Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Booi

BooiResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
BonusBonus 300$ + 125 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Booi is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset e kazinosë janë mjaft domethënëse në tërheqjen e lojtarëve nga e gjithë bota. Çdo lojtar, pavarësisht nga niveli i përvojës, dëshiron të përfitojë nga stimujt dhe promovimet më të mira për të rritur fitimet e tyre.

Fatkeqësisht, Booi Live Casino nuk po ofron bonuse për lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë, por pritet që në të ardhmen e afërt ata të konsiderojnë ofrimin e bonuseve për lojtarët e tregtarëve të drejtpërdrejtë.

Bonusi i rrotullimeve falasBonusi i rrotullimeve falas
+1
+-1
Mbyll
Games

Games

Për një eksperiencë më realiste, hyni në menunë Live Games. Booi Casino gjithashtu u ofron lojtarëve opsione në këtë drejtim. Kështu që zgjidhni të preferuarin dhe lidhni një lojë në kohë reale me një tregtar të drejtpërdrejtë.

Kategoria e kazinosë live ofron një përvojë emocionuese dhe emocionuese kumari që do të vërë në provë adrenalinën e lojtarit. Ai ofron një shumëllojshmëri të veçantë të lojërave të kazinosë të paraqitura nga krupierët e jetës reale. I gjithë aksioni zhvillohet në një studio të sofistikuar, me kamera të nivelit të lartë që kapin të gjitha. Këto janë disa shembuj:

 • Auto Ruletë
 • Sweet Bonanza Candyland
 • Baccarat & Sic Bio
 • Blackjack me shpejtësi
 • Një Blackjack dhe shumë të tjerë

Software

Zgjedhja e madhe e lojërave të ofruara nga Booi Casino nuk do të ishte e mundur pa ndihmën e disa zhvilluesve të njohur të softuerit. Atyre u kërkohet të ofrojnë lojëra kazino që e bëjnë përvojën e çdo lojtari të paharrueshme. në dispozicion "OfruesitLista " i lejon lojtarët të filtrojnë me shpejtësi hollin dhe të zbulojnë titujt e tyre të preferuar.

Shumica e furnizuesve të softuerit të përdorur nga kazino live Booi janë të njohur në industrinë e kazinove në internet. Disa nga ofruesit e programeve më të njohura janë:

 • Lojëra evolucionare
 • G24 drejtpërdrejt
 • Lojë pragmatike
 • Swintt
 • Bast Games.tv
Payments

Payments

Booi Casino ofron shërbime bankare plotësisht të sigurta. Një kazino online e licencuar do të pranojë vetëm metodat e pagesës që plotësojnë kërkesat më të larta të kriptimit. Disa nga opsionet e mbështetura të pagesës janë:

 • Skrill
 • Neteller
 • Webmoney
 • Interac
 • Visa/MasterCard dhe të tjera

Tërheqjet e kërkuara në Booi përpunohen nga 20 minuta në 2 orë, gjë që është dukshëm më e shpejtë se faqja e zakonshme e kazinosë që pranon një depozitë minimale modeste.

Deposits

Booi është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Booi ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Neteller, Credit Cards, MasterCard, MuchBetter , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Booi për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

Booi u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+173
+171
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+5
+3
Mbyll

Languages

Softueri shumëgjuhësh i lojërave është i disponueshëm në kazino online Booi. Pranohen lojtarë nga kontinenti evropian dhe disa kombe të tjera. Lojtarët mund të kalojnë shpejt dhe thjesht midis disa gjuhëve që mbështet Booi Casino. Lojtarët shpesh bisedojnë në këto gjuhë. Ato përbëhen nga:

 • polonisht
 • frëngjisht
 • portugeze
 • anglisht
 • rusisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Booi . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Booi i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Booi është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

BooiLive Casino është një platformë e mirënjohur kazinoje që u lançua në vitin 2019. Globonet BV dhe PlayFortuna Casino e zotërojnë së bashku. Netglobe Services Limited mbikëqyr të gjitha aktivitetet e Booi Casino. Komisioni i Lojërave elektronike në Curacao i dha biznesit mëmë një licencë master, e cila drejton Booi Casino. Kjo kazino synon kryesisht tregjet evropiane dhe kanadeze.

Kazinoja është përgjegjëse për dokumentacionin e saj, i cili kontrollohet rregullisht. Lojtarët kanadezë mund të kenë besimin e tyre në këtë sajt sepse duket se është i besueshëm dhe i sigurt. Booi Live Casino është një operator ligjor që është pjesë e një familje biznesesh lojrash me një reputacion të fortë. Kazinoja është në pronësi dhe operohet nga e njëjta korporatë që mbikëqyr markën e njohur PlayFortuna. Të dy kanë standarde shumë të cilësisë së lartë dhe lojtarët mund të shijojnë një sërë lojërash emocionuese.

Është një kazino relativisht e re që drejtohet në mënyrë profesionale. Booi Live Casino fokusohet në ofrimin jo vetëm të një eksperience të besueshme, por edhe argëtuese, të cilën e bën duke prezantuar një uebsajt të gjallë, imagjinativ, por të thjeshtë dhe intuitiv me temë nga një xhungël kumari dhe banorët e saj.

Pse Plat në Live Casino

Kazino online Booi ka krijuar një emër të mirë përmes një sërë veçorish të shkëlqyera. Booi Casino është një kazino e sigurt për lojtarët nga Kanadaja dhe vendet e tjera në çdo mënyrë. Curacao dha licencën e kazinosë. I gjithë softueri i përdorur në faqen zyrtare është i licencuar dhe ka certifikatat e nevojshme. Booi Casino i përmbahet udhëzimeve të lojërave të përgjegjshme.

Shitësit kryesorë të programeve kompjuterike organizojnë dhe fuqizojnë lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë.

Booi Live Casino lejon tërheqje të shpejta me kufij të mëdhenj tërheqjesh. Lojtarët mund të fitojnë shuma të mëdha parash dhe t'i heqin ato shpejt.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2019

Account

Regjistrimi për një llogari me një Booi hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Booi dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Booi Casino përmban një ekip mbështetës të besueshëm. Ai përbëhet nga specialistë që punojnë gjatë gjithë kohës për t'u siguruar që lojtarët të marrin mbështetje kur u nevojitet. Ata mund të përdorin bisedën e drejtpërdrejtë për të kontaktuar stafin mbështetës në çdo kohë të ditës ose natës me pyetje ose ankesa. Ekuipazhi gjithashtu mund të kontaktohet me telefon ose email (support@booi.com).

 • Bisedë drejtpërdrejt: Po
 • Email: support@booi.com
 • Telefoni: +7(812) 309-57-19

Vetëm operatorët e mirëfilltë që mund të ndihmojnë lojtarët me çdo problem që lidhet me uebsajtin, punojnë për shërbimin e mbështetjes së kazinosë në internet Booi. Mos u shqetësoni, çdo pyetje nuk do të mbetet pa përgjigje; ata punojnë shumë për të dhënë një zgjidhje sa më shpejt të jetë e mundur.

Pse ia vlen të luhet në Live Casino

Duket se Booi Live Casino bën gjithçka që është e mundur për të fituar dashurinë e klientëve të saj. Por është një preferencë personale. Popullariteti i Booi megjithatë po rritet me shpejtësi.

Ata thjesht duhet të ofrojnë stimuj për lojëra me një tregtar të drejtpërdrejtë. Booi Casino i përmbahet rreptësisht rregullave në mënyrë që ta luajë të sigurt. Ata kanë ndjekur të gjitha rregullat, kështu që është mjaft tipike, por nëse lojtarët marrin të drejtën bazë, ata nuk kanë nevojë të qëndrojnë të ndarë.

Në përgjithësi, mjedisi është modern dhe shpikës dhe në fakt nxjerr energji të madhe. Booi ka një të ardhme të ndritur përpara saj për shkak të pamjes së saj tërheqëse dhe funksionalitetit të fundit.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Booi për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Booi shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Booi ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Booi në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Booi . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Booi janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Monedhat

Monedhat

Bilanci i parave të llogarisë mund të plotësohet lehtësisht dhe përdoruesit mund të zgjedhin midis monedhës fiat dhe kriptomonedhave si alternativa. Disponueshmëria e më shumë alternativave të monedhës e bën të thjeshtë tërheqjen ose depozitimin e lojtarëve. Disa nga opsionet e monedhës të disponueshme në këtë kazino të drejtpërdrejtë janë:

 • Rrotullat braziliane
 • euro
 • Zloty polake
 • dollarë amerikanë
 • Ruppes indiane

Kur zgjidhni një monedhë, kini kujdes! Lojtarët nuk do të jenë në gjendje ta konvertojnë atë në një monedhë tjetër më pas.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher