Boost Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
Boost Casino
Boost Casino is not available in your country. Please try:
Përfitimet
+ Pay 'N Play Casino
+ Tërheqje dhe rimbushje të shpejtë
+ Sasia më e madhe e bonuseve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high rollerBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (23)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (1)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (1)
Estonia
SoftwareSoftware (13)

Boost Casino

SafeEnt Limited, operatori i kazinosë Boost, e lançoi atë në vitin 2019. Bordi i Tatimeve dhe Doganave të Estonisë ka miratuar këtë kazino online Boost me pagesë dhe luaj.

Lojtarët nuk kanë nevojë për një llogari për të luajtur në kazinonë tonë Boost pa regjistrim. Ata duhet të përdorin Trustly për të bërë një depozitë dhe më pas të luajnë lojëra kazino Boost. Licencat nga autoritetet e lojërave në internet janë konfirmimi më i rëndësishëm i sigurisë së vërtetë të një faqeje kazinoje, dhe kjo ka licenca estoneze.

Pse të luani në Boost Live Casino

Licencimi i Estonisë përfshin konfidencialitetin e të dhënave, lojërat e provuara dhe të vërteta të kazinosë dhe depozitat dhe tërheqjet ligjore. Zgjedhja e vetëm vendndodhjeve të rregulluara shprehimisht të kazinove në internet mbron lojtarët nga rreziqet e lojërave të paligjshme.

Kjo kazino në internet nuk i rrezikon kumarxhinjtë me transaksione false me karta bankare ose informacione personale të vjedhura. Auditorët e qeverisë shikojnë praktikat financiare dhe gjyqësore të organizatës. Kjo është pikërisht arsyeja pse, pasi lojtarët e lojërave në internet konsiderojnë t'i bashkohen Boost Casino, ata nuk duhet të shqetësohen.

Kjo kazino është shumë e sigurt për të luajtur për kumarxhinjtë.

About

Ky sajt i lojërave në internet bëri debutimin e tij në vitin 2020. SafeEnt Limited operon kazinonë Boost, e cila debutoi në vitin 2019. Bordi i Tatimeve dhe Doganave të Estonisë ka miratuar këtë kazino online Boost me pagesë dhe luaj.

Boost vlerëson lojtarët e tij duke u ofruar atyre çmime, bonuse, promovime dhe oferta unike dhe të vlefshme, të cilat të gjitha synojnë të rrisin kënaqësinë e tyre në përvojën e Boost Casino.

Lojtarët mund të zgjedhin nga 21 tavolina të tregtarëve të drejtpërdrejtë të kazinosë Boost.

Games

Nëse dikush është i ri në lojërat e fatit, Boost Live Casino ka seksione për lojërat më të fundit dhe më të njohura, kështu që lojtarët do të dinë se çfarë të zgjedhin. Për shkak se operatori po shton gjithmonë lojëra të reja, numri i lojërave dhe ofruesve të lojërave ndryshon. Lojtarët kanë një zgjedhje midis 21 tavolinave të tregtarëve të drejtpërdrejtë të kazinosë Boost. Përsëri, shitësit kryesorë japin lojërat, kështu që mos u shqetësoni për cilësinë e tyre.

Kumarxhinjtë mund të luajnë blackjack live, ruletë live dhe baccarat live në kazino Boost. Lojëra të tjera të drejtpërdrejta janë gjithashtu të disponueshme për t'u luajtur përmes operatorit. Disa nga lojërat më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në këtë kazino janë:

 • Ndriçues blackjack
 • Ruletë e drejtpërdrejtë
 • Super Andar Bahar
 • Marrëveshje e drejtpërdrejtë ose pa marrëveshje
 • Live Casino Hold'em

Bonuses

Boost live casino ofron bonuse emocionuese për lojtarët e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Në depozitën fillestare, lojtarët do të marrin një bonus mirëseardhjeje deri në 1000 € plus rrotullime shtesë bonus nga Boost Casino. Oferta të tjera speciale me kohë të kufizuar, javore dhe ditore janë të disponueshme në faqen e internetit. Promovimet për kazino live përfshijnë:

 • 1000 € Tabela drejtuese e kazinosë live për Halloween
 • 500.000 € DROPS & WINS LIVE CASINO

Bastet e luajtura në Kazino Live, Video Poker, Lojëra Jackpot, Lojëra me letra dhe lojëra tavoline nuk kontribuojnë në kërkesat e ofertës për bast.

Payments

Boost live casino ofron mundësi të shumta pagese për lojtarët e saj. Brenda 5 minutave, tërheqjet e lojtarëve të kazinosë Boost do të jenë në duart e tyre. Për shkak se kjo është një kazino pa llogari, fondet tërhiqen përmes Trustly. Lajmi i keq është se nuk ka opsione shtesë të depozitave të kazinosë Boost. Mundësia e vetme e pagesës është:

 • Me besim

Tërheqja maksimale e fitimeve për lojtar në 30 ditë është 50 000 €. Nuk ka asnjë kërkesë për vërtetimin e identitetit nëse kumarxhinjtë fitojnë më pak se 2000 €. Vetëm në raste të jashtëzakonshme operatori mund të kërkojë deri në dy ditë pune për të kryer tërheqjet.

Monedhat

Lojtarët ndërkombëtarë nuk janë në gjendje të bëjnë depozita në monedha të tjera në Boost Live Casino. Euro duhet të mbështetet. Më shumë alternativa monetare do ta bënin të lehtë për përdoruesit nga e gjithë bota që të vizitojnë këtë kazino fantastike. Fatkeqësisht, ai ofron vetëm pagesa në një monedhë që është:

 • euro

Languages

Boost Live Casino, një kazino globale live online, u shërben lojtarëve nga e gjithë bota. Ai mbështet shumë gjuhë që përdoren shpesh nga përdoruesit e tij për t'iu përshtatur të gjithë lojtarëve. Ikona e flamurit ose e globit në këndin e sipërm djathtas e bën të thjeshtë kalimin ndërmjet gjuhëve. Më poshtë janë shembuj të gjuhëve kryesore:

 • estoneze
 • anglisht
 • finlandez
 • ruse

Software

Me rritjen e popullaritetit të lojërave live në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të rëndësishëm në përzgjedhjen e lojërave. Ndoshta lojtarët kanë një lojë të preferuar live të bërë nga një ofrues i caktuar i Kazinosë Live. Lojërat emocionuese të tregtarëve të drejtpërdrejtë në Boost Live Casino ofrohen nga dy liderë kryesorë të industrisë. Këta ofrues softuerësh janë:

 • Evolucioni
 • Lojë pragmatike

Pritet që në të ardhmen e afërt ata do të konsiderojnë shtimin e më shumë lojërave të kazinosë live nga ofrues të tjerë softuerësh.

Support

Pavarësisht nëse një lojtar ka një pyetje, një problem teknik ose thjesht disa shqetësime në lidhje me përdorimin e Boost, ekipi i tyre mbështetës i bisedës live është i disponueshëm dhe i gatshëm për të ndihmuar çdo ditë nga ora 11:00 deri në 01:00 CET. 

 • Bisedë e drejtpërdrejtë
 • Pyetjet e shpeshta

Përveç kësaj, nëse lojtari dëshiron të përshkallëzojë situatën, ai mund t'i dërgojë email stafit mbështetës të Boost. Për përgjigjet më të shpejta, Boost përfshin FAQ.

Pse ia vlen të luhet në Boost Live Casino

Kazino Boost Live është një kazino e mrekullueshme live. Disa nga arsyet për të depozituar dhe për të filluar të luani përfshijnë furnitorët kryesorë dhe lojërat me cilësi të lartë. Ka një bonus fantastik mirëseardhjeje, si dhe promovime dhe turne të mëtejshëm.

Në çdo rast, ka disa të meta për t'u adresuar në rishikimin tonë të kazinosë Boost. Nuk ka asnjë program VIP, për shembull, dhe ofrohet vetëm një mundësi tërheqjeje dhe depozitimi. Nuk ka asistencë 24 orëshe. Megjithatë, ekziston një zonë FAQ që mund të ndihmojë lojtarët ndërkohë.

Në përgjithësi, është një kazino e mirë live për kumarxhinjtë.