Casino Friday Live Casino Rishikoni

Age Limit
Casino Friday
Casino Friday is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Pse Plat në Live Casino

Casino Friday Live Casino është i porsalinduri në bllok, dhe lojtarët mund të shohin menjëherë se fëmija ka shumë potencial. Kjo platformë krejt e re, në pronësi të 1UP Entertainment, ofron një bollëk lojërash fantastike kazino dhe tituj të drejtpërdrejtë kazinoje nga prodhues të njohur lojërash si NetEnt dhe Evolution.

Ato ofrojnë qindra lojëra në kohë reale me tregtarë të drejtpërdrejtë ku mund të takohen lojtarë nga e gjithë bota. Kazino e Premte ofron një faqe interneti të dizajnuar mirë që nuk është e stërmbushur me katrahura të padobishme.

Është i thjeshtë për t'u përdorur dhe ka disa veçori të shkëlqyera dhe të pazakonta. Kjo kazino nxjerr një ndjenjë freskuese besueshmërie, me marrëveshje dhe kushte që janë të thjeshta për t'u gjetur dhe kuptuar.

Casino Friday është një kazino live e licencuar dhe e rregulluar që ndjek ligje dhe rregullore të rrepta. Kazinoja vlerëson ndershmërinë dhe çiltërsinë dhe beson se besimi duhet fituar.

Transaksionet dhe informacionet e ndjeshme të lojtarëve mbrohen nga teknologjia më e përparuar e kriptimit të të dhënave SSL. Kazinoja mbrohet nga muri i zjarrit dhe teknologjitë më të fundit të sigurisë, duke garantuar që përvoja e lojërave të jetë e sigurt.

Ai ofron lojëra emocionuese me tregtarë të drejtpërdrejtë për lojtarët e tij. Është vërtet e sigurt dhe e sigurt për të luajtur në këtë kazino të drejtpërdrejtë.

About

Casino Friday Live Casino fillon në tetor 2020 dhe është Kazinoja më e re live online markë nga 1UP Entertainment BV. Qeveria e Curacao dhe Kahnawake e kanë licencuar dhe kontrolluar plotësisht kazinonë. Me autorizimin e Autoritetit të Lojërave të Maltës, së shpejti do të zgjerohet në rajone të tjera.

Kazino e Premte është një domosdoshmëri për lojtarët që vlerësojnë eksitimin e lojërave në tokë me të gjitha këmbanat dhe bilbilat. Ato ofrojnë qindra lojëra në kohë reale me tregtarë të drejtpërdrejtë ku mund të takohen lojtarë nga e gjithë bota.

Games

Ekziston një shumëllojshmëri mbresëlënëse e lojërave të kazinosë live për të zgjedhur nëse lojtarët duan të ndihen sikur lojtarët janë në një kazino të vërtetë. Shfletoni variacionet Live Roulette, Live Blackjack dhe Live Baccarat me cilësi të lartë. Zgjidhni nga lojërat e drejtpërdrejta të frymëzuara nga shfaqjet magjepsëse të lojërave të ofruara nga Evolution Gaming për të shijuar gjërat. 

Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë janë të aksesueshme nëpërmjet butonit "Live Casino" dhe ka mbi 30 lojëra me lobe të drejtpërdrejta të tregtarëve për të zgjedhur. Me pak fjalë, Casino Friday është i specializuar në lojërat e kazinosë live.

lojërat më të njohura me tregtarë të drejtpërdrejtë janë:

 • Koha e çmendur
 • Monopoly Live 
 • Studio e futbollit drejtpërdrejt
 • Classic Live Blackjack
 • Ruletë Amerikane live

Bonuses

Casino Friday është një kazino e mrekullueshme live për të frymëzuar lojtarët e saj anembanë globit. Ofron bonuse për lojtarët e kazinosë live, i cili është një nga faktorët më të rëndësishëm në renditjen e një kazinoje live. Lojtarët mund të pretendojnë një bonus bujar i mirëseardhjes për kazino live.

Oferta e mirëseardhjes në kazino live: 100% deri në 500 € në depozitën e parë

Kërkesat e bastit: 40x shuma e bonusit brenda 30 ditëve.

Languages

Një kazino live online ofron përvojën e lojërave për lojtarët e saj nga e gjithë bota. Kumarxhinjtë nga çdo rajon i botës mund të hyjnë në kazino përmes faqes së internetit. Është shumë i përshtatshëm për ta nëse përmbajtja e faqes në internet është e disponueshme në një gjuhë të lehtë për t'u kuptuar për ta. Pra, duhet të ketë shumë opsione përkthimi në gjuhë në një kazino të drejtpërdrejtë. Kazino e Premte mbështet gjuhët e mëposhtme: 

 • anglisht
 • gjermanisht
 • finlandez
 • suedeze

Monedhat

Disponueshmëria e më shumë opsioneve të monedhës bën një rrugë drejt suksesit të një kazinoje live. Lojtarët nga e gjithë bota kanë nevojë për opsione të lehta dhe të përshtatshme të monedhës sipas rajonit të tyre. Nuk ka të tillë një gamë e gjerë opsionesh të monedhës në Kazino të Premten, por gjëja e mirë është se mbështet kriptomonedhën së bashku me grushtin. Monedhat e mbështetura janë:

 • euro
 • Dollarë kanadezë
 • Krona Norvegjeze
 • Kriptovaluta
 • Dollarë të Shteteve të Bashkuara

Live Casino

Casino Friday është një kazino e re fantastike e drejtpërdrejtë që përmban një bollëk titujsh tërheqës nga ofruesit kryesorë të industrisë.

Kjo faqe interneti e thjeshtë dhe e lehtë për t'u përdorur siguron që lojtarët do t'i gjejnë të gjitha lojërat e preferuara në pak sekonda. Është e nevojshme të shtohen më shumë opsione përkthimi në gjuhë për lojtarët globalë.

Nga ana tjetër, shumëllojshmëria e lojës është e pakrahasueshme, faqja është e lehtë për t'u përdorur, politika e bonusit të tërheqjes së hershme është tërheqëse dhe pagesat janë të arsyeshme.

Besohet se ata kanë disa ide të shkëlqyera dhe se Kazino e Premte mund të sjellë disa aftësi unike që kazinotë e tjera në internet mund të ndjekin në të ardhmen.

Software

Kazino e Premte është një domosdoshmëri për lojtarët që vlerësojnë eksitimin e lojërave në terren me të gjitha këmbanat dhe bilbilat. Ato ofrojnë qindra lojëra në kohë reale me tregtarë të drejtpërdrejtë ku mund të takohen lojtarë nga e gjithë bota. Kazinoja përmban të gjitha më të fundit lojëra të drejtpërdrejta nga furnitorë të nivelit të lartë të tilla si:

 • Evolution Gaming
 • NetEnt
 • Microgaming

Support

Atje jane disa mënyra komunikimi dhe një ekip me përvojë të mbështetjes së klientit në Casino Friday. Lojtarët që duan të përdorin Bisedë live për ndihmë të menjëhershme mund ta bëjë këtë direkt nga faqja e internetit e kazinosë me cilësi të lartë. Në faqe, mund të gjeni gjithashtu numrat e telefonit për stafin mbështetës. Për individët që nuk kanë nevojë për ndihmë urgjente ose që preferojnë komunikoni me email, ekipi i emailit është i aksesueshëm dhe siguron kohë të shpejta kthimi.

 • Bisedë e drejtpërdrejtë
 • Email

Kazino e Premte ka theksuar përkushtimin e saj për të ofruar një përvojë të këndshme klientit. Ekipi po punon shumë për të krijuar një kombinim të veçantë të përfaqësuesve të personalizuar të shërbimit ndaj klientit, programeve të besnikërisë dhe teknikave të mbajtjes për të optimizuar kënaqësinë e lojtarëve.

Deposits

Për të akomoduar lojtarë nga shumë rajone, kazinoja lejon opsione të shumta të monedhës. Në mënyrë të ngjashme, disa opsione pagese do të jenë të disponueshme vetëm për lojtarët nga juridiksione specifike. Ndërsa janë regjistruar në llogaritë e tyre të së Premtes në Kazino, lojtarët duhet të kontrollojnë arkëtarët e tyre për konfirmimin e metodave të aksesueshme për ta. Lojtarët gjithashtu mund të fillojnë depozitat dhe tërheqjet nga seksioni Arkëtar. Këtu pranohet edhe pagesa me kartë. Disa nga opsionet e pagesave të disponueshme në këtë kazino të drejtpërdrejtë janë:

 • Neteller
 • Paysafecard
 • Skrill
 • Transferimi i Shpejtë
 • ecoPayz

Në këtë kazino live pranohen edhe pagesat me Bitcoin. Shpejtësia e tërheqjes është:

 • kuletat elektronike: i menjëhershëm – 24 orë;
 • Kartë Debiti ose Krediti: 2 – 5 ditë;
 • Transfertë bankare: 2 – 7 ditë.
Total score7.9
Përfitimet
+ Kthim parash javore 10%.
+ Nuk ka kërkesa për baste
+ Regjistrohu shpejt

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (5)
Bonus cashback
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Japoneze
Norvegjeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (14)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Bank Wire Transfer
BitcoinCredit CardsDebit CardEcoPayz
Ethereum
Interac
Jeton
Litecoin
Local Bank Transfer
Local/Fast Bank Transfers
MasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Rapid Transfer
Skrill
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (33)
Afrika e Jugut
Andorra
Arabia Saudite
Austria
Bahrein
Bolivia
Brazili
Brunei
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjeorgjia
Indonezia
Irlanda
Islanda
Japonia
Kanadaja
Katari
Kili
Kina
Libani
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Maroku
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Rusia
Serbia
Tajlandë
Uruguai
Vietnami
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (65)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
4ThePlayer
Ainsworth Gaming Technology
All41 Studios
Bally
Barcrest Games
Betdigital
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Caleta
Crazy Tooth Studio
Creative Alchemy
Elk Studios
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Foxium
GameBurger Studios
Gamevy
Gamomat
Genesis Gaming
Golden Hero
Golden Rock Studios
Hacksaw Gaming
Just For The Win
Kalamba Games
Leap Gaming
Lightning Box
Max Win Gaming
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Northern Lights Gaming
Nyx Interactive
OneTouch Games
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red 7 Gaming
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SG Gaming
Shuffle Master
Skillzzgaming
Snowborn Games
Stakelogic
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet