Bonusi me depozitë kryesore 2023

Bonuset e depozitave janë të zakonshme në mesin e Kazinove Live. Kazinotë i përdorin këto promovime për të joshur dhe mbajtur lojtarët, ndërsa lojtarët mund të luajnë lojëra kazino pa rrezikuar shumë. Por Live CasinoRank e di se këto bonuse mund të jenë të ndërlikuara për t'u kuptuar për fillestarët. Përveç renditjes së kazinove më të mira të drejtpërdrejta, ky udhëzues diskuton gjithashtu gjithçka që lojtarët duhet të dinë për bonuset më të mira të depozitave.

Bonusi me depozitë kryesore 2023
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Në pronësi të Techin Fusion Limited, 1XBet është një kazino live online që filloi në vitin 2007, si një bastevënës rruge në Rusi. Sot, është ndër emrat më të mëdhenj në industrinë e lojërave të fatit në internet. Kompania ofron:

BonusDeri në 300 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet Casino filloi funksionimin e saj në vitin 2018. Është një kazino relativisht e re live online, por ata kanë bërë hapa të mëdhenj drejt majës së industrisë së kazinosë live. Në këtë rishikim të kazinosë 22bet Kjo pjesërisht i detyrohet faktit se 22Bet Casino është pjesë e markës së mirënjohur 22Bet, e cila është e famshme për shanset e saj të basteve sportive. Statistikat tregojnë se marka sportive ishte shumë e suksesshme, ndaj u siguruan të zgjeronin biznesin e tyre.

Bonus390 € Me kod bonus CASINORANK
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Në pronësi dhe operim nga Prevailer BV, Betwinner është një platformë moderne dhe tërheqëse e lojërave të fatit e krijuar në vitin 2018. Shtëpia e basteve vjen me një sfond të Evropës Lindore dhe operon me një licencë Curacao. Kazino ofron tregje bastesh sportive, lojëra kazino, e-sport, kazino live, financa, forex, lojëra, llotari dhe sporte virtuale.

BonusDeri në 200 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Panairi i provuar nga iTech Labs
 • Vip Lounge në dispozicion
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Panairi i provuar nga iTech Labs
 • Vip Lounge në dispozicion

PlayMillion.com është një uebsajt kryesor i kazinove në internet që u shërben lojtarëve anembanë globit në një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh lojrash. Kjo kompani është themeluar në vitin 2011, është në pronësi të kazinove Skill On Net Ltd. dhe është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës për të sjellë shërbime të besueshme dhe cilësore të lojërave të fatit për të gjithë klientët.

BonusDeri në 300 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Gunsbet është një kazino e nivelit të lartë dhe e besueshme që mundësohet nga një platformë e avancuar lojërash e zhvilluar nga profesionistë të kësaj industrie. Ekipi i tyre i ka kushtuar kohën dhe energjinë e tij krijimit të një platforme që lojtarët mund ta gjejnë të thjeshtë dhe të lehtë për t'u përdorur.

  BonusBonus mirëseardhjeje deri në 750$
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miratuar nga eCogra
  • Seksion i madh Microgaming
  • Ruletë e shkëlqyer në internet
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miratuar nga eCogra
  • Seksion i madh Microgaming
  • Ruletë e shkëlqyer në internet

  Ruby Fortune Casino u themelua në vitin 2003, por vitet e fundit është rritur ndjeshëm në popullaritet. Është një faqe e besueshme kazinoje që ofron një sërë lojërash të ndryshme për lojtarët në të gjithë botën. Slot machines janë komponenti kryesor dhe lojërat e kazinosë janë gjithashtu të disponueshme.

  Bonus100% deri në 1600 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shumë monedhë
  • Miratuar nga eCogra
  • Të gjitha pajisjet mund të luhen
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shumë monedhë
  • Miratuar nga eCogra
  • Të gjitha pajisjet mund të luhen

  Jackpot City Casino ka kohë që është në dispozicion në treg. E themeluar në vitin 1998, kazino u ofron lojtarëve të saj një shumëllojshmëri lojërash kazino në internet dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, të disponueshme për t'u luajtur në disa pajisje të ndryshme. Jackpot City Casino ka një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe është certifikuar nga një agjenci e pavarur testimi, eCOGRA. Lojtarët mund të regjistrohen për një llogari dhe të shijojnë një përvojë të sigurtë dhe të sigurt lojrash.

  Bonus100% Deri në 1000 € + 125 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. VulkanVegas është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • 10 gjuhë të mbështetura
   • Shumëllojshmëri pagesash
   • Mbështetje 24/7
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • 10 gjuhë të mbështetura
   • Shumëllojshmëri pagesash
   • Mbështetje 24/7

   Rabidi NV Holding është kompania mëmë e Boomerang Live Casino, e cila u themelua në vitin 2020. Kazinoja është emëruar si Boomerang për të nxjerrë në pah lojërat me RTP të lartë. Kazinoja reklamon zgjedhjen e saj të lojërave si me një RTP të lartë.

   BonusDeri në 120 dollarë + 120 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • 96%+ Pagesa në Top Sports
   • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
   • Kazino bastesh sportive
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • 96%+ Pagesa në Top Sports
   • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
   • Kazino bastesh sportive

   20Bet Casino është një kazino live online që u themelua nga një ekip profesionistësh të pasionuar që kishin vetëm një ide në mendje, për të dalë me një produkt që do të sjellë një përvojë më të mirë për bastorët. Për të krijuar një faqe që do të dallojë në turmë, ata kanë kombinuar përzgjedhjen më të gjerë të lojërave të kazinosë dhe tregjeve të basteve me metodat më të sigurta të depozitave.

   Bonus100% deri në 6000 € + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Loki është një kazino online që është pjesë e faqeve të lojërave të fatit të drejtuara nga operatori i njohur i kazinosë Dama NV, i njëjti operator pas BetsEdge Casino, Kingdom Casino dhe Oshi Casino, ndër të tjera. Loki Casino është i licencuar dhe i rregulluar në Curacao. Suksesi i tij mund t'i atribuohet përzgjedhjes së madhe të lojërave të kazinosë në internet, bonuseve të çmendura dhe miqësisë ndaj përdoruesit.

    BonusDeri në 775 € / 350 dollarë
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Program i mirë VIP
    • Shumë bonuse
    • Dizajn i mirë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Program i mirë VIP
    • Shumë bonuse
    • Dizajn i mirë

    Në 2021, Bizzo Casino u lançua. Gjatë gjithë kohës, ekipi mbështetës është i disponueshëm përmes bisedës live. Nëse përdoruesit duan ndihmë dhe nuk mund ta gjejnë atë në sajtin zhytës ose në FAQ, ata do të priten nga një mbështetje e sjellshme përmes platformës së bisedës live.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Paneli i lojtarit më të mirë
    • Dizajn i pastër
    • Kazino shumëgjuhëshe
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Paneli i lojtarit më të mirë
    • Dizajn i pastër
    • Kazino shumëgjuhëshe

    National Casino është një produkt i një grupi lojtarësh të pasionuar dhe me përvojë në internet, dhe për këtë arsye ky është vendi i përsosur i lojërave në internet. Faqja ka një temë të zezë dhe të artë dhe është një kazino live shumë elegant. Më e rëndësishmja, bonusi shfaqet në faqen kryesore dhe e bën më të lehtë për lojtarët të dinë se çfarë mund të pretendojnë dhe të lundrojnë në të gjithë faqen.

    BonusDeri në 1000 €
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Oferta bonus mirëseardhjeje
    • 3500 lojëra
    • Ofrohet luajtje e menjëhershme
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Oferta bonus mirëseardhjeje
    • 3500 lojëra
    • Ofrohet luajtje e menjëhershme

    Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Nomini është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

    BonusDeri në 5000 $/€
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Zgjedhje masive e Playtech
    • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
    • Kazino premium
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Zgjedhje masive e Playtech
    • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
    • Kazino premium

    Mansion Live Casino është një faqe e madhe e basteve online live në Mbretërinë e Bashkuar që përdor softuerin Playtech për të siguruar që përzgjedhja e lojës ofron diçka për të gjithë. Duke qenë se është themeluar në vitin 2004, operatori ka fituar një përvojë të madhe ndër vite, gjë e cila është e dukshme në bonuset, shërbimin mbështetës dhe arkëtarin online. Mansion ka një numër të madh klientësh të përkushtuar të cilët kanë luajtur në kazino live për shumë vite dhe me kënaqësi do t'ua sugjerojnë atë entuziastëve të tjerë të lojërave elektronike, lojërave tavoline dhe lojërave të tjera.

    Shfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Cilat janë bonuset e depozitave të kazinove të drejtpërdrejta?

    Cilat janë bonuset e depozitave të kazinove të drejtpërdrejta?

    Siç lë të kuptohet emri, një bonus depozite live kazino është një ofertë promovuese për të inkurajuar lojtarët e rinj të regjistrohen dhe të depozitojnë para. Këto shpërblime zakonisht dyfishojnë shumën fillestare të depozitës në para të patërhequra. Kazinoja më e mirë e bonusit të depozitave madje mund të trefishojë shumën e bonusit.

    A Bonusi i depozitës së ndeshjes është më i zakonshmi bonus depozitimi i drejtpërdrejtë i kazinosë për lojtarët e rinj. Duke përdorur një përqindje, kazinoja thjesht do të dyfishojë ose trefishojë depozitën e parave reale. Të tjera bonuset më të mira të kazinosë live përfshijnë rrotullime falas, ringarkoni bonuse dhe kthim parash.

    Cilat janë bonuset e depozitave të kazinove të drejtpërdrejta?
    Bonuset më të mira të kazinosë live

    Bonuset më të mira të kazinosë live

    Ofertat e bonusit të kazinosë mund të vijnë si bonuse të mirëseardhjes ose programet e besnikërisë. Promovimet e mirëseardhjes janë të përshtatura për të nënshkruar të rinj, ndërsa programet e besnikërisë janë bonuse për lojtarët ekzistues. Më poshtë janë llojet e ndryshme të bonuseve të depozitave për lojtarët e rinj dhe besnikë:

    Bonusi i ndeshjes së depozitave

    Ky është bonusi më i zakonshëm i mirëseardhjes në faqet e drejtpërdrejta të kazinosë. Me këtë bonus, kazinoja live do të përputhet me depozitën fillestare të lojtarit me një përqindje specifike. Kazinoja e drejtpërdrejtë do të specifikojë gjithashtu shumën maksimale të bonusit.

    Për shembull, një kazino live mund të mirëpresë lojtarë të rinj me një bonus ndeshjeje depozite 100% deri në 200 dollarë. Tani supozoni se një lojtar bën një depozitë prej 20 dollarësh. Kazinoja e drejtpërdrejtë do të përputhet me atë depozitë me 20 dollarë në para të bonusit që nuk mund të tërhiqen, duke i dhënë lojtarit një bankroll total prej 40 dollarësh. Mos harroni, shuma maksimale është 200 dollarë, edhe nëse lojtari depoziton më shumë.

    Bonusi i ringarkimit

    Bonuset e ringarkimit janë gjithashtu gjerësisht të disponueshme, si bonuset e depozitave. Këto bonuse shpesh lidhen me bonusin e depozitave të ndeshjes, që do të thotë se strukturat e tyre janë identike. Motivimi kryesor pas bonuseve të ringarkimit është inkurajimi i lojtarëve të rinj që të depozitojnë dhe të luajnë duke përdorur para të vërteta. Lojtarët ekzistues mund të kërkojnë gjithashtu një bonus ringarkimi.

    Por ndryshe nga bonuset e depozitave të cilat shpesh kanë më shumë se 100%, përqindja përputhet bonuse të ringarkimit të drejtpërdrejtë të kazinosë shpesh është më e ulët. Në shumicën e rasteve, një bonus ringarkimi i drejtpërdrejtë i kazinosë për lojtarët e rinj do të kishte një normë ndeshjeje prej 50%. Por vini re se përqindja mund të jetë shumë më e ulët për klientët besnikë.

    Bonusi i rrotullimeve falas

    A bonusi i rrotullimeve falas është një shpërblim i drejtpërdrejtë i kazinosë për lojtarë besnikë dhe të rinj. Kazinoja mund t'i shpërblejë lojtarët me një numër të caktuar rrotullimesh në një automat të caktuar, shpesh ato që kazinoja dëshiron t'u prezantojë lojtarëve. Bonuset e rrotullimit falas mund të vijnë si një bonus depozite i pavarur ose pjesë e promovimit të bonusit të depozitës së ndeshjes.

    Gjëja e mirë për bonuset e rrotullimit falas është se ato janë të lehta për t'u kërkuar dhe tërhequr. Kazinoja do të specifikonte makinën në të cilën për të luajtur lojëra, dhe lojtarët mund të marrin një pagesë pasi të pastrojnë termat dhe kushtet. Kjo do të thotë që lojtarët duhet të jenë të kujdesshëm me veçoritë e sloteve si Kthimi te lojtari (RTP) dhe paqëndrueshmëria kur pretendojnë rrotullime falas.

    Bonusi i kthimit të parave

    Kazinotë e drejtpërdrejta kuptojnë se humbjet mund të ulin moralin e shumicës së lojtarëve. Pra, këto kazino mund të ofrojnë shpërblimet e bonusit të kthimit të parave për të mbrojtur lojtarët nga humbjet zemërthyese. Është thjesht një rimbursim i humbjeve të lojtarit gjatë një periudhe të caktuar. Ashtu si bonuset e depozitave të ndeshjeve, bonuset e kthimit të parave janë në përqindje.

    Për shembull, një kazino live mund të ekzekutojë një program kthimi parash të hënën prej 10% deri në 50 dollarë. Kjo do të thotë që lojtarët do të marrin një rimbursim prej 10% deri në 50 dollarë për të gjitha humbjet e tyre të së hënës. Edhe pse e vogël, është e mjaftueshme për t'i lejuar lojtarët të fitojnë një pagesë në lojërat e tyre të preferuara të kazinosë.

    Kredite bastesh pa rrezik

    Këto bonuse të drejtpërdrejta të kazinosë janë të përhapura në tregun e rregulluar të iGaming në SHBA. Me një kredit bast pa rrezik, lojtarët duhet vetëm të vendosin bastin e tyre të parë me para të vërteta dhe të kërkojnë shpërblimin nëse basti humbet. Por nëse basti fiton, ata marrin pagesat e tyre si zakonisht.

    Ja se si funksionon një kredi kazino pa rrezik; një kazino live mund të ofrojë një bast pa rrezik deri në 100 dollarë për lojtarët e rinj. Një lojtar më pas do të vendosë një bast prej 20 dollarësh në një lojë kazino live. Lojtari merr 20 $ në fonde bonus nëse është një humbje. Por nëse basti i tyre i parë fiton, ata nuk marrin asgjë.

    Bonusi me rul të lartë

    Ky është një term i përgjithshëm që përdoret për t'iu referuar bonuseve live të kazinosë për lojtarët që bastojnë shuma të mëdha. Me fjalë të tjera, një bonus i lartë rul ndihmon kazinonë live të tërheqë dhe të mbajë lojtarë me shpenzime të larta. Këto përfitime të kazinosë përgjithësisht ofrojnë paketa më bujare sesa bonuset standarde.

    Një bonus i lartë rul mund të marrë shumë forma. Kazinoja live mund ta ofrojë këtë bonus si rrotullime falas, kthim parash ose një bonus depozite ndeshjeje. Për shembull, a paketë bonusi me rul të lartë mund të ofrojë një bonus depozite ndeshjeje prej 300% deri në 5000 dollarë. Kazinoja e drejtpërdrejtë më pas mund të vendosë depozitën kualifikuese si 500 dollarë.

    Bonuset më të mira të kazinosë live
    Si të kërkoni një bonus depozite të drejtpërdrejtë në kazino

    Si të kërkoni një bonus depozite të drejtpërdrejtë në kazino

    Procesi për të kërkuar një bonus depozite të drejtpërdrejtë të kazinosë mund të ndryshojë midis kazinove. Por më poshtë janë hapat e përgjithshëm të zbatueshëm në shumicën e faqeve të lojërave të fatit:

    Hapi 1. Krijo një llogari të drejtpërdrejtë kazino

    Përpara se të kërkojnë bonusin e depozitës, lojtarët duhet të krijojnë një llogari në kazinotë më të mira live. Lojtarëve u kërkohet shpesh të plotësojnë formularin e regjistrimit me informacione si emri, numri i telefonit, emaili, vendbanimi dhe më shumë.

    Hapi 2. Bëni një depozitë minimale

    Pas krijimit të llogarisë, hapni arkën dhe bëni një depozitë minimale kualifikuese. Lojtarët gjithashtu mund të kenë nevojë të fusin një kod bonus për të kërkuar bonusin pas depozitimit. Për më tepër, konfirmoni nëse metodat popullore të pagesës kanë të drejtë për bonusin e depozitës. Disa kazino nuk shpërblejnë depozitat e portofolit elektronik për herë të parë.

    Hapi 3. Pranoni bonusin dhe luani

    Bonusi i depozitës së drejtpërdrejtë të kazinosë do të pasqyrohet në bilancin e llogarisë së lojrave nëse depozita është e suksesshme. Tani hapni bibliotekën e lojërave të kazinosë live dhe luani.

    Si të kërkoni një bonus depozite të drejtpërdrejtë në kazino
    Kërkesat e basteve të bonusit të kazinosë live

    Kërkesat e basteve të bonusit të kazinosë live

    Disa lojtarë shpesh anashkalojnë një bonus depozite të kazinosë sepse mendojnë se këto bonuse nuk janë të tërheqshme. Ndërsa kjo është pjesërisht e vërtetë, lojtarët mund të arkëtojnë çdo fitim nga bonusi i depozitës pasi plotësojnë kërkesat e bastit. Ky është numri i herëve që klientët live të kazinosë duhet të luajnë duke përdorur një shumë të barabartë me paratë e bonusit përpara se të arkëtojnë fitimet e tyre.

    Për shembull, një kazino live mund të mirëpresë klientët e rinj me një bonus depozite prej 200 dollarësh. Më pas, kazinoja e drejtpërdrejtë specifikon se lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë bastesh 20x përpara se të tërheqin ndonjë fitim. Kjo do të thotë që lojtarët duhet të vënë bast 4000 dollarë (20 x 200 dollarë) përpara se të arkëtojnë fitimet nga bonusi. Përfundimi është se bonusi më i mirë i kazinosë live ka një kontribut më të ulët të basteve të bonusit.

    Kërkesat e basteve të bonusit të kazinosë live
    Kushtet e Bonusit të Kazinosë Live

    Kushtet e Bonusit të Kazinosë Live

    Kërkesa e bastit të bonusit nuk është e vetmja gjë që duhet kërkuar në termat dhe kushtet e bonusit. Shumica e printimeve gjobë bonus kanë kushte të tjera që lojtarët duhet të plotësojnë përpara se të tërheqin ndonjë fitim. Vini re se bonusi i depozitave në kazino live do të skualifikojë automatikisht lojtarët që nuk arrijnë të përmbushin kërkesat.

    Këtu janë kushtet shtesë të bonusit për t'u marrë parasysh:

    • Shuma minimale e depozitës: Ky kusht bonus është relativisht i vetëshpjegueshëm. Patronët e kazinosë live duhet të depozitojnë një shumë kualifikuese për të kërkuar shpërblimin. Nëse depozita minimale kualifikuese është 30 dollarë dhe lojtarët bëjnë një depozitë prej 25 dollarësh, ata nuk do të marrin një shpërblim.
    • Periudhe e vlefshme: Printimi i bonusit do të specifikojë gjithashtu datat e skadimit të bonusit. Për shembull, lojtarët mund të kenë 14 ditë për të kërkuar bonusin dhe 30 ditë të tjera për të përmbushur kërkesat e bastit.
    • Specifikimi i lojës: Bonuset kryesore të depozitave të drejtpërdrejta të kazinosë specifikojnë gjithashtu kontributet e lojës. Një bonus depozite mund të ketë një kontribut 70% në ruletë, me lojërat e tjera live që kontribuojnë pjesën tjetër. Disa kazino madje mund të specifikojnë titullin e lojës, veçanërisht me rrotullime falas.
    • Fitimet maksimale: Kazinotë e drejtpërdrejta shpesh mbulojnë shumën më të madhe që lojtarët mund të fitojnë nga bonusi i depozitave. Pra, nëse shuma maksimale është 1000$ dhe lojtari fiton 10000$ duke luajtur Lightning Roulette nga Evolution, pagesa maksimale është vetëm 1000$.
    • Kufijtë e basteve: Lojtarët mund të dëshirojnë gjithashtu të kontrollojnë nëse kazinoja ka treguar një kufi bastesh në bonus. Disa kazino të drejtpërdrejta do të anulojnë menjëherë përparimin e bonusit të lojtarit nëse ata vënë bast më shumë se shuma e specifikuar.
    Kushtet e Bonusit të Kazinosë Live

    Të rejat e fundit

    Kërkoni një bonus të rimbushjes së kazinosë deri në 200 € në 24Slots
    2023-05-30

    Kërkoni një bonus të rimbushjes së kazinosë deri në 200 € në 24Slots

    Bonuset e ringarkimit u japin kazinove të drejtpërdrejta mundësinë e përsosur për të vlerësuar besnikërinë duke rimbursuar një pjesë të depozitës totale të lojtarit. Por këto bonuse kazinoje mund të kenë struktura të ndryshme, duke përcaktuar përfundimisht përvojën tuaj me shpërblimin.

    A janë kurthe bonuset e kazinosë live në internet apo mundësi bastesh falas?
    2022-12-04

    A janë kurthe bonuset e kazinosë live në internet apo mundësi bastesh falas?

    Pothuajse të gjitha kazinotë live online u ofrojnë lojtarëve bonuse dhe gjëra të tjera të bukura këto ditë. Por, përveç bonuseve të kazinosë live në internet, juria është ende jashtë. Ndërsa kazinotë pretendojnë se këto promovime u japin lojtarëve mundësi lojrash falas, kritikët argumentojnë se bonuset janë në të vërtetë kurthe të vendosura mirë për lojtarët. Pra, pasi të lexoni këtë postim, do të dini nëse ia vlen të pretendoni bonuset e drejtpërdrejta të kazinosë ose nëse ato janë thjesht karrem.

    NiveliCasinoBonusRating
    11xBetDeri në 1500 €9.2
    222BETDeri në 300 €8.7
    3Betwinner390 € Me kod bonus CASINORANK8.91
    4Play MillionDeri në 200 €8
    5GunsbetDeri në 300 €7.6
    6Ruby FortuneBonus mirëseardhjeje deri në 750$9.1
    7Jackpot City100% deri në 1600 dollarë6
    8VulkanVegas100% Deri në 1000 € + 125 rrotullime falas8
    9Boomerang Casino7.6
    1020betDeri në 120 dollarë + 120 rrotullime falas7.78

    FAQ

    Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

    Çfarë është një Bonus i Depozitës së Kazinosë Live?

    Një bonus depozite live në kazino është para pa pagesë që nuk mund të tërhiqet që u jepet lojtarëve pasi kanë bërë një depozitë me para reale. Ky bonus është zakonisht për lojtarët e rinj dhe besnikë.

    Si funksionon një bonus i depozitave të drejtpërdrejta të kazinosë?

    Bonuset e depozitave të drejtpërdrejta të kazinosë janë një përqindje e përputhur në depozitën e parave reale të lojtarit. Për shembull, një bonus depozite 100% do të thotë që lojtarët do të marrin një shumë të barabartë me depozitën fillestare.

    A ka lloje të ndryshme të bonuseve të depozitave të drejtpërdrejta të kazinosë?

    Po, një bonus depozite live në kazino është një term i përgjithshëm për çmimet e dhëna pasi të keni bërë një depozitë të vërtetë parash. Këto përfshijnë një bonus depozite ndeshjeje, rrotullime falas, kthim parash ose një bast pa rrezik.

    A mund të kërkoj një bonus depozite të drejtpërdrejtë të kazinosë më shumë se një herë?

    Asgjë nuk i ndalon lojtarët të kërkojnë një bonus për kthimin e parave pas pretendimit të një ringarkimi ose bonusi të depozitës së ndeshjes. Por mbani mend se nënshkruesit e rinj mund të mbledhin bonuse për depozitat e ndeshjeve vetëm një herë.

    A ka një shumë minimale depozite për një bonus depozite të drejtpërdrejtë të kazinosë?

    Po, shumica e bonuseve të depozitave të kazinosë live kanë një shumë minimale kualifikuese. Shuma specifike varet nga kazinoja dhe bonusi i ofruar. Shumat e zakonshme minimale të depozitave variojnë nga $10 në $20, por kjo mund të ndryshojë midis kazinove.

    A kanë kërkesa për bast bonuset e depozitave të kazinosë live?

    Pothuajse të gjitha bonuset e drejtpërdrejta të kazinosë kanë kërkesa për bast. Megjithatë, disa kazino mund të ofrojnë shpërblime pa bast, megjithëse këto janë të rralla.

    A mund të tërheqin menjëherë lojtarët e kazinosë drejtpërdrejt fitimet e bonusit?

    Tërheqja e fitimeve të bonusit nga një kazino live varet nga termat dhe kushtet e kazinosë. Bonuset shpesh kanë kërkesa për baste, të cilat diktojnë se sa duhet të vini bast përpara se të tërhiqni fitimet. Për të tërhequr fitimet e bonusit, duhet të plotësoni këto kërkesa dhe çdo kufizim shtesë. Gjithmonë lexoni termat dhe kushtet për të kuptuar kërkesat për çdo bonus.

    A janë bonuset e depozitave të drejtpërdrejta të kazinosë vetëm për lojtarët e rinj?

    Jo, kazinotë live mund të ofrojnë bonuse depozitash edhe për lojtarët besnikë. Shembuj të mirë janë bonuset e ringarkimit, kthimi i parave të gatshme dhe bonuset e larta.