Boomerang Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

Boomerang CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
Bonus
10 gjuhë të mbështetura
Shumëllojshmëri pagesash
Mbështetje 24/7
2000+ lojëra
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
10 gjuhë të mbështetura
Shumëllojshmëri pagesash
Mbështetje 24/7
2000+ lojëra
Boomerang Casino
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Asgjë nuk i nis lojërat më shpejt sesa një ofertë bonus prezantues. Shumica e kazinove në internet ofrojnë lojëra bonus të reja për regjistrime ose një ndeshje bonus depozite si një nxitje shtesë për të filluar dhe eksploruar përzgjedhjen e lojërave të disponueshme. Boomerang Live Casino ka zgjedhur t'i zgjerojë të dyja këto promovime për çdo lojtar të ri që regjistrohet dhe bën një depozitë në llogarinë e tyre të lojtarit të ri. Bonuset e ofruara për lojtarët e lojës me tregtarë të drejtpërdrejtë janë:

 • Bonusi i mirëseardhjes: 100% deri në 500 euro
 • Live Cashback: 25% deri në 200 euro
+4
+2
Mbyll
Games

Games

Boomerang është platforma për t'u vizituar nëse lojtarët duan një përvojë të ligjshme lojrash, me qindra lojëra kazino live. Çdo tryezë ka një ofertë unike dhe Evolution Gaming dhe Pragmatic Play janë ofruesit që ofrojnë shumicën e lojërave. Si rezultat, ata do të kenë akses në lojëra të nivelit të lartë me tregtarë të informuar dhe të aftë. Disa lojëra të njohura me tregtarë të drejtpërdrejtë janë:

 • Ruletë e ndriçimit
 • Lightning Blackjack
 • Lobi i Blackjack
 • Tigri i Dragoit
 • Lobi Baccarat

Një shumëllojshmëri e gjerë e lojërave më pak të njohura kazino janë në dispozicion, duke përfshirë Dragon Tiger, Sic Bo, lojëra me zare dhe të tjera.

Software

Lojërat drejtpërdrejt transmetohen drejtpërdrejt nga një kazino, dhe hostet dhe tregtarët atje sigurojnë funksionim të qetë. Kazino Boomerang ka lojëra nga ofrues me reputacion. Anëtarët mund të kenë akses në të gjithë titujt e tyre të preferuar në një platformë duke e bërë këtë. Disa biznese të zhvillimit të lojërave ofrojnë lojëra kazino për dhomën e lojërave, duke përfshirë:

 • Evolucioni
 • Pragmatike Live
 • Erë qiellore
 • Ne ajer
 • Ezugi dhe shumë të tjerë
Payments

Payments

Shumëllojshmëria e zgjedhjeve të pagesave e bën të thjeshtë depozitimin/tërheqjen në gjendjen e llogarisë. Kartat e rregullta bankare, një shumëllojshmëri kuletash elektronike me reputacion, kupona, transferta bankare dhe një numër kriptomonedhash, si Bitcoin, Ethereum, Litecoin dhe Ripple, janë të gjitha mënyra të sigurta dhe të sigurta për të bërë depozita. Teknologjia më e madhe e kriptimit SSL përdoret për të mbështetur të gjitha pagesat, duke mbrojtur paratë nga rreziqet e mundshme. Disa mënyra pagese të përdorura nga kjo kazino live janë:

 • Skrill
 • Viza
 • Neteller
 • Paysafecard
 • Payz

Minimumi i depozitave dhe tërheqjeve janë 10 €.

Deposits

Boomerang Casino është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Boomerang Casino ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Visa, Skrill, Neteller, Bank transfer, Crypto , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Boomerang Casino për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

Boomerang Casino u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Suksesi i një kazinoje live varet nga aksesueshmëria e asaj kazinoje nga përdoruesit ndërkombëtarë. Përdoruesit shumëkombëshe mund të hyjnë vetëm nëse kanë gjetur përmbajtje në gjuhën e tyre përkatëse, përveç gjuhës ndërkombëtare. Zhvilluesit e Boomerang Casino donin që klientët nga një gamë e gjerë vendesh të bashkoheshin. Boomerang Live Casino tani mbështet gjuhët e mëposhtme:

 • anglisht
 • gjermane
 • finlandez
 • norvegjeze
 • çeke dhe shumë të tjerë.
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Boomerang Casino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Boomerang Casino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Boomerang Casino është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Rabidi NV Holding është kompania mëmë e Boomerang Live Casino, e cila u themelua në vitin 2020. Kazinoja është emëruar si Boomerang për të nxjerrë në pah lojërat me RTP të lartë. Kazinoja reklamon zgjedhjen e saj të lojërave si me një RTP të lartë.

Disponueshmëria e gjuhëve finlandisht, hungarisht dhe polonisht i bën gjërat shumë më të aksesueshme për lojtarët e kazinove nga zona të ndryshme. Është një kazino Pay N Play këtu. Nuk ka nevojë të plotësoni dokumentet e lodhshme të regjistrimit. Lojtarët mund të përdorin teknologjinë e identifikimit të shpejtë të një kompanie financiare në vend të kësaj. Koha e tyre kursehet dhe tensioni ulet.

Faqja e lojërave Boomerang Live Casino do t'i tërheqë lojtarët që të kthehen herë pas here. Operatori i lojërave të fatit krenohet që ofron shërbimin më të madh ndaj klientit dhe kënaqësinë e lojërave në internet.

Ka disa gjuhë për tabelat e tregtarëve të drejtpërdrejtë dhe mund të vendosen kufizime në tabelë sipas listës së bankës. Lojërat e drejtpërdrejta transmetohen drejtpërdrejt nga një kazino, dhe drejtuesit dhe tregtarët janë mjaft të aftë për të siguruar që veprimi të ecë pa probleme.

Pse të luani në Boomerang Live Casino

Boomerang Casino ka një performancë të sigurt dhe pa probleme për shkak të një platforme të fortë lojrash dhe teknologjive të fundit të lojërave. Platforma është forcuar me metodat më të fundit të sigurisë për të mbrojtur paratë dhe informacionin. Për më tepër, operatori i kazinosë nuk do të zbulojë kurrë informacionin e lojtarit për ndonjë biznes të jashtëm.

Gama e gjerë e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë që janë të disponueshme në platformë kanë kaluar gjithashtu testime rigoroze. Kazinoja krenohet me një plan urbanistik të hijshëm, bashkëkohor që është i thjeshtë për t'u përdorur. Për më tepër, faqja e internetit ka një dizajn mahnitës dhe ofron një përvojë fantastike të kazinosë celulare.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020
Sajti i uebit: Boomerang Casino

Account

Regjistrimi për një llogari me një Boomerang Casino hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Boomerang Casino dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Shërbimi ndaj klientit në Boomerang Casino është shumë i mirëmbajtur dhe i disponueshëm 24 orë në ditë.

 • Email
 • Telefoni
 • Bisedë e drejtpërdrejtë

Çdokush mund të kontaktojë përfaqësuesit e shërbimit të klientit nëpërmjet telefonit, emailit ose bisedës së drejtpërdrejtë. Ata janë të përgatitur mirë në të gjitha aspektet e faqes në internet. Koha e përgjigjes është tepër e shpejtë, me përgjigjet e emailit që trajtohen në vetëm një orë. Faqja e FAQ-ve të kazinosë, e cila përfshin shumë informacione në të gjithë faqen e internetit, mund të konsultohet nëse ata kanë një pyetje të përgjithshme.

Pse ia vlen të luhet në Boomerang Live Casino

Boomerang duket të jetë një kazino legjitime me kushte të paqarta, një përzgjedhje të respektueshme të lojërave dhe kufij minimalë jashtëzakonisht të arsyeshëm të transaksioneve.

Luaj lojëra të vërteta me tregtarë nga disa prej zhvilluesve më të mirë të softuerëve, si Evolution Gaming dhe Pragmatic Play, në kazino live Boomerang. Provoni teknikat e lojërave të fatit në një shumëllojshmëri tavolinash argëtuese rulete, blackjack dhe baccarat.

Nëse lojtarët kanë nevojë për ndihmë gjatë lojës në kazino live Boomerang, ata kanë katër opsione. Shumë e rekomanduar!

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Boomerang Casino për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Boomerang Casino shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Boomerang Casino ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Boomerang Casino në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Boomerang Casino . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Boomerang Casino janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €