Casino Extreme Live Casino Rishikoni

Age Limit
Casino Extreme
Casino Extreme is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Rreth Casino Extreme

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, Casino Extreme shënon një 7 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2000 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 23/05/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në Casino Extreme

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te Casino Extreme . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino ​, dhe ato ofrojnë gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Baccarat Dragon Bonus, Baccarat Multiplay, Baccarat, Azuree Blackjack, Ruletë , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, Casino Extreme ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në Casino Extreme

Me popullaritetin e lojërave të drejtpërdrejta në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ​?

Casino Extreme ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Casino Extreme

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Visa, Dogecoin, Credit Cards, Neteller, Skrill , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në Casino Extreme ?

Casino Extreme është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të tij përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2000
BonusetBonuset (14)
Bonus cashbackBonus nuk ka basteshBonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Gjermane
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (19)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Australian
Dollari i Zelandës së Re
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
Australia
Gjermania
Kanadaja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (1)
Reel Time Gaming