CasinoCasino Live Casino Rishikoni

Age Limit
CasinoCasino
CasinoCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Bonusi i kthimit të parave
+ Gamë e gjerë slingo
+ Gjithmonë 10% kthim parash

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit Card
EPRO
MasterCardNeteller
POLi
Paysafe Card
PugglePay
Skrill
Trustly
Ukash
Visa
iDEAL
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
ShtetetShtetet (136)
Afrika e Jugut
Andorra
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
India
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Japonia
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Norvegjia
Omani
Palau
Paraguaj
Peruja
Polonia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Sierra Leone
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (16)
Amatic Industries
Bally
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
IGT (WagerWorks)
Just For The Win
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
SG GamingThunderkick
WMS (Williams Interactive)

About

CasinoCasino është një faqe interneti lojrash në internet që ofron një gamë të gjerë lojërash të njohura kazino. Ndërsa fokusi kryesor i faqes është te lojërat e automateve, (nga të cilat ka një shumëllojshmëri të madhe), ai gjithashtu ofron lojëra tavoline për ata që duan një përvojë më të rrumbullakosur në kazino kur luajnë.

Games

Fokusi kryesor i CasinoCasino është te lojërat e tipit automat. Ndërsa mekanizmi themelor i të gjitha këtyre lojërave është i njëjtë, ekziston një shumëllojshmëri masive e raundeve të bonusit dhe rritjeve të tjera që do t'i bëjnë lojtarët të kthehen. Ekziston gjithashtu një përzgjedhje e lojërave të zakonshme të tavolinës, megjithëse këto janë më pak të shumta.

Withdrawals

Tërheqjet janë më të lehta dhe më të shpejta kur përdoruesit zgjedhin një shërbim të portofolit në internet si Neteller. Tërheqja në kartën e kreditit ose të debitit që ata përdorën për të bërë një depozitë është e mundur, por kjo tenton të zgjasë më shumë, pasi mund të ngadalësohet nga vonesat e shkaktuara nga koha e përpunimit të bankës.

Languages

Lojërat CasinoCasino mund të luhen në një shumëllojshmëri të gjerë të gjuhëve evropiane. Gjuha e parazgjedhur është anglishtja, por kjo mund të ndryshohet lehtësisht në gjermanisht ose në një nga një përzgjedhje e gjuhëve nordike duke përdorur cilësimin në këndin e sipërm djathtas të faqes. Disa shfletues luftojnë me këtë funksion, veçanërisht në celular.

Promotions & Offers

CasinoCasino ofron një bonus depozite të përputhur kur anëtarët e rinj regjistrohen dhe bëjnë depozitën e tyre të parë. Kjo do të përputhet deri në 100 euro. Megjithatë, është e rëndësishme të mbani mend se shuma e përputhur ka kufizime bastesh, që do të thotë se lojtarët duhet të bastojnë një numër të caktuar herë përpara se të mund ta tërheqin atë.

Live Casino

Shërbimet mbështetëse në CasinoCasino ofrohen përmes telefonit, emailit, bisedës live dhe një formulari kontakti në internet. Mbështetja telefonike dhe biseda e drejtpërdrejtë ofrojnë ndihmë të menjëhershme, dhe faqja e internetit pretendon se çdo pyetje që dërgohet me email, ose përmes formularit të kontaktit në faqen e mbështetjes, do të përgjigjet brenda një ore.

Software

Kazinoja është e disponueshme vetëm përmes një shfletuesi uebi dhe nuk ofron aplikacione specifike për pajisjet celulare siç bëjnë disa nga konkurrentët e saj. Sidoqoftë, faqja e internetit është përgjithësisht e shpejtë dhe e përgjegjshme për t'u përdorur, dhe të luash në një shfletues ueb duhet të jetë një përvojë e mirë në shumicën e pajisjeve moderne celulare.

Support

Kazinoja është projektuar kryesisht për t'u përdorur në pajisjet kompjuterike desktop. Nuk ka asnjë aplikacion specifik celular, megjithëse është e mundur të luhet në një shfletues ueb në një telefon celular të përditësuar. Kërkohet regjistrimi për të luajtur ndonjë nga lojërat; nuk ka modalitet luajtjeje falas.

Deposits

CasinoCasino ofron një larmi të madhe metodash të njohura të depozitimit. Ashtu si me shumicën e faqeve të internetit, është e mundur të bëni depozita duke përdorur një kartë krediti ose debiti dhe ka një sërë shërbimesh kuletash në internet. Faqja nuk mbështet PayPal, por mbështet Neteller, i cili është një shërbim i njohur i portofolit në internet.