Casino Cruise Live Casino Rishikoni

Age Limit
Casino Cruise
Casino Cruise is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission
Total score8.0
Përfitimet
+ Promovime të këndshme në vazhdimësi
+ Tërheqje të shpejta
+ Tregtarët lokalë në dispozicion

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (30)
AstroPay
Boku
Credit CardsDebit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Sofortuberwaisung
Ticket Premium
Trustly
Visa
Visa Electron
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (17)
Afrikës së Jugut Rand
Bolívari Venezuelian
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Leu rumun
Levi Bullgar
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (24)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Bullgaria
Egjipti
Etiopia
Gjermania
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kroacia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Omani
Peruja
Polonia
Rusia
Tunizia
Venezuela
Zvicra
SoftwareSoftware (12)
Evolution GamingMicrogamingNetEnt
Nyx Interactive
Oryx Gaming
Play'n GOPragmatic Play
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

E themeluar në vitin 2014, Casino Cruise ishte pjesë e valës moderne argëtuese të kazinosë që përfshiu botën e kazinove në internet. Me teknologjitë më të avancuara, grafika të gjalla, bibliotekën e madhe të lojërave dhe kazinonë e tyre celulare, Casino Cruise ka gjithçka që duhet për të sfiduar normat e lojërave. Kazinoja pastroi shumë çmime gjatë ditëve të para; e meritonte.

Games

Faqja celular Casino Cruise ka gjithçka që një lojtar mund të presë të gjejë në një kazino moderne. Faqja është shtëpia e disa prej lojërave më të mëdha e të njohura, duke përfshirë pjesë të mëdha të lojërave tavoline dhe lojëra elektronike. Lojtarët gjithashtu mund të ngecin në seksionin "Live Casino" të kazinosë. Me mbi 200 lojëra, që mund të luhen në pajisjet celulare, argëtimi është i pakufishëm!

Withdrawals

Ashtu si depozitimi, tërheqja e parave tuaja në Casino Cruise Mobile Casino është bërë gjithashtu më e lehtë. Opsionet e listuara përfshijnë transfertë bankare, Visa, Neteller, Skrill dhe MasterCard. Sikur të mos mjaftonin këto, mbështeten edhe opsione të tjera si Visa Electron, Entropay, Trustly dhe EcoPayz. Çfarë tjetër mund të kërkojë një lojtar?

Languages

Komunikimi është një faktor kyç në çdo biznes, dhe Casino Cruise e kupton këtë mjaft mirë. Kazinoja nuk do të ishte aq popullore sa është sot (që nga viti 2018) nëse nuk do të ishte për disponueshmërinë e saj në shumë gjuhë, duke përfshirë arabisht, gjermanisht, norvegjeze, rusisht, suedisht, finlandisht dhe natyrisht, gjuhën e pranuar botërisht, anglisht.

Promotions & Offers

Përdoruesit e celularëve që regjistrohen në Casino Cruise kanë të drejtë për 55 rrotullime falas, një bonus pa depozitë që mund të kërkohet në pajisjet celulare. Depozita e parë përputhet 100% deri në 200 £ dhe shoqërohet me 200 rrotullime falas në Starburst. Depozitat e dyta, të treta dhe të katërta përputhen përkatësisht me 50, 25 dhe 25 për qind.

Live Casino

Casino Cruise shkon shumë për të siguruar që çdo lojtar të përjetojë atë që i pëlqen. Lojtarët mund të shkarkojnë aplikacionin Casino Cruise Mobile Casino në pajisjet e tyre celulare dhe të shijojnë lojërat në lëvizje. Ata që nuk duan një shkarkim kanë gjithashtu rrugën e tyre, pasi mund të luajnë kazino përmes shfletuesve, në pajisjet celulare.

Software

Faqja celular Casino Cruise duket e pastër për të tërhequr vëmendjen e çdo vizitori, që nga momenti i ngarkimit. Argëtim në këtë faqe të patëmetë janë NYX Interactive, Net Entertainment, VIVO Gaming, Play'n Go dhe sigurisht, peshku më i madh, Microgaming. Me të gjithë këta furnizues kryesorë të softuerit, lojtarëve u garantohet një përvojë e nivelit të lartë.

Support

Casino Cruise synon t'i bëjë të lumtur lojtarët e tij celularë, gjë që në fakt është përparësia kryesore e kazinosë, në të gjitha platformat e saj. Si e tillë, kazino krenohet me ofrimin e mbështetjes profesionale dhe miqësore të shërbimit ndaj klientit. Lojtarët mund të kontaktojnë me agjentët e kazinosë nëpërmjet bisedës së drejtpërdrejtë, emailit ose telefonit, sa herë që ka një problem.

Deposits

Opsionet e depozitave në Casino Cruise Mobile Casino janë zgjedhur me kujdes për t'u dhënë lojtarëve një ndjenjë sigurie. Lojtarët celularë mund të përfitojnë nga cilado nga metodat e listuara, duke përfshirë MasterCard, EcoPayz, Paysafecard, Maestro, Visa Electron, Neteller, Visa, Ticket Premium, Entropay dhe iDEAL. Lojtarët mund të depozitojnë gjithashtu përmes Skrill, Euteller, Sofortuberwaisung, Trustly, EnterCash ose Boku.