Cashmio

Age Limit
Cashmio
Cashmio is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

MT Secure Limited lançoi Cashmio Casino në 2015. Kjo kazino është unike në shumë mënyra dhe konsiderohet si vendi që duhet të jetë, për lojtarët që janë të lodhur nga dizajnet standarde në internet falë pamjes së saj të spikatur vizatimore. Portofoli i tij i madh i lojërave nga disa zhvillues të njohur e bën atë vendin ku mund të jetë çdo adhurues i lojërave të fatit.

Games

Cashmio ofron më shumë se 500 lojëra. Duke marrë parasysh që Microgaming, NetEnt dhe Betsoft janë në bord, nuk është çudi që shumica e këtyre lojërave janë lojëra elektronike. Veçanërisht, lojërat elektronike nuk janë çaji i çdo lojtari, dhe për këtë arsye, lojtarët në Cashmio shërbehen me opsione të tjera si ruleta, blackjack dhe poker.

Withdrawals

Për tërheqje, lojtarët e Cashmio shërbehen me opsione të kufizuara. Tërheqjet nga Cashmio përpunohen duke përdorur karta krediti ose debiti, Euteller, Neteller, PaySafeCard, Skrill, Ecopayz dhe Instadebit. Të gjitha tërheqjet përpunohen brenda 24 orëve. Tërheqjet duhet të zgjasin pak më shumë përpara se të pasqyrohen në llogarinë bankare ose në portofolin elektronik të lojtarit; nga një deri në pesë ditë pune.

Languages

Gjuajtësit mund të luajnë në Cashmio duke përdorur gjuhë të ndryshme. Gjuhët e mbështetura këtu përfshijnë anglisht, gjermanisht, spanjisht, norvegjisht, suedisht, japonisht dhe finlandisht. Duke qenë një kazino relativisht e re, Cashmio planifikon të shtojë më shumë gjuhë pasi ka shtuar së fundmi spanjishten. Kjo do të thotë që kjo kazino ka synime të vërteta për të hapur dyert e saj për lojtarët nga pjesë të ndryshme të botës.

Live Casino

Cashmio ofron asistencë teknike për lojtarët e saj në dy mënyra kryesore; mbështetje me email dhe bisedë të drejtpërdrejtë. Opsioni i bisedës së drejtpërdrejtë arrihet lehtësisht kur jeni të regjistruar në faqen e tyre. Vlen të përmendet se biseda e drejtpërdrejtë është aktive vetëm nga ora 9:00 deri në 23:00 CET. Email-et mund të dërgohen në çdo kohë.

Promotions & Offers

Lojtarët e rinj shërbehen me bonuse të majme kur hyjnë në skenën e lojërave të fatit në Cashmio për herë të parë. Kjo kazino i lejon lojtarët të zgjedhin bonusin që u pëlqen më shumë; rrotullime falas ose bonuse në para. Lojtarët e tjerë mund të kualifikohen për stimuj të lojës duke marrë pjesë në misionet e përditshme.

Software

Cashmio duket se ka bërë gjithçka për të mbledhur disa ofrues të njohur softuerësh. Kjo kazino ofron një bollëk lojërash nga Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Play'n Go dhe Evolution për të përmendur disa. Fakti që Cashmio ka arritur të punojë me zhvilluesit më të mirë të lojërave e bën këtë kazino ideale për çdo lojtar në internet.

Support

Futbollistët mund të shijojnë lojërat e kazinosë në mënyra të ndryshme. Cashmio është rreptësisht një kazino për lojëra të menjëhershme. Kjo nënkupton që si lojtarët e PC ashtu edhe përdoruesit e celularëve mund të luanin lojërat e tyre të preferuara vetëm pa shkarkuar ndonjë softuer. Së fundmi, falë partneritetit të tyre me lojërat Evolution, lojtarët e Cashmio tani mund të shijojnë lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë në platformën e lojës së menjëhershme.

Deposits

Lojtarët në Cashmio shërbehen me një sërë opsionesh depozitash. Cashmio pranon depozita të bëra duke përdorur të gjitha kartat kryesore të debitit ose kreditit. Për transferimin elektronik të parave, ajo pranon edhe kuletat elektronike si Skrill dhe Neteller. Vlen të përmendet se PayPal, megjithëse është mjaft popullor, nuk është një metodë depozitimi e pranuar këtu.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Japoneze
Norvegjeze
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Credit CardsDebit CardEcoPayz
EnterCash
Euteller
Instabet
MasterCardNeteller
P24
P24
POLi
PayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort (by Skrill)
Sofortuberwaisung
Swish
Trustly
Visa
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (136)
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Egjipti
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjibraltari
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Japonia
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malavi
Maldivet
Mali
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (33)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
AristocratBally
Barcrest Games
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Cryptologic (WagerLogic)Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Foxium
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Just For The Win
Leander Games
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Play'n GOPragmatic Play
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
SG Gaming
Side City Studios
Spigo
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming