Bonus të regjistrimit kryesore 2023

Një nga llojet më emocionuese të bonuseve që ofrojnë shumë kazino të drejtpërdrejta është bonusi i regjistrimit. Ajo që e bën këtë bonus të kazinosë live kaq tërheqës është se lojtarëve nuk u kërkohet të depozitojnë asnjë nga paratë e tyre për të luajtur lojërat e zgjedhura që ofrohen nga kazinoja. Kur një lojtar i fatit regjistrohet në një kazino të drejtpërdrejtë, merret një bonus regjistrimi. Vazhdoni të lexoni për të mësuar më shumë rreth bonuseve të regjistrimit në kazinotë në internet.

Bonus të regjistrimit kryesore 2023
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Në pronësi të Techin Fusion Limited, 1XBet është një kazino live online që filloi në vitin 2007, si një bastevënës rruge në Rusi. Sot, është ndër emrat më të mëdhenj në industrinë e lojërave të fatit në internet. Kompania ofron:

Bonus390 € Me kod bonus CASINORANK
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Në pronësi dhe operim nga Prevailer BV, Betwinner është një platformë moderne dhe tërheqëse e lojërave të fatit e krijuar në vitin 2018. Shtëpia e basteve vjen me një sfond të Evropës Lindore dhe operon me një licencë Curacao. Kazino ofron tregje bastesh sportive, lojëra kazino, e-sport, kazino live, financa, forex, lojëra, llotari dhe sporte virtuale.

BonusDeri në 300 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet Casino filloi funksionimin e saj në vitin 2018. Është një kazino relativisht e re live online, por ata kanë bërë hapa të mëdhenj drejt majës së industrisë së kazinosë live. Në këtë rishikim të kazinosë 22bet Kjo pjesërisht i detyrohet faktit se 22Bet Casino është pjesë e markës së mirënjohur 22Bet, e cila është e famshme për shanset e saj të basteve sportive. Statistikat tregojnë se marka sportive ishte shumë e suksesshme, ndaj u siguruan të zgjeronin biznesin e tyre.

Bonus100% deri në 1600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen

Jackpot City Casino ka kohë që është në dispozicion në treg. E themeluar në vitin 1998, kazino u ofron lojtarëve të saj një shumëllojshmëri lojërash kazino në internet dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, të disponueshme për t'u luajtur në disa pajisje të ndryshme. Jackpot City Casino ka një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe është certifikuar nga një agjenci e pavarur testimi, eCOGRA. Lojtarët mund të regjistrohen për një llogari dhe të shijojnë një përvojë të sigurtë dhe të sigurt lojrash.

BonusDeri në 120 dollarë + 120 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

20Bet Casino është një kazino live online që u themelua nga një ekip profesionistësh të pasionuar që kishin vetëm një ide në mendje, për të dalë me një produkt që do të sjellë një përvojë më të mirë për bastorët. Për të krijuar një faqe që do të dallojë në turmë, ata kanë kombinuar përzgjedhjen më të gjerë të lojërave të kazinosë dhe tregjeve të basteve me metodat më të sigurta të depozitave.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe

National Casino është një produkt i një grupi lojtarësh të pasionuar dhe me përvojë në internet, dhe për këtë arsye ky është vendi i përsosur i lojërave në internet. Faqja ka një temë të zezë dhe të artë dhe është një kazino live shumë elegant. Më e rëndësishmja, bonusi shfaqet në faqen kryesore dhe e bën më të lehtë për lojtarët të dinë se çfarë mund të pretendojnë dhe të lundrojnë në të gjithë faqen.

BonusDeri në 1000 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Nomini është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

BonusMerrni mbi 2000 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Një nga të rejat më të mira bitcoin kazinotë është Spin Samurai, e cila hapi dyert në vitin 2020. Kazinoja u ofron lojtarëve një gamë të gjerë opsionesh kumari, metoda të mëdha depozitimi dhe tërheqjeje, si dhe promovime dhe bonuse bujare. Spin Samurai ka një licencë Antillephone NV (nr. 8048/JAZ2020-013) dhe u përmbahet rreptësisht rregullave dhe rregulloreve të përgjegjshme të lojërave të fatit.

  BonusDeri në 1000 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   E themeluar në vitin 2016, Bettilt është ndër faqet më të mira të lojërave të fatit sot, ku lojtarëve u garantohet një përvojë emocionuese e lojërave në internet. Kazinoja i ofron të dyja baste sportive tregjet dhe lojërat e kazinosë në internet. Bettilt operohet nga Abudantia BV, një operator kazinoje që mban një licencë (# 8048/JAZ2014-034) të lëshuar nga Antillephone NV

   Bonus€300/1BTC
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Pranon kriptomonedhën
   • Shumë gjuhë
   • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Pranon kriptomonedhën
   • Shumë gjuhë
   • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

   Një nga kazinotë më të mira të bitcoin sot është Bao Casino, një sipërmarrje e drejtuar nga Dama NV E themeluar në vitin 2019, kazinoja është e licencuar në Curacao ku mban një licencë Antillephone NV (8048/JAZ2020-013). Bao Casino krenohet me një përzgjedhje mbresëlënëse lojërash, banka fleksibël, mbështetje të shkëlqyer ndaj klientit dhe shumë bonuset e kazinosë në internet.

   BonusBonus deri në 750%.
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    BondiBet është një kazino live e besuar në internet që u krijua në 2018. Edhe pse është një kazino online relativisht e re, operatorët e kazinove kanë një histori të gjatë në biznesin e lojërave të fatit, prandaj kjo kazino online ka arritur shpejt të krijojë një emër për veten dhe të krijojë një reputacion të fortë .

    Bonus100% Bonus Mirëseardhjeje deri në 5000 €
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Në pronësi dhe operim nga Orakum NV, Megapari ofron gjithçka nën një çati. Kazinoja mirëpriti lojtarët e saj të parë në gjysmën e dytë të 2019, dhe që atëherë, ka bërë një emër të shkëlqyer për veten. Është kazinoja e preferuar për bastet sportive, lojërat e kazinosë dhe tregjet financiare. Lojërat e ofruara këtu përfshijnë lojëra elektronike, letra me gërvishtje, ruletë dhe shkop polici.

     Bonus100% deri në 1000 dollarë
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Jackpote ditore
     • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
     • 1000+ lojëra elektronike
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Jackpote ditore
     • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
     • 1000+ lojëra elektronike

     BetVictor Casino është një nga faqet më të vjetra të lojërave të fatit në funksion. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga BetVictor Limited, një operator kazino i licencuar në juridiksionet e MB, Irlandës dhe Gjibraltarit. Ndërsa njihet gjerësisht si një krijues bastesh, BetVictor gjithashtu kujdeset për adhuruesit e lojërave të fatit në kazino në internet.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      Biznesi që drejton faqen e internetit të Suprabets quhet Suprabets Interactive Limited. Ato janë të vendosura në Maltë, si dhe shumë firma të tjera malteze të lojërave.

      BonusDeri në 200 dollarë
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Shpërblime VIP
      • Kazino me letra me gërvishtje
      • Ofrohen çmime të rastësishme
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Shpërblime VIP
      • Kazino me letra me gërvishtje
      • Ofrohen çmime të rastësishme

      Cookie Live Casino sapo filloi në vitin 2020, por tashmë ka tërhequr një numër të madh lojtarësh. Cookie Casino i është dhënë një licencë dhe rregullore e plotë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA).

      Shfaq më shumë
      Shfaq më pak
      Çfarë është një bonus regjistrimi?

      Çfarë është një bonus regjistrimi?

      Kur një lojtar regjistron një nga faqet më të mira të kazinosë live , lojtarit i jepet një bonus regjistrimi. Ky bonus i regjistrimit njihet gjithashtu si a bonus mirëseardhjeje. Zakonisht është një mënyrë që platforma e lojërave të fatit të vlerësojë lojtarët për t'u bashkuar. Bonuset e regjistrimit synojnë gjithashtu të motivojnë kumarxhinjtë të vendosin baste.

      Ky lloj bonusi i kazinosë është një nga më të zakonshmet në botën e kazinove online, me shumë kazino që konkurrojnë për të ofruar një promovim që mund të renditet midis bonuset më të mira të kazinosë live në dispozicion. Ofrohet nga kazinotë nga çdo cep i botës, nga Suedia te Shtetet e Bashkuara dhe Zvicra.

      Oferta që merr një lojtar është një përqindje e paracaktuar e depozitës së parë, por disa bonuse regjistrimi nuk kërkohen për të bërë asnjë depozitë. Mund të jetë 100% ose edhe më shumë, në varësi të platformës së zgjedhur. Për lojtarët e rinj, është e rëndësishme të kuptojnë se si funksionojnë bonuset e regjistrimit, pasi bonuset e regjistrimit u mundësojnë lojtarëve të shijojnë lojërat e tyre të preferuara pa rrezikuar paratë e tyre që në fillim.

      Çfarë është një bonus regjistrimi?
      Llojet më të zakonshme të bonuseve të regjistrimit

      Llojet më të zakonshme të bonuseve të regjistrimit

      Bonuset e mirëseardhjes së kazinosë live vijnë në një gamë të gjerë madhësish dhe formash. Ekzistojnë gjashtë kategori kryesore në të cilat përfshihen shumica e bonuseve të kazinosë live:

      Bonuset e ndeshjes së depozitave

      Bonuset e ndeshjes së depozitave janë mjaft të drejtpërdrejta. Nëse një lojtar aktivizon një bonus ndeshjeje depozite, kazino do të përputhet me një përqindje të depozitës së parë të lojtarit. Një shembull i kësaj do të ishte një bonus depozite që siguron një ndeshje 100% për lojtarët që depozitojnë deri në 100 dollarë.

      Megjithëse një bonus i ndeshjes së depozitave 100% është bonusi më i zakonshëm i regjistrimit, lojtarët mund të gjejnë faqe të drejtpërdrejta të kazinosë që ofrojnë një bonus depozite 200%, bonus depozite 300%, bonus depozite 400% dhe madje bonus depozite 500%.

      Është e rëndësishme të theksohet se ky lloj bonusi i drejtpërdrejtë i kazinosë zakonisht shoqërohet me një shumë minimale depozite, kërkesë për bast dhe datë skadimi që tregon datën më të fundit që një lojtar mund të kërkojë bonusin duke përdorur kodin e bonusit.

      Lojtarët mund të bëjnë depozita më shumë se shuma që një kazino live pranon të përputhet, por ata nuk do të marrin më shumë se bonusi maksimal që u ofrohet nga kazinoja.

      Rrotullime falas

      Rrotullimet falas janë gjithashtu ndër bonuset më të njohura të regjistrimit në kazino. Me këtë bonus të drejtpërdrejtë të kazinosë, lojtarët marrin një numër të caktuar rrotullimesh falas që mund t'i përdorin në lojëra elektronike të zgjedhura në internet në vend që të marrin para bonus.

      Lojtarët shpërblehen me këtë lloj bonusi regjistrimi ose menjëherë pas depozitimit të tyre të parë ose si bonus pa depozite të ofruar nga kazinoja live.

      Rrotullimet falas vijnë me terma dhe kushte specifike që paraqesin kërkesat e basteve, datën e skadencës dhe gjithashtu fitimet maksimale.

      Nuk ka rrotullime falas për bast

      Asnjë rrotullim falas i bastit nuk është shumë i ngjashëm në mënyrën se si funksionon me rrotullimet e rregullta falas, por ato nuk përfshijnë kërkesat e bastit. Për ta thënë thjesht, lojtarët mund t'i tërheqin fitimet e tyre të bëra duke përdorur këto rrotullime falas pa pasur nevojë t'i vënë bast një numër të caktuar herë. Kjo, natyrisht, e bën atë një nga bonuset më tërheqëse të kazinosë live të disponueshme në internet.

      Paketa e mirëseardhjes

      Sot, shumë kazino të drejtpërdrejta përziejnë bonuset e depozitave të ndeshjeve dhe rrotullimet falas për të formuar paketën e bonusit të mirëseardhjes. Kjo paketë është zakonisht më e madhe për nga madhësia dhe diapazoni, dhe mund të paraqesë pikë plotësuese, si dhe bonuse të ringarkimit që ofrohen në depozitat e dyta dhe të treta të njëpasnjëshme të një lojtari.

      Paketa e mirëseardhjes zakonisht ndahet në 3 ose 4 depozita në vend që të jepet menjëherë. Kazinotë në internet e zbatojnë këtë për të inkurajuar lojtarët e tyre që të vazhdojnë të luajnë dhe të depozitojnë më shpesh. Zakonisht, lojtarët mund ta kërkojnë këtë bonus të drejtpërdrejtë të kazinosë duke përdorur një kod bonus ose duke e kërkuar atë në seksionin e bonusit të zgjedhjes së tyre të faqes së kazinosë live përpara se të bëjnë depozitën e tyre të parë. Pasi të regjistrohen për të, ata do të marrin bonusin e kazinosë nëse arrijnë të pastrojnë kërkesat e basteve dhe të bëjnë depozita të mëtejshme.

      Bonus i mirëseardhjes pa depozitë

      Lojtarët shpërblehen me bonuse pa depozite pa pasur nevojë të bëjnë një depozitë më parë. Ky bonus mund të jepet ose si kredite që lojtarët mund të zgjedhin luani lojëra të njohura në faqet e drejtpërdrejta të kazinosë, ose si rrotullime falas në lojëra elektronike të caktuara në internet.

      Natyrisht, ky lloj bonusi shoqërohet me një kërkesë më të lartë bastesh sesa një bonus i rregullt i kazinosë.

      Bonus i mirëseardhjes në kazino me tregtar të drejtpërdrejtë

      Të gjitha bonuset e mirëseardhjes së kazinosë live të listuara më sipër u jepen kryesisht lojtarëve për t'i përdorur në lojëra elektronike. Edhe pse ata mund të përdorin paratë e bonusit në çdo kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë, këto lojëra në fakt nuk do t'i ndihmojnë ata të pastrojnë lehtësisht kërkesat e basteve. Për fat të mirë, lojtarët mund të gjejnë shumë bonuse të kazinosë me tregtar të drejtpërdrejtë atje jashte.

      Llojet më të zakonshme të bonuseve të regjistrimit
      Çfarë duhet dhe jo të një bonusi për regjistrim

      Çfarë duhet dhe jo të një bonusi për regjistrim

      Zakonisht është sfiduese për lojtarët që të kuptojnë konceptin e një bonusi kazino. Lista e mëposhtme do t'i ndihmojë lojtarët të mësojnë rreth 5 gjërave kryesore për të bërë dhe jo të një bonusi regjistrimi.

      Dos

      • Rishikoni kërkesat e basteve
      • Depozitoni përmes një metode të miratuar
      • Zbuloni lojërat që janë të pranueshme
      • Kërkoni për bonuset më të mira
      • Shikoni çdo kufizim të parave të gatshme

      Jo

      • Mos zgjidhni një kazino vetëm sepse ofron një bonus të madh.
      • Mos e anashkaloni leximin e termave dhe kushteve
      • Mos e merrni si të mirëqenë që çdo lojtar ka të drejtë për një bonus regjistrimi.
      • Mos u përpiqni të tërhiqeni pa përmbushur kërkesat e bastit.
      • Mos kini frikë të pranoni bonuse regjistrimi nga disa kazino.
      Çfarë duhet dhe jo të një bonusi për regjistrim
      Termat dhe Kushtet e Përbashkëta të Bonuseve të Regjistrimit

      Termat dhe Kushtet e Përbashkëta të Bonuseve të Regjistrimit

      Shumë lojtarë janë të emocionuar kur zbulojnë bonusin më të mirë të mirëseardhjes të kazinosë në dispozicion në internet. Por është thelbësore të ngadalësoni dhe t'i hidhni një vështrim racional bonusit.

      Në fakt, të gjitha bonuset e mirëseardhjes në internet vijnë të bashkuara me terma dhe kushte që do të paraqesin një ose më shumë nga pikat e listuara më sipër.

      Depozita minimale

      Pothuajse të gjitha kazinotë vendosin një kufi minimal depozitimi dhe kjo do të thotë që të gjithë lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej, të paktën, asaj shume të caktuar për t'u kualifikuar për bonusin e regjistrimit.

      Zakonisht, shuma minimale e depozitave në shumicën e kazinove në internet varion nga 10 deri në 30 dollarë, por lojtarët mund të gjejnë kazino të tjera në internet që ofrojnë shuma minimale më të ulëta depozitash për një bonus mirëseardhjeje.

      Kufijtë e parave të gatshme

      Disa kazino në internet vendosin një kufi të parave për shpërblimet e tyre të mirëseardhjes, dhe kjo do të thotë që lojtarët mund të bëjnë një tërheqje maksimale të asaj shume edhe pse i pastrojnë kërkesat e basteve.

      Sidoqoftë, mbani mend se një bonus ideal i regjistrimit të kazinosë me një kufi të parave të gatshme do të përfshijë një kërkesë më të ulët të basteve dhe anasjelltas.

      Kërkesat e bastit

      Çdo kazino në internet, përveç kazinove në internet që ofrojnë rrotullime falas pa bast, i bashkëngjit kërkesat e basteve me bonuset e tyre të regjistrimit në kazino.

      Kërkesa për bast përfaqësohet zakonisht nga një figurë me "x" para ose pas saj, si 35x ose x35. X nënkupton numrin e herëve që lojtarët duhet të vënë bast bonusin e tyre në mënyrë që të jenë në gjendje të tërheqin fitimet e tyre. Le të themi se kazino ofron një bonus 100 dollarë me një kërkesë bastesh 35x. Lojtarët do të duhet të vënë bast 3,500 dollarë përpara se të tërheqin fitimet e tyre.

      Një shumë e rregullt e basteve varion midis 25-45x, por është e rëndësishme të dini se çdo kazino në internet vendos kërkesat e basteve në pjesë të ndryshme. Pra, kërkesa e bastit mund t'i bashkëngjitet:

      • paratë që depoziton një lojtar
      • shuma e bonusit që merr një lojtar
      • fitimet që një lojtar fiton nga rrotullimet falas

      Afatet

      Pothuajse të gjitha faqet e lojërave të fatit vendosin një kufi kohor për ofertat e kazinove - diçka që lojtarët kryesisht e anashkalojnë, por është ende shumë e rëndësishme. Kjo është dita e fundit në të cilën lojtarët duhet të:

      • kërkojnë bonusin e tyre
      • përdorni rrotullimet e tyre falas; dhe
      • pastroni çdo kërkesë për bast që i bashkëngjitet bonusit.

      Kufizimet e lojës

      Ky është një faktor tjetër që mund të ndihmojë në vendosjen nëse një bonus regjistrimi ia vlen apo jo. Disa nga ofertat ju mundësojnë vetëm të luani lojëra specifike të kazinosë live. Për shembull, bonusi i regjistrimit mund të jetë vetëm për lojtarët e ruletit. Nëse një lojtar i bixhozit nuk e luan këtë lojë kazino dhe nuk është i gatshëm të mësojë, oferta mund të mos ia vlejë kohën ose mundin e dikujt. Por është e dobishme për një entuziast me përvojë të ruletit.

      Termat dhe Kushtet e Përbashkëta të Bonuseve të Regjistrimit
      Të mirat dhe të këqijat e një bonusi të regjistrimit në kazino

      Të mirat dhe të këqijat e një bonusi të regjistrimit në kazino

      Ne mendojmë se bonuset e regjistrimit, si çdo bonus tjetër i kazinosë, kanë avantazhet dhe disavantazhet e tyre.

      Pro

      • U siguron lojtarëve para shtesë për të luajtur lojëra kazino në internet
      • Një nga promovimet më emocionuese të kazinosë në dispozicion për lojtarët e rinj
      • Përfshin bonusin e ndeshjes së depozitave dhe rrotullimet falas
      • Në dispozicion në shumicën e kazinove në internet

      Kundër

      • E vlefshme vetëm për lojtarët e rinj
      • Zakonisht mund të përdoret vetëm në lojërat e pranueshme
      • Mund të ketë më pak mënyra pagese.
      • Vjen me datat e skadencës
      Të mirat dhe të këqijat e një bonusi të regjistrimit në kazino
      Si të zgjidhni bonusin më të mirë të mirëseardhjes në kazino live

      Si të zgjidhni bonusin më të mirë të mirëseardhjes në kazino live

      Ne kemi përpiluar këshillat tona kryesore për t'i ndihmuar lojtarët të zgjedhin bonusin më të mirë të regjistrimit atje.

      Krahasoni kazino të ndryshme për të gjetur bonusin më të mirë të regjistrimit

      Sot, ka një numër të madh faqesh të kazinove në internet që ofrojnë paketa bonus mirëseardhjeje. Prandaj, është e rëndësishme të krahasoni kazino të ndryshme përpara se të vendosni për atë në të cilën do të regjistroheni. Gjithashtu, pothuajse çdo kazino në internet përmirëson promovimet e tyre herë pas here. Pra, mos harroni t'i kontrolloni ato shpesh.

      Kontrolloni normën e bonusit dhe shumën maksimale

      Sigurohuni që të krahasoni normat e bonusit të ofruara nga kazino të ndryshme. Përveç kësaj, kushtojini vëmendje shumës maksimale të dhënë pas depozitimit.

      Lexoni Termat dhe Kushtet dhe kërkesat e basteve

      Nuk mund të theksojmë sa duhet rëndësinë e leximit të termave dhe kushteve dhe kërkesave të basteve. Lojtarët madje mund të përfundojnë duke mos qenë në gjendje të tërheqin paratë e tyre të fituara duke përdorur bonusin e tyre të mirëseardhjes nëse nuk arrijnë të përmbushin kërkesat e basteve.

      Mos ngurroni të refuzoni një bonus regjistrimi

      Lojtarët duhet të kenë parasysh se nuk duhet të marrin çdo bonus të ofruar nga një kazino. Nëse ata mendojnë se nuk është i përshtatshëm për fondet e tyre ose nëse kërkesat e tij për bast janë shumë të vështira për t'u përmbushur, ata sigurisht mund ta refuzojnë bonusin ose të kërkojnë për një kazino tjetër në internet që ofron një promovim më të mirë.

      Hidhini një sy listës së kazinove të rekomanduara më sipër të LiveCasinoRank

      Përpara se të regjistroheni në një kazino të rastësishme, shikoni listën tonë kryesore të bonuseve të regjistrimit të kazinosë live më lart. Kjo listë përfshin kazinotë e renditura dhe të rishikuara që u ofrojnë lojtarëve bonuset më të mira të regjistrimit për të ndihmuar të gjithë ata që përpiqen të zgjedhin një kazino për të filluar të luajnë në internet tani.

      Si të zgjidhni bonusin më të mirë të mirëseardhjes në kazino live
      Si të kërkoni një bonus regjistrimi

      Si të kërkoni një bonus regjistrimi

      Të pretendosh një bonus regjistrimi është zakonisht i thjeshtë. Shihni më poshtë për hapat që duhen ndjekur kur kërkoni bonusin e regjistrimit:

      1. Krijoni një llogari të kazinosë live.
      2. Depozitoni shumën minimale të kërkuar dhe zgjidhni ofertën e kërkuar.
      3. Futni kodin e bonusit nëse ka. Zakonisht është një kombinim unik i numrave dhe shkronjave që duhet të futen për të marrë bonusin e konsiderueshëm të mirëseardhjes. Nëse një lojtar i bixhozit regjistrohet për platformën e lojërave të fatit përmes një faqe interneti të filialit, kodi i bonusit do të merret prej tyre. Kjo do t'u mundësojë kumarxhinjve të shijojnë një marrëveshje të mirë.
      4. Kontrolloni bilancin për të konfirmuar që platforma ka kredituar llogarinë. Duhet ta bëjë atë sapo të futet kodi i kërkuar i bonusit.
      5. Plotësoni kërkesat e basteve të vendosura nga kazinoja live. Mund të jetë të luani lojërat e preferuara të kazinosë përmes bonusit dhe depozitës fillestare.

      Vini re se bonusi i depozitës së parë mund të tërhiqet ose të ngjitet. Kjo varet nga termat dhe kushtet e faqes së internetit të lojërave të fatit. Kur dëshironi të kërkoni një bonus regjistrimi pa depozitë, nuk kërkohet të depozitoni asnjë para. Regjistrohuni në kazino live dhe prisni që ata të kreditojnë llogarinë me ofertën në çast.

      Si të kërkoni një bonus regjistrimi
      A ia vlejnë bonuset e regjistrimit?

      A ia vlejnë bonuset e regjistrimit?

      Shumica e kumarxhinjve pyesin nëse ia vlejnë bonuset e regjistrimit të ofruara nga disa prej kazinove më ekskluzive sot. Epo, kjo varet nga disa faktorë, si më poshtë:

      Varet nëse një lojtar është i etur për të ndjekur të gjitha rregullat e dhëna për t'i kthyer kreditë e bonusit në para reale. Është jetike të lexoni kërkesat e bastit përpara se të merrni një bonus regjistrimi. Disa bonuse përfshijnë kërkesa të thjeshta për të arritur bast, ndërsa të tjerat janë më të vështira.

      Varet nga ajo lojë që një lojtar dëshiron të përdorë bonusin e regjistrimit. Bonuset e regjistrimit janë veçanërisht të dobishme për ata që duan të luajnë lojëra elektronike në internet. Pothuajse të gjitha lojërat slot u ofrojnë lojtarëve rrotullime falas, të cilat do të zgjasin kohën që ata mund të luajnë, dhe për këtë arsye do të rrisin shanset e tyre për të fituar.

      A ia vlejnë bonuset e regjistrimit?
      Si të përdorni një bonus regjistrimi?

      Si të përdorni një bonus regjistrimi?

      Një bonus regjistrimi mund të përdoret në shumë mënyra. Një kumarxhi mund të zbulojë lojëra të reja kazino pa vënë para. Edhe pse dikush mund të mos jetë në gjendje të tërheqë fitimet e tij, një lojtar do të fitojë përvojë dhe besim. Këto do t'ju vijnë në ndihmë sapo të zhyteni në lojërat e fatit me para të vërteta.

      Nëse lojtarët janë në kërkim të argëtimit cilësor, ata nuk duhet të hezitojnë të kërkojnë bonuse të mirëseardhjes. Këto oferta i lejojnë ata të luajnë të ndryshme lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë për orë të tëra pa shteruar bankrollin. Lojtarët duhet të sigurohen që të zgjedhin vetëm lojërat e kazinosë me vlerësimin më të lartë për të shijuar përvojat më emocionuese të lojërave të fatit. Nëse një kazino live nuk u ofron lojtarëve privilegjin e përzgjedhjes së lojërave për të luajtur, lojtari duhet t'u japë atyre të specifikuara goditjen më të mirë.

      Lojtarët mund të përdorin gjithashtu një bonus regjistrimi për të vlerësuar një kazino të re live. Pasi ata pretendojnë të tyren bonus live i kazinosë, ata duhet të luajnë disa nga lojërat që ofron platforma. A janë grafika e tyre me cilësi të lartë? Po në lidhje me reagimin celular të faqes? Nëse u pëlqen kazinoja e drejtpërdrejtë, ata duhet të vazhdojnë të luajnë me paratë e tyre të fatit. Nëse nuk e bëjnë, ata duhet të largohen dhe të kërkojnë një faqe tjetër interneti lojrash që plotëson standardet e tyre.

      Si të përdorni një bonus regjistrimi?
      Kthejeni një bonus regjistrimi në para të vërteta

      Kthejeni një bonus regjistrimi në para të vërteta

      Lojtarët mund ta kthejnë lehtësisht bonusin e tyre të mirëseardhjes në para të vërteta. Këto këshilla mund t'i ndihmojnë ata ta bëjnë këtë.

      Mësoni si të luani lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

      Këshillohet që të kërkoni lojën më të mirë të kazinosë live për të luajtur. Ai i ndihmon lojtarët të kuptojnë shanset dhe rezultatet më të mundshme. Nëse një lojë e caktuar vjen me shanse të pafavorshme, lojtarët duhet të shmangin atë, veçanërisht nëse janë fillestarë. Ata mund të humbasin paratë e bonusit përpara se të fitojnë ndonjë gjë.

      Përmbaju Rregullave të Kazinosë Live

      Nëse duan që bonusi i tyre i regjistrimit t'i ndihmojë ata të fitojnë para të vërteta, lojtarët duhet të kuptojnë termat dhe kushtet e platformës së tyre të lojërave të fatit dhe të shmangin shkeljen e tyre. Këto mund të jenë kërkesa për bast që ata të kenë akses në paratë e ofertës së mirëseardhjes. Ato gjithashtu mund të kenë të bëjnë me lojërat specifike që lojtarët duhet të luajnë me bonusin e tyre.

      Disa kazino online mund të lëshojnë një bonus regjistrimi me këste. Lojtarët duhet të jenë të kujdesshëm, të durueshëm dhe optimistë. Gjithashtu, ata duhet të kujtojnë se mund të humbasin një ndeshje, por të fitojnë tjetrën.

      Ata gjithmonë duhet të sigurohen që të kenë kontrollin dhe të luajnë me përgjegjësi. Nëse ata nuk janë të sigurt ose kanë nevojë për ndonjë ndihmë, vizitoni këto faqe interneti:

      Kthejeni një bonus regjistrimi në para të vërteta

      Çfarë përfshihet në bonusin e regjistrimit?

      Kazinotë që ofrojnë bonusin e regjistrimit do të kenë secila ofertën e vet unike. Disa do të japin para falas për të luajtur, ndërsa të tjerët mund të lejojnë një numër të caktuar rrotullimesh të automateve. Ky bonus vepron si një hyrje për atë që ka për të ofruar kazinoja në internet. Do të ketë rregulla në lidhje me çdo fitim që ndodh.

      Section icon
      NiveliCasinoBonusRating
      11xBetDeri në 1500 €9.2
      2Betwinner390 € Me kod bonus CASINORANK8.91
      322BETDeri në 300 €8.7
      4Jackpot City100% deri në 1600 dollarë6
      520betDeri në 120 dollarë + 120 rrotullime falas7.78
      6National9.1
      7NominiDeri në 1000 €8.3
      8Spin SamuraiMerrni mbi 2000 €8.19
      9BetTiltDeri në 1000 €8.47
      10BAO€300/1BTC8.9

      FAQ

      Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

      Çfarë është një bonus regjistrimi?

      I njohur gjithashtu si një bonus mirëseardhjeje, ky shpërblim u ofron lojtarëve të rinj një ndeshje në shumën që depozitojnë, rrotullime falas ose të dyja. Bonusi i regjistrimit sigurohet kryesisht pas depozitimit të parë. Megjithatë, disa kazino e ofrojnë atë në depozitën e dytë, të tretë apo edhe të katërt.

      A janë këto bonuse të regjistrimit të kazinosë miqësore për celularin?

      Po. Bonuset e regjistrimit mund të kërkohen në të gjitha pajisjet, qofshin ato desktop apo celular. Është interesante se disa kazino kanë bonuse regjistrimi të personalizuara për përdoruesit e celularëve.

      Si mund të kërkoj një bonus regjistrimi nga një kazino?

      Lojtarët mund të kërkojnë bonuset e tyre të regjistrimit thjesht duke u regjistruar në një kazino dhe duke bërë depozitën e tyre të parë. Megjithatë, mbani në mend se çdo kazino është e ndryshme, ndaj mos harroni të lexoni termat dhe kushtet përpara se të pranoni ndonjë ofertë.

      Si fitojnë kazinotë nga bonuset e regjistrimit?

      Kazinotë i përdorin këto promovime për të inkurajuar lojtarët që të vazhdojnë të kthehen dhe kjo do të thotë që më shumë para të depozitohen në afat të gjatë.

      A ia vlen një bonus regjistrimi në kazino?

      Varet nga lloji i bonusit dhe stili i lojës së aplikantit. Hidhini një sy seksionit përkatës ku e shqyrtojmë më në detaje më sipër.

      A janë bonuset e regjistrimit në kazino një mashtrim?

      Bonuset e regjistrimit në kazino të rekomanduara nga ne ofrohen nga kazino të licencuara dhe të ligjshme, dhe për këtë arsye ato janë plotësisht të ligjshme dhe të besueshme.

      Cili është "balanca e bonusit"?

      Ai nënkupton paratë që lojtarët kanë në llogarinë e tyre të kazinosë.

      Çfarë është një "bonus playthrough"?

      Një bonus "playthrough" i referohet një bonusi regjistrimi që shoqërohet me kërkesat e bastit. Të gjitha bonuset e regjistrimit të kazinosë janë bonuse të luajtjes, përveç rrotullimeve falas pa bast.

      Çfarë do të thotë një "bonus pa bast"?

      Një bonus pa bast u jep lojtarëve mundësinë për të tërhequr fitimet e tyre pa pasur nevojë të pastrojnë kërkesat e bastit. Rrotullimet falas janë bonuset më të njohura pa bast të ofruara nga kazinotë.

      Cila kazino në internet ka bonusin më të mirë të regjistrimit?

      Varet se çfarë kërkon një lojtar. Lista jonë në krye të faqes përfshin një gamë të gjerë bonusesh regjistrimi që do të jenë të përshtatshme për nevojat e të gjithëve.