CasinoRoom Live Casino Rishikoni

Age Limit
CasinoRoom
CasinoRoom is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracao

About

Ka shumë kazino celulare atje, por jo të gjitha mund t'u ofrojnë lojtarëve të tyre përvoja lojërash në dhomën e kazinosë. Themeluar në vitin 1999, Casino Room mbërriti në treg me një mision interesant: të ofrojë lojëra moderne, ashtu siç sugjeron edhe emri i saj. Misioni u bë edhe më i mirë kur u lançua versioni celular i kazinosë.

Games

Ndërtuar për të siguruar që lojtarët të mos ndihen të mërzitur, lojtarët e faqes celulare të Casino Room mund të luajnë lojëra tradicionale të kazinosë, si dhe versionet më të fundit. Ka shumë lojëra elektronike me jackpot me lëngje (Wacky Panda, Planet of the Apes, Book of the Dead, etj.) dhe lojëra tavoline joshëse (Blackjack Multi-hand, American Roulette Gold, etj.) për t'u luajtur në pajisje portative.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për tërheqjet, Casino Room Mobile bën një punë të mirë. Kartat e kreditit, transfertat bankare dhe kuletat elektronike, si Skrill dhe Neteller, renditen si metoda të pranueshme të tërheqjes së parave. Në përgjithësi, arkëtimi zgjat një ditë pune, por meqenëse të gjitha paratë duhet t'i nënshtrohen kontrolleve të sigurisë, procesi mund të zgjasë më shumë.

Languages

Diversiteti i gjuhës në Casino Room Mobile e bën platformën edhe më të arritshme nga lojtarët. Softueri që fuqizon këtë kazino është i disponueshëm në shumë gjuhë, duke përfshirë anglisht, frëngjisht, rusisht, polonisht, kinezisht të thjeshtuar, greqisht, spanjisht, turqisht, arabisht, portugalisht brazilian dhe gjermanisht. Është gjithashtu i disponueshëm në gjuhët skandinave, duke përfshirë norvegjisht, finlandisht dhe suedisht.

Promotions & Offers

Përdoruesit e celularëve kanë të drejtë për disa përfitime bonus, duke përfshirë një bonus të madh që vjen në formën e rrotullimeve falas, për të nisur lojtarë të rinj. Për të kërkuar këtë bonus nuk kërkohet asnjë depozitë, pasi regjistrimi është kërkesa e vetme. Bonusi duhet të kërkohet brenda pesë ditëve pas regjistrimit dhe mund të përdoret për të luajtur lojëra elektronike.

Live Casino

Casino Room Mobile është një platformë e menjëhershme për lojëra plotësisht pa zhurmë. Është një ndër-platformë; ai zbulon automatikisht pajisjen e një lojtari dhe përshtatet për t'iu përshtatur pajisjes. Nëse dikush po hyn në sajtin në një pajisje Windows, Android ose iOS, nuk ka rëndësi, pasi softueri do të funksionojë pa probleme në secilën prej këtyre pajisjeve. Nuk nevojitet shkarkim.

Software

Platforma celulare e Casino Room është një faqe moderne me natyrë elegante. Është e lehtë për të lundruar, dhe lojtarët mund të kërkojnë lehtësisht nëpër lojëra. Lojërat ngarkohen shpejt, duke i lejuar lojtarët të përjetojnë lojëra të qetë. Lojërat mundësohen nga NetEnt, Microgaming, Aristocrat, Thunderkick, Evolution Gaming, Elk Studios, NYX Interactive, Play'n Go, Betsoft, ndër kompani të tjera.

Support

Nëse ka ndonjë gjë që nuk funksionon siç duhet, lojtarët mund t'i bëjnë ofruesit të tyre të shërbimit një telefonatë që bllokimi të hiqet menjëherë. Nëse telefonata nuk e zgjidh problemin, ekipi mbështetës profesional dhe super miqësor i Casino Room mund të kontaktohet nëpërmjet bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit. Skuadra nuk merr shumë kohë për t'u përgjigjur.

Deposits

Për të luajtur lojëra me para të vërteta, lojtarëve celularë u kërkohet të transferojnë bankrollin e tyre në llogaritë e tyre të lojtarëve. Për fat të mirë, faqja celulare e Casino Room ka bashkuar disa nga metodat më të sigurta të transferimit të parave për lojtarët e saj. Ato përfshijnë MasterCard, Visa, Trustly dhe Faktura. Lojtarët mund të ngarkojnë bilancet e tyre në minuta, duke përdorur këto metoda.

Total score8.0
Përfitimet
+ Bonuset agresive
+ Kazino live në dispozicion
+ Lojëra Jackpot

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1999
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi high roller
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Gjermane
Greke
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Turke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardMasterCardNeteller
Paylevo
Paysafe CardSkrill
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (23)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Estonian Kroon
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (21)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Brazili
Bullgaria
Estonia
Gjermania
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kroacia
Kuvajti
Lituania
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Turqia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (10)