Zbulohen sekretet e bonusit të kazinosë High Roller

Bonuset

2022-06-15

Eddy Cheung

Duke qenë se konkurrenca për lojtarët është e ashpër, shpërblimet në kazinotë live janë të zakonshme. Shpesh, kazinotë u ofrojnë lojtarëve të rinj bonuse të depozitave ose pa depozita për t'i inkurajuar ata të bashkohen. Më pas, ndërsa vazhdoni të vendoseni në kazino live, operatori mund të hedhë kthim parash javore dhe të depozitojë shpërblime në rrugën tuaj. 

Zbulohen sekretet e bonusit të kazinosë High Roller

Por është bonusi i lartë i kazinosë që me siguri do të tërheqë lojtarë 'të mëdhenj' me shumicë. Kjo është në thelb mënyra kryesore që përdor kazinoja e drejtpërdrejtë për të njohur përpjekjet dhe angazhimin e lojtarëve të lartë. Pra, ky lexim i shkurtër hedh një vështrim në bonusin e lartë në kazino dhe si të përfitoni nga ky çmim. 

Çfarë është një bonus i lartë i kazinosë?

A bonus i lartë rul është një shpërblim kazino që u jepet lojtarëve me role të larta ose lojtarëve VIP. Këta janë lojtarë me bankrolla të mëdha që depozitojnë shuma të mëdha në kazinotë më të mira live. Jo vetëm kaq, këta lojtarë bëjnë bastet maksimale në çdo lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë ata luajne. Pra, me pak fjalë, arritja e statusit të nivelit të lartë kërkon që lojtarët të shpenzojnë mijëra kredite në kazino për të grumbulluar sa më shumë pikë VIP të jetë e mundur.

Si funksionon bonusi i kazinosë me rul të lartë?

Bonusi i lartë me rul është pjesë e skemës së promovimeve të mirëseardhjes së kazinosë. Si të tilla, ato janë shumë të ngjashme me shpërblimet e tjera të kazinosë. Ky bonus është i disponueshëm për lojtarët e rinj që depozitojnë një shumë më të madhe se normalja. Kjo shpesh është më shumë se 1000 dollarë. Gjithashtu, vetë bonusi i lartë i rulit mund të variojë nga 100% në 400%.

Ja një shembull; bonusi standard i mirëseardhjes në kazino live mund të jetë 100% deri në 200 dollarë. Në atë rast, lojtarët mund të depozitojnë deri në 200 dollarë për të marrë një shtesë prej 200 dollarësh në para të gatshme bonus. Kjo do të thotë që ju do të filloni të luani kumar me një bankroll prej 400 dollarësh. Bonusi më i mirë me rul të lartë funksionon në mënyrë të ngjashme. Por siç pritej, mund t'ju duhet një kod i lartë bonusi për të aktivizuar shpërblimin. 

Bonusi i lartë me rul është i ndryshëm nga standardi bonuset e kazinosë sepse nuk është i disponueshëm për të gjithë lojtarët. Gjithashtu, bonuset e larta mund të arrijnë mijëra dollarë, ndërsa bonuset tipike të kazinosë arrijnë deri në disa qindra dollarë. Por në përgjithësi, nuk ka ndonjë ndryshim domethënës midis këtyre dy shpërblimeve të kazinosë. 

Si të merrni shpërblimin tuaj të parë të lartë të kazinosë?

Çështja është se bonuset e larta të kazinosë me rul nuk ofrohen në asnjë faqe tjetër të kazinosë live. Kështu që lojtarët duhet të gërmojnë më thellë për të gjetur një kazino të drejtpërdrejtë që ofron këtë promovim. Së pari, këtu mund të zgjidhni një kazino me bonus të lartë LiveCasinoRank. Këto kazino janë zgjedhur me kujdes për t'u siguruar që ato janë të licencuara dhe të rregulluara nga roje të njohura në industri. Gjithashtu, promovimet e bonusit janë realiste, për të mos thënë aspak. 

Pasi të keni lënë mënjanë disa zgjedhje, zbuloni shumën që ofrojnë dhe kushtet e bonusit. Në lojërat e fatit në internet, sa më i madh të jetë bonusi, aq më mirë, megjithëse kërkesat e bastit duhet të jenë përcaktues. Për shembull, një bonus 1,000 dollarë me një kërkesë bastesh 30 herë është më i mirë se një bonus 1,500 dollarë me një kërkesë 50 herë për të luajtur. Kjo do të thotë që ju do të jeni në gjendje të shlyeni të parën shumë më shpejt.

Shtypja e imët e bonusit mund të përcaktojë gjithashtu kufizimet e lojës, kufijtë maksimalë të basteve dhe afatet kohore. Për shembull, nëse bonusi i lartë me rul është i kufizuar në një automat të caktuar dhe ju jeni një lojtar i zjarrtë i blackjack-ut, është mirë të vazhdoni të shfletoni opsionet tuaja. Gjithashtu, kufiri maksimal i basteve duhet të jetë mjaft i lartë për t'ju lejuar të përmbushni kërkesat e basteve sa më shpejt që të jetë e mundur.

Bonusi i lartë me rul kundrejt bonusit VIP – cili është ndryshimi?

Deri në këtë pikë, mund të pyesni se në cilën kategori bonus përfshihen promovimet VIP. Siç u tha në fillim, bonusi i lartë i kazinosë është pjesë e skemës së bonusit të mirëseardhjes. Prandaj, lojtarët e rregullt në kazino live mund ta harrojnë fare këtë bonus dhe të përqendrohen në programet e besnikërisë si kthimi i parave dhe bonuset e depozitave.

Duke folur për programet e bonusit të besnikërisë, pikërisht këtu do të gjeni promovime VIP. Me fjalë të tjera, ky bonus nuk është i disponueshëm për lojtarët për herë të parë. Në vend të kësaj, lojtarët duhet të dëshmojnë përkushtimin e tyre ndaj kazinosë duke vendosur shuma të konsiderueshme për të marrë statusin VIP. Anëtarët do të marrin pikë VIP dhe do të ngjiten në shkallë sa herë që depozitojnë dhe luajnë për të fituar këtë status. 

Më poshtë janë disa kërkesa standarde VIP:

  • Lojëra shpesh në kazino live.
  • Shpesh bast me një shumë të konsiderueshme parash në kazino.
  • Kohëzgjatja në të cilën lojtari i kazinosë live ka qenë anëtar.

Të bëhesh lojtar VIP ka shumë përparësi. Së pari, kazino mund t'ju befasojë me një udhëtim pushimi në Las Vegas ose një Ferrari krejt të ri. Gjithashtu, do të shijoni gjëra të tilla si pagesat e shpejta, kufijtë e rritur të transaksioneve, ftesat e turneut dhe një menaxher llogarie personale. Gjithashtu, lojtarët VIP marrin bonuse më të larta të rifreskimit në krahasim me mesataren e Joes.

Të rejat e fundit

Pragmatike Play Delights Live Kazino Lojtarët me Snakes & Ladders Live
2023-05-25

Pragmatike Play Delights Live Kazino Lojtarët me Snakes & Ladders Live

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 €
Luaj tani
Betwinner
Betwinner:390 € Me kod bonus CASINORANK
22BET
22BET:Deri në 300 €