bwin

Age Limit
bwin
bwin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Rreth bwin

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, bwin shënon një 8 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 1998 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 30/08/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në bwin

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te bwin . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino dhe gjithashtu ofrojnë një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Free Bet Blackjack Live, Classic Roulette Live, Dream Catcher, Lightning Roulette, Blackjack , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, bwin ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në bwin

Me popullaritetin e lojërave të drejtpërdrejta në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ?

bwin ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Playtech, Play'n GO, Thunderkick, Bally, Pragmatic Play , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në bwin

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Bank transfer, Maestro, Neteller, Visa, MuchBetter , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në bwin ?

bwin është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të tij përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1998
BonusetBonuset (4)
Baste falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Bullgare
Daneze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Kroate
Polake
Rumune
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suedeze
Turke
LicencatLicencat (6)
AAMS Italy
Hungary Gambling Supervision Department
Kahnawake Gaming Commission
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
The Bulgarian State Commission on Gambling
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (42)
Auto Live RouletteBaccaratBaccarat Dragon Bonus
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
Classic Roulette LiveCrapsDream CatcherEuropean Roulette
Formula 1
Free Bet Blackjack Live
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kazino Holdem
Lakros
Lightning RouletteLive Blackjack VIP
Motorsport
Politika
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Volejbolli
Who Wants to be a Millionare
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (28)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
Dankort
EPS
Fast Bank Transfer
GiroPay
Google Pay
Instant Bank
Interac
MaestroMasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Pix
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Ticket Premium
Trustly
Visa
ePay
iDEAL
iDebit
instaDebit
oxxo
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Bullgaria
Hungaria
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
4ThePlayer
Ainsworth Gaming Technology
Bally
Bally Wulff
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Chance Interactive
Elk Studios
Fantasma Games
Gamevy
Gamomat
Golden Rock Studios
Hacksaw Gaming
Inspired
Iron Dog Studios
Lightning Box
Live 5 Gaming
Max Win Gaming
NetEnt
NetGame
NextGen Gaming
Novomatic
PariPlay
Play'n GOPlaytech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayRealistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Ruby Play
Slot Factory
Spinmatic
Stakelogic
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet