Casino Buck Live Casino Rishikoni

Age Limit
Casino Buck
Casino Buck is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (11)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Polake
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Bileta gërvishtëse
Bingo
Keno
Mini Roulette
Monopoly LiveRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
Credit CardsEcoPayz
Flexepin
Interac
Klarna
MiFinity
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
Trustly
Volt
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (8)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Norvegjeze
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Austria
Finlanda
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (53)
1x2Gaming
4ThePlayer
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
BB Games
BGAMING
Barcrest Games
Betsoft
Big Time Gaming
Boomerang
Booming Games
DreamTech
EGT Interactive
Endorphina
Evolution Gaming
Fantasma Games
Games Labs
Gaming1
Gamomat
Golden Hero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Leap Gaming
Max Win Gaming
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Novomatic
Oryx Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Reflex Gaming
Relax Gaming
Scientific Games
Shuffle Master
Spearhead
Spinomenal
Sthlm Gaming
SwinttThunderkick
Tom Horn Enterprise
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Rreth Casino Buck

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, Casino Buck shënon një 8 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2021 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 28/06/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në Casino Buck

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te Casino Buck . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino ​, dhe ato ofrojnë gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Keno, Monopoly Live, Ruletë , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, Casino Buck ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në Casino Buck

Me popullaritetin e lojërave të drejtpërdrejta në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ​?

Casino Buck ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Push Gaming, Pragmatic Play, Playtech, Playson, Play'n GO , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Casino Buck

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Skrill, Paysafe Card, EcoPayz, MiFinity, Neteller , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në Casino Buck ?

Casino Buck është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të tij përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

*[GamCare](https://www.gamcare.org.uk)

*[Kumar i vetëdijshëm](https://www.begambleaware.org/)

*[Kumarxhinj Anonimë](https://www.gamblersanonymous.org.uk)