Casino Estrella Live Casino Rishikoni - Bonuses

Age Limit
Casino Estrella
Casino Estrella is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Bonuses

Kazino Estrella ofron shumë bonuse të ndryshme në mënyrë që lojtarët e tyre të ndihen të mirëpritur në çdo kohë. Kazinoja është e vetëdijshme se mënyra më e mirë për të tërhequr klientë të rinj dhe për të mbajtur të vjetër të lumtur është duke u ofruar atyre diçka që ata thjesht nuk mund ta refuzojnë. Dhe ne nuk mund të mendojmë për asgjë më të mirë se paratë falas.

Lojtarët që regjistrohen për një llogari në Estrella Casino mund të pretendojnë një ofertë shumë bujare e mirëseardhjes, nga një total prej 350 dollarësh dhe 100 rrotullime falas. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të regjistrohen për një llogari dhe të bëjnë depozitën e kërkuar.

Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi 3 depozitat e para që një lojtar bën në mënyrën e mëposhtme:

  • Herën e parë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 50 dollarë dhe 100 rrotullime falas, 20 rrotullime falas në 5 ditë. 20 rrotullimet e para falas mund të vihen në Jackpot Express, 20 rrotullimet e dyta falas mund të vihen në Luginën e Perëndive, 20 rrotullimet e treta falas mund të vihen në Dr. Fortuno, 20 rrotullimet e katërta falas mund të vihen në Ishulli i Pashkëve 2 dhe 20 rrotullimet e pesta falas mund të vihen në "Vikings go to Hell".
  • Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 50% deri në $100.
  • Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 50% deri në $200.

Bonusi i mirëseardhjes vjen me kërkesat e basteve 30 herë, dhe lojtarët kanë 30 ditë për t'i përmbushur ato.

Fatkeqësisht, bonusi i mirëseardhjes nuk është i disponueshëm për lojtarin që vjen nga vendet e mëposhtme: Shqipëria, Armenia, Bjellorusia, Brazili, Bullgaria, Kina, Kroacia, Gjeorgjia, Gjermania, Hungaria, Indonezia, Kazakistani, Finlanda, Letonia, Lituania, Maqedonia, Moldavia , Mali i Zi, Mianmari, Norvegjia, Antilet Hollandeze, Filipinet, Polonia, Rumania, Serbia, Ukraina, Mbretëria e Bashkuar dhe SHBA

Paratë e bonusit falas

Ka shumë promovime të disponueshme në Estrella Casino që ofrojnë para bonus falas. Për të marrë bonusin, lojtarët duhet ta aktivizojnë atë kur të shkojnë te Bonuset duke klikuar butonin e menusë në këndin e sipërm. Shuma maksimale që lojtarët mund të marrin nga paratë e bonusit falas është 150 dollarë.

Rrotullime falas

Kazino Estrella gjithashtu ofron shumë rrotullime falas për lojtarët e tyre. Rrotullimet falas ose i bashkëngjiten një oferte që kërkon një depozitë, ose ka edhe rrotullime falas pa depozitë.

Lojtarët duhet të sigurohen që të marrin emaile promocionale pasi kazinoja do t'i informojë ata me email për ofertat speciale.

Kthim parash

Lojtarët mund të marrin para dhe shuma dhe përqindja do të ndryshojnë në varësi të nivelit VIP të lojtarit.

Lajmi i mirë është se kthimi i parave të gatshme nuk vjen me kërkesat e basteve.

Rregullat e përgjithshme të bonusit

Ka disa gjëra që lojtarët duhet të kenë parasysh kur marrin një bonus nga Estrella Casino. Çdo bonus vjen me kërkesat e basteve që lojtarët duhet të plotësojnë përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje. Për këtë arsye, lojtarët duhet të lexojnë termat dhe kushtet edhe përpara se të kërkojnë ofertën. Është shumë e rëndësishme të dini se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në të njëjtën mënyrë. Lojtarët që duan të pastrojnë bonusin më shpejt duhet të luajnë lojëra video slot sepse ata do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve. Përveç lojërave të mëposhtme 1429 Uncharted Seas, 888 Dragons, Bell of Fortune, Blood Suckers, Break Da Bank, Chaos Crew, Dead or Alive, Jack Hammer, Jack Hammer 2, Jackpot 6000, Jokerizer, Mega Joker, Mystery Joker, Secrets of Atlantis, Guns N Roses, Jimi Hendrix, Motorhead, Reel Rush, Neon Staxx, Serengeti Kings dhe Dark Joker Rizes, të cilat do të kontribuojnë vetëm 50% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Video poker do të kontribuojë 30% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Ruleta e drejtpërdrejtë do të kontribuojë 15% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Blackjack live do të kontribuojë 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Lojërat e Kazinosë Live do të kontribuojnë 0% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Lojtarët nuk duhet të përdorin modele të parregullta të lojës për të shfrytëzuar bonusin. Disa nga modelet e parregullta të lojës përfshijnë, por nuk kufizohen në sa vijon:

  • Vendosja e basteve të vetme ose të shumëfishta prej pesëdhjetë përqind për të ndërtuar një bilanc që do t'i ndihmojë ata të përmbushin më shpejt kërkesat e basteve.

Nëse kazino dyshon se lojtari është duke shfrytëzuar një bonus, ata rezervojnë të drejtën për të parandaluar që ai lojtar të arkëtojë fondet.

Lojtarët nuk mund të kombinojnë bonuset me ndonjë promovim tjetër.

Të gjitha shpërblimet janë të kufizuara në një person, për familje dhe ID kompjuteri.

Depozita dhe fitimet e lidhura me një bonus depozite do të bllokohen derisa të plotësohen kërkesat e bastit. Lojtarët kanë 30 ditë për të pastruar fondet e bonusit, përndryshe, ata rrezikojnë të humbasin fondet e bonusit dhe fitimet e tyre.

Lojtarët lejohen të kenë vetëm një llogari dhe nëse kazinoja zbulon lojtarë që kanë më shumë se një llogari, kazinoja rezervon të drejtën të bashkojë të gjitha fondet në një llogari dhe të mbyllë të tjerat. Në disa raste, kazino do të pezullojë të gjitha llogaritë e lojtarëve.

Shuma maksimale që lojtarët mund të bastojnë ndërsa luajnë me fonde bonus është e kufizuar në 5 dollarë.

Total score8.1
Përfitimet
+ Depozitë dhe tërheqje e shpejtë
+ Programi VIP
+ Programi i besnikërisë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (4)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Bileta gërvishtëse
Bingo
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (18)
Argjentina
Bolivia
El Salvador
Guatemala
Guinea Ekuatoriale
Honduras
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (23)
Authentic Gaming
Betsoft
Big Time Gaming
Evolution GamingGreenTube
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Plank Gaming
Play'n GOPush Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming