Casino.com Live Casino Rishikoni

Age Limit
Casino.com
Casino.com is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission
Total score7.0
Përfitimet
+ Zgjedhje e madhe e Playtech
+ Tërheqje të shpejta
+ Seksioni i lojërave elektronike Megaways

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hungareze
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Malajziane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (4)
AAMS ItalyGibraltar Regulatory Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Bank transfer
Boku
ClickandBuy
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Internet Banking
LaserMaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Samsung Pay
Skrill
Switch
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (13)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Irlanda
Italia
Kanadaja
Katari
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (1)

About

Nëse jeni duke kërkuar për veprime me aksione të larta, Casino.com mund të jetë vendi për ju. Ka shumë oferta për të argëtuar kumarxhinjtë fillestarë dhe me përvojë. Nga tregtarët e drejtpërdrejtë deri te një shumëllojshmëri e gjerë lojërash tavoline, ky sajt në internet për celular është i suksesshëm duke siguruar lojëra me cilësi të lartë në më shumë se 250 lojëra kazino.

Casino.com

Games

Lojëra elektronike me tre deri në pesë rrotulla, lojëra tavoline dhe aksioni i drejtpërdrejtë i tregtarëve tërheqin lojtarë nga vende të zgjedhura në botë. Lojëra të tjera përfshijnë katrahurën, bingo, blackjack, keno dhe poker live. Ekziston gjithashtu një modalitet që u jep përdoruesve mundësinë për të luajtur falas. Vendet elektronike janë barazimi i vërtetë me lojëra elektronike progresive që rriten me çdo lojë.

Withdrawals

Faqja e internetit po fiton një reputacion për pagesa të ngadalta për shkak të mbajtjes 48-orëshe të të gjitha depozitave përpara shpërndarjes në një procesor, që nga publikimi. Kjo mund të vonojë pagesën deri në pesë ditë. Kazinoja mbetet pas sajteve të tjera kryesore të lojërave që paguajnë më shpejt pagesën. Faqja ofron një sërë opsionesh tërheqjeje, duke përfshirë kartat e kreditit.

Languages

Casino.com pranon lojtarë nga shumica e vendeve, përveç Shteteve të Bashkuara dhe territoreve të tjera amerikane. Faqja mbështet një sërë gjuhësh, si italisht, rusisht, turqisht, spanjisht, frëngjisht, holandisht, koreanisht, arabisht, çekisht, kinezisht, suedisht, holandisht, letonisht, gjermanisht, tajlandisht, japonisht, ukrainas, indonezisht, portugalisht, danez, holandisht, hungareze, malajziane, islandeze, polake dhe greke.

Promotions & Offers

Casino.com përputhet me depozitën fillestare të çdo lojtari deri në 400 dollarë me 200 përqind. Bonusi rritet në 3200$ nëse lojtari plotëson disa kritere. Për të marrë bonusin e lartë, lojtarët duhet të vazhdojnë të luajnë në faqen e internetit, duke bërë depozita javore në muajin e dytë të lojës që plotësojnë kërkesat e bonusit.

Live Casino

Lojtarët fillestarë dhe me përvojë janë të sigurt se do të vazhdojnë të bastojnë për të arritur suksesin me konfigurimin e besueshëm të kësaj faqe interneti. Për të luajtur në kohë reale që përfshin biseda me tregtarin e drejtpërdrejtë, ky është padyshim vendi. Luajtja në celular ofrohet menjëherë në shfletues ose duke shkarkuar aplikacionin e lehtë për t'u përdorur.

Software

Softueri miqësor për përdoruesit i Playtech fuqizon kazinonë. Është e lehtë të shkarkosh lojërat në një PC ose Mac. Ekziston gjithashtu një version që lojtarët mund të hyjnë menjëherë në shfletues. Aplikacioni i përshtatshëm celular u jep lojtarëve akses gjatë gjithë orarit në lojërat e kazinosë në një celular ose tablet. Opsione shtesë janë të disponueshme për produktet celulare të Apple ose android.

Support

Mbështetja e klientit është e disponueshme 24/7 me email, telefon ose bisedë. është e lehtë dhe e përshtatshme për lojtarët të luajnë, sepse dikush është gjithmonë i disponueshëm për t'iu përgjigjur pyetjeve.. Faqja gjithashtu mbështet lojtarët e rinj me Beginners Booster, një promovim që u lejon lojtarëve të fitojnë një shans për të fituar 1000 dollarë për çdo 50 dollarë të depozituara në një llogari kazinoje.

Deposits

Lojtarët celularë mund të krijojnë një llogari kazinoje direkt nga telefoni celular ose të hyjnë në aplikacionin iOS në iTunes. Pasi të lirohen paratë, pagesat financiare janë të sigurta, pasi kazinoja përdor teknologji të koduar për të siguruar transferimin e sigurt të fondeve. Opsionet e procesorit të pagesave përfshijnë Visa, MasterCard, PayPal dhe Neteller.