Bonus të mirëpritur kryesore 2023

Shkoni në pothuajse çdo kazino online në botë dhe do të përshëndeteni nga një bonus mirëseardhjeje. Ndërsa bonuset e mirëseardhjes në kazino marrin forma të ndryshme dhe vijnë me temë në një numër të madh mënyrash, ideja bazë është gjithmonë e njëjtë: regjistrohuni, bëni një depozitë dhe merrni një bonus të madh shtesë për të luajtur.

Bonus të mirëpritur kryesore 2023
Çfarë është një bonus i mirëseardhjes në kazino të drejtpërdrejtë?
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Në pronësi të Techin Fusion Limited, 1XBet është një kazino live online që filloi në vitin 2007, si një bastevënës rruge në Rusi. Sot, është ndër emrat më të mëdhenj në industrinë e lojërave të fatit në internet. Kompania ofron:

BonusDeri në 300 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet Casino filloi funksionimin e saj në vitin 2018. Është një kazino relativisht e re live online, por ata kanë bërë hapa të mëdhenj drejt majës së industrisë së kazinosë live. Në këtë rishikim të kazinosë 22bet Kjo pjesërisht i detyrohet faktit se 22Bet Casino është pjesë e markës së mirënjohur 22Bet, e cila është e famshme për shanset e saj të basteve sportive. Statistikat tregojnë se marka sportive ishte shumë e suksesshme, ndaj u siguruan të zgjeronin biznesin e tyre.

BonusDeri në 775 € / 350 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Program i mirë VIP
 • Shumë bonuse
 • Dizajn i mirë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Program i mirë VIP
 • Shumë bonuse
 • Dizajn i mirë

Në 2021, Bizzo Casino u lançua. Gjatë gjithë kohës, ekipi mbështetës është i disponueshëm përmes bisedës live. Nëse përdoruesit duan ndihmë dhe nuk mund ta gjejnë atë në sajtin zhytës ose në FAQ, ata do të priten nga një mbështetje e sjellshme përmes platformës së bisedës live.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe

National Casino është një produkt i një grupi lojtarësh të pasionuar dhe me përvojë në internet, dhe për këtë arsye ky është vendi i përsosur i lojërave në internet. Faqja ka një temë të zezë dhe të artë dhe është një kazino live shumë elegant. Më e rëndësishmja, bonusi shfaqet në faqen kryesore dhe e bën më të lehtë për lojtarët të dinë se çfarë mund të pretendojnë dhe të lundrojnë në të gjithë faqen.

Bonus390 € Me kod bonus CASINORANK
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Në pronësi dhe operim nga Prevailer BV, Betwinner është një platformë moderne dhe tërheqëse e lojërave të fatit e krijuar në vitin 2018. Shtëpia e basteve vjen me një sfond të Evropës Lindore dhe operon me një licencë Curacao. Kazino ofron tregje bastesh sportive, lojëra kazino, e-sport, kazino live, financa, forex, lojëra, llotari dhe sporte virtuale.

BonusBonus depozite deri në 200 € + bonus pa depozite 7 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  GratoWin është një kazino që u themelua në vitin 2019 nga një ekip novatorësh të aftë që arritën të krijojnë një destinacion të ëndrrave për lojërat online. Lojtarët që vendosin të bashkohen me kazino live do të kenë një përvojë të veçantë me një bonus mirëseardhjeje të ngrohtë dhe një bonus pa depozite që do t'u japë atyre një fillim.

  BonusDeri në 1000 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Tërheqje pa baste!
  • Lojëra me koleksion të madh
  • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Tërheqje pa baste!
  • Lojëra me koleksion të madh
  • Shërbimi ndaj Klientit 24/7

  Viggoslots është një kazino e re në treg me një pamje moderne që e çon konceptin e kazinosë në një nivel krejtësisht të ri. Ekipi që qëndron pas kësaj kazinoje kishte një ëndërr për një kazino moderne që fokusohet vetëm në argëtim dhe gëzim dhe një dëshirë për gamën më të madhe të lojërave dhe pagesat më të mira. Lojtarët mund të gjejnë koleksionin më të madh të lojërave dhe kazinoja po shton vazhdimisht tituj të rinj.

  Bonus400 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Janë hapur disa vende
  • Më shumë se 500 lojëra
  • eCOGRA miratuar
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Janë hapur disa vende
  • Më shumë se 500 lojëra
  • eCOGRA miratuar

  Spin Casino është një nga operatorët më të mëdhenj dhe më të njohur në hapësirën e lojrave online. Ajo është ngjitur në këtë pozicion të lakmueshëm duke ofruar një gamë të madhe lojërash, të përqendruara kryesisht në slot machines, por gjithashtu duke ofruar lojëra tavoline si pjesë e një oferte më të gjerë dhe më të rrumbullakosur të kazinove.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • 10 gjuhë të mbështetura
  • Shumëllojshmëri pagesash
  • Mbështetje 24/7
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • 10 gjuhë të mbështetura
  • Shumëllojshmëri pagesash
  • Mbështetje 24/7

  Rabidi NV Holding është kompania mëmë e Boomerang Live Casino, e cila u themelua në vitin 2020. Kazinoja është emëruar si Boomerang për të nxjerrë në pah lojërat me RTP të lartë. Kazinoja reklamon zgjedhjen e saj të lojërave si me një RTP të lartë.

  BonusDeri në 1000 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   E themeluar në vitin 2016, Bettilt është ndër faqet më të mira të lojërave të fatit sot, ku lojtarëve u garantohet një përvojë emocionuese e lojërave në internet. Kazinoja i ofron të dyja baste sportive tregjet dhe lojërat e kazinosë në internet. Bettilt operohet nga Abudantia BV, një operator kazinoje që mban një licencë (# 8048/JAZ2014-034) të lëshuar nga Antillephone NV

   BonusDeri në 400 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Oferta Bujare Bonus
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Programi VIP
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Oferta Bujare Bonus
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Programi VIP

   Ekipi i Kazinosë N1 ka krijuar një produkt për të cilin ata mund të jenë shumë krenarë. Ata mund të thonë se kanë një kazino që u ofron lojtarëve përvojën më të kënaqshme të lojërave. Lojtarët mund të gjejnë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash nga disa prej ofruesve më të famshëm. Kazino N1 ka mbështetje për klientët që është gjithmonë në dispozicion për lojtarët e tyre dhe një gamë të gjerë mënyrash pagese të sigurta për ta bërë përvojën sa më komode.

   BonusDeri në 700 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bastet e kazinosë dhe sporteve
   • Sportet virtuale
   • Rrotullime pa besnikëri
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bastet e kazinosë dhe sporteve
   • Sportet virtuale
   • Rrotullime pa besnikëri

   Betmaster është një kazino që u themelua në vitin 2014 dhe që atëherë, lojtarët nga vende të ndryshme mund të përdorin shërbimet e tyre. Ndërfaqja është e thjeshtë për t'u përdorur, kështu që edhe fillestarët mund të lundrojnë lehtësisht nëpër faqe.

   BonusDeri në 1350 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
   • Lojëra në kazino dhe baste sportive
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
   • Lojëra në kazino dhe baste sportive
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme

   E themeluar në vitin 2013 nga një grup entuziastësh të lojërave të fatit, Betfinal ka një nga më të mirat kazinove të drejtpërdrejta sot. Ndërmarrja, në pronësi dhe operuar nga Final Enterprises NV, krenohet me një kazino në internet, si dhe një libër sportiv. Betfinal është i licencuar dhe rregulluar nga Curacao eGaming, dhe përveç kësaj, është miratuar nga Gjyqtari i Kumarit.

   BonusDeri në 1000 €
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Oferta bonus mirëseardhjeje
   • 3500 lojëra
   • Ofrohet luajtje e menjëhershme
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Oferta bonus mirëseardhjeje
   • 3500 lojëra
   • Ofrohet luajtje e menjëhershme

   Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Nomini është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

   BonusBonus mirëseardhjeje deri në 750$
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Miratuar nga eCogra
   • Seksion i madh Microgaming
   • Ruletë e shkëlqyer në internet
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Miratuar nga eCogra
   • Seksion i madh Microgaming
   • Ruletë e shkëlqyer në internet

   Ruby Fortune Casino u themelua në vitin 2003, por vitet e fundit është rritur ndjeshëm në popullaritet. Është një faqe e besueshme kazinoje që ofron një sërë lojërash të ndryshme për lojtarët në të gjithë botën. Slot machines janë komponenti kryesor dhe lojërat e kazinosë janë gjithashtu të disponueshme.

   Shfaq më shumë
   Shfaq më pak

   iGaming është një biznes konkurrues për momentin. Kazinotë e drejtpërdrejta e dinë këtë në përsosmëri, kjo është arsyeja pse ato ofrojnë oferta bujare bonus mirëseardhjeje të kazinosë live për të joshur klientët e rinj.

   Shfaq më shumë

   Gjatë dy viteve të fundit, kazinotë live janë bërë një pjesë gjithnjë e më e rëndësishme e industrisë së lulëzimit të iGaming. Për t'u dalluar nga numri i madh i konkurrentëve, kazinotë më të mira të drejtpërdrejta tani ofrojnë një shumëllojshmëri të gjerë përfitimesh dhe përfitimesh për klientët e rinj dhe ata që kthehen.

   Shfaq më shumë

   Kazinotë live kanë pasur një ndikim të madh në suksesin e tregut të lojërave celulare, i cili po ndikon në të gjithë industrinë. Një nga tiparet më tërheqëse të kazinove live celularë është bollëku i bonuseve tërheqëse të mirëseardhjes të disponueshme për lojtarët.

   Shfaq më shumë

   Shijoni të gjithë emocionet e një kazinoje të drejtpërdrejtë online pa dalë nga shtëpia, falë inovacioneve moderne teknologjike - të cilat kanë transportuar përvojën e jetës reale me atë dixhitale.

   Shfaq më shumë

   Bonusi më i mirë i mirëseardhjes i kazinosë live i ofruar nga kazinotë kryesore të drejtpërdrejta është një nga tërheqjet kryesore për klientët e rinj. Sidoqoftë, kërkesat e basteve që lidhen me këto bonuse janë jashtëzakonisht të rëndësishme për t'u mbajtur mend pasi ato mund të përmirësojnë ndjeshëm përvojën tuaj të lojës.

   Shfaq më shumë

   Me gjithnjë e më shumë kazino të drejtpërdrejta në treg tani, ka nevojë për të marrë lojtarë të rinj që të regjistrojnë llogari. Një bonus i mirëseardhjes i drejtpërdrejtë i kazinosë është një taktikë e tillë. Megjithatë, ka të mirat dhe të këqijat e këtyre bonuseve, siç ka për çdo promovim.

   Shfaq më shumë
   Çfarë është një bonus i mirëseardhjes në kazino të drejtpërdrejtë?

   Çfarë është një bonus i mirëseardhjes në kazino të drejtpërdrejtë?

      Një bonus i mirëseardhjes i drejtpërdrejtë i kazinosë është në thelb një nxitje që u jepet lojtarëve të rinj të kazinosë live pas regjistrimit. Lojtarët pritet të depozitojnë një shumë minimale fillestare pas regjistrimit për të aktivizuar këtë bonus. Një bonus mirëseardhjeje ka për qëllim të ndihmojë lojtarët të familjarizohen me ofertat në kazino, dhe gjithashtu të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar para të vërteta.    Bonuset e mirëseardhjes përdoren pothuajse në të gjitha kazinotë në internet. Ata nuk kanë kushte të komplikuara siç kanë shumica e bonuseve pa depozita. Bonuset e mirëseardhjes janë të dobishme për kazinotë në internet sepse ato janë më të vlefshme se opsionet e tjera. Ata funksionojnë në parimin e një lojtari që vendos para në kazino dhe merr një përqindje specifike të depozitës; zakonisht 100%.    Kur kërkoni për një kazino të re me reputacion të drejtpërdrejtë për t'u bashkuar, ia vlen të bëni disa kërkime mbi atë që ofrohet me anë të një bonusi mirëseardhjeje. Këtu kazino do t'i japë lojtarit të ri disa para shtesë për lojëra, ose rrotullime falas, ose një lloj tjetër oferte për t'u bashkuar me faqen e tyre.    Është gjithmonë mirë të kesh një pritje të ngrohtë në një vend të ri. Kazinotë e bëjnë këtë për lojtarët e tyre të rinj me një bonus mirëseardhjeje; një ofertë që i lejon ata të luajnë disa lojëra falas në seancat e para të angazhimit. Përfitimi i përllogaritur është njohja dhe mundësia për të fituar pa shpenzime.    Një ofertë e mirëseardhjes e drejtpërdrejtë e kazinosë është si një dhuratë që merrni herën e parë që 'hyni' në një kazino live. Një bonus i tillë është një mënyrë e mirë për t'u mësuar dhe ambientuar me shtëpinë e lojërave. Kjo ju lejon të njiheni me lojëra të ndryshme që ofrohen në shtëpi pa e zvogëluar portofolin tuaj.    ## Si të gjeni bonuse të mirëseardhjes dhe si t'i kërkoni ato    Bonuset e mirëseardhjes mund të vijnë në forma dhe madhësi të ndryshme. Disa padyshim ia vlen të përdoren, ndërsa të tjerët janë mashtrues dhe të fokusuar në ndarjen e lojtarëve dhe parave të tyre.    ### Llojet e bonuseve të mirëseardhjes    Ekzistojnë katër lloje të bonuseve të mirëseardhjes: bonuset pa depozite, bonuset e depozitës së parë, bonuset e paketave të mirëseardhjes dhe bonuset kripto mirëseardhjeje. Këtu është një shpjegim i shkurtër i secilit prej këtyre bonuseve të mirëseardhjes.    * Bonus pa depozite. Ky është një lloj i popullarizuar i bonusit të mirëseardhjes, veçanërisht në kohët e fundit. Asnjë depozitë nuk kërkohet për të marrë bonusin, vetëm lojtari që regjistrohet në faqen e kazinosë.  * Bonusi i depozitës së parë. Kjo është bonusi më i popullarizuar i mirëseardhjes për kazinotë live, dhe kërkon që lojtarët të regjistrohen në faqe dhe më pas të depozitojnë një shumë të caktuar parash. Në një konfigurim tipik, faqja do të përputhet me depozitën e parë që bën lojtari.  * Bonus i paketës së mirëseardhjes. Bonuset e depozitës së parë kanë qenë një forcë e fortë në industrinë e kazinosë live për një kohë. Kjo bëri që disa sajte të bënin një hap më tej, ku dhanë bonuse për depozitat pas depozitimit të parë dhe disa deri në depozitën e pestë.  * Bonusi i mirëseardhjes kripto. Ky është një bonus që lojtarët marrin kur depozitojnë kripto për herët e para. Është mjaft e zakonshme që kazinotë live të ofrojnë njëkohësisht bonuse për depozitën e parë dhe bonuse të mirëseardhjes së kriptove.    ### Hapi 1: Zgjidhni nga lista jonë    Me gjithë këtë, lista jonë e bonuseve më të mira të mirëseardhjes në kazino ka opsione që do t'u pëlqejnë shumë llojeve të ndryshme lojtarësh, pavarësisht se për çfarë zhanri të lojërave kazino janë të interesuar. Pasi një lojtar të gjejë një bonus i përshtatshëm i kazinosë live nga lista e bonuseve më të mira të mirëseardhjes që u pëlqen atyre, këshillohet një kujdes i duhur përpara se të regjistroheni në ndonjë sajt.    ### Hapi 2: Lexoni Termat dhe Kushtet    Termat dhe kushtet e bonusit të mirëseardhjes janë një mënyrë e rëndësishme për të përcaktuar nëse është një vlerë e mirë apo jo. Kjo nuk është emocionuese, por është thelbësore të siguroheni që lojtarët të mos regjistrohen në një faqe që mund të përpiqet të vjedhë informacionin ose paratë e tyre.    Ka shumë gjëra për t'u kujdesur kur shikoni termat dhe kushtet e një bonusi mirëseardhjeje të drejtpërdrejtë të kazinosë në internet. Disa prej tyre përfshijnë:    * Kërkesat e bastit  * Kufiri i arkëtimit  * Periudhe e vlefshme  * Lojëra të pranueshme    Këta faktorë ndikojnë se sa e përdorshme do të jetë oferta e mirëseardhjes e kazinosë live dhe sa vlerë mund t'i japë lojtarit. Për shembull, nëse termat dhe kushtet nuk i përshtaten lojtarit, një tjetër bonus mirëseardhjeje mund të jetë një opsion më i mirë. Nga ana tjetër, nëse ata punojnë për atë që lojtari dëshiron të luajë dhe si duan ta luajnë atë, mund të jetë një opsion i mirë.    ### Hapi 3: Regjistrohuni për një llogari dhe identifikohuni    Pasi të zgjidhet bonusi i mirëseardhjes, hapi tjetër i procesit është i thjeshtë: lojtari regjistron informacionin e tij në kazino duke klikuar butonin \"Regjistrohu\" ose \"Regjistrohu\". Pasi të jenë dhënë të gjitha të dhënat e lojtarit, llogaria do të konfigurohet.    ### Hapi 4: Bëni një depozitë    Nëse bonusi i mirëseardhjes kërkon një depozitimi fillestar, lojtari mund të bëjë depozitimin e tij të parë kur llogaria e tij të konfigurohet. Shuma e parave të depozituara duhet të jetë më shumë se depozitimi minimal i specifikuar në termat dhe kushtet.    ### Hapi 5: Merrni bonusin    Pasi të miratohet depozita, lojtari do të marrë bonusin e mirëseardhjes. Bonuset e mirëseardhjes në përgjithësi i shtohen bilancit të bonusit.    ## Kushtet dhe kushtet e bonuseve të mirëseardhjes    Termat dhe kushtet duhet të merren parasysh gjithmonë kur regjistroheni për bonuse të mirëseardhjes. Të gjithë lojtarët duhet të krahasojnë disa kategori kryesore kur të vendosin se për cilin bonus mirëseardhjeje do të regjistroheni.    ### Depozita minimale    Shumica e bonuseve të mirëseardhjes (përveç bonuseve pa depozite) kërkojnë një depozitë fillestare në kazino live për të aktivizuar ofertën. Këtu lojtarët duhet të depozitojnë një shumë të caktuar parash (ose më shumë) dhe pasi të përfundojë depozitimi, ata marrin bonusin e tyre të mirëseardhjes. Nëse bëhet një depozitë që nuk plotëson kërkesat minimale, atëherë bonuset e mirëseardhjes së lojtarit nuk merren.    Për shembull, nëse një kazino e drejtpërdrejtë deklaron se do të përputhet me çdo depozitë të parë prej 10 dollarësh ose më shumë, çdo depozitë nën 10 dollarë nuk do të shkaktojë bonusin e mirëseardhjes.    ### Kufiri i tërheqjes    Kufiri i tërheqjes së kazinove të drejtpërdrejta mund të ndryshojë shumë nga një faqe në tjetrën. Ky është një tjetër faktor i rëndësishëm për të cilin lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm, pasi mund të ndikojë në aftësinë e tyre tërheq fonde më vonë, nëse dëshirojnë. Çdo shumë parash që tejkalon kufirin e tërheqjes konfiskohet nga lojtari, kështu që kazinotë live përdorin kufijtë e tërheqjes për të kontrolluar sasinë e parave që një lojtar mund të fitojë nga bonusi i mirëseardhjes.    Për shembull, një lojtar mori një ndeshje 100% në depozitën e parë prej 100 dollarësh, më pas ata shkuan dhe fituan 5,000 dollarë nga ato para. Ata madje plotësuan kërkesat e basteve dhe vendosën të tërhiqnin fitimet e tyre. Megjithatë, meqenëse kufiri i tërheqjes së kazinosë live është 3,000 dollarë, ata do të duhet të humbasin 2,000 dollarë nga paratë e tyre. Kjo është arsyeja pse është kaq e rëndësishme të lexoni termat dhe kushtet.    ### Kërkesa e bastit të bonusit të mirëseardhjes    Një kërkesë bastesh për bonuset e mirëseardhjes është shuma e basteve që lojtari duhet të bëjë përpara se të marrë në konsideratë tërheqjen e fondeve të tyre. Zakonisht shfaqet si një shumëfish i bonusit të mirëseardhjes - për shembull, x30 herë bonusi i mirëseardhjes.    Një bast është thjesht një bast në një lojë kazino. Kur lojtarët kërkojnë një bonus mirëseardhjeje, ata nuk marrin para aktuale, por ato që njihen si para bonus. Këto para bonus nuk mund të tërhiqen. Në vend të kësaj, lojtari duhet të plotësojë të gjitha kërkesat e basteve, duke i konvertuar në mënyrë efektive paratë e bonusit në para aktuale, përpara se të marrin në konsideratë tërheqjen e fondeve. Nëse kërkesat e bastit nuk plotësohen, paratë e bonusit konfiskohen dhe nuk mund të tërhiqen kurrë.    Për shembull, nëse një lojtar ka marrë 25 dollarë si bonus mirëseardhjeje dhe kërkesa e bastit është x30 siç specifikohet më sipër, lojtari duhet të vë bast 750 dollarë nga paratë e tij për të tërhequr bonusin prej 20 dollarësh.    ### Kufizimet e lojës    Ka shumë kufizime që kazinotë e drejtpërdrejta mund të zbatojnë për të kontrolluar se çfarë lojëra të drejtpërdrejta mund të luhet me para bonus. Kjo është veçanërisht e rëndësishme për bonuset e mirëseardhjes falas, dhe kazinotë live zakonisht kanë një listë lojërash që mund të luhen me fondet. Për shembull, një lojtar merr rrotullime falas kur regjistrohet për të luajtur një lojë të veçantë kazino. Megjithatë, bonusi falas mund të përdoret vetëm me atë lojë specifike dhe jo me të tjerat.    ### Kufijtë kohorë për bonus    Bonuset e mirëseardhjes vijnë gjithashtu me një periudhë vlefshmërie ose afat kohor. Kjo përfaqëson një sasi kohe që mund të kalojë përpara se një lojtar të mund të kërkojë një bonus - për shembull, duke kërkuar një bonus mirëseardhjeje të drejtpërdrejtë të kazinosë brenda pesë ditëve nga regjistrimi. Një lloj tjetër afati kohor kontrollon sasinë e kohës që një lojtar ka për të plotësuar kërkesat e basteve. Shumica e kërkesave të basteve duhet të plotësohen brenda 7 deri në 30 ditë.    ## Bonuset e mirëseardhjes për lojtarët e kazinosë live    Ka shumë gjëra për të bërë dhe që nuk duhet kur bëhet fjalë për lojtarët që pretendojnë bonuset kryesore të kazinosë.    ### Dos për lojtarët e kazinove të drejtpërdrejta    * Lojtarët duhet të konsultohen me termat dhe kushtet përpara se të regjistrohen për t'u siguruar që bonusi i mirëseardhjes u përshtatet atyre dhe mënyrës se si luajnë  * Kontrolloni licencat dhe reputacionin e faqes  * Verifikoni që kazinoja specifike live pranon lojtarë nga vendi i tyre  * Përfundoni çdo kontroll \"Njihni klientin tuaj\" (KYC) sa më shpejt që të jetë e mundur    ### Mos për lojtarët e kazinove të drejtpërdrejta    * Mos jepni informacion të rremë kur ata regjistrohen në një faqe kazinoje të drejtpërdrejtë  * Mos u regjistroni në një kazino live nëse jeni nën moshën ligjore për lojëra të fatit  * Mos krijoni më shumë se një llogari për të provuar të merrni më shumë se një bonus mirëseardhjeje    Një bonus i mirëseardhjes i drejtpërdrejtë i kazinosë mund të klasifikohet si një dhuratë që lojtarët marrin për t'u regjistruar në një kazino të drejtpërdrejtë dhe për të depozituar para. Ato mund të jenë një mënyrë e shkëlqyer për t'u mësuar me një faqe të caktuar bastesh dhe për të mësuar se si funksionon. Lojtarët në përgjithësi përdorin bonuse të mirëseardhjes për para shtesë të basteve dhe argumente specifike që mund të përdoren për të luajtur lojëra. Ata mund të ofrojnë vlerë të mirë dhe t'ia vlejnë lojtarëve nëse janë të vëmendshëm ndaj termave dhe kushteve, janë të fokusuar të mësohen me kazinonë live dhe nuk planifikojnë të bëjnë shumë para me ta.    Bonuset e mirëseardhjes në kazino të drejtpërdrejta rrisin mundësinë e lojtarit për të fituar duke i ofruar më shumë para dhe duke u kthyer për të luajtur një lojë. Prandaj, ato ofrojnë vlerë të mirë për këdo që është i interesuar të mësojë se si funksionon një faqe e re e kazinosë live. Bonuset e mirëseardhjes gjithashtu përmbajnë pak ose aspak rrezik, duke i bërë ato tërheqëse për sjelljen e lojtarëve në një platformë të re bastesh.    Image

   Çfarë është një bonus i mirëseardhjes në kazino të drejtpërdrejtë?

   Të rejat e fundit

   Bonuset më të mira të mirëseardhjes së kriptomonedhave për lojtarët e kazinove të drejtpërdrejta në maj 2023
   2023-05-17

   Bonuset më të mira të mirëseardhjes së kriptomonedhave për lojtarët e kazinove të drejtpërdrejta në maj 2023

   Kumari i kriptomonedhave është kthyer në një fenomen këto ditë. Lojtarët mund të përdorin monedha të njohura si BTC, mBTC dhe USDT për të kryer transaksione të shpejta, anonime dhe të sigurta në kazino, duke i bërë ato alternativa të shkëlqyera ndaj opsioneve konvencionale të pagesave. Dhe për ta bërë të gjithë idenë edhe më të mirë, kazinotë e drejtpërdrejta të kriptomonedhave ofrojnë disa nga promovimet më të mëdha të mirëseardhjes. Në këtë artikull, do të zbuloni dy bonuse të mirëseardhjes për të kërkuar në një kazino kripto.

   Bonuset e mirëseardhjes: Fillimi i udhëtimit të drejtpërdrejtë në kazino
   2021-08-05

   Bonuset e mirëseardhjes: Fillimi i udhëtimit të drejtpërdrejtë në kazino

   Kazinotë live online po bëhen gjithnjë e më të njohura ndërsa ditët kalojnë për shkak të tyre duke ofruar një përvojë pa sherr. Lojtari mund të ulet në shtëpinë e tij, të pushojë dhe të luajë lojën e tij të preferuar të bingos në internet në këto kazino. Por për lojtarët e rinj që po fillojnë këtë udhëtim, kazinotë në internet mund të jenë të frikshme.

   Gjithçka që duhet të dini për bonuset e mirëseardhjes
   2021-01-27

   Gjithçka që duhet të dini për bonuset e mirëseardhjes

   Në ditët e sotme, çdo kazino online ofron diçka të ndryshme dhe ndonjëherë mund të jetë e vështirë të dini se si funksionon gjithçka dhe gjithashtu të dini se cila kazino është më e mira për ju. Pra, më e mira që mund të bëni është të shikoni se si funksionojnë në përgjithësi, pasi kjo do ta bëjë më të lehtë për të kuptuar se çfarë a bonus në fakt mund t'ju ofrojë.

   NiveliCasinoBonusRating
   11xBetDeri në 1500 €9.2
   222BETDeri në 300 €8.7
   3BizzoDeri në 775 € / 350 dollarë7.9
   4National9.1
   5Betwinner390 € Me kod bonus CASINORANK8.91
   6GratoWinBonus depozite deri në 200 € + bonus pa depozite 7 €
   7ViggoSlotsDeri në 1000 €8.13
   8Spin Casino400 dollarë7.92
   9Boomerang Casino7.6
   10BetTiltDeri në 1000 €8.47

   FAQ

   Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

   A mund të merrni më shumë se një bonus mirëseardhjeje?

   Me një kazino të vetme live, mund të merrni bonusin e mirëseardhjes vetëm një herë. Mënyra e vetme për të marrë më shumë se një bonus është të depozitoni në më shumë se një kazino.

   A mund të merrni bonuse të mirëseardhjes pa depozituar?

   Ndonëse është e rrallë, disa kazino të drejtpërdrejta ofrojnë bonuse të mirëseardhjes pa depozitë, në vend që të përdorin mjete të tjera verifikimi për ta aktivizuar atë. Megjithatë, bonuset e mirëseardhjes pa depozitë janë shpesh më pak të vlefshme se ato që kërkojnë një depozitë.

   A aplikohen fondet e bonusit për më shumë se një depozitë?

   Kur një kazino live ofron fonde bonus, ato zakonisht aplikohen vetëm për depozitën e parë. Nëse depozita e parë është nën kufirin maksimal të bonusit të ofruar, atëherë çdo bonus që mungon nuk është më i mundur të merret. Kjo është arsyeja pse është më mirë të bëni një depozitë më të madhe në fillim pasi është koha e vetme për të përdorur bonusin.

   A është e mundur të humbisni bonusin tuaj të mirëseardhjes?

   Në disa kazino të drejtpërdrejta, ka kufizime të caktuara për përdorimin e bonusit tuaj të mirëseardhjes, me më të zakonshmet që janë një limit kohor. Kjo mund të jetë çdo gjë nga disa ditë, në një javë, në një muaj, por pas kësaj pike çdo bonus i papërdorur humbet përgjithmonë.

   Pse kazinotë ofrojnë bonuse të mirëseardhjes?

   Për kazinotë, dhënia e ofertave të bonusit të mirëseardhjes është një mënyrë për të shpërblyer lojtarin për zgjedhjen e tyre mbi kazinotë e tjera, pasi ata e dinë se ofrimi i bonuseve më të mira do të thotë që një lojtar ka më shumë gjasa të kthehet përsëri dhe përsëri.