
 • Gamification unik

Neon54, i themeluar në vitin 2021 nga Rabidi NV, tregon se marrja e duhur e funksioneve të brendshme të iGaming nuk duhet të marrë një përjetësi. Kazino live Neon54 është një qendër lojrash që vibron me drejtësi, pasi ka një licencë për eGaming nga Qeveria e Curaçao.

Bonus500 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Kosmonaut Live Casino është një kazino e re në internet që ofron një gamë të gjerë lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kazinoja operohet nga kompania e njohur Kosmonaut Gaming Ltd., dhe është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   SlotsPalace Casino është themeluar në vitin 2022. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Rabidi NV, një kompani e regjistruar sipas ligjeve të Curacao. Aktivitetet e lojërave në internet të SlotsPalace janë të licencuara nga Antillephone NV dhe rregullohen nga qeveria e Curacao. Kompania gjithashtu punon me Tilaros Limited, një kompani e inkorporuar sipas ligjeve të Qipros, si agjencia e saj e menaxhimit të pagesave.

   BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Fresh Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Jet Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. DolceVita Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

      Shfaq më pakShfaq më shumë
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë

       Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Justbit është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

       Shfaq më pakShfaq më shumë
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë

        Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Wolfy Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

        Shfaq më shumë
        Shfaq më pak
        Çfarë është një Bonus Live No Wagering?

        Çfarë është një Bonus Live No Wagering?

        Ky term përdoret për t'iu referuar bonusit pa bast të ofruar në një kazino të drejtpërdrejtë në internet. Kazino të tilla po bëhen gjithnjë e më të njohura për shkak se sa afër janë me kazinotë reale në përvojën e tyre.

        Lojtarët mund të flasin dhe të ndërveprojnë me tregtarët në kazinonë aktuale duke zgjedhur opsionin e kazinosë live në pajisjet e tyre të lojës. Kjo është bërë e mundur nga një veçori transmetimi.

        Kjo përvojë bëhet edhe më e mirë kur ofrohet një bonus pa bast. Shumë lojtarë i referohen atij si një bonus "pa vargje".

        Çfarë është një Bonus Live No Wagering?
        Kazino live pa bonus bastesh

        Kazino live pa bonus bastesh

        Nga të gjitha shpërblimet e ndryshme ka, siç pritej, ky bonus është gjerësisht i popullarizuar. Por më pas, është po aq i pakët sa edhe i dashuruar. Shumica e kazinove live online e ofrojnë atë si promovim. Zakonisht u jepet lojtarëve të lojërave slot, ose si një shpërblim për besnikërinë e tyre ose si një ofertë e mirëpritur kur ata bashkohen në kazino live. Kazinotë gjithashtu e përdorin atë kur përpiqen të popullarizojnë një lojë të sapo prezantuar.

        Kur lojtarët marrin këtë bonus, ata informohen për lojërat në të cilat mund të përdoret. Mund të mos përdoret në lojëra të tjera përveç këtyre. Nëse ata synojnë të përdorin bonusin, lojtarët duhet të bëjnë një përzgjedhje 'përdorimi i bonusit' kur luajnë.

        Kjo është veçanërisht e rëndësishme kur një lojtar ka depozituar para në llogarinë e tij. Nëse kjo zgjedhje nuk bëhet, disa kazino mund të zbresin paratë reale për bast.

        Pasi të zgjidhet opsioni për të përdorur bonusin, lojtari vazhdon ta luajë lojën siç do ta bënte zakonisht. Çdo fitim nga bonusi mund të tërhiqet drejtpërdrejt pa pasur nevojë të bastni ndonjë para tjetër.

        Kazino live pa bonus bastesh
        A ia vlen të merret një bonus pa bast?

        A ia vlen të merret një bonus pa bast?

        Ndërsa mund të ketë disa skepticizëm për shpërblimet e tjera, bonusi pa bast ia vlen çdo përpjekje. Është i vetmi bonus që nuk ka shkronja të imta shoqëruese. Nëse djalli është zakonisht në detaje, atëherë nuk ka djall kur bëhet fjalë për bonusin pa bast. Është si një bast pa rrezik.

        Nëse një lojtar fiton duke përdorur këtë bonus, ai nuk ka nevojë të shikojë në agoni pasi fitimet e tij skadojnë për dështimin për të përmbushur rrugën e lojës. Lojtarët duhet të kujdesen gjithmonë për shtëpitë që ofrojnë këtë bonus dhe të sigurohen që ta përdorin atë në çdo hap.

        A ia vlen të merret një bonus pa bast?
        Si të merrni një bonus pa bast në një kazino të drejtpërdrejtë

        Si të merrni një bonus pa bast në një kazino të drejtpërdrejtë

        Sigurisht, duhet të jetë aty për të shijuar bonusin. Lojtarët duhet të identifikohen shpesh dhe të kujdesen kur kazinotë ofrojnë këtë bonus. Kryesisht jepet rastësisht. Është gjithashtu e mençur të lexoni rishikimet dhe lajmet e kazinosë për të qëndruar në dijeni se ku qëndrojnë këto oferta. Gjithashtu, një lojtar duhet të zgjedhë 'kazino live' sa herë që luan.

        Zakonisht, kur një kazino ofron shpërblime të tilla, ata do të njoftojnë lojtarët përmes një reklame ose një dritareje në faqe. Lojtarët që synojnë të pranojnë ofertën duhet vetëm të klikojnë në këto reklama nëse plotësojnë kushtet e nevojshme për t'u kualifikuar.

        Faqja e internetit më pas jep bonusin automatikisht, pas së cilës një lojtar mund ta përdorë atë për të luajtur ndonjë nga lojërat e mbështetura.

        Sajti gjithashtu informon lojtarin pasi të ketë mbaruar bonusi. Çdo bast i vendosur pas kësaj ha në bilancin e basteve të lojtarit. Prandaj, është e rëndësishme të jesh në vëzhgim, veçanërisht kur dikush po përdor bonusin për të eksperimentuar me lojëra të reja.

        Ky është padyshim një nga bonuset më të mira në çdo kazino që çdo lojtar duhet të përfitojë.

        Si të merrni një bonus pa bast në një kazino të drejtpërdrejtë
        Lojëra me përgjegjësi

        Lojëra me përgjegjësi

        Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

        Lojëra me përgjegjësi
        NiveliCasinoBonusRating
        1ViggoSlotsDeri në 1000 €8.13
        2TonyBet8.2
        3Fortune Panda7.7
        4Horus CasinoDeri në 1000 €7.6
        5Banzai Slots100% deri ne 250€7.8
        6Arlequin CasinoDeri në 300 €7.8
        7Vasy CasinoDeri në 1750 €7.6
        8Neon54500 € Bonus i mirëseardhjes8.5
        9Kosmonaut Casino500 € + 100 rrotullime falas8
        10Slotspalace8

        FAQ

        Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

        Çfarë është bonusi pa bast?

        Është një promovim që nuk është i lidhur me ndonjë kërkesë të luajtjes/përmbysjes.

        A mund të tërheqë një lojtar paratë e fituara nga bonusi pa bast?

        Po, për shembull, nëse një lojtari i jepen dhjetë rrotullime falas pa bast dhe fiton 10 dollarë, ai do të shtohet drejtpërdrejt në bilancin e parave të gatshme. Ata mund të arkëtojnë pasi të arrijë shumën minimale të tërheqshme.

        Cilat lojëra të drejtpërdrejta kazino llogariten në përmbushjen e kërkesave të basteve?

        Çdo kazino do të specifikojë lojërat që janë pjesë e programit të bonusit.

        Cilat lloje të kërkesave për bast përjashtohen nga bonusi pa bast?

        Një bonus pa bast ka zero luajtje në shumën e depozitës, shumën e bonusit dhe fitimet nga rrotullimet falas.

        A mund të ndihmojnë komentet në internet për të gjetur një bonus të mirë pa bast?

        Shqyrtimet në internet në forumet e lojërave të fatit mund të ndihmojnë për të parë se çfarë thonë lojtarët e tjerë për bonuset e kazinosë. Kazinotë e rregulluara siç duhet janë të drejta dhe nuk mund të gënjejnë për bonusin e tyre pa bast.

        Si mundet një lojtar ta kthejë një bonus pa bast në para?

        Ata thjesht tërheqin bonusin sa herë që dëshirojnë.

        Çfarë përcakton kërkesën e bastit?

        Varet nga kazinoja dhe lloji i lojës së zgjedhur për bonus.

        A është e domosdoshme që dikush të përdorë një bonus pa bast në baste?

        Pasi bonusi bëhet i arkëtueshëm, një lojtar nuk është i detyruar të vë bast me të.

        Kur lojtarët pretendojnë asnjë bonus bastesh?

        Për sa kohë që ata janë kualifikuar, ata mund të kërkojnë bonusin.

        A mund të transferohet një bonus pa bast te një lojtar tjetër?

        Jo, bonusi nuk mund të transferohet; është menduar për lojtarin që e ka pretenduar në të vërtetë.