CasinoChan Live Casino Rishikoni

Age Limit
CasinoChan
CasinoChan is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Përfitimet
+ Bonuset VIP
+ Mbështetje për biseda shumëgjuhëshe
+ Shumëllojshmëri bonusesh

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Greke
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (3)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
CryptoDogecoinEcoPayz
Ethereum
Interac
Litecoin
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrill
SticPay
Venus Point
Visa
WebMoney
instaDebit
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
ShtetetShtetet (10)
Australia
Finlanda
Franca
Gjermania
Greqia
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Republika Çeke
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (46)
1x2Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo GamingEdict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
IGT (WagerWorks)
Iron Dog Studios
Just For The Win
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
Nolimit City
Nucleus Gaming
Paltipus
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Pse Plat në Live Casino

CasinoChan është faqja më e mirë e lojërave në internet që synon të shfrytëzojë sa më shumë përvojën e lojërave të fatit. Furnizuesit e softuerit premium janë përgjegjës për mbi 150 lojëra të drejtpërdrejta të disponueshme për t'u ofruar lojtarëve lojë me cilësi të lartë. Faqja është vendosur në një kornizë argëtuese dhe të lehtë, kështu që shfletimi i tij gjatë kërkimit të lojës së tyre të preferuar është i thjeshtë.

Kazinoja ka një mori bonusesh tërheqëse, mënyra të përshtatshme pagese dhe një ekip të dobishëm shërbimi ndaj klientit. Sidoqoftë, kjo është vetëm maja e ajsbergut. Zhyt veten në rishikimin e drejtpërdrejtë të kazinosë CasinoChan për të marrë një imazh të plotë të asaj që të presësh nga platforma e lojërave.

CasinoChan Live Casino është certifikuar si e sigurt dhe e sigurt. Ai përdor kriptimin 128-bit Secure Socket Layer (SSL) dhe ka një politikë të rreptë të privatësisë. Direx NV është firma që qëndron pas kazinosë live, një operator me reputacion me një rrjet të madh. Direx është licencuar nga qeveria e Curaçao.

Shërbimi ndaj klientit është i disponueshëm me bisedë të drejtpërdrejtë dhe email për çdo pyetje ose problem. Lojtarët mund të fillojnë menjëherë një bisedë me një përfaqësues të kualifikuar duke hapur një dritare duke përdorur butonin e bisedës live të faqes. Dikush zakonisht do të lidhet brenda pesë minutave, bazuar në përvojën. Është vërtet e sigurt të luash këtu.

About

CasinoChan është një kazino e re live që pranon lojtarë nga e gjithë bota dhe ofron bonuse të jashtëzakonshme. Ajo u themelua në vitin 2019 nën kontrollin e Dama NV dhe është rritur në popullaritet me kalimin e viteve.

Ata ishin të shpejtë për të hyrë në bandwagonin e bitcoin dhe tani pranojnë një sërë opsionesh pagese me kriptomonedhë.

Faqja e internetit ka një dizajn të pastër që lejon butonat e mëdhenj të dallohen. Cilësia tërheqëse e simboleve të lojës kontribuon në aftësinë e faqes së uljes për të tërhequr vëmendjen e lexuesve në shikim të parë. Lojtarët ekzistues të CasinoChan marrin bonuse fantastike kur luajnë lojërat e tyre të preferuara.

Games

Lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve të CasinoChan nuk do t'i zhgënjejnë kumarxhinjtë. Është i pajisur mirë për të akomoduar edhe klientët më kërkues, me afërsisht njëqind tavolina blackjack, paraqitjet më të zakonshme të ruletit, një përzgjedhje baccarat intriguese me fuqi Ezugi dhe disa lojëra speciale për të thyer monotoninë. Disa nga titujt më të njohur janë renditur këtu.

Ruletë e drejtpërdrejtë

CasinoChan gjithashtu ofron një numër versionesh të drejtpërdrejta të Ruletës për të kënaqur nevojat e entuziastëve të lojës popullore tavoline. Kazinoja ka një përzierje të klasikëve të kultit dhe titujve të rinj nga firma të mëdha, të tilla si ato të renditura më poshtë.

 • Ruletë evropiane
 • Ruletë e drejtpërdrejtë
 • Ruletë VIP Live
 • Suomalainen Rulette
 • Ruletë Svensk

Blackjack live

Shumica e titujve klasikë të njohur janë në dispozicion në CasinoChan. Mbi 100 variacione live Blackjack janë në dispozicion të lojtarëve. Lojtarët mund të zgjedhin gjithashtu t'i bashkohen tabelave VIP live nëse kualifikohen. Kjo do të thotë, njeriu duhet të jetë i përgatitur për të vënë baste më të mëdha se normalja.

 • Blackjack me shpejtësi
 • Makau Blackjack
 • Fuqia Blackjack
 • Blackjack Lightning Person i Parë
 • Diamanti VIP Blackjack

Baccarat live

CasinoChan gjithashtu kujdeset për entuziastët e baccarat duke ofruar mbi 15 të ndryshme tavolina baccarat me varietete të ndryshme. Thjesht zgjidhni versionin e preferuar të lojës dhe lidheni me një studio live për lojë interesante.

 • Rrufeja Baccarat
 • Bacarat me shpejtësi
 • Baccarat VIP Live
 • Salloni Privé Baccarat
 • Baccarat me shpejtësi të drejtpërdrejtë

Bonuses

CasinoChan bind lojtarët me një bonus i madh i mirëseardhjes dhe i mban ata të lidhur me një sërë promovimesh tërheqëse dhe fitimprurëse të drejtpërdrejta të kazinosë. Menjëherë pas regjistrimit, disponohet një bonus mirëseardhjeje 100% e depozitave deri në 400 €. Lejohen vetëm fillestarët. 18+. Zbatohen termat dhe kushtet e mëposhtme. Bast në 40x. Bonuset e ofruara për lojërat e kazinosë live janë:

 • Bonusi i mirëseardhjes: 100% ndeshje bonusi i depozitës deri në 400 €
 • 50% Rifresko të hënën: 50% bonus ringarkimi deri në 100 €
 • Tavolina VIP

Languages

Shumica e lojërave në faqe transmetohen në anglisht, me disa tituj të aksesueshëm në gjuhë të tjera. Në të gjithë shumicën e studiove, tregtarët simpatikë femra presin lojtarë. Megjithatë, ka një numër studiosh me tregtarë meshkuj po aq të aftë dhe mikpritës.

Kjo kazino live mbështet gjithashtu gjuhët e mëposhtme:

 • daneze
 • italisht
 • gjermanisht
 • çeke

Monedhat

CasinoChan është i kënaqur të pranojë një sërë monedhash, duke përfshirë:

 • dollarë amerikanë
 • Dollarë kanadezë
 • euro

Një shërbim i tillë tregon se CasinoChan kujdeset vërtet për nevojat e klientëve të saj. Përveç Bitcoin, CasinoChan pranon një gamë të gjerë monedhash dixhitale duke përfshirë;

 • Dogecoin
 • Litecoin
 • Tether
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash

Live Casino

Sjellja e ofruesve si Evolution dhe Ezugi për të ndërtuar zonën e lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë ishte një vendim fantastik në emër të kazinosë. Lojtarët që regjistrohen me CasinoChan mund të presin që kazinoja progresive në internet të plotësojë nevojat e tyre për lojëra të drejtpërdrejta. Mbi 150 lojëra reale të kazinosë janë duke pritur për lojtarët në studiot e mrekullueshme nga firmat kryesore të softuerit. 

Kazinoja ofron një shumëllojshmëri lojërash live me nivele të ndryshme bastesh për të përmbushur rolet e rastësishme dhe ato të larta. Lojtarët që kërkojnë një përvojë ekskluzive të lojërave mund të bashkohen me një nga tavolinat private të ofruara dhe të marrin vëmendje të pandarë nga tregtari i drejtpërdrejtë. 

Në përgjithësi, platforma e lojërave kontrollon të gjitha kutitë kur bëhet fjalë për t'u ofruar lojtarëve përvoja unike të lojërave të fatit.

Software

Zona e lojërave të drejtpërdrejta të çdo kazinoje në internet varet kryesisht nga furnizuesit e softuerit në bord. CasinoChan zbaton dhe ekzekuton këtë plan duke kërkuar vetëm zhvilluesit më të mirë të programeve kompjuterike në industri për të pritur pjesën e lojërave të drejtpërdrejta. Të ofruesit e softuerit të mbështetur për këtë kazino live janë:

 • Evolution Gaming
 • Vivo Gaming
 • Lojëra autentike
 • Lojë pragmatike
 • Ezugi

Ajo që mund të pritet nga zona e lojërave të drejtpërdrejta të CasinoChan është lojërat dhe shpejtësia e përsosur. Studio është e specializuar në mjedise luksoze dhe të avancuara të lojërave.

Support

Shquhet shërbimi i përgjegjshëm ndaj klientit i platformës. Platforma e bisedës live është e disponueshme 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë që lojtarët të kontaktojnë ekipin e kujdesit ndaj klientit. Lojtarët mund të dërgojnë gjithashtu një email te support@casinochan.com, dhe një i sjellshëm përfaqësuesi i shërbimit ndaj klientit do t'u kthehet atyre sa më shpejt të jetë e mundur.

Një alternativë tjetër është përdorimi i formularit të kontaktit të dhënë në faqen e internetit. Fatkeqësisht, ata nuk mund të kontaktojnë stafin përmes telefonit, por opsionet e tjera janë më se të mjaftueshme.

Deposits

Shumëllojshmëria e madhe e CasinoChan opsione të besueshme bankare tërheq kumarxhinjtë në mbarë botën. Lojtarët mund të zgjedhin metodën e tyre të preferuar bankare bazuar në preferencat e tyre. Për t'u siguruar lojtarëve paqe mendore, lista përfshin vetëm shërbime pagesash të njohura dhe të besueshme.

Disa nga mënyrat e pagesës janë:

 • Viza
 • Skrill 
 • Neteller
 • MasterCard
 • Bitcoin

Tërheqja minimale brenda 12 orëve është 20 € dhe depozita minimale është 10 €.

Për të bërë një depozitë, thjesht klikoni në ikonën e Depozitës në këndin e sipërm djathtas të faqes së internetit të kazinosë live. Depozitat në të gjitha platformat reflektohen automatikisht, duke i lejuar lojtarët të fillojnë udhëtimin e lojërave menjëherë. Siç u tha më parë, platformat e kriptomonedhave janë gjithashtu të disponueshme dhe depozitat janë pa pagesë.