Casino Winner

Age Limit
Casino Winner
Casino Winner is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Në pronësi dhe operim nga Corona Ltd dhe i licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, Casino Winner është një utopi për entuziastët e kazinove dhe basteve sportive. E themeluar për herë të parë në 2009 dhe e njohur më parë si kazino Karoon, ishte në vitin 2019 që u riemërua në Casino Winner. Lojërat e disponueshme përfshijnë lojëra elektronike, lojëra tavoline, letra me gërvishtje, Video Poker dhe lojëra me numra.

Casino Winner

Games

Gjatë dekadës së fundit, kazino live është bërë gjithnjë e më popullore. Në kazino live Casino Winner, lojtarët ndërveprojnë me tregtarët e drejtpërdrejtë dhe krupierët nëpërmjet një ndërfaqeje softuerike unike. Disa nga lojërat e njohura të tregtarëve të drejtpërdrejtë përfshijnë Blackjack, Roulette dhe Live Baccarat. Dashamirët e pokerit do të shijojnë variacionet e pokerit si Caribbean Stud Poker dhe Poker me tre letra.

Withdrawals

Lojtarët duhet të regjistrojnë një llogari në Trustly sepse kjo është metoda e pranuar përgjithësisht e tërheqjes nga palët e treta. Regjistrimi i një llogarie Trustly është i lehtë në vendet më të synuara nga kazino. Lojtarët duhet të presin deri në 24 orë për të marrë fondet e tyre. Kjo periudhë pritjeje i lejon kazinosë të verifikojë legjitimitetin e kërkesës për tërheqje.

Monedhat

Me shumë njerëz në mbarë botën që shijojnë lojërat në internet, kazinotë në internet mbështesin një gamë të gjerë monedhash për t'u tërhequr lojtarëve. Me t'u regjistruar në një kazino online, gjëja e parë që duhet të bëjë një lojtar është të zgjedhë një mënyrë pagese dhe monedhë. Fituesi i Kazinosë i kupton lojtarët e tij të ndryshëm dhe mbështet tre monedha: Euro, korona norvegjeze, dhe krona suedeze.

Bonuses

Lojtarët e rinj dhe ata që kthehen gëzojnë bonuse dhe promovime tërheqëse në Casino Winner. Lojtarët kanë akses në bonuse, rrotullime falas dhe çmime në para. Kjo përfshin promovimin e mirëseardhjes që u jep nënshkruesve të rinj një bonus 100% deri në 200 € + 50 rrotullime falas. Lojtarët besnikë gjithashtu mund të përfitojnë nga rrotullimet e shpeshta falas, promovimet dhe më shumë.

Languages

Casino Winner synon lojtarë nga vende të ndryshme, duke përfshirë Gjermaninë, Finlandën, Norvegjinë dhe Suedinë. Kazinoja mbështet disa gjuhë për të akomoduar lojtarët nga këto rajone. Disa nga gjuhët e mbështetura përfshijnë anglisht, norvegjeze dhe finlandez. Si faqja e internetit ashtu edhe shërbimet e mbështetjes së klientit janë të disponueshme në gjuhët e përshkruara. Lojtarët ndihen si në shtëpi duke luajtur në gjuhën e tyre amtare.

Mobile

Eksitimi i lojërave në internet vjen me faktin se lojtarët mund të luajnë lojërat e tyre të preferuara kudo. Ndërsa përdor një shfletues celular ose tablet, një lojtar mund të hyjë në llogarinë e tij të Casino Winner dhe të luajë. Përndryshe, lojtarët me telefona Android mund të shkarkojnë aplikacionin e lojërave nga faqja e internetit e kazinosë për të hyrë në kazino live dhe lojëra të tjera.

Software

Casino Winner ka bashkëpunuar me ofruesit kryesorë të softuerëve për t'u ofruar lojtarëve një mjedis lojrash ekskluzive dhe moderne. Lojtarët do të gjejnë lojëra nga furnizuesit kryesorë të lojërave si WMS, NetEnt, Play'n Go, Evolution Gaming, Red Tiger Gaming, Barcrest, Bally Technologies, dhe Yggdrasil, ndër të tjera. Fituesi i Kazinosë është më shumë se thjesht një shesh lojërash i njohur kazinoje.

Support

Të gjitha pyetjet dhe lidhjet e klientëve trajtohen përmes departamentit të mbështetjes së klientit në Casino Winner. Shërbimet e mbështetjes së klientit ofrohen në anglisht, norvegjisht, gjermanisht dhe finlandisht. Lojtarët mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit përmes Live Chat, Email (support-en@casinowinner.com), dhe kërkesat për kthimin e thirrjeve. Për shërbimet e Kthimit të Thirrjeve, lojtarët plotësojnë një formular në internet duke kërkuar një thirrje mbrapsht nga kazino.

Deposits

Lojërat e lojërave janë një industri e transferimit të parave, që do të thotë se kërkon mënyra të shpejta dhe të përshtatshme për të transferuar para nga banka e një lojtari në llogarinë e lojërave. Kur depozitoni para në Casino Winner, lojtarët mund të zgjedhin nga metodat kryesore të pagesës si Visa, PaysafeCard, MasterCard, SOFORT, Skrill, Neteller dhe Trustly, ndër të tjera.

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (41)
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean StudCasino War
Dota 2
Dragon Tiger
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kazino Holdem
Kriketi
League of Legends
Mini Baccarat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Sportet virtuale
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Bullgaria
Gjermania
Hungaria
Norvegjia
Suedia
Ukraina
SoftwareSoftware (78)
2 By 2 Gaming
4ThePlayer
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Apollo Games
Asylum Labs
Authentic GamingBally
Barcrest Games
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Bulletproof Games
Concept Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Felt Gaming
Foxium
Fuga Gaming
GameArt
Gamevy
Gamomat
Genesis GamingGreenTubeHabanero
Hacksaw Gaming
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Leander Games
Lightning Box
Live 5 Gaming
MetaGU
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Novomatic
Nyx Interactive
Old Skool Studios
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GOPlaysonPragmatic Play
Probability
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
SG Gaming
SYNOT Game
Shuffle Master
Side City Studios
Sigma Games
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spieldev
Stakelogic
Sthlm Gaming
Thunderkick
Touchstone Games
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming
iSoftBet