Casino Extra Live Casino Rishikoni

Age Limit
Casino Extra
Casino Extra is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.0
Përfitimet
+ Depozita dhe pagesa të shpejta dhe të sigurta
+ Programet VIP dhe besnikërie në ofertë
+ Drop Ditore dhe Fiton

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Franca
Kanadaja
Zvicra
SoftwareSoftware (20)
Authentic Gaming
Big Time Gaming
Evolution Gaming
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
NetEnt
Nolimit City
Plank Gaming
Play'n GOPush Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming

About

Faqja e sigurt Casino Extra u themelua në vitin 2016. Ai u përditësua në 2019 për t'u siguruar që përdoruesit të marrin shërbimet më të mira ndërsa shijojnë lojërat në një kazino. Ata u ofrojnë përdoruesve një bonus të madh mirëseardhjeje dhe një numër të madh lojërash për të luajtur. Casino Extra është licencuar nga Curacao eGaming.

Casino Extra

Games

Kazino ka mbi 100 lojëra nga të cilat përdoruesit mund të zgjedhin. Disa nga lojërat e disponueshme janë Dubling Blackjack, Lightning Roulette, Crazy Time, Premier Blackjack, Dream Catcher, Grand Roulette, Pronto Blackjack, Live Blackjack, BlackJack Party, Blackjack Infinite, Craps Live, Live Baccarat, MegaBall, Roulette VIP, Lightning Dice, VIG Blackjack, dhe Tigri i Dragoit.

Withdrawals

Kjo kazino e mrekullueshme kërkon që përdoruesit të bëjnë një tërheqje minimale prej 20 dollarësh dhe lejon një tërheqje maksimale prej 20,000 dollarë në muaj. Më pas duhen diku nga një deri në shtatë ditë që paratë e tërhequra të arrijnë te klienti. Disa nga metodat e tërheqjes së përdorur janë MasterCard, Interac, Neteller, Skrill, Visa dhe Bitcoin.

Monedhat

Casino Extra siguron që përdoruesit nga çdo pjesë e botës të jenë në gjendje të bëjnë depozita dhe tërheqje lirisht. Ata e kanë bërë këtë duke u siguruar që kazino të mbështesë përdorimin e monedhave më të njohura në botë. Monedhat e mbështetura këtu janë dollarë amerikanë, paund i madh britanik dhe euro.

Bonuses

Përdoruesit e rinj prezantohen me 350 dollarë bonus mirëseardhjeje dhe 100 rrotullime shtesë falas. Kazinoja gjithashtu u ofron përdoruesve një bonus 100% në depozitën e tyre të parë deri në $50, një bonus 50% në depozitën e dytë deri në $100 dhe një bonus 50% në depozitën e tyre të tretë deri në $200.

Languages

Përdoruesit në Casino Extra janë pajisur me shumë gjuhë për të bashkëvepruar me kazinonë. Komunikimi është çelësi për të shijuar diçka dhe nuk ka asgjë më të mirë se të kesh një gjuhë komode për t'u përdorur në një kazino. Disa nga gjuhët e disponueshme këtu janë gjermanisht, anglisht, holandeze, frëngjisht dhe spanjisht.

Mobile

Casino Extra nuk mund të shkarkohet. Është i aksesueshëm vetëm përmes faqes së internetit. Lojërat e kazinosë mund të luhen në iPad, Mac, Android, iPhone dhe Samsung Galaxy Tab. Përdoruesve në kazino u jepet një shans për të shijuar lojëra live dhe lojëra virtuale. Casino Extra mund të luhet edhe në kompjuter.

Promotions & Offers

Casino Extra ka më shumë se 30 lojëra kazino live. Këto lojëra kanë promovime që e bëjnë më të lehtë për përdoruesit të shijojnë kohën e tyre në kazino. Kazinoja u jep përdoruesve një bonus të cilin përdoruesit mund ta përdorin për të testuar aftësitë e tyre në kazinove të drejtpërdrejta, dhe janë dhënë edhe përdoruesit rrotullime falas.

Software

Casino Extra merr shërbime lojrash nga disa prej zhvilluesve më të mirë që ofrojnë lojëra. Disa nga ofruesit e softuerit janë World Match, Microgaming, Red Rake Gaming, NetEnt, Mr. Slotty, Betsoft, Evoplay Entertainment, iGaming vizionar, Genii, Yggdrasil Gaming, Relax Gaming, Evolution Gaming, Quickspin, Playson, Play Pragmatic, iSoftBet, Authentic Gaming, Nolimit City dhe Play'n Go.

Support

Përdoruesit në një kazino kanë nevojë për ndihmë në rast të ndonjë dështimi brenda kazinosë. Casino Extra sigurohet që të komunikojë me përdoruesit përmes emailit të kazinosë dhe chat live. Kjo i mundëson kazinosë të ndihmojë lojtarët për të përballuar vështirësitë e tyre në kazino. Përdoruesit gjithashtu marrin përditësime të kazinosë përmes emailit të kazinosë.

Deposits

Casino Extra e bën të lehtë për përdoruesit të luajnë kumar duke ofruar metoda të gjera për të bërë depozitime. Përdoruesit kanë mundësinë të përdorin llogaritë e tyre bankare ose metodat e bankingut online për të bërë depozita. Disa nga metodat e njohura të depozitimit janë MasterCard, Interac, Skrill, Neteller, Ukash, PaysafeCard, Trustly, Visa, GiroPay, Bitcoin dhe Sofortuberweisung.