Casino Estrella

Age Limit
Casino Estrella
Casino Estrella is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Estrella është një kazino live që përpiqet t'u japë lojtarëve përvojën më të mirë të lojërave në internet. Që nga momenti kur kazinoja u hap, ajo ishte një sukses i madh. Një ekip anëtarësh të përkushtuar janë mbledhur për të dalë me një produkt që do t'i lërë të gjithë pa fjalë dhe duhet të pranojmë se ata bënë një punë të shkëlqyer. Jo vetëm që ata ofrojnë lojërat më të mira të mundshme në treg, por ata i vënë klientët e tyre të parët në çdo kohë. Ata kanë një ekip profesionistësh që janë gjithmonë në dispozicion për të ndihmuar këdo që ka nevojë.

Games

Kazino Estrella ka një bibliotekë të madhe lojrash që boast lojëra të ndryshme. Ka më shumë se 1000 lojëra në këtë pikë dhe ata vazhdimisht po shtojnë tituj të rinj për të pasuruar portofolin e tyre. Lojtarët mund të gjejnë të gjitha lojërat e tyre të preferuara dhe pjesa më tërheqëse është seksioni i drejtpërdrejtë i kazinosë ku lojtarët e fatit mund të luajnë variantet më emocionuese të disa prej lojërave më të njohura.

/casino-estrella/games/

Withdrawals

Lojtarët mund të përdorin mënyra të ndryshme pagese për të tërhequr fitimet e tyre. Tërheqja e fondeve nga një llogari është një proces shumë i thjeshtë këtu lojtarët duhet të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje. Nga atje, ata duhet të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin. Fondet duhet të pasqyrojnë llogarinë e tyre në disa ditë pune, në varësi të mënyrës së pagesës që përdorin.

Bonuses

Kazino Estrella ofron shumë bonuse të ndryshme në mënyrë që lojtarët e tyre të ndihen të mirëpritur në çdo kohë. Kazinoja është e vetëdijshme se mënyra më e mirë për të tërhequr klientë të rinj dhe për të mbajtur të vjetër të lumtur është duke u ofruar atyre diçka që ata thjesht nuk mund ta refuzojnë. Dhe ne nuk mund të mendojmë për asgjë më të mirë se paratë falas.

Languages

Kazino Estrella është në dispozicion në anglisht dhe spanjisht në këtë pikë, por kjo mund të ndryshojë në të ardhmen.

Mobile

Versioni celular i Casino Estrella ofron më shumë se 1000 lojëra që lojtarët mund t'i qasen nga ku të duan. Nuk ka nevojë të shkarkoni një aplikacion pasi platforma mund të aksesohet lehtësisht nga një shfletues.

Promotions & Offers

Kazino Estrella është e mbushur me promovime dhe oferta të ndryshme për klientët e saj. Ata janë të vetëdijshëm se e vetmja mënyrë për të tërhequr klientë të rinj është duke ofruar bonuse që ata thjesht nuk mund t'i refuzojnë. Kazinoja e ka bërë në mënyrë të përsosur punën e saj, kështu që ajo që u mbetet lojtarëve është të vizitojnë kazinonë dhe të shohin se çfarë ka për të ofruar.

Software

Estrella Casino ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të njohur të programeve kompjuterike për të sjellë lojërat më të mira të mundshme për lojtarët e tyre. Portofoli i tyre krenohet me lojëra të ndryshme me cilësi më të mirë dhe lojtarët mund të presin të gjejnë lojëra nga ofruesit e mëposhtëm: Microgaming, NETENT, Greentube, 1x2 Gaming, Amatic, Betsoft, Booongo, Kazino Teknologji, Endorphina, Espresso Games, EvoPlay, Genii, iSoftbet, Nolimit Qyteti, Play'n GO, Playson, Lojë pragmatike, Quickspin, lojëra Red Rake, Lojëra me Tigër të Kuq, Tom Horn Gaming, dhe shumë të tjera.

Support

Kazino Estrella është gjithmonë në dispozicion për lojtarët e tyre. Ka shumë mënyra të ndryshme që lojtarët mund të kontaktojnë me një agjent klienti, por një nga mënyrat më të përshtatshme është nëpërmjet funksionit të bisedës live, lojtarët mund t'u dërgojnë një email ose t'i telefonojnë gjithashtu.

Deposits

Për të luajtur lojëra për para të vërteta në Estrella Casino, lojtarët duhet të depozitojnë fonde fillimisht. Për ta bërë këtë, gjithçka që duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të klikojnë në seksionin Depozita. Ata duhet të zgjedhin Metoda e pagesës ata mendojnë se janë më të përshtatshmet për ta dhe shënojnë shumën që dëshirojnë të depozitojnë. Pasi të konfirmojnë transaksionin, fondet e tyre duhet të transferohen në llogarinë e tyre pothuajse menjëherë.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (4)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Bileta gërvishtëse
Bingo
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (18)
Argjentina
Bolivia
El Salvador
Guatemala
Guinea Ekuatoriale
Honduras
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (23)
Authentic Gaming
Betsoft
Big Time Gaming
Evolution GamingGreenTube
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Plank Gaming
Play'n GOPush Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming