CampoBet Live Casino Rishikoni

Age Limit
CampoBet
CampoBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
+ Kazino dhe baste sportive
+ Tërheqje të shpejta

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (52)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean StudCraps
Dota 2
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Mini Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
RuletëSic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (1)
Trustly
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
ShtetetShtetet (10)
Brazili
Finlanda
Hungaria
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rusia
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (37)
1x2Gaming
All41 Studios
Amatic Industries
BF Games
Betsoft
Big Time Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Golden Rock Studios
GreenTube
Inspired
Iron Dog Studios
Leap Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Enterprise
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
Wazdan
Yggdrasil Gaming

About

CampoBet, i cili debutoi në vitin 2018, u ofron lojtarëve më të mirën e të dy botëve për përvojat më të larta të lojërave. Ekziston një shërbim i shkëlqyer i librave sportiv, një mori zgjedhjesh në lojë dhe qindra lojëra fantastike të kazinosë në internet.

Shtojini kësaj faktin që mund të kërkoni bonuse të shumta mirëseardhjeje sipas stilit tuaj të lojës, se ka shumë promovime të vazhdueshme dhe se ka mënyra të ndryshme pagese në dispozicion, duke përfshirë kriptovalutat si Bitcoin. Ju mund të shihni pse ajo tashmë ka zgjuar interesin tonë.

Pse të luani në Campobet Live Casino

Faqja kryesore e faqes së internetit të CampoBet Casino ka një navigim të thjeshtë me lidhjet e Sporteve/Kazinosë/Kazinosë Live/Promovimeve/Turneve në krye dhe butonat e hyrjes/Regjistrimit në këndin e sipërm të djathtë të faqes në internet. Në këndin e sipërm majtas, lojtarët mund të hyjnë në menunë Ndihmë ose të mësojnë rreth veçorive VIP të Kazinosë.

Vlen të përmendet se kompania pas CampoBet sapo mori një licencë të besueshme nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Ky miratim me reputacion flet shumë për standardet operacionale të kazinosë. Është e sigurt të luash në këtë kazino të drejtpërdrejtë.

Rreth Campobet Casino

CampoBet Live Casino u themelua në vitin 2018 dhe është i licencuar nga Antillephone NV, Curacao, dhe në pronësi të Tranello Ltd Casinos.

Koleksioni i madh i kazinove live të CampoBet ka një reputacion të lartë mes adhuruesve të lojërave të fatit, falë kompanive kryesore të softuerit që fuqizojnë lojërat. Lojtarët profesionistë do të njohin emrat e zhvilluesve fitues të çmimeve midis pothuajse 40 furnizuesve.

Faqja e internetit e kazinosë është e mirë-projektuar dhe e thjeshtë në pajisjet iOS, Android ose Windows.

Games

Për shkak se CampoBet ka partneritet me emra të njohur në biznesin e iGaming, mund të jeni të sigurt se asgjë nuk do t'ju pengojë kazino live seancat. Cilësia e videos është e shkëlqyer dhe të metat janë zhdukur prej kohësh.

Ka diçka për të gjithë kur bëhet fjalë për të lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Nga disa variante rulete, blackjack dhe baccarat deri te disa prej versioneve më të çuditshme të Evolution.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Lojërat e njohura të këtij seksioni janë:

 • Ruletë Turqi
 • Ruletë Makao
 • Ruletë Rusi
 • Lobi i Ruletës
 • Club Royale Roulette

Blackjack live

Ka lojëra të kufizuara në këtë seksion, por të gjitha janë pjesë e një serie si:

 • Lobi i Blackjack
 • Një Blackjack
 • Blackjack Azure A
 • Blackjack Azure B
 • Blackjack Azure D

Baccarat live

 • Baccarat Bonus Tiger
 • Swintt Live Baccarat
 • Lobi Baccarat
 • Sic Bo

Bonuses

Nuk ka nevojë ta shtyni regjistrimin në CampoBet tani që e dini se çfarë dhuratë të mrekullueshme mirëseardhjeje do të marrin klientët e rinj. Si zonat sportive ashtu edhe ato të kazinove të CampoBet Casino përfshijnë fantastike bonuse dhe promovime. Ka stimuj të ndryshëm të mahnitshëm për t'u fituar në seksionin e Bonuseve të kazinosë, dhe vetëm dy nga këto stimuj janë të disponueshëm për lojtarët e tregtarëve të drejtpërdrejtë në kazinonë live.

 • Bonusi i mirëseardhjes: 100% bonus deri në 500 €
 • Kthim i drejtpërdrejtë i parave: 200 € kthimi i parave për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Languages

Mbështetje gjuhësore është shumë e rëndësishme për suksesin e një kazinoje online. Një gjë që duhet mbajtur parasysh në lidhje me CampoBet është se ai pranon lojtarë nga disa vende, gjë që shpjegon pse nuk ka aq shumë opsione gjuhësore sa pritej. Gjuhët e mbështetura janë:

 • anglisht
 • finlandez
 • norvegjeze
 • hungareze
 • suedeze dhe të tjerë.

Monedhat

Pak monedhave janë mbështetur nga kazino CampoBet Live. Ekziston nevoja për të shtuar më shumë monedha për të lehtësuar lojtarët e tyre anembanë globit. Monedhat e mbështetura për depozita dhe tërheqje janë:

 • euro
 • Krona suedeze

Live Casino

Pse ia vlen të luhet në Campobet Live Casino

Kjo është gjithçka që ka për të. Kjo faqe na bëri përshtypje në mënyra të ndryshme, veçanërisht në lidhje me bastet sportive dhe numrin e ofertave që jep rregullisht gjatë gjithë vitit.

Disa fusha shtesë mund të përmirësohen, si p.sh. FAQ dhe mungesa e një faqeje të aksesueshme të Pagesave, por këto janë të meta të vogla në krahasim me përfitimet. Për shkak se pjesa e lojërave të seksionit të drejtpërdrejtë është dukshëm më e vogël, është e nevojshme ta përmirësoni atë. Në përgjithësi, ne ishim mjaft të kënaqur.

Mos ngurroni të regjistroheni dhe të përfitoni nga shërbimet më të mira të kazinosë live.

Software

Kazinoja CampoBet Live ka dhoma të ndryshme ku lojtarët mund të hyjnë dhe të bastojnë me hostë femra dhe meshkuj. Kumari i drejtpërdrejtë i tregtarëve transmetohet në definicion të lartë nga kazinotë me bazë tokësore. Lojtarët mund të ndjekin ecurinë e një loje në kohë reale dhe të angazhohen me lojtarë të tjerë njësoj si në një kazino të vërtetë në Las Vegas. Të ofruesit e lojërave të kazinosë live janë:

 • Ezugi
 • Swintt Live
 • Lojë pragmatike

Seksioni i lojërave të seksionit të drejtpërdrejtë është dukshëm më i vogël, kështu që ka nevojë të përmirësohet ky seksion.

Support

Kur klikoni ose prekni lidhjen Merr ndihmë, do të çoheni në faqen FAQ dhe informacionin e kontaktit. Për sa i përket të parës, duhet të themi se ishim të nënshtruar, duke qenë se kishte vetëm 12 pyetje dhe përgjigje (larg të mjaftueshme!). Shumica e përgjigjeve ishin të shkurtra për informacionin e rëndësishëm që kërkojnë lojtarët e rinj. Si rezultat, ne duhet të heqim disa pikë derisa faqja të përmirësohet!

Ju gjithashtu mund të dërgoni një email tek support@campobet.com me pyetjen tuaj. Së fundi, nëse doni të flisni drejtpërdrejt me dikë, ka dy numra telefoni që mund të kontaktoni. E para është një numër pa pagesë i rezervuar vetëm për lojtarët rusë: 8-800-775-34-89. E dyta është në dispozicion globalisht, por ka një tarifë për kënaqësinë. Ky numër është +356 2778 0669.

Deposits

CampoBet Casino ofron disa opsione për depozitimin dhe tërheqjen e fondeve për klientët e saj. Disa nga të pranuarit menyra pagese janë:

 • Skrill
 • Paysafecard
 • ecoPayz
 • MasterCard
 • Neosurf

Depozita minimale varion sipas metodës dhe varion nga 5 € në 10 €. Shuma maksimale e lejuar e depozitës është 5,000 €.

Shuma minimale e tërheqjes në CampoBet Casino varion nga 10 € në 100 €, në varësi të metodës së përdorur. Fondet do të depozitohen në llogarinë e një lojtari duke përdorur metodën e mëposhtme të tërheqjes: Kuletat elektronike kërkojnë 24 orë për t'u përpunuar, pagesat me kartë zgjasin 3-5 ditë dhe transfertat bankare 3-7 ditë.